Автовокзал Кам'янець-Подільський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Князів Коріатовичів, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03849-31251

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кам'янець-Подільський — Стара Синява
05:10Кам'янець-Подільський — Каветчина
05:20Кам'янець-Подільський — Степанівка
05:20Кам'янець-Подільський — Супруньківці
05:25Кам'янець-Подільський — Нетішин
05:25Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
05:30Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
05:30Кам'янець-Подільський — Подільське
05:30Кам'янець-Подільський — Чемерівці
05:30Кам'янець-Подільський — Зеленче
05:35Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
05:40Кам'янець-Подільський — Тарасівка
05:40Кам'янець-Подільський — Нагоряни
05:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
05:45Кам'янець-Подільський — Княгинин
05:50Кам'янець-Подільський — Княжпіль
05:50Кам'янець-Подільський — Гринчук
05:50Одеса — Чернівці
05:50Кам'янець-Подільський — Яруга
05:50Одеса — Чернівці
06:00Кам'янець-Подільський — Устя
06:00Кам'янець-Подільський — Думанів
06:00Кам'янець-Подільський — Оринін
06:00Кам'янець-Подільський — Львів
06:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
06:00Кам'янець-Подільський — Неаполь (Іт)
06:05Кам'янець-Подільський — Кадиївці
06:15Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
06:15Кам'янець-Подільський — Нігин
06:15Кам'янець-Подільський — Івано-Пусте
06:20Кам'янець-Подільський — Панівці
06:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
06:30Кам'янець-Подільський — Готель "Ксенія"
06:30Кам'янець-Подільський — Боришківці
06:30Кам'янець-Подільський — Дубинка
06:30Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
06:35Кам'янець-Подільський — Голосків
06:40Кам'янець-Подільський — Чернівці
06:45Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
06:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
06:45Кам'янець-Подільський — Фурманівка
06:50Харків — Чернівці
06:50Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
06:55Кам'янець-Подільський — Луцьк
07:00Кам'янець-Подільський — Нагоряни
07:00Кам'янець-Подільський — Нижні Панівці
07:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
07:00Кам'янець-Подільський — Рогізна
07:05Кам'янець-Подільський — Хмельницький
07:05Кам'янець-Подільський — Тернопіль
07:10Кам'янець-Подільський — Княгинин
07:10Чернівці — Красилів
07:15Херсон — Сучава (Рум)
07:15Кам'янець-Подільський — Врублівці
07:15Херсон — Сучава (Рум)
07:15Кам'янець-Подільський — Маків
07:20Кам'янець-Подільський — Чортків
07:25Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
07:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
07:30Кам'янець-Подільський — Чернівці
07:30Кам'янець-Подільський — Параївка
07:30Кам'янець-Подільський — Баговиця
07:30Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
07:35Кам'янець-Подільський — Ульянівка
07:35Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
07:40Кам'янець-Подільський — Вінниця
07:40Кам'янець-Подільський — Боришківці
07:45Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
07:50Нова Ушиця — Чернівці
07:50Кам'янець-Подільський — Устя
07:55Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
07:55Кам'янець-Подільський — Кадиївці
08:00Кам'янець-Подільський — Княжпіль
08:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
08:00Кам'янець-Подільський — Нігин
08:00Кам'янець-Подільський — Голосків
08:00Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:10Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
08:15Кам'янець-Подільський — Привітне
08:15Кам'янець-Подільський — Тернопіль
