Автовокзал Кам'янець-Подільський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Князів Коріатовичів, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03849-31251

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кам'янець-Подільський — Стара Синява
05:05Кишинів (Мол) — Хмельницький
05:15Коблеве — Чернівці
05:20Кам'янець-Подільський — Степанівка
05:20Кам'янець-Подільський — Кадиївці
05:20Кам'янець-Подільський — Супрунківці
05:20Кам'янець-Подільський — Каветчина
05:25Кам'янець-Подільський — Нетішин
05:25Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
05:26Київ — Верховина
05:30Кам'янець-Подільський — Подільське
05:30Кам'янець-Подільський — Чемерівці
05:30Кам'янець-Подільський — Зеленче
05:30Кам'янець-Подільський — Параївка
05:35Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
05:40Кам'янець-Подільський — Нагоряни
05:40Кам'янець-Подільський — Тарасівка
05:45Кам'янець-Подільський — Княгинин
05:45Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
05:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
05:45Кам'янець-Подільський — Привітне
05:50Кам'янець-Подільський — Гринчук
05:50Одеса — Чернівці
05:50Кам'янець-Подільський — Колубаївці
05:50Одеса — Чернівці
05:50Кам'янець-Подільський — Княжпіль
05:50Кам'янець-Подільський — Збруч
05:50Кам'янець-Подільський — Яруга
06:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
06:00Кам'янець-Подільський — Думанів
06:00Кам'янець-Подільський — Устя
06:00Кам'янець-Подільський — Іване-Пусте
06:00Кам'янець-Подільський — Львів
06:00Кам'янець-Подільський — Оринин
06:05Кам'янець-Подільський — Кадиївці
06:15Кам'янець-Подільський — Нігин
06:20Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
06:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
06:30Кам'янець-Подільський — Панівці
06:30Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
06:30Кам'янець-Подільський — Боришківці
06:35Кам'янець-Подільський — Голосків
06:40Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
06:40Кам'янець-Подільський — Чернівці
06:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
06:45Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
06:45Кам'янець-Подільський — Фурманівка
06:50Кам'янець-Подільський — Житомир
06:50Харків — Чернівці
06:50Кам'янець-Подільський — Параївка
06:55Кам'янець-Подільський — Луцьк
07:00Севастополь — Чернівці
07:00Севастополь — Чернівці
07:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
07:00Кам'янець-Подільський — Нагоряни
07:00Кам'янець-Подільський — Дубинка
07:00Кам'янець-Подільський — Рогізна
07:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
07:05Кам'янець-Подільський — Тернопіль
07:05Кам'янець-Подільський — Хмельницький
07:10Кам'янець-Подільський — Княгинин
07:10Чернівці — Красилів
07:15Кам'янець-Подільський — Маків
07:15Кам'янець-Подільський — Врублівці
07:20Кам'янець-Подільський — Чортків
07:25Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
07:30Кам'янець-Подільський — Баговиця
07:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
07:30Кам'янець-Подільський — Чернівці
07:30Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
07:35Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
07:40Кам'янець-Подільський — Вінниця
07:40Кам'янець-Подільський — Боришківці
07:45Кам'янець-Подільський — Лисківці
07:45Кам'янець-Подільський — Ульянівка
07:45Кам'янець-Подільський — Залісся
07:45Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
07:50Кам'янець-Подільський — Устя
07:55Нова Ушиця — Чернівці
07:55Кам'янець-Подільський — Кадиївці
07:55Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
08:00Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:00Кам'янець-Подільський — Нігин
08:00Кам'янець-Подільський — Голосків
08:00Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:00Кам'янець-Подільський — Княжпіль
08:15Кам'янець-Подільський — Привітне
08:15Кам'янець-Подільський — Чернівці
08:15Кам'янець-Подільський — Тернопіль
08:15Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
08:15Кам'янець-Подільський — Ульянівка
08:20Кам'янець-Подільський — Супрунківці
08:25Кам'янець-Подільський — Трускавець
08:25Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
08:25Кам'янець-Подільський — Трускавець
08:30Кам'янець-Подільський — Київ
08:40Волочиськ — Чернівці
08:40Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
08:45Кам'янець-Подільський — Залісся
08:45Кам'янець-Подільський — Мілівці
08:45Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
08:50Кам'янець-Подільський — Михайлівка
08:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
08:55Кам'янець-Подільський — Гораївка
09:00Кам'янець-Подільський — Оринин
09:00Кам'янець-Подільський — Панівці
09:00Кам'янець-Подільський — Думанів
09:00Кам'янець-Подільський — Рівне
09:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
09:05Дунаївці — Чернівці
09:10Кам'янець-Подільський — Ульянівка
09:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
09:20Кам'янець-Подільський — Чемерівці
09:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
09:30Кам'янець-Подільський — Борщів
09:30Хмельницький — Сокиряни
09:30Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
09:30Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
09:30Кам'янець-Подільський — Кадиївці
09:35Кам'янець-Подільський — Красилів
09:35Кам'янець-Подільський — Ямпіль
09:35Хмельницький — Кишинів (Мол)
09:35Кам'янець-Подільський — Кудринці
09:40Кам'янець-Подільський — Солотвине
09:45Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
09:45Кам'янець-Подільський — Львів
09:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
09:45Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
09:45Кам'янець-Подільський — Київ
09:45Кам'янець-Подільський — Львів
09:50Чернівці — Бердичів
09:50Чернівці — Бердичів
09:55Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
09:55Кам'янець-Подільський — Голосків
09:55Городок — Чернівці
10:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
10:00Кам'янець-Подільський — Липи
10:00Кам'янець-Подільський — Нагоряни
10:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
10:05Кам'янець-Подільський — Біла
10:05Кам'янець-Подільський — Залісся
10:10Кам'янець-Подільський — Завалля
10:10Чернівці — Шепетівка
10:10Чернівці — Шепетівка
10:15Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
10:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
10:30Кам'янець-Подільський — Каветчина
10:30Кам'янець-Подільський — Хмельницький
10:30Кам'янець-Подільський — Ульянівка
10:30Кам'янець-Подільський — Борщів
10:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
10:30Кам'янець-Подільський — Чемерівці
10:35Хмельницький — Яремче
10:35Хмельницький — Яремче
10:40Кам'янець-Подільський — Княгинин
10:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
10:45Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
10:45Кам'янець-Подільський — Фурманівка
10:50Кам'янець-Подільський — Збриж
11:00Кам'янець-Подільський — Яруга
11:00Кам'янець-Подільський — Княжпіль
11:00Кам'янець-Подільський — Рогізна
11:00Кам'янець-Подільський — Чемерівці
11:00Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
11:00Кам'янець-Подільський — Устя
11:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
11:05Красилів — Чернівці
11:10Кам'янець-Подільський — Рівне
11:10Кам'янець-Подільський — Рівне
11:15Кам'янець-Подільський — Шустівці
11:15Кам'янець-Подільський — Подільське
11:20Кам'янець-Подільський — Зеленче
11:20Косів — Київ
11:20Кам'янець-Подільський — Лисківці
11:20Косів — Київ
11:20Кам'янець-Подільський — Ульянівка
11:20Кам'янець-Подільський — Городок
11:20Кам'янець-Подільський — Нагоряни
11:30Кам'янець-Подільський — Вільне
11:30Кам'янець-Подільський — Чортків
11:30Кам'янець-Подільський — Степанівка
11:30Кам'янець-Подільський — Кадиївці
11:30Кам'янець-Подільський — Ріпинці
11:30Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
11:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
11:30Кам'янець-Подільський — Іване-Пусте
11:35Хмельницький — Чернівці
11:45Кам'янець-Подільський — Росошани
11:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
11:50Кам'янець-Подільський — Пижівка
11:55Кам'янець-Подільський — Маків
12:00Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
12:00Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
12:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
12:00Кам'янець-Подільський — Привітне
12:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
12:00Кам'янець-Подільський — Нігин
12:00Кам'янець-Подільський — Збруч
12:00Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
12:00Кам'янець-Подільський — Красилів
12:03Кам'янець-Подільський — Нова Ушиця
12:05Кам'янець-Подільський — Млаки
12:05Кам'янець-Подільський — Волочиськ
12:05Кам'янець-Подільський — Панівці
12:10Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
12:10Кам'янець-Подільський — Могилів-Подільський
12:10Кам'янець-Подільський — Ульянівка
12:10Кам'янець-Подільський — Залісся
12:10Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
12:15Волочиськ — Чернівці
12:15Кам'янець-Подільський — Томашівка
12:20Кам'янець-Подільський — Калачківці
12:20Чернівці — Вінниця
12:20Чернівці — Вінниця
12:25Кам'янець-Подільський — Чернівці
12:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
12:30Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
12:30Кам'янець-Подільський — Колодіївка
12:30Кам'янець-Подільський — Велика Яромирка
12:30Кам'янець-Подільський — Думанів
12:35Кам'янець-Подільський — Супрунківці
12:35Бар — Івано-Франківськ
