Автовокзал Корець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 115а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03651-21141

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Корець — Рівне
06:40Сторожів — Рівне
06:40Корець — Голичівка
06:45Корець — Новгород-Волинський
06:50Калинівка — Рівне
07:00Коловерти — Рівне
07:00Корець — Мала Клецька
07:15Корець — Новгород-Волинський
07:15Корець — Рівне
07:20Корець — Сторожів
07:20Рівне — Козак
07:25Корець — Гвіздів
07:30Мала Совпа — Рівне
07:40Славута — Рівне
07:40Рівне — Харалуг
07:45Іванівка — Рівне
07:45Корець — Крилів
07:50Корець — Старий Корець
07:55Корець — Жадківка
07:55Корець — Богданівка
08:00Корець — Новгород-Волинський
08:00Дерманка — Рівне
08:00Корець — Головниця
08:10Рівне — Вінниця
08:10Корець — Рівне
08:15Рівне — Овруч
08:20Козак — Рівне
08:30Корець — Новгород-Волинський
08:35Корець — Рівне
08:35Рівне — Дерманка
08:50Рівне — Козак
09:00Рівне — Славута
09:00Корець — Новгород-Волинський
09:05Харалуг — Рівне
09:05Рівне — Велика Клецька
09:20Мала Клецька — Рівне
09:30Корець — Новгород-Волинський
09:30Корець — Рівне
09:45Корець — Рівне
10:00Козак — Рівне
10:00Корець — Новгород-Волинський
10:15Луцьк — Вінниця
10:15Житомир — Луцьк
10:20Корець — Рівне
10:25Березне — Київ
10:30Рівне — Коловерти
10:30Корець — Новгород-Волинський
10:45Корець — Рівне
10:45Корець — Калинівка
10:50Корець — Новгород-Волинський
10:55Рівне — Дерманка
11:05Дерманка — Рівне
11:05Дубно — Київ
11:20Рівне — Мала Совпа
11:20Корець — Нетішин
11:30Корець — Новгород-Волинський
11:30Корець — Богданівка
11:40Велика Клецька — Рівне
11:55Корець — Старий Корець
11:55Київ — Дубно
11:55Корець — Головниця
12:00Рівне — Козак
12:00Дубно — Київ
12:00Калинівка — Рівне
12:00Корець — Новгород-Волинський
12:06Рівне — Славута
12:13Славута — Рівне
12:20Коловерти — Рівне
12:25Рівне — Велика Клецька
12:25Корець — Новгород-Волинський
12:35Корець — Рівне
12:40Дубно — Київ
12:50Корець — Гвіздів
12:55Корець — Новгород-Волинський
12:55Корець — Жадківка
13:00Козак — Рівне
13:00Корець — Крилів
13:00Рівне — Голичівка
13:05Корець — Рівне
13:10Вінниця — Луцьк
13:20Рівне — Козак
13:25Корець — Рівне
13:40Корець — Новгород-Волинський
13:40Дерманка — Рівне
13:50Київ — Дубно
13:50Голичівка — Рівне
14:00Мала Совпа — Рівне
14:05Рівне — Сторожів
14:05Нововолинськ — Київ
14:15Корець — Новгород-Волинський
14:15Козак — Рівне
14:20Рівне — Іванівка
14:30Корець — Рівне
14:45Велика Клецька — Рівне
14:50Корець — Новгород-Волинський
15:20Корець — Рівне
15:20Київ — Нововолинськ
15:20Рівне — Дерманка
15:25Корець — Новгород-Волинський
15:30Рівне — Коловерти
15:45Сторожів — Рівне
15:50Рівне — Калинівка
15:50Корець — Новгород-Волинський
16:00Корець — Крилів
16:00Корець — Рівне
16:00Корець — Крилів
16:05Рівне — Славута
16:15Славута — Рівне
16:15Корець — Новгород-Волинський
16:20Рівне — Головниця
16:30Корець — Рівне
16:35Рівне — Голичівка
16:40Корець — Рівне
16:45Корець — Новгород-Волинський
16:55Корець — Гвіздів
17:00Головниця — Рівне
17:30Корець — Рівне
17:30Корець — Новгород-Волинський
17:30Овруч — Рівне
17:40Рівне — Дерманка
17:45Корець — Рівне
17:45Київ — Березне
17:50Корець — Козак
18:00Коловерти — Рівне
18:05Корець — Жадківка
18:05Корець — Старий Корець
18:10Рівне — Велика Клецька
18:15Корець — Новгород-Волинський
18:15Дерманка — Рівне
18:30Корець — Рівне
18:45Рівне — Сторожів
18:52Луцьк — Житомир
19:00Корець — Рівне
19:00Козак — Рівне
19:15Корець — Новгород-Волинський
19:30Корець — Рівне
19:30Корець — Голичівка
19:35Київ — Березне
19:50Славута — Рівне
19:50Рівне — Іванівка
19:52Вінниця — Рівне
20:00Корець — Рівне
20:06Рівне — Славута
20:15Корець — Новгород-Волинський
21:05Рівне — Коловерти

