Автовокзал Ківерці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Визволителів, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03365-32701

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:31Луцьк — Цир
05:46Луцьк — Липне ч/з Журавичі
05:49Луцьк — Городище
06:05Луцьк — Четверня
06:18Луцьк — Колодії
06:32Луцьк — Куликовичі (Пн,Нд)
06:35Луцьк — Щитинь
06:35Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
06:45Луцьк — Надрічне
06:52Луцьк — Маневичі ч/з Гораймівка
06:56Луцьк — Кузнецовськ
07:05Луцьк — Журавичі ч/з Яромель
07:10Луцьк — Маневичі
07:20Деревок — Луцьк
07:20Луцьк — Журавичі ч/з Домашів
07:20Бірки — Луцьк ч/з Деревок
07:31Луцьк — Любешів
07:35Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Оленине
07:38Камінь-Каширський — Луцьк
07:47Ситниця — Луцьк (Пн)
07:49Володимирець — Луцьк
07:50Луцьк — Камінь-Каширський
07:52Словатичі — Луцьк
08:00Чорниж — Луцьк
08:10Луцьк — Дольськ
08:10Липне — Луцьк
08:11Гораймівка — Луцьк
08:23Ситниця — Луцьк (кр Пн,Нд)
08:25Луцьк — Городок
08:30Майдан-Липненський — Луцьк
08:33Велика Глуша — Луцьк
08:35Луцьк — Барановичі (Біл) (Пт,Нд)
08:50Луцьк — Камінь-Каширський
08:50Четверня — Луцьк
08:51Куликовичі — Луцьк (Пн)
08:55Холоневичі — Луцьк
08:55Городище — Луцьк
09:01Омельне — Луцьк
09:10Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Оленине
09:10Журавичі — Луцьк
09:10Луцьк — Ситниця (кр Пн)
09:15Журавичі — Луцьк
09:33Залаззя — Луцьк
09:35Проходи — Луцьк
09:40Камінь-Каширський — Луцьк
09:40Липне — Луцьк
09:43Кузнецовськ — Луцьк
09:50Великий Обзир — Луцьк
09:55Луцьк — Камінь-Каширський
09:55Кузнецовськ — Луцьк
10:10Малий Обзир — Луцьк
10:10Козлиничі — Луцьк ч/з Маневичі
10:14Луцьк — Задовже
10:28Камінь-Каширський — Луцьк
10:30Градиськ — Луцьк
10:30Луцьк — Козлиничі
10:45Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
10:45Колодії — Луцьк
10:45Луцьк — Майдан-Липненський
10:46Луцьк — Любешів
11:20Луцьк — Кузнецовськ
11:20Сарни — Луцьк
11:30Луцьк — Городище
11:35Луцьк — Щитинь
11:35Куликовичі — Луцьк (Нд)
11:52Ситниця — Луцьк (Нд)
11:53Омельне — Луцьк
11:55Луцьк — Кузнецовськ
11:55Луцьк — Липне ч/з Журавичі
12:00Дольськ — Луцьк
12:05Луцьк — Гораймівка
12:15Луцьк — Ветли
12:20Кузнецовськ — Луцьк
12:25Словатичі — Луцьк
12:26Датинь — Луцьк
12:35Ситниця — Луцьк (кр Нд)
12:37Луцьк — Любешів
12:56Городок — Луцьк
13:05Маневичі — Луцьк
13:10Луцьк — Кузнецовськ
13:10Луцьк — Журавичі ч/з Домашів
13:17Любешів — Луцьк
13:25Луцьк — Камінь-Каширський ч/з Оленине
13:25Луцьк — Холоневичі
13:40Луцьк — Четверня
13:45Луцьк — Велика Глуша
13:46Луцьк — Камінь-Каширський
13:52Луцьк — Ситниця
13:57Луцьк — Датинь
14:00Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
14:00Луцьк — Журавичі
14:15Луцьк — Маневичі
14:18Чорниж — Луцьк
14:25Ківерці — Нововолинськ
14:32Луцьк — Липне ч/з Журавичі
14:33Луцьк — Кузнецовськ
14:45Городище — Луцьк
14:46Луцьк — Дольськ
14:55Луцьк — Камінь-Каширський
14:55Маневичі — Луцьк
15:05Дольськ — Луцьк
15:05Майдан-Липненський — Луцьк
15:05Луцьк — Камінь-Каширський ч/з Оленине
15:05Луцьк — Гораймівка
15:13Омельне — Луцьк
15:25Луцьк — Залаззя
15:45Словатичі — Луцьк
15:45Луцьк — Сарни
16:01Цир — Луцьк
16:05Гораймівка — Луцьк
16:07Журавичі — Луцьк
16:07Луцьк — Проходи
16:13Луцьк — Градиськ
16:15Луцьк — Куликовичі (Пт,Нд)
16:17Луцьк — Володимирець
16:20Четверня — Луцьк
16:24Любешів — Луцьк
16:25Луцьк — Великий Обзир
16:40Липне — Луцьк
16:42Луцьк — Майдан-Липненський
16:48Журавичі — Луцьк
16:58Луцьк — Колодії
17:00Камінь-Каширський — Луцьк
17:00Кузнецовськ — Луцьк
17:10Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
17:10Луцьк — Бірки
17:13Цир — Луцьк
17:15Луцьк — Городище
17:18Луцьк — Гораймівка
17:23Майдан-Липненський — Луцьк
17:25Луцьк — Камінь-Каширський
17:28Луцьк — Козлиничі
17:40Козлиничі — Луцьк
17:45Деревок — Бірки
17:50Луцьк — Четверня
17:50Холоневичі — Луцьк
17:50Барановичі (Біл) — Луцьк (Сб-Нд)
18:00Любешів — Луцьк
18:05Луцьк — Камінь-Каширський
18:15Луцьк — Липне ч/з Журавичі
18:20Луцьк — Городок
18:25Маневичі — Луцьк
18:30Кузнецовськ — Луцьк
18:30Луцьк — Журавичі ч/з Домашів
18:32Гораймівка — Луцьк
18:35Луцьк — Цир
18:45Луцьк — Холоневичі
18:50Луцьк — Майдан-Липненський
18:50Луцьк — Ситниця
19:00Луцьк — Кузнецовськ
19:00Омельне — Луцьк
19:15Куликовичі — Луцьк (Пт,Нд)
19:28Луцьк — Козлиничі
19:30Луцьк — Гораймівка
19:44Липне — Луцьк
19:50Луцьк — Дольськ
20:02Надрічне — Луцьк
20:26Журавичі — Луцьк
20:30Щитинь — Луцьк
20:35Гораймівка — Луцьк
20:40Четверня — Луцьк
20:45Кузнецовськ — Луцьк
20:45Городище — Луцьк
20:50Дольськ — Луцьк
21:04Ветли — Луцьк
21:39Луцьк — Ситниця
21:45Колодії — Луцьк
21:53Городок — Луцьк