12:40Кам'янець-Подільський — Червона Діброва
12:40Кам'янець-Подільський — Рівне
12:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
12:45Кам'янець-Подільський — Гораївка
12:50Кам'янець-Подільський — Фурманівка
12:50Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
12:50Кам'янець-Подільський — Гринчук
12:50Хмельницький — Чернівці
12:50Чернівці — Севастополь
12:50Чернівці — Севастополь
12:50Кам'янець-Подільський — Голосків
12:55Кам'янець-Подільський — Віньківці
13:00Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
13:00Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
13:00Кам'янець-Подільський — Параївка
13:00Кам'янець-Подільський — Каветчина
13:00Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
13:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
13:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
13:00Кам'янець-Подільський — Дубинка
13:10Кам'янець-Подільський — Чернівці
13:10Кам'янець-Подільський — Волочиськ
13:15Кам'янець-Подільський — Заліщики
13:15Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:20Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
13:20Кам'янець-Подільський — Вінниця
13:25Кам'янець-Подільський — Устя
13:25Кам'янець-Подільський — Стара Синява
13:25Кам'янець-Подільський — Михайлівка
13:30Шепетівка — Чернівці
13:30Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
13:30Кам'янець-Подільський — Кадиївці
13:30Шепетівка — Чернівці
13:30Кам'янець-Подільський — Врублівці
13:30Кам'янець-Подільський — Княжпіль
13:30Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:30Кам'янець-Подільський — Ульянівка
13:32Кам'янець-Подільський — Дунаївці
13:35Львів — Могилів-Подільський
13:40Кам'янець-Подільський — Сатанів
13:40Кам'янець-Подільський — Чемерівці
13:43Кам'янець-Подільський — Чемерівці
13:50Кам'янець-Подільський — Калуш
13:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
14:00Кам'янець-Подільський — Летичів
14:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
14:00Кам'янець-Подільський — Кудринці
14:00Кам'янець-Подільський — Волочиськ
14:00Кам'янець-Подільський — Біла
14:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
14:00Кам'янець-Подільський — Липи
14:00Кам'янець-Подільський — Чернівці
14:05Кам'янець-Подільський — Княгинин
14:10Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
14:10Кам'янець-Подільський — Залісся
14:15Яремче — Хмельницький
14:15Кам'янець-Подільський — Оринин
14:15Яремче — Хмельницький
14:20Кам'янець-Подільський — Сокиряни
14:20Кам'янець-Подільський — Голосків
14:20Кам'янець-Подільський — Нагоряни
14:20Кам'янець-Подільський — Сатанів
14:20Кам'янець-Подільський — Тернопіль
14:20Кам'янець-Подільський — Боришківці
14:30Кам'янець-Подільський — Нігин
14:32Кам'янець-Подільський — Дунаївці
14:33Кам'янець-Подільський — Чемерівці
14:35Кам'янець-Подільський — Мілівці
14:35Кам'янець-Подільський — Теофіполь
14:40Бердичів — Чернівці
14:40Кам'янець-Подільський — Бучач
14:40Бердичів — Чернівці
14:42Кам'янець-Подільський — Скала-Подільська
14:45Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
14:50Чернівці — Волочиськ
14:50Кам'янець-Подільський — Шустівці
14:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
14:55Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
15:00Кам'янець-Подільський — Ульянівка
15:00Кам'янець-Подільський — Славута
15:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
15:00Кам'янець-Подільський — Борщів
15:03Кам'янець-Подільський — Чемерівці
15:05Кам'янець-Подільський — Збриж
15:10Кам'янець-Подільський — Борщів
15:10Кам'янець-Подільський — Кадиївці
15:10Івано-Франківськ — Бар
15:15Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
15:15Кам'янець-Подільський — Чернівці
15:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
15:15Кам'янець-Подільський — Горошова
15:15Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
15:20Кам'янець-Подільський — Вижниця
15:20Кам'янець-Подільський — Нова Ушиця
15:20Кам'янець-Подільський — Зеленче
15:23Кам'янець-Подільський — Дунаївці
15:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
15:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
15:30Кам'янець-Подільський — Врублівці
15:30Кам'янець-Подільський — Іване-Пусте
15:30Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
15:30Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
15:30Кам'янець-Подільський — Чернівці
15:35Чернівці — Нова Ушиця
15:35Кам'янець-Подільський — Кременець
15:35Кам'янець-Подільський — Рогізна
15:40Кам'янець-Подільський — Княжпіль
15:40Чернівці — Харків
15:50Кам'янець-Подільський — Ульянівка
15:50Вінниця — Чернівці
15:50Кам'янець-Подільський — Кадиївці
15:50Вінниця — Чернівці
16:00Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
16:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
