Автовокзал Золотоноша

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04737-52020

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Золотоноша — Матвіївка
05:20Золотоноша — Матвіївка
05:30Золотоноша — Богдани
05:45Золотоноша — Синьооківка
05:50Золотоноша — Бубнівська Слобідка
06:00Золотоноша — Мицалівка
06:00Золотоноша — Гельмязів
06:10Золотоноша — Підставки
06:15Золотоноша — Черкаси
06:30Золотоноша — Канів
06:30Золотоноша — Коробівка
06:35Золотоноша — Черкаси
06:40Золотоноша — Кривоносівка
06:45Золотоноша — Мицалівка
07:10Золотоноша — Антипівка
07:15Золотоноша — Львівка
07:15Золотоноша — Кропивна
07:20Золотоноша — Черкаси
07:30Чорнобай — Канів
07:30Гельмязів — Черкаси
07:40Безпальче — Черкаси
07:40Світловодськ — Київ
07:50Золотоноша — Черкаси
08:05Черкаси — Драбів
08:05Золотоноша — Черкаси
08:20Золотоноша — Дмитрівка
08:25Золотоноша — Черкаси
09:00Золотоноша — Черкаси
09:45Золотоноша — Черкаси
09:45Золотоноша — Богдани
10:15Черкаси — Гельмязів
10:25Черкаси — Суми
10:30Золотоноша — Подільське
10:35Золотоноша — Черкаси
11:00Золотоноша — Підставки
11:00Золотоноша — Черкаси
11:10Золотоноша — Мицалівка
11:15Золотоноша — Черкаси
11:20Черкаси — Безпальче
11:20Золотоноша — Кривоносівка
11:25Золотоноша — Черкаси
11:30Золотоноша — Кропивна
11:30Золотоноша — Матвіївка
11:30Золотоноша — Львівка
11:30Золотоноша — Дмитрівка
11:35Драбів — Черкаси
11:50Золотоноша — Деньги
11:50Золотоноша — Черкаси
12:15Канів — Чорнобай
12:20Золотоноша — Синьооківка
12:20Золотоноша — Антипівка
12:30Золотоноша — Канів
12:35Золотоноша — Гельмязів
12:40Золотоноша — Черкаси
13:00Золотоноша — Привітне
13:00Золотоноша — Богдани
13:05Золотоноша — Черкаси
13:30Золотоноша — Черкаси
13:50Чорнобай — Канів
13:55Золотоноша — Черкаси
14:00Золотоноша — Львівка
14:00Черкаси — Полтава
14:10Золотоноша — Бубнівська Слобідка
14:30Гельмязів — Черкаси
14:30Золотоноша — Шабельники
14:45Золотоноша — Черкаси
14:55Ратне — Запоріжжя
15:00Золотоноша — Черкаси
15:00Черкаси — Київ
15:10Золотоноша — Кривоносівка
15:10Київ — Світловодськ
15:10Золотоноша — Підставки
15:27Черкаси — Яготин
15:35Золотоноша — Черкаси
15:50Безпальче — Черкаси
16:00Золотоноша — Черкаси
16:10Черкаси — Драбів
16:35Золотоноша — Черкаси
16:45Золотоноша — Богдани
17:10Золотоноша — Коробівка
17:15Золотоноша — Черкаси
17:20Золотоноша — Мицалівка
17:20Золотоноша — Шабельники
17:35Черкаси — Гельмязів
17:40Золотоноша — Черкаси
18:00Золотоноша — Черкаси

за маршрутами автобусів

Безпальче — Черкаси
07:40 15:50

Гельмязів — Черкаси
07:30 14:30

Драбів — Черкаси
11:35

Золотоноша — Антипівка
07:10 12:20

Золотоноша — Богдани
05:30 09:45 13:00 16:45

Золотоноша — Бубнівська Слобідка
05:50 14:10

Золотоноша — Гельмязів
06:00 12:35

Золотоноша — Деньги
11:50

Золотоноша — Дмитрівка
08:20 11:30

Золотоноша — Канів
06:30 12:30

Золотоноша — Коробівка
06:30 17:10

Золотоноша — Кривоносівка
06:40 11:20 15:10

Золотоноша — Кропивна
07:15 11:30

Золотоноша — Львівка
07:15 11:30 14:00

Золотоноша — Матвіївка
05:20 05:20 11:30

Золотоноша — Мицалівка
06:00 06:45 11:10 17:20

Золотоноша — Подільське
10:30

Золотоноша — Привітне
13:00

Золотоноша — Підставки
06:10 11:00 15:10

Золотоноша — Синьооківка
05:45 12:20

Золотоноша — Черкаси
06:15 06:35 07:20 07:50 08:05 08:25 09:00 09:45 10:35 11:00 11:15 11:25 11:50 12:40 13:05 13:30 13:55 14:45 15:00 15:35 16:00 16:35 17:15 17:40 18:00

Золотоноша — Шабельники
14:30 17:20

Канів — Чорнобай
12:15

Київ — Світловодськ
15:10

Ратне — Запоріжжя
14:55

Світловодськ — Київ
07:40

Черкаси — Безпальче
11:20

Черкаси — Гельмязів
10:15 17:35

Черкаси — Драбів
08:05 16:10

Черкаси — Київ
15:00

Черкаси — Полтава
14:00

Черкаси — Суми
10:25

Черкаси — Яготин
15:27

Чорнобай — Канів
07:30 13:50

Інформація оновлена: 14.03.2021