Автовокзал Теофіполь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Свободи, 17 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03844-30783

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:40Білогір'я — Хмельницький
07:35Шибена — Хмельницький
08:00Хмельницький — Тернопіль
08:20Славута — Хмельницький
08:45Хмельницький — Ямпіль
08:50Теофіполь — Кам'янець-Подільський
09:15Хмельницький — Ковель
09:40Хмельницький — Білогір'я
09:40Славута — Хмельницький
10:30Волочиськ — Нетішин
10:47Хмельницький — Кур'янки
10:55Рівне — Кам'янець-Подільський
11:00Хмельницький — Почаїв
11:05Кам'янець-Подільський — Луцьк
11:15Білогір'я — Хмельницький
12:05Нетішин — Волочиськ
12:20Хмельницький — Білогір'я
13:00Кам'янець-Подільський — Ямпіль
13:45Хмельницький — Ямпіль
14:15Кур'янки — Хмельницький
15:05Хмельницький — Білогір'я
15:25Хмельницький — Славута
16:30Кам'янець-Подільський — Рівне
16:50Почаїв — Хмельницький
17:00Волочиськ — Нетішин
17:25Тернопіль — Хмельницький
17:50Хмельницький — Білогір'я
18:10Ямпіль — Хмельницький

за маршрутами автобусів

Білогір'я — Хмельницький
06:40 11:15

Волочиськ — Нетішин
10:30 17:00

Кам'янець-Подільський — Луцьк
11:05

Кам'янець-Подільський — Рівне
16:30

Кам'янець-Подільський — Ямпіль
13:00

Кур'янки — Хмельницький
14:15

Нетішин — Волочиськ
12:05

Почаїв — Хмельницький
16:50

Рівне — Кам'янець-Подільський
10:55

Славута — Хмельницький
08:20 09:40

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
08:50

Тернопіль — Хмельницький
17:25

Хмельницький — Білогір'я
09:40 12:20 15:05 17:50

Хмельницький — Ковель
09:15

Хмельницький — Кур'янки
10:47

Хмельницький — Почаїв
11:00

Хмельницький — Славута
15:25

Хмельницький — Тернопіль
08:00

Хмельницький — Ямпіль
08:45 13:45

Шибена — Хмельницький
07:35

Ямпіль — Хмельницький
18:10

Інформація оновлена: 29.08.2016