16:00Кам'янець-Подільський — Гораївка
16:00Кам'янець-Подільський — Фурманівка
16:00Кам'янець-Подільський — Подільське
16:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
16:00Чернівці — Донецьк
16:00Кам'янець-Подільський — Степанівка
16:00Кам'янець-Подільський — Ріпинці
16:00Городок — Чернівці
16:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
16:03Кам'янець-Подільський — Хмельницький
16:05Могилів-Подільський — Львів
16:05Кам'янець-Подільський — Баговиця
16:10Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
16:10Кам'янець-Подільський — Понінка
16:15Кам'янець-Подільський — Залісся
16:15Кам'янець-Подільський — Хмельницький
16:20Кам'янець-Подільський — Чемерівці
16:20Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
16:20Кам'янець-Подільський — Стара Синява
16:25Кишинів (Мол) — Хмельницький
16:27Кам'янець-Подільський — Дунаївці
16:30Кам'янець-Подільський — Волочиськ
16:30Кам'янець-Подільський — Нігин
16:30Кам'янець-Подільський — Ульянівка
16:30Кам'янець-Подільський — Привітне
16:30Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
16:35Кам'янець-Подільський — Ізяслав
16:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
16:43Кам'янець-Подільський — Городок
16:45Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
16:45Кам'янець-Подільський — Лисківці
16:50Чернівці — Красилів
16:50Кам'янець-Подільський — Голосків
16:50Кам'янець-Подільський — Збруч
16:50Кам'янець-Подільський — Тернопіль
17:00Кам'янець-Подільський — Скала-Подільська
17:00Кам'янець-Подільський — Велика Яромирка
17:00Кам'янець-Подільський — Думанів
17:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
17:00Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
17:00Кам'янець-Подільський — Оринин
17:00Кам'янець-Подільський — Чернівці
17:00Кам'янець-Подільський — Чемерівці
17:00Кам'янець-Подільський — Маків
17:00Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
17:03Кам'янець-Подільський — Хмельницький
17:05Кам'янець-Подільський — Залісся
17:05Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
17:10Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
17:10Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
17:10Кам'янець-Подільський — Борщів
17:10Кам'янець-Подільський — Каветчина
17:10Кам'янець-Подільський — Томашівка
17:15Кам'янець-Подільський — Колодіївка
17:15Кам'янець-Подільський — Супрунківці
17:15Кам'янець-Подільський — Панівці
17:20Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
17:20Чернівці — Дунаївці
17:20Кам'янець-Подільський — Кадиївці
17:25Кам'янець-Подільський — Ульянівка
17:25Кам'янець-Подільський — Чемерівці
17:25Кам'янець-Подільський — Михайлівка
17:30Кам'янець-Подільський — Рогізна
17:30Кам'янець-Подільський — Устя
17:30Кам'янець-Подільський — Нагоряни
17:30Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
17:30Кам'янець-Подільський — Яруга
17:40Кам'янець-Подільський — Чортків
17:40Кам'янець-Подільський — Чернівці
17:40Кам'янець-Подільський — Кудринці
17:40Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
17:40Кам'янець-Подільський — Княжпіль
17:45Чернівці — Коблеве
17:45Кам'янець-Подільський — Дубинка
17:45Кам'янець-Подільський — Княгинин
17:50Чернівці — Городок
17:50Кам'янець-Подільський — Баговиця
17:50Кам'янець-Подільський — Біла
17:50Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
17:55Сокиряни — Хмельницький
18:00Кам'янець-Подільський — Чернівці
18:00Кам'янець-Подільський — Завалля
18:00Кам'янець-Подільський — Млаки
18:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
18:00Кам'янець-Подільський — Хмельницький
18:00Кам'янець-Подільський — Фурманівка
18:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
18:10Кам'янець-Подільський — Ульянівка
18:15Кам'янець-Подільський — Липи
18:15Кам'янець-Подільський — Шустівці
18:15Кам'янець-Подільський — Мілівці
18:20Кам'янець-Подільський — Хмельницький
18:25Кам'янець-Подільський — Чемерівці
18:30Кам'янець-Подільський — Чемерівці
18:30Кам'янець-Подільський — Варшава (Пол)
18:35Красилів — Чернівці
18:35Кам'янець-Подільський — Віньківці
18:40Чернівці — Волочиськ
18:40Кам'янець-Подільський — Залісся
18:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
18:55Київ — Косів
18:55Київ — Косів
19:00Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
19:00Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
19:20Чернівці — Хмельницький
19:25Кам'янець-Подільський — Городок
19:30Чернівці — Одеса 7км
19:30Чернівці — Одеса 7км
19:45Чернівці — Хмельницький
20:15Кам'янець-Подільський — Чемерівці
20:25Чернівці — Городок
20:30Кам'янець-Подільський — Київ
20:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
21:10Чернівці — Київ
21:35Кам'янець-Подільський — Волочиськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бар
15:10

