Автовокзал Золотоноша

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04737-52020

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Золотоноша — Матвіївка
05:20Золотоноша — Матвіївка
05:30Золотоноша — Богдани
05:55Золотоноша — Синьооківка
06:00Золотоноша — Мицалівка
06:00Золотоноша — Гельмязів
06:05Золотоноша — Черкаси
06:10Золотоноша — Підставки
06:15Золотоноша — Черкаси
06:20Черкаси — Драбів
06:30Золотоноша — Канів
06:30Золотоноша — Коробівка
06:35Золотоноша — Черкаси
06:40Золотоноша — Кривоносівка
06:45Золотоноша — Благодатне
06:45Золотоноша — Мицалівка
06:55Золотоноша — Черкаси
07:00Золотоноша — Коврай
07:10Золотоноша — Антипівка
07:15Золотоноша — Львівка
07:20Золотоноша — Черкаси
07:25Золотоноша — Кропивна
07:30Золотоноша — Домантове
07:30Гельмязів — Черкаси
07:30Чорнобай — Канів
07:35Золотоноша — Черкаси
07:40Світловодськ — Київ
07:40Безпальче — Черкаси
07:50Золотоноша — Черкаси
07:55Золотоноша — Богуславець
08:00Золотоноша — Черкаси
08:05Золотоноша — Дмитрівка
08:05Черкаси — Драбів
08:10Золотоноша — Бубнівська Слобідка
08:10Золотоноша — Умань
08:16Канів — Черкаси
08:20Драбів — Черкаси
08:25Золотоноша — Черкаси
08:40Золотоноша — Черкаси
09:00Золотоноша — Черкаси
09:05Коврайські Хутори — Черкаси
09:20Золотоноша — Черкаси
09:30Чорнобай — Київ
09:45Золотоноша — Черкаси
10:10Золотоноша — Черкаси
10:15Черкаси — Гельмязів
10:25Золотоноша — Драбівці
10:25Черкаси — Суми
10:30Золотоноша — Коробівка
10:30Золотоноша — Подільське
10:35Золотоноша — Богдани
10:35Золотоноша — Черкаси
10:50Золотоноша — Домантове
11:00Золотоноша — Черкаси
11:00Золотоноша — Підставки
11:10Золотоноша — Мицалівка
11:15Золотоноша — Черкаси
11:20Золотоноша — Кривоносівка
11:20Черкаси — Безпальче
11:25Золотоноша — Черкаси
11:30Драбів — Черкаси
11:30Черкаси — Канів
11:30Золотоноша — Кропивна
11:30Золотоноша — Дмитрівка
11:30Золотоноша — Матвіївка
11:30Золотоноша — Львівка
11:40Драбів — Черкаси
11:40Черкаси — Драбів
11:50Золотоноша — Черкаси
12:00Золотоноша — Деньги
12:10Черкаси — Коврайські Хутори
12:15Канів — Чорнобай
12:15Золотоноша — Черкаси
12:20Золотоноша — Гельмязів
12:20Золотоноша — Синьооківка
12:20Золотоноша — Антипівка
12:25Яготин — Черкаси
12:30Золотоноша — Канів
12:30Золотоноша — Привітне
12:40Золотоноша — Черкаси
12:55Золотоноша — Богуславець
13:00Золотоноша — Богдани
13:05Золотоноша — Кропивна
13:05Золотоноша — Черкаси
13:30Золотоноша — Черкаси
13:45Золотоноша — Львівка
13:50Чорнобай — Канів
13:55Золотоноша — Черкаси
14:00Черкаси — Полтава
14:10Богуславець — Черкаси
14:10Золотоноша — Бубнівська Слобідка
14:20Золотоноша — Черкаси
14:30Золотоноша — Шабельники
14:30Гельмязів — Черкаси
14:30Золотоноша — Дмитрівка
14:40Черкаси — Драбів
14:45Золотоноша — Черкаси
15:00Черкаси — Київ
15:00Золотоноша — Черкаси
15:10Золотоноша — Кривоносівка
15:10Київ — Світловодськ
15:10Золотоноша — Підставки
15:10Золотоноша — Черкаси
15:20Коврайські Хутори — Черкаси
15:27Черкаси — Яготин
15:35Золотоноша — Черкаси
15:50Безпальче — Черкаси
16:00Золотоноша — Черкаси
16:15Черкаси — Драбів
16:20Черкаси — Чернігів
16:25Золотоноша — Черкаси
16:35Драбів — Черкаси
16:45Золотоноша — Богдани
16:50Золотоноша — Черкаси
17:10Золотоноша — Привітне
17:10Золотоноша — Коробівка
17:10Золотоноша — Синьооківка
17:10Золотоноша — Богуславець
17:15Золотоноша — Черкаси
17:20Золотоноша — Шабельники
17:20Золотоноша — Мицалівка
17:35Черкаси — Гельмязів
17:40Золотоноша — Черкаси
18:00Золотоноша — Черкаси
18:10Канів — Чорнобай
18:10Черкаси — Коврайські Хутори
21:15Кропивницький — Москва (РФ)