08:15Кам'янець-Подільський — Чернівці
08:20Кам'янець-Подільський — Гораївка
08:20Кам'янець-Подільський — Супруньківці
08:25Кам'янець-Подільський — Трускавець
08:30Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
08:30Кам'янець-Подільський — Київ
08:30Кам'янець-Подільський — Готель "Ксенія"
08:40Волочиськ — Чернівці
08:40Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
08:45Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
08:45Кам'янець-Подільський — Мілівці
08:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
08:50Кам'янець-Подільський — Михайлівка
08:55Кам'янець-Подільський — Гораївка
09:00Кам'янець-Подільський — Думанів
09:00Кам'янець-Подільський — Панівці
09:00Кам'янець-Подільський — Оринін
09:00Кам'янець-Подільський — Рівне
09:00Кам'янець-Подільський — Рівне
09:05Дунаївці — Чернівці
09:10Кам'янець-Подільський — Ульянівка
09:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
09:20Кам'янець-Подільський — Чемерівці
09:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
09:30Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
09:30Хмельницький — Сокиряни
09:30Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
09:30Кам'янець-Подільський — Борщів
09:35Кам'янець-Подільський — Ямпіль
09:35Хмельницький — Кишинів (Мол)
09:35Кам'янець-Подільський — Красилів
09:40Кам'янець-Подільський — Солотвине
09:40Кам'янець-Подільський — Кудринці
09:40Чернівці — Краснодар (РФ)
09:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
09:45Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
09:45Кам'янець-Подільський — Чемерівці
09:45Кам'янець-Подільський — Київ
09:45Кам'янець-Подільський — Львів
09:50Чернівці — Бердичів
09:50Чернівці — Бердичів
09:55Кам'янець-Подільський — Кадиївці
09:55Кам'янець-Подільський — Голосків
10:00Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
10:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
10:00Кам'янець-Подільський — Липи
10:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
10:05Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
10:05Кам'янець-Подільський — Біла
10:05Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
10:05Городок — Чернівці
10:10Кам'янець-Подільський — Завалля
10:10Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
10:10Кам'янець-Подільський — Хмельницький
10:10Кам'янець-Подільський — Адамівка
10:15Чернівці — Лодзь (Пол)
10:15Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
10:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
10:30Кам'янець-Подільський — Хмельницький
10:30Кам'янець-Подільський — Ульянівка
10:30Кам'янець-Подільський — Каветчина
10:30Кам'янець-Подільський — Борщів
10:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
10:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
10:35Хмельницький — Яремче
10:35Хмельницький — Яремче
10:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
10:40Кам'янець-Подільський — Княгинин
10:45Кам'янець-Подільський — Фурманівка
10:45Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
11:00Кам'янець-Подільський — Яруга
11:00Кам'янець-Подільський — Збриж
11:00Кам'янець-Подільський — Рогізна
11:00Кам'янець-Подільський — Нетішин
11:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
11:00Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
11:00Кам'янець-Подільський — Чемерівці
11:00Кам'янець-Подільський — Устя
11:00Кам'янець-Подільський — Княжпіль
11:05Вінниця — Севілья (Ісп)
11:05Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
11:05Красилів — Чернівці
11:05Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
11:10Кам'янець-Подільський — Рівне
11:10Кам'янець-Подільський — Рівне
11:15Кам'янець-Подільський — Шустівці