Бар — Івано-Франківськ
12:35

Бердичів — Чернівці
14:40 14:40

Волочиськ — Чернівці
08:40 12:15

Вінниця — Чернівці
15:50 15:50

Городок — Чернівці
09:55 16:00

Дунаївці — Чернівці
09:05

Кам'янець-Подільський — Іване-Пусте
06:00 11:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
06:20

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
16:35

Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
05:35 07:25 11:30 15:15 17:10

Кам'янець-Подільський — Баговиця
06:00 07:30 10:00 13:00 16:05 17:50

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
15:30

Кам'янець-Подільський — Боришківці
06:30 07:40 12:00 14:20 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Борщів
09:30 10:30 15:00 15:10 17:10

Кам'янець-Подільський — Бучач
14:40

Кам'янець-Подільський — Біла
10:05 14:00 17:50

Кам'янець-Подільський — Варшава (Пол)
18:30

Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
06:30 08:40 10:15 12:00 12:30 14:45 16:10 17:00 17:50

Кам'янець-Подільський — Велика Яромирка
12:30 17:00

Кам'янець-Подільський — Вижниця
15:20

Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
07:30 10:30 13:00 15:30 17:40

Кам'янець-Подільський — Волочиськ
12:05 13:10 14:00 16:30 21:35

Кам'янець-Подільський — Врублівці
07:15 13:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Вільне
11:30

Кам'янець-Подільський — Вінниця
07:40 13:20

Кам'янець-Подільський — Віньківці
12:55 18:35

Кам'янець-Подільський — Голосків
06:35 08:00 09:55 12:50 14:20 16:50

Кам'янець-Подільський — Гораївка
08:55 12:45 16:00

Кам'янець-Подільський — Городок
11:20 16:43 19:25

Кам'янець-Подільський — Горошова
15:15

Кам'янець-Подільський — Гринчук
05:50 12:50

Кам'янець-Подільський — Гусятин
11:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Дубинка
07:00 13:00 17:45

