Автовокзал Апостолове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 35 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05656-91371

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Апостолове — Дніпропетровськ
06:00Апостолове — Кривий Ріг
06:30Апостолове — Мар'янське
06:50Зеленодольськ — Дніпропетровськ
06:50Апостолове — Зеленодольськ
07:45Кривий Ріг — Запоріжжя
08:20Зеленодольськ — Кривий Ріг
08:50Зеленодольськ — Дніпропетровськ
09:00Кривий Ріг — Зеленодольськ
09:05Кривий Ріг — Бахмут
09:20Зеленодольськ — Кривий Ріг
10:00Жовті Води — Генічеськ
10:20Зеленодольськ — Кривий Ріг
10:20Апостолове — Зеленодольськ
10:40Апостолове — Мар'янське
10:40Апостолове — Мар'янське
11:00Кривий Ріг — Запоріжжя
11:00Кривий Ріг — Зеленодольськ
12:00Зеленодольськ — Кривий Ріг
12:10Апостолове — Зеленодольськ
13:00Апостолове — Кривий Ріг
13:10Кривий Ріг — Запоріжжя
13:50Апостолове — Зеленодольськ
14:20Зеленодольськ — Кривий Ріг
14:20Кривий Ріг — Херсон
15:00Кривий Ріг — Зеленодольськ
15:30Апостолове — Кривий Ріг
16:00Апостолове — Зеленодольськ
16:00Кривий Ріг — Запоріжжя
16:00Запоріжжя — Кривий Ріг

за маршрутами автобусів

Апостолове — Дніпропетровськ
05:00

Апостолове — Зеленодольськ
06:50 10:20 12:10 13:50 16:00

Апостолове — Кривий Ріг
06:00 13:00 15:30

Апостолове — Мар'янське
06:30 10:40 10:40

Жовті Води — Генічеськ
10:00

Запоріжжя — Кривий Ріг
16:00

Зеленодольськ — Дніпропетровськ
06:50 08:50

Зеленодольськ — Кривий Ріг
08:20 09:20 10:20 12:00 14:20

Кривий Ріг — Бахмут
09:05

Кривий Ріг — Запоріжжя
07:45 11:00 13:10 16:00

Кривий Ріг — Зеленодольськ
09:00 11:00 15:00

Кривий Ріг — Херсон
14:20

Інформація оновлена: 26.11.2019