Автовокзал Чорнобай

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Черкаська, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04739-22357

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Чорнобай — Жовніне
05:10Чорнобай — Черкаси
05:10Чорнобай — Старий Мохнач
06:05Чорнобай — Нове Життя
06:20Чорнобай — Іркліїв
07:10Оржиця — Черкаси
07:10Чорнобай — Савківка (Ср)
07:15Черкаси — Лящівка
08:40Чорнобай — Київ
08:50Красенівка — Черкаси
09:20Городище — Полтава (Пт)
09:30Лящівка — Черкаси
09:40Миргород — Черкаси
09:45Черкаси — Миргород (кр Вт-Чт)
10:45Черкаси — Оржиця
11:00Чорнобай — Степове
11:05Чорнобай — Жовніне
11:50Чорнобай — Черкаси
12:35Черкаси — Красенівка
12:40Чорнобай — Жовніне
12:40Чорнобай — Нове Життя (Ср)
12:55Канів — Чорнобай
13:04Черкаси — Степове
13:40Чорнобай — Старий Мохнач
13:50Оржиця — Черкаси
14:05Полтава — Черкаси
14:45Черкаси — Миргород
15:00Красенівка — Черкаси
15:30Черкаси — Лящівка
15:30Чорнобай — Черкаси
16:20Черкаси — Велика Бурімка
17:10Чорнобай — Савківка (Ср)
17:15Миргород — Черкаси (кр Вт-Чт)
17:20Черкаси — Оржиця
17:40Чорнобай — Жовніне
17:40Чорнобай — Іркліїв
17:47Лящівка — Черкаси
17:49Черкаси — Степове
18:15Харків — Канів
18:50Канів — Чорнобай
18:50Черкаси — Красенівка
18:54Черкаси — Степове
19:10Полтава — Городище (Пт)
19:50Канів — Чорнобай
20:25Черкаси — Чорнобай

за маршрутами автобусів

Городище — Полтава
09:20(Пт)

Канів — Чорнобай
12:55 18:50 19:50

Красенівка — Черкаси
08:50 15:00

Лящівка — Черкаси
09:30 17:47

Миргород — Черкаси
09:40 17:15(кр Вт-Чт)

Оржиця — Черкаси
07:10 13:50

Полтава — Городище
19:10(Пт)

Полтава — Черкаси
14:05

Харків — Канів
18:15

Черкаси — Велика Бурімка
16:20

Черкаси — Красенівка
12:35 18:50

Черкаси — Лящівка
07:15 15:30

Черкаси — Миргород
09:45(кр Вт-Чт) 14:45

Черкаси — Оржиця
10:45 17:20

Черкаси — Степове
13:04 17:49 18:54

Черкаси — Чорнобай
20:25

Чорнобай — Іркліїв
06:20 17:40

Чорнобай — Жовніне
04:15 11:05 12:40 17:40

Чорнобай — Київ
08:40

Чорнобай — Нове Життя
06:05 12:40(Ср)

Чорнобай — Савківка
07:10(Ср) 17:10(Ср)

Чорнобай — Старий Мохнач
05:10 13:40

Чорнобай — Степове
11:00

Чорнобай — Черкаси
05:10 11:50 15:30

Інформація оновлена: 07.02.2017