Автовокзал Скала-Подільська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Грушевського, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03541-51328

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Вербівка — Тернопіль ч/з Пробіжна
06:25Борщів — Кам'янець-Подільський
06:40Борщів — Тернопіль ч/з Пробіжна
07:25Скала-Подільська — Борщів
07:25Чемерівці — Чернівці
07:30Кам'янець-Подільський — Львів
07:30Бережанка — Тернопіль ч/з Пробіжна
07:45Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
07:50Лосяч — Борщів
08:05Скала-Подільська — Борщів
08:05Нивра — Тернопіль
08:05Нивра — Тернопіль ч/з Чортків
08:25Скала-Подільська — Борщів
08:25Тернопіль — Мельниця-Подільська
08:35Кам'янець-Подільський — Чортків ч/з Борщів
08:46Гусятин — Чернівці
08:50Заліщики — Кам'янець-Подільський
09:05Скала-Подільська — Борщів
09:25Скала-Подільська — Борщів
09:40Бучач — Кам'янець-Подільський
09:45Кам'янець-Подільський — Трускавець
09:50Тернопіль — Борщів
10:25Скала-Подільська — Борщів
10:35Борщів — Тернопіль ч/з Пробіжна
11:00Скала-Подільська — Борщів
11:00Кам'янець-Подільський — Львів
11:00Кам'янець-Подільський — Львів ч/з Чортків
11:05Калуш — Кам'янець-Подільський
11:25Скала-Подільська — Борщів
11:40Тернопіль — Борщів
11:55Кам'янець-Подільський — Борщів
12:00Скала-Подільська — Борщів
12:25Скала-Подільська — Борщів
12:25Львів — Кам'янець-Подільський
12:30Борщів — Тернопіль
12:30Борщів — Тернопіль ч/з Чортків
13:05Борщів — Лосяч
13:20Скала-Подільська — Борщів
13:25Кременець — Кам'янець-Подільський
14:30Кам'янець-Подільський — Заліщики
14:40Борщів — Кам'янець-Подільський
14:40Борщів — Тернопіль
14:40Борщів — Тернопіль ч/з Чортків
15:00Скала-Подільська — Борщів
15:05Кам'янець-Подільський — Калуш
15:35Тернопіль — Борщів
16:00Скала-Подільська — Борщів
16:05Кам'янець-Подільський — Бучач
16:25Кам'янець-Подільський — Кременець ч/з Гусятин
16:35Львів — Кам'янець-Подільський
17:00Скала-Подільська — Борщів
17:10Могилів-Подільський — Львів
17:10Могилів-Подільський — Львів ч/з Чортків
17:25Борщів — Лосяч
18:20Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
18:20Тернопіль — Борщів
18:25Трускавець — Кам'янець-Подільський
18:25Чернівці — Гусятин
18:30Мельниця-Подільська — Тернопіль
18:30Могилів-Подільський — Тернопіль ч/з Чортків
18:50Скала-Подільська — Борщів
21:00Львів — Кам'янець-Подільський

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
18:20

Бережанка — Тернопіль ч/з Пробіжна
07:30

Борщів — Кам'янець-Подільський
06:25 14:40

Борщів — Лосяч
13:05 17:25

Борщів — Тернопіль
12:30 14:40

Борщів — Тернопіль ч/з Пробіжна
06:40 10:35

Борщів — Тернопіль ч/з Чортків
12:30 14:40

Бучач — Кам'янець-Подільський
09:40

Вербівка — Тернопіль ч/з Пробіжна
05:45

Гусятин — Чернівці
08:46

Заліщики — Кам'янець-Подільський
08:50

Калуш — Кам'янець-Подільський
11:05

Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
07:45

Кам'янець-Подільський — Борщів
11:55

Кам'янець-Подільський — Бучач
16:05

Кам'янець-Подільський — Заліщики
14:30

Кам'янець-Подільський — Калуш
15:05

Кам'янець-Подільський — Кременець ч/з Гусятин
16:25

Кам'янець-Подільський — Львів
07:30 11:00

Кам'янець-Подільський — Львів ч/з Чортків
11:00

Кам'янець-Подільський — Трускавець
09:45

Кам'янець-Подільський — Чортків ч/з Борщів
08:35

Кременець — Кам'янець-Подільський
13:25

Лосяч — Борщів
07:50

Львів — Кам'янець-Подільський
12:25 16:35 21:00

Мельниця-Подільська — Тернопіль
18:30

Могилів-Подільський — Львів
17:10

Могилів-Подільський — Львів ч/з Чортків
17:10

Могилів-Подільський — Тернопіль ч/з Чортків
18:30

Нивра — Тернопіль
08:05

Нивра — Тернопіль ч/з Чортків
08:05

Скала-Подільська — Борщів
07:25 08:05 08:25 09:05 09:25 10:25 11:00 11:25 12:00 12:25 13:20 15:00 16:00 17:00 18:50

Тернопіль — Борщів
09:50 11:40 15:35 18:20

Тернопіль — Мельниця-Подільська
08:25

Трускавець — Кам'янець-Подільський
18:25

Чемерівці — Чернівці
07:25

Чернівці — Гусятин
18:25

Інформація оновлена: 29.08.2016