Автовокзал Миколаїв

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Малко-Тирнівська, 96 (Тирнівська розвилка) (показати на мапі)

Телефон довідки: 0512-590109; 099-701-01-09; 093-701-01-09

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:05Херсон — Гдиня (Пол)
05:20Миколаїв — Подільськ
05:50Миколаїв — Київ
06:25Миколаїв — Піски
06:40Миколаїв — Курячі Лози
06:50Нова Одеса — Дніпро
06:50Миколаїв — Костянтинівка
07:00Миколаїв — Новомар'ївка
07:10Херсон — Кошалін (Пол)
07:10Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
07:10Херсон — Щецин (Пол)
07:15Миколаїв — Костянтинівка
07:50Миколаїв — Піски
08:00Миколаїв — Запоріжжя
08:05Миколаїв — Київ
08:20Миколаїв — Черкаси
08:27Врадіївка — Миколаїв
08:52Миколаїв — Новопетрівське
09:15Миколаїв — Піски
10:30Миколаїв — Саврань
10:40Миколаїв — Піски
10:42Миколаїв — Новопетрівське
10:45Миколаїв — Костянтинівка
11:45Миколаїв — Соколівка
11:50Балта — Миколаїв
11:55Варшава (Пол) — Херсон
12:05Миколаїв — Єланець
12:15Миколаїв — Піски
12:20Саврань — Миколаїв
12:25Миколаїв — Врадіївка
12:40Херсон — Варшава (Пол)
12:45Миколаїв — Антонівка
13:05Миколаїв — Лиса Гора
13:12Миколаїв — Новопетрівське
13:30Красненьке — Миколаїв
13:35Миколаїв — Балта
13:40Миколаїв — Піски
13:45Миколаїв — Братське
14:05Херсон — Познань (Пол)
14:17Миколаїв — Ольгопіль
14:20Миколаїв — Криве Озеро
14:20Миколаїв — Мостове
14:42Миколаїв — Новопетрівське
15:15Миколаїв — Синюхін Брід
15:15Миколаїв — Піски
15:45Миколаїв — Костянтинівка
15:55Познань (Пол) — Херсон
17:17Миколаїв — Ольгопіль
17:22Миколаїв — Новопетрівське
17:22Миколаїв — Красненьке
17:55Миколаїв — Піски
18:00Миколаїв — Братське
18:22Миколаїв — Новопетрівське
18:35Каланчак — Чернівці
18:35Миколаїв — Піски
19:00Курячі Лози — Миколаїв
20:30Миколаїв — Мінськ (Біл)
21:20Подільськ — Миколаїв
23:40Дніпро — Нова Одеса

за маршрутами автобусів

Балта — Миколаїв
11:50

Варшава (Пол) — Херсон
11:55

Врадіївка — Миколаїв
08:27

Дніпро — Нова Одеса
23:40

Каланчак — Чернівці
18:35

Красненьке — Миколаїв
13:30

Курячі Лози — Миколаїв
19:00

Миколаїв — Єланець
12:05

Миколаїв — Антонівка
12:45

Миколаїв — Балта
13:35

Миколаїв — Братське
13:45 18:00

Миколаїв — Врадіївка
12:25

Миколаїв — Запоріжжя
08:00

Миколаїв — Київ
05:50 08:05

Миколаїв — Костянтинівка
06:50 07:15 10:45 15:45

Миколаїв — Красненьке
17:22

Миколаїв — Криве Озеро
14:20

Миколаїв — Курячі Лози
06:40

Миколаїв — Лиса Гора
13:05

Миколаїв — Мостове
14:20

Миколаїв — Мінськ (Біл)
20:30

Миколаїв — Новомар'ївка
07:00

Миколаїв — Новопетрівське
08:52 10:42 13:12 14:42 17:22 18:22

Миколаїв — Ольгопіль
14:17 17:17

Миколаїв — Подільськ
05:20

Миколаїв — Піски
06:25 07:50 09:15 10:40 12:15 13:40 15:15 17:55 18:35

Миколаїв — Саврань
10:30

Миколаїв — Синюхін Брід
15:15

Миколаїв — Соколівка
11:45

Миколаїв — Черкаси
08:20

Нова Одеса — Дніпро
06:50

Подільськ — Миколаїв
21:20

Познань (Пол) — Херсон
15:55

Саврань — Миколаїв
12:20

Херсон — Варшава (Пол)
12:40

Херсон — Гдиня (Пол)
00:05

Херсон — Кошалін (Пол)
07:10

Херсон — Познань (Пол)
14:05

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
07:10

Херсон — Щецин (Пол)
07:10

Інформація оновлена: 14.03.2021