11:15Кам'янець-Подільський — Подільське
11:20Кам'янець-Подільський — Городок
11:20Кам'янець-Подільський — Нагоряни
11:20Кам'янець-Подільський — Лісківці
11:20Кам'янець-Подільський — Голосків
11:20Чернівці — Вроцлав (Пол)
11:20Кам'янець-Подільський — Росошани
11:20Кам'янець-Подільський — Зеленче
11:30Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
11:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
11:30Кам'янець-Подільський — Ріпенці
11:30Кам'янець-Подільський — Вільне
11:30Кам'янець-Подільський — Івано-Пусте
11:30Кам'янець-Подільський — Степанівка
11:30Кам'янець-Подільський — Кадиївці
11:35Хмельницький — Чернівці
11:40Кам'янець-Подільський — Городок
11:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
11:50Кам'янець-Подільський — Пижівка
11:55Кам'янець-Подільський — Маків
12:00Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
12:00Кам'янець-Подільський — Красилів
12:00Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
12:00Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
12:00Кам'янець-Подільський — Нігин
12:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
12:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
12:00Кам'янець-Подільський — Панівці
12:00Кам'янець-Подільський — Привітне
12:05Кам'янець-Подільський — Млаки
12:05Кам'янець-Подільський — Волочиськ
12:10Кам'янець-Подільський — Ульянівка
12:10Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
12:10Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
12:10Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
12:15Кам'янець-Подільський — Томашівка
12:15Волочиськ — Чернівці
12:20Чернівці — Вінниця
12:20Кам'янець-Подільський — Гораївка
12:20Чернівці — Вінниця
12:25Кам'янець-Подільський — Хмельницький
12:30Кам'янець-Подільський — Колодіївка
12:30Кам'янець-Подільський — Думанів
12:30Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
12:30Кам'янець-Подільський — Готель "Ксенія"
12:30Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
12:35Кам'янець-Подільський — Супруньківці
12:35Кам'янець-Подільський — Чемерівці
12:40Кам'янець-Подільський — Червона Діброва
12:40Лодзь (Пол) — Чернівці
12:40Кам'янець-Подільський — Рівне
12:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
12:45Кам'янець-Подільський — Чернівці
12:45Кам'янець-Подільський — Гораївка
12:50Кам'янець-Подільський — Фурманівка
12:50Кам'янець-Подільський — Голосків
12:50Кам'янець-Подільський — Гринчук
12:50Сучава (Рум) — Херсон
12:50Сучава (Рум) — Херсон
12:50Кам'янець-Подільський — Рогізна
12:50Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
12:55Кам'янець-Подільський — Віньківці
12:55Кам'янець-Подільський — Слобідка-Балинська
13:00Кам'янець-Подільський — Дубинка
13:00Кам'янець-Подільський — Параївка
13:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
13:00Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
13:00Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
13:00Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:00Кам'янець-Подільський — Баговиця
13:10Кам'янець-Подільський — Волочиськ
13:15Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:15Кам'янець-Подільський — Заліщики
13:20Кам'янець-Подільський — Чернівці
13:20Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
13:20Кам'янець-Подільський — Вінниця
13:25Кам'янець-Подільський — Устя
13:25Кам'янець-Подільський — Михайлівка
13:25Кам'янець-Подільський — Стара Синява
13:30Кам'янець-Подільський — Врублівці
13:30Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:30Кам'янець-Подільський — Ульянівка
13:30Кам'янець-Подільський — Каветчина
13:30Кам'янець-Подільський — Княжпіль
