Автовокзал Ізяслав

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Онищука, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03852-42483

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Ізяслав — Шекеринці (Пн,Ср,Пт)
05:45Ізяслав — Закриничне
05:45Ізяслав — Хмельницький
05:50Ізяслав — Білотин
06:00Ізяслав — Нове Село
06:00Ізяслав — Великі Пузирки
06:00Ізяслав — Поліське
06:00Ізяслав — Рівне
06:00Ізяслав — Свириди
06:00Ізяслав — Сохужинці
06:00Ізяслав — Тернавка
06:00Ізяслав — Хмельницький
06:15Ізяслав — Львів (кр Сб)
06:20Ізяслав — Зубарі
06:20Ізяслав — Тишевичі ч/з Ріпки
06:20Ізяслав — Хмельницький
06:40Ізяслав — Лютарка
06:40Ізяслав — Ліщани
06:45Ізяслав — Хмельницький
06:50Ізяслав — Більчин
06:55Ізяслав — Нетішин
07:00Ізяслав — Двірець
07:30Ізяслав — Славута
07:30Ізяслав — Плужне
07:30Ізяслав — Сошне
07:35Ізяслав — Кам'янець-Подільський
07:35Ізяслав — Красилів
07:40Ізяслав — Білогородка
07:40Ізяслав — Лютарка
07:45Ізяслав — Шепетівка
08:00Ізяслав — Ріпки
08:00Ізяслав — Тишевичі ч/з Ріпки
08:10Ізяслав — Хмельницький
08:30Ізяслав — Поліське
08:45Ізяслав — Рівне
09:00Ізяслав — Бейзими
09:00Ізяслав — Білеве
09:05Ізяслав — Шепетівка
09:20Ізяслав — Нетішин
09:35Ізяслав — Хмельницький
09:55Ізяслав — Волочиськ
10:05Ізяслав — Красилів
10:05Ізяслав — Хмельницький
10:25Ізяслав — Лютарка
10:25Ізяслав — Рівне
11:00Ізяслав — Нетішин
11:10Ізяслав — Шепетівка
11:20Ізяслав — Красилів
11:20Ізяслав — Хмельницький
11:25Ізяслав — Тернопіль
12:00Ізяслав — Ріпки
12:10Ізяслав — Шепетівка
12:10Ізяслав — М'якоти
12:15Ізяслав — Славута
12:20Ізяслав — Білогородка
12:20Ізяслав — Великі Пузирки
12:20Ізяслав — Нове Село
12:20Ізяслав — Свириди
12:20Ізяслав — Сморшки
12:20Ізяслав — Тернавка
12:20Ізяслав — Христівка
12:40Ізяслав — Красилів
13:00Ізяслав — Зубарі
13:00Ізяслав — Двірець
13:00Ізяслав — Кунів
13:00Ізяслав — Тишевичі ч/з Ріпки
13:00Ізяслав — Сморшки ч/з Сохужинці (Пт)
13:05Ізяслав — Лютарка
13:20Ізяслав — Нетішин
13:20Ізяслав — Сморшки
13:20Ізяслав — Христівка
13:55Ізяслав — Шекеринці
14:00Ізяслав — Більчин
14:00Ізяслав — Білеве
14:00Ізяслав — Красилів
14:00Ізяслав — Сморшки ч/з Сохужинці (Вт-Ср,Сб)
14:00Ізяслав — Сохужинці
14:00Ізяслав — Хмельницький
14:30Ізяслав — Білотин (Пн,Пт)
14:30Ізяслав — Сохужинці
14:35Ізяслав — Рівне
14:40Ізяслав — Поліське
14:50Ізяслав — Закриничне
14:50Ізяслав — Шепетівка
14:50Ізяслав — Волочиськ
15:15Ізяслав — Хмельницький
15:30Ізяслав — Кунів
15:45Ізяслав — Лютарка
15:55Ізяслав — Білогородка
16:05Ізяслав — Славута
16:15Ізяслав — Бейзими
16:20Ізяслав — Рівне
16:50Ізяслав — Нетішин
16:55Ізяслав — Красилів
16:55Ізяслав — Хмельницький
17:10Ізяслав — Лютарка
17:15Ізяслав — Більчин (Вт,Пт-Нд)
17:30Ізяслав — Нетішин
17:40Ізяслав — Поліське
18:00Ізяслав — Кунів
18:10Ізяслав — Зубарі
18:10Ізяслав — Тишевичі ч/з Ріпки
18:20Ізяслав — Лютарка
18:30Ізяслав — Нетішин
18:40Ізяслав — Шепетівка
18:50Ізяслав — Нетішин
19:05Ізяслав — Славута
19:30Ізяслав — Нетішин
19:40Ізяслав — Красилів
19:40Ізяслав — Хмельницький (кр Ср)

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Бейзими
09:00 16:15

Ізяслав — Білеве
09:00 14:00

Ізяслав — Білогородка
07:40 12:20 15:55

Ізяслав — Білотин
05:50 14:30(Пн,Пт)

Ізяслав — Більчин
06:50 14:00 17:15(Вт,Пт-Нд)

Ізяслав — Великі Пузирки
06:00 12:20

Ізяслав — Волочиськ
09:55 14:50

Ізяслав — Двірець
07:00 13:00

Ізяслав — Закриничне
05:45 14:50

Ізяслав — Зубарі
06:20 13:00 18:10

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
07:35

Ізяслав — Красилів
07:35 10:05 11:20 12:40 14:00 16:55 19:40

Ізяслав — Кунів
13:00 15:30 18:00

Ізяслав — Львів
06:15(кр Сб)

Ізяслав — Лютарка
06:40 07:40 10:25 13:05 15:45 17:10 18:20

Ізяслав — Ліщани
06:40

Ізяслав — М'якоти
12:10

Ізяслав — Нетішин
06:55 09:20 11:00 13:20 16:50 17:30 18:30 18:50 19:30

Ізяслав — Нове Село
06:00 12:20

Ізяслав — Плужне
07:30

Ізяслав — Поліське
06:00 08:30 14:40 17:40

Ізяслав — Рівне
06:00 08:45 10:25 14:35 16:20

Ізяслав — Ріпки
08:00 12:00

Ізяслав — Свириди
06:00 12:20

Ізяслав — Славута
07:30 12:15 16:05 19:05

Ізяслав — Сморшки
12:20 13:20

Ізяслав — Сморшки ч/з Сохужинці
13:00(Пт) 14:00(Вт-Ср,Сб)

Ізяслав — Сохужинці
06:00 14:00 14:30

Ізяслав — Сошне
07:30

Ізяслав — Тернавка
06:00 12:20

Ізяслав — Тернопіль
11:25

Ізяслав — Тишевичі ч/з Ріпки
06:20 08:00 13:00 18:10

Ізяслав — Хмельницький
05:45 06:00 06:20 06:45 08:10 09:35 10:05 11:20 14:00 15:15 16:55 19:40(кр Ср)

Ізяслав — Христівка
12:20 13:20

Ізяслав — Шекеринці
05:15(Пн,Ср,Пт) 13:55

Ізяслав — Шепетівка
07:45 09:05 11:10 12:10 14:50 18:40

Інформація оновлена: 29.08.2016