Автовокзал Полонне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Юзькова, 56 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03843-32337

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Понінка — Хмельницький
05:35Полонне — Хмельницький
05:41Полонне — Хмельницький
05:50Полонне — Хмельницький
06:25Полонне — Хмельницький
06:45Полонне — Хмельницький
06:55Полонне — Хмельницький
07:20Полонне — Хмельницький
08:00Понінка — Кам'янець-Подільський
08:40Хмельницький — Понінка
09:10Понінка — Хмельницький
10:45Ізяслав — Київ
11:30Полонне — Хмельницький
12:40Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
13:05Кам'янець-Подільський — Новгород-Волинський
14:20Хмельницький — Понінка
14:50Понінка — Хмельницький
16:00Хмельницький — Понінка
17:10Житомир — Хмельницький
19:45Полонне — Хмельницький
21:02Кам'янець-Подільський — Понінка
23:15Київ — Ізяслав

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Київ
10:45

Житомир — Хмельницький
17:10

Кам'янець-Подільський — Новгород-Волинський
13:05

Кам'янець-Подільський — Понінка
21:02

Київ — Ізяслав
23:15

Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
12:40

Полонне — Хмельницький
05:35 05:41 05:50 06:25 06:45 06:55 07:20 11:30 19:45

Понінка — Кам'янець-Подільський
08:00

Понінка — Хмельницький
05:15 09:10 14:50

Хмельницький — Понінка
08:40 14:20 16:00

Інформація оновлена: 29.08.2016