Кам'янець-Подільський — Думанів
06:00 09:00 12:30 17:00

Кам'янець-Подільський — Дунаївці
13:32 14:32 15:23 16:27

Кам'янець-Подільський — Житомир
06:50

Кам'янець-Подільський — Завалля
10:10 18:00

Кам'янець-Подільський — Залісся
07:45 08:45 10:05 12:10 14:10 16:15 17:05 18:40

Кам'янець-Подільський — Заліщики
13:15

Кам'янець-Подільський — Збриж
10:50 15:05

Кам'янець-Подільський — Збруч
05:50 12:00 16:50

Кам'янець-Подільський — Зеленче
05:30 11:20 15:20

Кам'янець-Подільський — Каветчина
05:20 10:30 13:00 17:10

Кам'янець-Подільський — Кадиївці
05:20 06:05 07:55 09:30 11:30 13:30 15:10 15:50 17:20

Кам'янець-Подільський — Калачківці
12:20

Кам'янець-Подільський — Калуш
13:50

Кам'янець-Подільський — Київ
08:30 09:45 20:30

Кам'янець-Подільський — Княгинин
05:45 07:10 10:40 14:05 17:45

Кам'янець-Подільський — Княжпіль
05:50 08:00 11:00 13:30 15:40 17:40

Кам'янець-Подільський — Колодіївка
12:30 17:15

Кам'янець-Подільський — Колубаївці
05:50 07:00 11:00 14:00 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
05:25 12:10 17:20

Кам'янець-Подільський — Красилів
09:35 12:00

Кам'янець-Подільський — Кременець
15:35

Кам'янець-Подільський — Кудринці
09:35 14:00 17:40

Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
05:45 07:45 08:45 09:45 12:00 14:00 15:00 17:00

Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
10:45 13:20 16:45

Кам'янець-Подільський — Летичів
14:00

Кам'янець-Подільський — Липи
10:00 14:00 18:15

Кам'янець-Подільський — Лисківці
07:45 11:20 16:45

Кам'янець-Подільський — Луцьк
06:55

Кам'янець-Подільський — Львів
06:00 09:45 09:45

Кам'янець-Подільський — Маків
07:15 11:55 17:00

Кам'янець-Подільський — Михайлівка
08:50 13:25 17:25

Кам'янець-Подільський — Млаки
12:05 18:00

Кам'янець-Подільський — Могилів-Подільський
12:10

Кам'янець-Подільський — Мілівці
08:45 14:35 18:15

Кам'янець-Подільський — Нагоряни
05:40 07:00 10:00 11:20 14:20 17:30

Кам'янець-Подільський — Нетішин
05:25

Кам'янець-Подільський — Нова Ушиця
12:03 15:20

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:00 08:00

Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
14:10

Кам'янець-Подільський — Нігин
06:15 08:00 12:00 14:30 16:30

Кам'янець-Подільський — Оринин
06:00 09:00 14:15 17:00

Кам'янець-Подільський — Панівці
06:30 09:00 12:05 17:15

Кам'янець-Подільський — Параївка
05:30 06:50 13:00

Кам'янець-Подільський — Пижівка
11:50

Кам'янець-Подільський — Подільське
05:30 11:15 16:00

Кам'янець-Подільський — Понінка
16:10

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
09:00

Кам'янець-Подільський — Привітне
05:45 08:15 12:00 16:30

Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
06:40 09:30 12:00 15:30 19:00

Кам'янець-Подільський — Рогізна
07:00 11:00 15:35 17:30

Кам'янець-Подільський — Росошани
11:45

Кам'янець-Подільський — Рівне
09:00 11:10 11:10 12:40

Кам'янець-Подільський — Ріпинці
11:30 16:00

Кам'янець-Подільський — Сатанів
13:40 14:20

Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
09:45 12:50 15:15 17:05

Кам'янець-Подільський — Скала-Подільська
14:42 17:00

Кам'янець-Подільський — Славута
15:00

Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
07:30 07:55 08:25 09:15 10:15 12:00 15:15 16:00 17:30 19:00

