Автовокзал Іллінці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Карла Маркса, 78 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04345-23483

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Іллінці — Київ
05:31Іллінці — Вінниця
06:00Іллінці — Криштопівка
06:20Іллінці — Слобідка
06:20Іллінці — Дашів
06:20Іллінці — Пархомівка
06:40Іллінці — Кантелина
06:45Іллінці — Київ
07:00Іллінці — Київ
07:40Іллінці — Вінниця
07:46Іллінці — Росоховата
07:50Іллінці — Тягун
08:00Іллінці — Бабин
08:30Іллінці — Вінниця
09:00Іллінці — Бабин
09:45Іллінці — Київ
10:00Іллінці — Вінниця
10:30Іллінці — Вінниця
10:30Іллінці — Тягун
11:00Іллінці — Бабин
11:40Іллінці — Криштопівка
11:50Іллінці — Слобідка
12:00Іллінці — Пархомівка
12:05Іллінці — Вінниця
12:10Іллінці — Дашів
12:20Іллінці — Київ
13:00Іллінці — Кантелина
13:01Іллінці — Вінниця
13:20Іллінці — Вінниця
13:31Іллінці — Київ
14:00Іллінці — Бабин
14:05Іллінці — Тягун
14:30Іллінці — Київ
14:35Іллінці — Вінниця
15:15Іллінці — Криштопівка
15:31Іллінці — Росоховата
16:00Іллінці — Кантелина
16:10Іллінці — Тягун
16:30Вінниця — Криштопівка
17:10Іллінці — Слобідка

за маршрутами автобусів

Іллінці — Бабин
08:00 09:00 11:00 14:00

Іллінці — Вінниця
05:31 07:40 08:30 10:00 10:30 12:05 13:01 13:20 14:35

Іллінці — Дашів
06:20 12:10

Іллінці — Кантелина
06:40 13:00 16:00

Іллінці — Київ
04:30 06:45 07:00 09:45 12:20 13:31 14:30

Іллінці — Криштопівка
06:00 11:40 15:15

Іллінці — Пархомівка
06:20 12:00

Іллінці — Росоховата
07:46 15:31

Іллінці — Слобідка
06:20 11:50 17:10

Іллінці — Тягун
07:50 10:30 14:05 16:10

Вінниця — Криштопівка
16:30

Інформація оновлена: 12.11.2019