13:30Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
13:40Кам'янець-Подільський — Сатанів
13:40Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
13:45Кам'янець-Подільський — Кунів
13:45Хмельницький — Чернівці
13:45Кам'янець-Подільський — Гусятин
13:50Кам'янець-Подільський — Калуш
13:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
13:55Віньківці — Чернівці
14:00Кам'янець-Подільський — Біла
14:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
14:00Кам'янець-Подільський — Щедрова
14:00Кам'янець-Подільський — Кудринці
14:00Кам'янець-Подільський — Липи
14:00Кам'янець-Подільський — Волочиськ
14:05Кам'янець-Подільський — Княгинин
14:10Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
14:10Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
14:15Яремче — Хмельницький
14:15Яремче — Хмельницький
14:15Кам'янець-Подільський — Оринін
14:15Кам'янець-Подільський — Хмельницький
14:20Кам'янець-Подільський — Боришківці
14:20Кам'янець-Подільський — Тернопіль
14:20Кам'янець-Подільський — Нагоряни
14:20Кам'янець-Подільський — Сокиряни
14:20Кам'янець-Подільський — Голосків
14:22Кам'янець-Подільський — Сатанів
14:30Кам'янець-Подільський — Нігин
14:35Кам'янець-Подільський — Мілівці
14:35Кам'янець-Подільський — Теофіполь
14:40Бердичів — Чернівці
14:40Бердичів — Чернівці
14:40Кам'янець-Подільський — Бучач
14:42Кам'янець-Подільський — Скала-Подільська
14:45Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
14:45Кам'янець-Подільський — Чортків
14:50Кам'янець-Подільський — Адамівка
14:50Кам'янець-Подільський — Хмельницький
14:50Чернівці — Волочиськ
14:55Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
15:00Кам'янець-Подільський — Ульянівка
15:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
15:00Кам'янець-Подільський — Славута
15:00Кам'янець-Подільський — Борщів
15:00Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
15:05Кам'янець-Подільський — Чемерівці
15:05Кам'янець-Подільський — Збриж
15:10Кам'янець-Подільський — Кадиївці
15:15Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
15:15Кам'янець-Подільський — Горошова
15:15Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
15:15Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
15:20Кам'янець-Подільський — Вижниця
15:20Кам'янець-Подільський — Зеленче
15:30Кам'янець-Подільський — Варшава (Пол)
15:30Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
15:30Кам'янець-Подільський — Івано-Пусте
15:30Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
15:30Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
15:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
15:30Кам'янець-Подільський — Варшава (Пол)
15:30Кам'янець-Подільський — Врублівці
15:35Чернівці — Нова Ушиця
15:35Кам'янець-Подільський — Рогізна
15:35Кам'янець-Подільський — Кременець
15:40Чернівці — Харків
15:40Кам'янець-Подільський — Княжпіль
15:40Кам'янець-Подільський — Гораївка
15:45Кишинів (Мол) — Хмельницький
15:50Кам'янець-Подільський — Кадиївці
15:50Вінниця — Чернівці
15:50Вінниця — Чернівці
15:55Кам'янець-Подільський — Тернопіль
16:00Кам'янець-Подільський — Ульянівка
16:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
16:00Кам'янець-Подільський — Ріпенці
16:00Кам'янець-Подільський — Тарасівка
16:00Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
16:00Кам'янець-Подільський — Подільське
16:00Кам'янець-Подільський — Гораївка
16:00Кам'янець-Подільський — Фурманівка
16:00Кам'янець-Подільський — Степанівка
16:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
16:05Кам'янець-Подільський — Баговиця
16:05Кам'янець-Подільський — Львів
16:10Городок — Чернівці
16:10Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