за маршрутами автобусів

Барановичі (Біл) — Луцьк
17:50(Сб-Нд)

Бірки — Луцьк ч/з Деревок
07:20

Велика Глуша — Луцьк
08:33

Великий Обзир — Луцьк
09:50

Ветли — Луцьк
21:04

Володимирець — Луцьк
07:49

Гораймівка — Луцьк
08:11 16:05 18:32 20:35

Городище — Луцьк
08:55 14:45 20:45

Городок — Луцьк
12:56 21:53

Градиськ — Луцьк
10:30

Датинь — Луцьк
12:26

Деревок — Бірки
17:45

Деревок — Луцьк
07:20

Дольськ — Луцьк
12:00 15:05 20:50

Журавичі — Луцьк
09:10 09:15 16:07 16:48 20:26

Залаззя — Луцьк
09:33

Камінь-Каширський — Луцьк
07:38 09:40 10:28 17:00

Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Оленине
07:35 09:10

Козлиничі — Луцьк
17:40

Козлиничі — Луцьк ч/з Маневичі
10:10

Колодії — Луцьк
10:45 21:45

Кузнецовськ — Луцьк
09:43 09:55 12:20 17:00 18:30 20:45

Куликовичі — Луцьк
08:51(Пн) 11:35(Нд) 19:15(Пт,Нд)

Ківерці — Нововолинськ
14:25

Липне — Луцьк
08:10 09:40 16:40 19:44

Луцьк — Барановичі (Біл)
08:35(Пт,Нд)

Луцьк — Бірки
17:10

Луцьк — Велика Глуша
13:45

Луцьк — Великий Обзир
16:25

Луцьк — Ветли
12:15

Луцьк — Володимирець
16:17

Луцьк — Гораймівка
12:05 15:05 17:18 19:30

Луцьк — Городище
05:49 11:30 17:15

Луцьк — Городок
08:25 18:20

Луцьк — Градиськ
16:13

Луцьк — Датинь
13:57

Луцьк — Дольськ
08:10 14:46 19:50

Луцьк — Журавичі
14:00

Луцьк — Журавичі ч/з Домашів
07:20 13:10 18:30

Луцьк — Журавичі ч/з Яромель
07:05

Луцьк — Задовже
10:14

Луцьк — Залаззя
15:25

Луцьк — Камінь-Каширський
07:50 08:50 09:55 13:46 14:55 17:25 18:05

Луцьк — Камінь-Каширський ч/з Оленине
13:25 15:05

Луцьк — Козлиничі
10:30 17:28 19:28

Луцьк — Колодії
06:18 16:58

Луцьк — Кузнецовськ
06:56 11:20 11:55 13:10 14:33 19:00

Луцьк — Куликовичі
06:32(Пн,Нд) 16:15(Пт,Нд)

Луцьк — Липне ч/з Журавичі
05:46 11:55 14:32 18:15

Луцьк — Любешів
07:31 10:46 12:37

Луцьк — Майдан-Липненський
10:45 16:42 18:50

Луцьк — Маневичі
07:10 14:15

Луцьк — Маневичі ч/з Гораймівка
06:52

Луцьк — Надрічне
06:45

Луцьк — Проходи
16:07

Луцьк — Сарни
15:45

Луцьк — Ситниця
09:10(кр Пн) 13:52 18:50 21:39

Луцьк — Словатичі ч/з Суськ
06:35 10:45 14:00 17:10

Луцьк — Холоневичі
13:25 18:45

Луцьк — Цир
05:31 18:35

Луцьк — Четверня
06:05 13:40 17:50

Луцьк — Щитинь
06:35 11:35

Любешів — Луцьк
13:17 16:24 18:00

Майдан-Липненський — Луцьк
08:30 15:05 17:23

Малий Обзир — Луцьк
10:10

Маневичі — Луцьк
13:05 14:55 18:25

Надрічне — Луцьк
20:02

Омельне — Луцьк
09:01 11:53 15:13 19:00

Проходи — Луцьк
09:35

Сарни — Луцьк
11:20

Ситниця — Луцьк
07:47(Пн) 08:23(кр Пн,Нд) 11:52(Нд) 12:35(кр Нд)

Словатичі — Луцьк
07:52 12:25 15:45

Холоневичі — Луцьк
08:55 17:50

Цир — Луцьк
16:01 17:13

Четверня — Луцьк
08:50 16:20 20:40

Чорниж — Луцьк
08:00 14:18

Щитинь — Луцьк
20:30

Інформація оновлена: 25.08.2016