Кам'янець-Подільський — Сокиряни
14:20

Кам'янець-Подільський — Солотвине
09:40

Кам'янець-Подільський — Стара Синява
05:00 13:25 16:20

Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
06:45 09:30 11:00 13:30 14:55 17:00

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
09:55 13:00 17:10

Кам'янець-Подільський — Степанівка
05:20 11:30 16:00

Кам'янець-Подільський — Супрунківці
05:20 08:20 12:35 17:15

Кам'янець-Подільський — Тарасівка
05:40 07:00 10:00 13:00 16:00

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
14:35

Кам'янець-Подільський — Тернопіль
07:05 08:15 14:20 16:50

Кам'янець-Подільський — Томашівка
12:15 17:10

Кам'янець-Подільський — Трускавець
08:25 08:25

Кам'янець-Подільський — Ульянівка
07:45 08:15 09:10 10:30 11:20 12:10 13:30 15:00 15:50 16:30 17:25 18:10

Кам'янець-Подільський — Устя
06:00 07:50 11:00 13:25 17:30

Кам'янець-Подільський — Фурманівка
06:45 10:45 12:50 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Хмельницький
05:45 06:25 06:45 07:05 08:50 09:25 09:45 10:30 10:40 11:45 12:25 12:45 13:15 13:30 13:50 14:50 16:03 16:15 16:40 17:03 18:00 18:20 18:45 20:40

Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
07:35 12:10 16:20

Кам'янець-Подільський — Чемерівці
05:30 09:20 10:30 11:00 13:40 13:43 14:33 15:03 16:20 17:00 17:25 18:25 18:30 20:15

Кам'янець-Подільський — Червона Діброва
12:40

Кам'янець-Подільський — Чернівці
06:40 07:30 08:15 12:25 13:10 14:00 15:15 15:30 17:00 17:40 18:00

Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
08:15 13:00 16:30

Кам'янець-Подільський — Чортків
07:20 11:30 17:40

Кам'янець-Подільський — Шустівці
11:15 14:50 18:15

Кам'янець-Подільський — Ямпіль
09:35

Кам'янець-Подільський — Яруга
05:50 11:00 17:30

Кишинів (Мол) — Хмельницький
05:05 16:25

Київ — Верховина
05:26

Київ — Косів
18:55 18:55

Коблеве — Чернівці
05:15

Косів — Київ
11:20 11:20

Красилів — Чернівці
11:05 18:35

Львів — Могилів-Подільський
13:35

Могилів-Подільський — Львів
16:05

Нова Ушиця — Чернівці
07:55

Одеса — Чернівці
05:50 05:50

Севастополь — Чернівці
07:00 07:00

Сокиряни — Хмельницький
17:55

Харків — Чернівці
06:50

Хмельницький — Кишинів (Мол)
09:35

Хмельницький — Сокиряни
09:30

Хмельницький — Чернівці
11:35 12:50

Хмельницький — Яремче
10:35 10:35

Чернівці — Бердичів
09:50 09:50

Чернівці — Волочиськ
14:50 18:40

Чернівці — Вінниця
12:20 12:20

Чернівці — Городок
17:50 20:25

Чернівці — Донецьк
16:00

Чернівці — Дунаївці
17:20

Чернівці — Київ
21:10

Чернівці — Коблеве
17:45

Чернівці — Красилів
07:10 16:50

Чернівці — Нова Ушиця
15:35

Чернівці — Одеса 7км
19:30 19:30

Чернівці — Севастополь
12:50 12:50

Чернівці — Харків
15:40

Чернівці — Хмельницький
19:20 19:45

Чернівці — Шепетівка
10:10 10:10

Шепетівка — Чернівці
13:30 13:30

Яремче — Хмельницький
14:15 14:15

Інформація оновлена: 25.09.2013