16:10Кам'янець-Подільський — Понінка
16:15Кам'янець-Подільський — Параївка
16:20Кам'янець-Подільський — Чемерівці
16:20Кам'янець-Подільський — Борсуки
16:20Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
16:30Вроцлав (Пол) — Чернівці
16:30Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
16:30Кам'янець-Подільський — Привітне
16:30Кам'янець-Подільський — Нігин
16:35Кам'янець-Подільський — Волочиськ
16:35Кам'янець-Подільський — Ізяслав
16:35Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
16:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
16:40Могилів-Подільський — Познань (Пол)
16:45Кам'янець-Подільський — Лісківці
16:45Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
16:50Чернівці — Красилів
16:50Кам'янець-Подільський — Голосків
17:00Кам'янець-Подільський — Оринін
17:00Кам'янець-Подільський — Маків
17:00Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
17:00Кам'янець-Подільський — Думанів
17:00Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
17:00Кам'янець-Подільський — Чемерівці
17:00Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
17:05Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
17:05Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
17:10Кам'янець-Подільський — Томашівка
17:10Кам'янець-Подільський — Каветчина
17:10Кам'янець-Подільський — Борщів
17:10Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
17:10Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
17:15Кам'янець-Подільський — Супруньківці
17:15Кам'янець-Подільський — Панівці
17:15Кам'янець-Подільський — Городок
17:15Кам'янець-Подільський — Колодіївка
17:20Кам'янець-Подільський — Кадиївці
17:20Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
17:25Кам'янець-Подільський — Михайлівка
17:25Кам'янець-Подільський — Чемерівці
17:30Кам'янець-Подільський — Хмельницький
17:30Кам'янець-Подільський — Рогізна
17:30Кам'янець-Подільський — Дубинка
17:30Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
17:30Кам'янець-Подільський — Устя
17:30Кам'янець-Подільський — Нагоряни
17:30Кам'янець-Подільський — Яруга
17:35Кам'янець-Подільський — Адамівка
17:40Кам'янець-Подільський — Ульянівка
17:40Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
17:40Кам'янець-Подільський — Кудринці
17:40Кам'янець-Подільський — Княжпіль
17:40Кам'янець-Подільський — Чернівці
17:40Кам'янець-Подільський — Княгинин
17:50Кам'янець-Подільський — Біла
17:50Кам'янець-Подільський — Баговиця
17:50Чернівці — Городок
17:55Сокиряни — Хмельницький
18:00Кам'янець-Подільський — Хмельницький
18:00Кам'янець-Подільський — Млаки
18:00Кам'янець-Подільський — Чернівці
18:00Кам'янець-Подільський — Завалля
18:00Кам'янець-Подільський — Колубаївці
18:00Кам'янець-Подільський — Боришківці
18:00Кам'янець-Подільський — Фурманівка
18:15Кам'янець-Подільський — Мілівці
18:15Кам'янець-Подільський — Липи
18:15Кам'янець-Подільський — Шустівці
18:20Кам'янець-Подільський — Хмельницький
18:25Кам'янець-Подільський — Чемерівці
18:30Кам'янець-Подільський — Чемерівці
18:35Кам'янець-Подільський — Віньківці
18:35Красилів — Чернівці
18:40Чернівці — Волочиськ
18:45Кам'янець-Подільський — Хмельницький
19:00Кам'янець-Подільський — Червона Діброва
19:00Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
19:00Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
19:05Чернівці — Хмельницький
19:25Кам'янець-Подільський — Городок
19:30Чернівці — Одеса 7км
19:30Чернівці — Одеса 7км
19:35Чернівці — Віньківці
19:40Чернівці — Хмельницький
20:15Кам'янець-Подільський — Чемерівці
20:25Чернівці — Городок
20:30Кам'янець-Подільський — Київ
20:40Кам'янець-Подільський — Хмельницький
21:00Бориспіль — Сучава (Рум)

