Автовокзал Бахмут

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Космонавтів, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4772185

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Слов'янськ — Попасна
05:30Бахмут — Харків
06:00Бахмут — Кривий Ріг
06:30Костянтинівка — КПП Майорськ
06:30Бахмут — Бердянськ
07:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
07:10Сєвєродонецьк — Дніпро
07:17КПП Майорськ — Костянтинівка
07:25Бахмут — Костянтинівка
07:30Бахмут — Кривий Ріг
07:30Бахмут — Слов'янськ
07:40Бахмут — Попасна
07:45Попасна — Харків
08:00Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
08:00Краматорськ — Соледар
08:00Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
08:05Бахмут — Торецьк
08:15Донецьк — Воронеж (РФ)
08:15Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
08:35Рубіжне — Запоріжжя
08:40Бахмут — Краматорськ
08:45Костянтинівка — КПП Майорськ
08:50Сєвєродонецьк — Кам’янське
09:00Бахмут — Москва (РФ)
09:00Бахмут — Краматорськ
09:00Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
09:00Миколаївка — КПП Майорськ
09:15Бахмут — Межова
09:25Бахмут — Краматорськ
09:47Святогірськ — КПП Майорськ
09:50КПП Майорськ — Святогірськ
09:50Краматорськ — Сєвєродонецьк
09:55КПП Майорськ — Костянтинівка
09:57Бахмут — Костянтинівка
10:00Бахмут — Москва (РФ)
10:10Соледар — Краматорськ
10:10Бахмут — Миронівський
10:12Слов'янськ — КПП Майорськ
10:15Сєвєродонецьк — Маріуполь
10:30Бахмут — Краматорськ
10:30Бахмут — Слов'янськ
10:35Курахове — Святогірськ
10:45Сєвєродонецьк — Дніпро
10:45Сєвєродонецьк — Дніпро
11:00Бахмут — Москва (РФ)
11:00Бахмут — Москва (РФ)
11:20Бахмут — Слов'янськ
11:30Бахмут — Попасна
11:35КПП Майорськ — Слов'янськ
11:40КПП Майорськ — Святогірськ
11:45КПП Майорськ — Слов'янськ
11:55Бахмут — Запоріжжя
11:55Бахмут — Запоріжжя
12:10Курахове — Харків
12:20Бахмут — Краматорськ
12:37Бахмут — Костянтинівка
12:45Бахмут — Краматорськ
13:00Бахмут — Краснодар (РФ)
13:15Бахмут — Краматорськ
13:30Бахмут — Слов'янськ
13:35Костянтинівка — КПП Майорськ
13:40Бахмут — Миронівський
13:40Кам’янське — Сєвєродонецьк
13:45Бахмут — Краматорськ
14:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
14:20Бахмут — Межова
14:25Бахмут — Харків
14:30Бахмут — Торецьк
14:30Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
14:40Святогірськ — Курахове
15:00Бахмут — Дніпро
15:10Маріуполь — Сєвєродонецьк
15:10КПП Майорськ — Костянтинівка
15:15Бахмут — Попасна
15:25Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:30Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:30Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:40Бахмут — Костянтинівка
15:45Краматорськ — Соледар
16:00Бахмут — Москва (РФ)
16:00КПП Майорськ — Святогірськ
16:05КПП Майорськ — Слов'янськ
16:20Дніпро — Сєвєродонецьк
16:20Дніпро — Сєвєродонецьк
16:25Бахмут — Краматорськ
17:00Запоріжжя — Рубіжне
17:00Запоріжжя — Рубіжне
17:00Бахмут — Краматорськ
17:05Бахмут — Слов'янськ
17:15Соледар — Краматорськ
17:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
17:35Бахмут — Краматорськ
17:40Попасна — Слов'янськ
18:00Бахмут — Краматорськ
18:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
18:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
19:10Харків — Попасна

за маршрутами автобусів

Бахмут — Бердянськ
06:30

Бахмут — Дніпро
15:00

Бахмут — Запоріжжя
11:55 11:55

Бахмут — Костянтинівка
07:25 09:57 12:37 15:40

Бахмут — Краматорськ
08:40 09:00 09:25 10:30 12:20 12:45 13:15 13:45 16:25 17:00 17:35 18:00

Бахмут — Краснодар (РФ)
13:00

Бахмут — Кривий Ріг
06:00 07:30

Бахмут — Межова
09:15 14:20

Бахмут — Миронівський
10:10 13:40

Бахмут — Москва (РФ)
09:00 10:00 11:00 11:00 16:00

Бахмут — Попасна
07:40 11:30 15:15

Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
08:00 08:00 09:00

Бахмут — Слов'янськ
07:30 10:30 11:20 13:30 17:05

Бахмут — Торецьк
08:05 14:30

Бахмут — Харків
05:30 14:25

Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
14:30

Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:25 17:30

Дніпро — Сєвєродонецьк
16:20 16:20

Донецьк — Воронеж (РФ)
08:15

Запоріжжя — Рубіжне
17:00 17:00

КПП Майорськ — Костянтинівка
07:17 09:55 15:10

КПП Майорськ — Святогірськ
09:50 11:40 16:00

КПП Майорськ — Слов'янськ
11:35 11:45 16:05

Кам’янське — Сєвєродонецьк
13:40

Костянтинівка — КПП Майорськ
06:30 08:45 13:35

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
18:30 18:30

Краматорськ — Соледар
08:00 15:45

Краматорськ — Сєвєродонецьк
09:50

Курахове — Святогірськ
10:35

Курахове — Харків
12:10

Маріуполь — Сєвєродонецьк
15:10

Миколаївка — КПП Майорськ
09:00

Попасна — Слов'янськ
17:40

Попасна — Харків
07:45

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
08:15

Рубіжне — Запоріжжя
08:35

Святогірськ — КПП Майорськ
09:47

Святогірськ — Курахове
14:40

Слов'янськ — КПП Майорськ
10:12

Слов'янськ — Попасна
05:20

Соледар — Краматорськ
10:10 17:15

Сєвєродонецьк — Бердянськ
07:00 14:00

Сєвєродонецьк — Дніпро
07:10 10:45 10:45

Сєвєродонецьк — Кам’янське
08:50

Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:30

Сєвєродонецьк — Маріуполь
10:15

Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:30

Харків — Попасна
19:10

Інформація оновлена: 23.12.2017