Автовокзал Бахмут (Артемівськ)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Космонавтів, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4772185

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Бахмут (Артемівськ) — Харків
05:55Бахмут (Артемівськ) — Серебрянка
06:00Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
06:30Костянтинівка — Кпп Зайцеве
06:30Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
06:50Бахмут (Артемівськ) — Харків
06:55Краматорськ — Кпп Зайцеве
07:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
07:10Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
07:17Кпп Зайцеве — Костянтинівка
07:25Бахмут (Артемівськ) — Костянтинівка
07:30Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
07:30Бахмут (Артемівськ) — Слов'янськ
07:35Бахмут (Артемівськ) — Харків
07:40Бахмут (Артемівськ) — Первомайськ
07:45Попасна — Харків
08:00Краматорськ — Соледар
08:00Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
08:00Бахмут (Артемівськ) — Горлівка
08:05Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
08:15Донецьк — Воронеж (РФ)
08:15Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
08:35Рубіжне — Запоріжжя
08:35Рубіжне — Запоріжжя
08:35Бахмут (Артемівськ) — Москва (РФ)
08:40Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
08:45Костянтинівка — Кпп Зайцеве
08:50Сєвєродонецьк — Дніпродзержинськ
09:00Миколаївка — Кпп Зайцеве
09:00Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
09:15Бахмут (Артемівськ) — Межова
09:25Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
09:50Краматорськ — Сєвєродонецьк
09:55Кпп Зайцеве — Костянтинівка
09:57Бахмут (Артемівськ) — Костянтинівка
10:00Бахмут (Артемівськ) — Москва (РФ)
10:10Соледар — Краматорськ
10:12Слов'янськ — Кпп Зайцеве
10:15Сєвєродонецьк — Урзуф
10:30Бахмут (Артемівськ) — Миронівський
10:30Бахмут (Артемівськ) — Слов'янськ
10:30Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
10:35Курахове — Святогірськ
10:45Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
10:45Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
11:00Бахмут (Артемівськ) — Москва (РФ)
11:00Бахмут (Артемівськ) — Москва (РФ)
11:20Горлівка — Слов'янськ
11:30Бахмут (Артемівськ) — Первомайськ
11:35Кпп Зайцеве — Слов'янськ
11:40Бахмут (Артемівськ) — Святогірськ
11:45Кпп Зайцеве — Миколаївка
12:00Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
12:20Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
12:30Бахмут (Артемівськ) — Запоріжжя
12:37Бахмут (Артемівськ) — Костянтинівка
12:45Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:00Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
13:15Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:30Бахмут (Артемівськ) — Слов'янськ
13:40Бахмут (Артемівськ) — Миронівський
13:40Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
13:45Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:55Бахмут (Артемівськ) — Серебрянка
14:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
14:15Костянтинівка — Кпп Зайцеве
14:20Бахмут (Артемівськ) — Межова
14:25Бахмут (Артемівськ) — Харків
14:30Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
14:30Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
14:40Святогірськ — Курахове
15:00Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:10Урзуф — Сєвєродонецьк
15:10Кпп Зайцеве — Костянтинівка
15:15Бахмут (Артемівськ) — Первомайськ
15:15Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
15:25Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:30Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:40Бахмут (Артемівськ) — Костянтинівка
15:45Краматорськ — Соледар
16:05Бахмут (Артемівськ) — Київ
16:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
16:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
16:25Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
17:00Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
17:00Запоріжжя — Рубіжне
17:00Запоріжжя — Рубіжне
17:05Бахмут (Артемівськ) — Слов'янськ
17:15Соледар — Краматорськ
17:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
17:35Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
18:00Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
19:10Харків — Попасна
19:50Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
06:30

Бахмут (Артемівськ) — Горлівка
08:00

Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
12:00 15:15

Бахмут (Артемівськ) — Запоріжжя
12:30

Бахмут (Артемівськ) — Київ
16:05

Бахмут (Артемівськ) — Костянтинівка
07:25 09:57 12:37 15:40

Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
08:40 09:00 09:25 10:30 12:20 12:45 13:15 13:45 16:25 17:00 17:35 18:00

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
06:00 07:30

Бахмут (Артемівськ) — Межова
09:15 14:20

Бахмут (Артемівськ) — Миронівський
10:30 13:40

Бахмут (Артемівськ) — Москва (РФ)
08:35 10:00 11:00 11:00

Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
13:00

Бахмут (Артемівськ) — Первомайськ
07:40 11:30 15:15

Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
08:00

Бахмут (Артемівськ) — Святогірськ
11:40

Бахмут (Артемівськ) — Серебрянка
05:55 13:55

Бахмут (Артемівськ) — Слов'янськ
07:30 10:30 13:30 17:05

Бахмут (Артемівськ) — Торецьк (Дзержинськ)
08:05 14:30

Бахмут (Артемівськ) — Харків
05:20 06:50 07:35 14:25

Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
14:30

Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:25 17:30

Горлівка — Слов'янськ
11:20

Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
13:40

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
16:20 16:20 19:50

Донецьк — Воронеж (РФ)
08:15

Запоріжжя — Рубіжне
17:00 17:00

Костянтинівка — Кпп Зайцеве
06:30 08:45 14:15

Кпп Зайцеве — Костянтинівка
07:17 09:55 15:10

Кпп Зайцеве — Миколаївка
11:45

Кпп Зайцеве — Слов'янськ
11:35

Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:55

Краматорськ — Соледар
08:00 15:45

Краматорськ — Сєвєродонецьк
09:50

Курахове — Святогірськ
10:35

Миколаївка — Кпп Зайцеве
09:00

Попасна — Харків
07:45

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
08:15

Рубіжне — Запоріжжя
08:35 08:35

Святогірськ — Курахове
14:40

Слов'янськ — Кпп Зайцеве
10:12

Соледар — Краматорськ
10:10 17:15

Сєвєродонецьк — Бердянськ
07:00 14:00

Сєвєродонецьк — Дніпродзержинськ
08:50

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
07:10 10:45 10:45

Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:00

Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:30

Сєвєродонецьк — Урзуф
10:15

Урзуф — Сєвєродонецьк
15:10

Харків — Попасна
19:10

Інформація оновлена: 08.07.2016