Автовокзал Ярмолинці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чапаєва, 35 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Кам'янець-Подільський — Нетішин
07:45Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
08:00Хмельницький — Чемерівці
08:15Хмельницький — Яремче
08:50Красилів — Чернівці
09:25Хмельницький — Чемерівці
09:50Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
10:20Кам'янець-Подільський — Київ
10:30Хмельницький — Чемерівці
10:40Кам'янець-Подільський — Рівне
11:05Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
11:10Шепетівка — Чернівці
11:10Хмельницький — Гусятин
11:25Чернівці — Шепетівка
11:45Чернівці — Шепетівка
12:25Хмельницький — Чемерівці
12:30Чернівці — Шепетівка
12:40Бердичів — Чернівці
13:00Кам'янець-Подільський — Рівне
13:16Вінниця — Чернівці
13:30Хмельницький — Чемерівці
14:00Вижниця — Нетішин
14:00Красилів — Чернівці
14:05Хмельницький — Чемерівці
14:25Нетішин — Вижниця
14:40Хмельницький — Чемерівці
14:55Вижниця — Нетішин
15:30Хмельницький — Чернівці
16:00Хмельницький — Чемерівці
16:30Хмельницький — Чемерівці
16:35Кам'янець-Подільський — Славута
17:15Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
17:20Хмельницький — Чемерівці
17:50Кам'янець-Подільський — Понінка
18:08Хмельницький — Гусятин
18:20Хмельницький — Чемерівці
19:30Вінниця — Чемерівці
22:20Верховина — Київ

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
12:40

Верховина — Київ
22:20

Вижниця — Нетішин
14:00 14:55

Вінниця — Чемерівці
19:30

Вінниця — Чернівці
13:16

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
17:15

Кам'янець-Подільський — Київ
10:20

Кам'янець-Подільський — Нетішин
07:00

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
09:50

Кам'янець-Подільський — Понінка
17:50

Кам'янець-Подільський — Рівне
10:40 13:00

Кам'янець-Подільський — Славута
16:35

Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
07:45

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
11:05

Красилів — Чернівці
08:50 14:00

Нетішин — Вижниця
14:25

Хмельницький — Гусятин
11:10 18:08

Хмельницький — Чемерівці
08:00 09:25 10:30 12:25 13:30 14:05 14:40 16:00 16:30 17:20 18:20

Хмельницький — Чернівці
15:30

Хмельницький — Яремче
08:15

Чернівці — Шепетівка
11:25 11:45 12:30

Шепетівка — Чернівці
11:10

Інформація оновлена: 29.08.2016