за маршрутами автобусів

Іванівка — Рівне
07:45

Березне — Київ
10:25

Велика Клецька — Рівне
11:40 14:45

Вінниця — Луцьк
13:10

Вінниця — Рівне
19:52

Голичівка — Рівне
13:50

Головниця — Рівне
17:00

Дерманка — Рівне
08:00 11:05 13:40 18:15

Дубно — Київ
11:05 12:00 12:40

Житомир — Луцьк
10:15

Калинівка — Рівне
06:50 12:00

Київ — Березне
17:45 19:35

Київ — Дубно
11:55 13:50

Київ — Нововолинськ
15:20

Козак — Рівне
08:20 10:00 13:00 14:15 19:00

Коловерти — Рівне
07:00 12:20 18:00

Корець — Богданівка
07:55 11:30

Корець — Гвіздів
07:25 12:50 16:55

Корець — Голичівка
06:40 19:30

Корець — Головниця
08:00 11:55

Корець — Жадківка
07:55 12:55 18:05

Корець — Калинівка
10:45

Корець — Козак
17:50

Корець — Крилів
07:45 13:00 16:00 16:00

Корець — Мала Клецька
07:00

Корець — Нетішин
11:20

Корець — Новгород-Волинський
06:45 07:15 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 10:50 11:30 12:00 12:25 12:55 13:40 14:15 14:50 15:25 15:50 16:15 16:45 17:30 18:15 19:15 20:15

Корець — Рівне
06:20 07:15 08:10 08:35 09:30 09:45 10:20 10:45 12:35 13:05 13:25 14:30 15:20 16:00 16:30 16:40 17:30 17:45 18:30 19:00 19:30 20:00

Корець — Старий Корець
07:50 11:55 18:05

Корець — Сторожів
07:20

Луцьк — Вінниця
10:15

Луцьк — Житомир
18:52

Мала Клецька — Рівне
09:20

Мала Совпа — Рівне
07:30 14:00

Нововолинськ — Київ
14:05

Овруч — Рівне
17:30

Рівне — Іванівка
14:20 19:50

Рівне — Велика Клецька
09:05 12:25 18:10

Рівне — Вінниця
08:10

Рівне — Голичівка
13:00 16:35

Рівне — Головниця
16:20

Рівне — Дерманка
08:35 10:55 15:20 17:40

Рівне — Калинівка
15:50

Рівне — Козак
07:20 08:50 12:00 13:20

Рівне — Коловерти
10:30 15:30 21:05

Рівне — Мала Совпа
11:20

Рівне — Овруч
08:15

Рівне — Славута
09:00 12:06 16:05 20:06

Рівне — Сторожів
14:05 18:45

Рівне — Харалуг
07:40

Славута — Рівне
07:40 12:13 16:15 19:50

Сторожів — Рівне
06:40 15:45

Харалуг — Рівне
09:05

Інформація оновлена: 26.12.2019