Автовокзал Заставна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кіцманська, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03737-21402

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Заставна — Чернівці
06:25Вікно — Чернівці
06:40Дорошівці — Чернівці
06:40Кадубівці — Чернівці
06:50Кулівці — Чернівці
07:05Заставна — Чернівці
07:10Заставна — Прилипче
07:15Заставна — Репужинці
07:20Заставна — Чернівці
07:35Веренчанка — Чернівці
07:35Кострижівка — Чернівці
07:50Митків — Чернівці
07:55Репужинці — Чернівці
08:00Заставна — Дорошівці
08:00Репужинці — Чернівці
08:05Бабин — Чернівці
08:10Баламутівка — Чернівці
08:20Чернівці — Вікно
08:25Дорошівці — Чернівці
08:30Заставна — Чернівці
08:35Чернівці — Мосорівка
08:35Мосорівка — Чернівці
08:40Чернівці — Кадубівці
08:50Чернівці — Кулівці
09:05Заставна — Чернівці
09:10Заставна — Прилипче
09:20Ржавинці — Чернівці
09:25Чернівці — Репужинці
09:40Заставна — Чернівці
09:50Заставна — Чернівці
09:55Вікно — Чернівці
10:00Чернівці — Кострижівка
10:00Чернівці — Веренчанка
10:10Кадубівці — Чернівці
10:20Чернівці — Баламутівка
10:20Кулівці — Чернівці
10:20Чернівці — Дорошівці
10:40Веренчанка — Чернівці
10:55Кострижівка — Чернівці
11:00Чернівці — Митків
11:00Заставна — Репужинці
11:15Заставна — Прилипче
11:15Заставна — Чернівці
11:20Дорошівці — Чернівці
11:25Репужинці — Чернівці
11:30Чернівці — Ржавинці
11:50Заставна — Чернівці
12:00Заставна — Чернівці
12:10Баламутівка — Чернівці
12:25Чернівці — Бабин
12:25Чернівці — Мосорівка
12:30Заставна — Чернівці
12:40Чернівці — Веренчанка
12:50Чернівці — Кадубівці
12:50Митків — Чернівці
13:00Заставна — Репужинці
13:10Заставна — Чернівці
13:15Чернівці — Репужинці
13:30Чернівці — Дорошівці
13:35Кадубівці — Чернівці
13:40Ржавинці — Чернівці
13:45Чернівці — Репужинці
13:50Заставна — Чернівці
14:05Чернівці — Кострижівка
14:10Веренчанка — Чернівці
14:20Чернівці — Вікно
14:25Бабин — Чернівці
14:35Дорошівці — Чернівці
14:45Репужинці — Чернівці
14:45Чернівці — Баламутівка
14:50Заставна — Прилипче
14:50Заставна — Чернівці
14:55Мосорівка — Чернівці
15:00Заставна — Репужинці
15:10Чернівці — Митків
15:30Кострижівка — Чернівці
15:45Репужинці — Чернівці
15:50Заставна — Чернівці
15:55Чернівці — Кулівці
16:00Заставна — Чернівці
16:00Чернівці — Мосорівка
16:05Чернівці — Ржавинці
16:25Чернівці — Кадубівці
16:30Заставна — Чернівці
16:30Чернівці — Веренчанка
16:35Чернівці — Репужинці
16:40Митків — Чернівці
16:50Баламутівка — Чернівці
17:00Чернівці — Дорошівці
17:10Заставна — Чернівці
17:15Кадубівці — Чернівці
17:20Веренчанка — Чернівці
17:30Заставна — Репужинці
17:35Вікно — Чернівці
17:50Чернівці — Кострижівка
17:55Репужинці — Чернівці
18:00Дорошівці — Чернівці
18:15Кулівці — Чернівці
18:20Чернівці — Митків
18:20Чернівці — Репужинці
18:30Чернівці — Бабин
18:30Чернівці — Дорошівці
18:35Мосорівка — Чернівці
18:45Чернівці — Баламутівка
19:20Чернівці — Вікно
19:25Чернівці — Кадубівці
19:35Чернівці — Веренчанка
19:50Чернівці — Дорошівці
20:30Чернівці — Мосорівка
20:55Чернівці — Кулівці

за маршрутами автобусів

Бабин — Чернівці
08:05 14:25

Баламутівка — Чернівці
08:10 12:10 16:50

Веренчанка — Чернівці
07:35 10:40 14:10 17:20

Вікно — Чернівці
06:25 09:55 17:35

Дорошівці — Чернівці
06:40 08:25 11:20 14:35 18:00

Заставна — Дорошівці
08:00

Заставна — Прилипче
07:10 09:10 11:15 14:50

Заставна — Репужинці
07:15 11:00 13:00 15:00 17:30

Заставна — Чернівці
06:20 07:05 07:20 08:30 09:05 09:40 09:50 11:15 11:50 12:00 12:30 13:10 13:50 14:50 15:50 16:00 16:30 17:10

Кадубівці — Чернівці
06:40 10:10 13:35 17:15

Кострижівка — Чернівці
07:35 10:55 15:30

Кулівці — Чернівці
06:50 10:20 18:15

Митків — Чернівці
07:50 12:50 16:40

Мосорівка — Чернівці
08:35 14:55 18:35

Репужинці — Чернівці
07:55 08:00 11:25 14:45 15:45 17:55

Ржавинці — Чернівці
09:20 13:40

Чернівці — Бабин
12:25 18:30

Чернівці — Баламутівка
10:20 14:45 18:45

Чернівці — Веренчанка
10:00 12:40 16:30 19:35

Чернівці — Вікно
08:20 14:20 19:20

Чернівці — Дорошівці
10:20 13:30 17:00 18:30 19:50

Чернівці — Кадубівці
08:40 12:50 16:25 19:25

Чернівці — Кострижівка
10:00 14:05 17:50

Чернівці — Кулівці
08:50 15:55 20:55

Чернівці — Митків
11:00 15:10 18:20

Чернівці — Мосорівка
08:35 12:25 16:00 20:30

Чернівці — Репужинці
09:25 13:15 13:45 16:35 18:20

Чернівці — Ржавинці
11:30 16:05

Інформація оновлена: 31.08.2016