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
14:40 14:40

Бориспіль — Сучава (Рум)
21:00

Волочиськ — Чернівці
08:40 12:15

Вроцлав (Пол) — Чернівці
16:30

Вінниця — Севілья (Ісп)
11:05

Вінниця — Чернівці
15:50 15:50

Віньківці — Чернівці
13:55

Городок — Чернівці
10:05 16:10

Дунаївці — Чернівці
09:05

Кам'янець-Подільський — Івано-Пусте
06:15 11:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
16:35

Кам'янець-Подільський — Абрикосівка
05:35 07:25 11:30 15:15 17:10

Кам'янець-Подільський — Адамівка
10:10 14:50 17:35

Кам'янець-Подільський — Баговиця
06:00 07:30 10:00 13:00 16:05 17:50

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
15:30

Кам'янець-Подільський — Боришківці
06:30 07:40 12:00 14:20 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Борсуки
16:20

Кам'янець-Подільський — Борщів
09:30 10:30 15:00 17:10

Кам'янець-Подільський — Бучач
14:40

Кам'янець-Подільський — Біла
10:05 14:00 17:50

Кам'янець-Подільський — Варшава (Пол)
15:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Велика Слобідка
06:30 08:40 10:15 12:00 12:30 14:45 16:10 17:00

Кам'янець-Подільський — Вижниця
15:20

Кам'янець-Подільський — Вихватнівці
07:30 10:30 13:00 15:30 17:40

Кам'янець-Подільський — Волочиськ
12:05 13:10 14:00 16:35

Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
13:40

Кам'янець-Подільський — Врублівці
07:15 13:30 15:30

Кам'янець-Подільський — Вільне
11:30

Кам'янець-Подільський — Вінниця
07:40 13:20

Кам'янець-Подільський — Віньківці
12:55 18:35

Кам'янець-Подільський — Голосків
06:35 08:00 09:55 11:20 12:50 14:20 16:50

Кам'янець-Подільський — Гораївка
08:20 08:55 12:20 12:45 15:40 16:00

Кам'янець-Подільський — Городок
11:20 11:40 17:15 19:25

Кам'янець-Подільський — Горошова
15:15

Кам'янець-Подільський — Готель "Ксенія"
06:30 08:30 12:30

Кам'янець-Подільський — Гринчук
05:50 12:50

Кам'янець-Подільський — Гусятин
10:30 11:30 13:45 15:30

Кам'янець-Подільський — Дубинка
06:30 13:00 17:30

Кам'янець-Подільський — Думанів
06:00 09:00 12:30 17:00

Кам'янець-Подільський — Завалля
10:10 18:00

Кам'янець-Подільський — Залісся Перше
05:30 06:50 08:45 10:05 12:10 14:10 17:05 19:00

Кам'янець-Подільський — Заліщики
13:15

Кам'янець-Подільський — Збриж
11:00 15:05

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
12:30

Кам'янець-Подільський — Зеленче
05:30 11:20 15:20

Кам'янець-Подільський — Каветчина
05:10 10:30 13:30 17:10

Кам'янець-Подільський — Кадиївці
06:05 07:55 09:55 11:30 15:10 15:50 17:20

Кам'янець-Подільський — Калуш
13:50

Кам'янець-Подільський — Київ
08:30 09:45 20:30

Кам'янець-Подільський — Княгинин
05:45 07:10 10:40 14:05 17:40

Кам'янець-Подільський — Княжпіль
05:50 08:00 11:00 13:30 15:40 17:40

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
15:00

Кам'янець-Подільський — Колодіївка
12:30 17:15

Кам'янець-Подільський — Колубаївці
07:00 11:00 14:00 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Кочубіїв
05:25 12:10 17:20

