Автовокзал Іллінці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Карла Маркса, 78 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04345-23483

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Іллінці — Київ
04:50Іллінці — Криштопівка
05:45Іллінці — Вінниця
06:00Іллінці — Криштопівка
06:20Іллінці — Дашів
06:20Іллінці — Слобідка
06:40Іллінці — Криштопівка
06:40Іллінці — Кантелина
06:45Іллінці — Київ
07:00Іллінці — Київ
07:00Іллінці — Василівка
07:40Іллінці — Вінниця
07:45Іллінці — Росоховата
07:50Іллінці — Тягун
08:00Іллінці — Володимирівка
08:00Іллінці — Бабин
08:30Іллінці — Вінниця
09:00Іллінці — Бабин
09:45Іллінці — Київ
10:00Іллінці — Вінниця
10:00Іллінці — Бабин
10:30Іллінці — Тягун
10:30Іллінці — Вінниця
11:00Іллінці — Бабин
11:20Іллінці — Криштопівка
11:50Іллінці — Слобідка
12:05Іллінці — Вінниця
12:10Іллінці — Дашів
12:15Іллінці — Криштопівка
12:20Іллінці — Київ
13:00Іллінці — Бабин
13:00Іллінці — Вінниця
13:00Іллінці — Кантелина
13:20Іллінці — Вінниця
13:30Іллінці — Київ
13:30Іллінці — Тягун
13:30Іллінці — Криштопівка
14:00Іллінці — Бабин
14:20Іллінці — Володимирівка
14:30Іллінці — Київ
14:35Іллінці — Вінниця
15:00Іллінці — Василівка
15:15Іллінці — Криштопівка
15:30Іллінці — Росоховата
16:00Іллінці — Кантелина
16:10Іллінці — Тягун
16:15Іллінці — Криштопівка
17:10Іллінці — Слобідка
17:20Іллінці — Дашів
17:35Іллінці — Вінниця

за маршрутами автобусів

Іллінці — Бабин
08:00 09:00 10:00 11:00 13:00 14:00

Іллінці — Василівка
07:00 15:00

Іллінці — Володимирівка
08:00 14:20

Іллінці — Вінниця
05:45 07:40 08:30 10:00 10:30 12:05 13:00 13:20 14:35 17:35

Іллінці — Дашів
06:20 12:10 17:20

Іллінці — Кантелина
06:40 13:00 16:00

Іллінці — Київ
04:30 06:45 07:00 09:45 12:20 13:30 14:30

Іллінці — Криштопівка
04:50 06:00 06:40 11:20 12:15 13:30 15:15 16:15

Іллінці — Росоховата
07:45 15:30

Іллінці — Слобідка
06:20 11:50 17:10

Іллінці — Тягун
07:50 10:30 13:30 16:10

Інформація оновлена: 25.09.2013