Автовокзал Білогір'я

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Бондарчука, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03841-91534

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35В'язовець — Хмельницький
06:00Білогір'я — Хмельницький
06:44Ямпіль — Хмельницький
07:35Славута — Хмельницький
08:50Славута — Хмельницький
10:00Хмельницький — Ковель
10:20Рівне — Кам'янець-Подільський
10:35Білогір'я — Хмельницький
11:20Волочиськ — Нетішин
11:45Хмельницький — Почаїв
12:10Кам'янець-Подільський — Луцьк
13:30Кур'янки — Хмельницький
16:15Почаїв — Хмельницький
17:15Кам'янець-Подільський — Рівне
17:35Ямпіль — Хмельницький
17:40Волочиськ — Нетішин
19:15Львів — Шепетівка

за маршрутами автобусів

Білогір'я — Хмельницький
06:00 10:35

В'язовець — Хмельницький
05:35

Волочиськ — Нетішин
11:20 17:40

Кам'янець-Подільський — Луцьк
12:10

Кам'янець-Подільський — Рівне
17:15

Кур'янки — Хмельницький
13:30

Львів — Шепетівка
19:15

Почаїв — Хмельницький
16:15

Рівне — Кам'янець-Подільський
10:20

Славута — Хмельницький
07:35 08:50

Хмельницький — Ковель
10:00

Хмельницький — Почаїв
11:45

Ямпіль — Хмельницький
06:44 17:35

Інформація оновлена: 29.08.2016