за маршрутами автобусів

Безпальче — Черкаси
07:40 15:50

Богуславець — Черкаси
14:10

Гельмязів — Черкаси
07:30 14:30

Драбів — Черкаси
08:20 11:30 11:40 16:35

Золотоноша — Антипівка
07:10 12:20

Золотоноша — Благодатне
06:45

Золотоноша — Богдани
05:30 10:35 13:00 16:45

Золотоноша — Богуславець
07:55 12:55 17:10

Золотоноша — Бубнівська Слобідка
08:10 14:10

Золотоноша — Гельмязів
06:00 12:20

Золотоноша — Деньги
12:00

Золотоноша — Дмитрівка
08:05 11:30 14:30

Золотоноша — Домантове
07:30 10:50

Золотоноша — Драбівці
10:25

Золотоноша — Канів
06:30 12:30

Золотоноша — Коврай
07:00

Золотоноша — Коробівка
06:30 10:30 17:10

Золотоноша — Кривоносівка
06:40 11:20 15:10

Золотоноша — Кропивна
07:25 11:30 13:05

Золотоноша — Львівка
07:15 11:30 13:45

Золотоноша — Матвіївка
05:20 05:20 11:30

Золотоноша — Мицалівка
06:00 06:45 11:10 17:20

Золотоноша — Подільське
10:30

Золотоноша — Привітне
12:30 17:10

Золотоноша — Підставки
06:10 11:00 15:10

Золотоноша — Синьооківка
05:55 12:20 17:10

Золотоноша — Умань
08:10

Золотоноша — Черкаси
06:05 06:15 06:35 06:55 07:20 07:35 07:50 08:00 08:25 08:40 09:00 09:20 09:45 10:10 10:35 11:00 11:15 11:25 11:50 12:15 12:40 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:00 15:10 15:35 16:00 16:25 16:50 17:15 17:40 18:00

Золотоноша — Шабельники
14:30 17:20

Канів — Черкаси
08:16

Канів — Чорнобай
12:15 18:10

Київ — Світловодськ
15:10

Коврайські Хутори — Черкаси
09:05 15:20

Кропивницький — Москва (РФ)
21:15

Світловодськ — Київ
07:40

Черкаси — Безпальче
11:20

Черкаси — Гельмязів
10:15 17:35

Черкаси — Драбів
06:20 08:05 11:40 14:40 16:15

Черкаси — Канів
11:30

Черкаси — Київ
15:00

Черкаси — Коврайські Хутори
12:10 18:10

Черкаси — Полтава
14:00

Черкаси — Суми
10:25

Черкаси — Чернігів
16:20

Черкаси — Яготин
15:27

Чорнобай — Канів
07:30 13:50

Чорнобай — Київ
09:30

Яготин — Черкаси
12:25

Інформація оновлена: 07.02.2017