Кам'янець-Подільський — Красилів
09:35 12:00

Кам'янець-Подільський — Кременець
15:35

Кам'янець-Подільський — Кудринці
09:40 14:00 17:40

Кам'янець-Подільський — Кульчіївці
07:45 12:00 15:00 17:00

Кам'янець-Подільський — Кунів
13:45

Кам'янець-Подільський — Кізя-Кудринецька
10:45 13:20 16:45

Кам'янець-Подільський — Липи
10:00 14:00 18:15

Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
10:00

Кам'янець-Подільський — Луцьк
06:55

Кам'янець-Подільський — Львів
06:00 09:45 16:05

Кам'янець-Подільський — Лісківці
11:20 16:45

Кам'янець-Подільський — Маків
07:15 11:55 17:00

Кам'янець-Подільський — Михайлівка
08:50 13:25 17:25

Кам'янець-Подільський — Млаки
12:05 18:00

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
10:10

Кам'янець-Подільський — Мілівці
08:45 14:35 18:15

Кам'янець-Подільський — Нагоряни
05:40 07:00 11:20 14:20 17:30

Кам'янець-Подільський — Неаполь (Іт)
06:00

Кам'янець-Подільський — Нетішин
05:25 11:00

Кам'янець-Подільський — Нижні Панівці
07:00

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:00

Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
14:10

Кам'янець-Подільський — Нігин
06:15 08:00 12:00 14:30 16:30

Кам'янець-Подільський — Оринін
06:00 09:00 14:15 17:00

Кам'янець-Подільський — Панівці
06:20 09:00 12:00 17:15

Кам'янець-Подільський — Параївка
07:30 13:00 16:15

Кам'янець-Подільський — Пижівка
11:50

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
06:15

Кам'янець-Подільський — Подільське
05:30 11:15 16:00

Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
11:05 11:05

Кам'янець-Подільський — Понінка
16:10

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
08:00

Кам'янець-Подільський — Привітне
08:15 12:00 16:30

Кам'янець-Подільський — Підпилип'я
09:30 12:00 15:30 19:00

Кам'янець-Подільський — Рогізна
07:00 11:00 12:50 15:35 17:30

Кам'янець-Подільський — Росошани
11:20

Кам'янець-Подільський — Рівне
09:00 09:00 11:10 11:10 12:40

Кам'янець-Подільський — Ріпенці
11:30 16:00

Кам'янець-Подільський — Сатанів
13:40 14:22

Кам'янець-Подільський — Сахкамінь
09:45 12:50 15:15 17:05

Кам'янець-Подільський — Скала-Подільська
14:42

Кам'янець-Подільський — Славута
15:00

Кам'янець-Подільський — Слобідка-Балинська
12:55

Кам'янець-Подільський — Слобідка-Рихтівська
07:30 07:55 08:30 09:15 10:15 12:00 15:15 16:00 17:30

Кам'янець-Подільський — Сокиряни
14:20

Кам'янець-Подільський — Солотвине
09:40

Кам'янець-Подільський — Стара Синява
05:00 13:25

Кам'янець-Подільський — Стара Ушиця
06:45 09:30 11:00 13:30 14:55 16:35 17:00

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
10:05 17:10

Кам'янець-Подільський — Степанівка
05:20 11:30 16:00

Кам'янець-Подільський — Супруньківці
05:20 08:20 12:35 17:15

Кам'янець-Подільський — Тарасівка
05:40 10:00 13:00 16:00

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
14:35

Кам'янець-Подільський — Тернопіль
07:05 08:15 14:20 15:55

Кам'янець-Подільський — Томашівка
12:15 17:10

Кам'янець-Подільський — Трускавець
08:25

Кам'янець-Подільський — Ульянівка
07:35 09:10 10:30 12:10 13:30 15:00 16:00 17:40

Кам'янець-Подільський — Устя
06:00 07:50 11:00 13:25 17:30

Кам'янець-Подільський — Фурманівка
06:45 10:45 12:50 16:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Хмельницький
05:45 06:25 06:45 07:05 08:50 09:25 09:45 10:10 10:30 10:40 11:45 12:25 12:45 13:00 13:15 13:30 13:50 14:15 14:50 16:40 17:30 18:00 18:20 18:45 20:40

Кам'янець-Подільський — Цвіклівці
07:35 12:10 16:20

Кам'янець-Подільський — Чемерівці
05:30 09:20 09:45 11:00 12:35 15:05 16:20 17:00 17:25 18:25 18:30 20:15

Кам'янець-Подільський — Червона Діброва
12:40 19:00

Кам'янець-Подільський — Чернівці
06:40 07:30 08:15 12:45 13:20 17:40 18:00

Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці
08:10 13:00 16:30

Кам'янець-Подільський — Чортків
07:20 14:45

Кам'янець-Подільський — Шустівці
11:15 18:15

Кам'янець-Подільський — Щедрова
14:00

Кам'янець-Подільський — Ямпіль
09:35

Кам'янець-Подільський — Яруга
05:50 11:00 17:30

Кишинів (Мол) — Хмельницький
15:45

Красилів — Чернівці
11:05 18:35

Лодзь (Пол) — Чернівці
12:40

Могилів-Подільський — Познань (Пол)
16:40

Нова Ушиця — Чернівці
07:50

Одеса — Чернівці
05:50 05:50

Сокиряни — Хмельницький
17:55

Сучава (Рум) — Херсон
12:50 12:50

Харків — Чернівці
06:50

Херсон — Сучава (Рум)
07:15 07:15

Хмельницький — Кишинів (Мол)
09:35

Хмельницький — Сокиряни
09:30

Хмельницький — Чернівці
11:35 13:45

Хмельницький — Яремче
10:35 10:35

Чернівці — Бердичів
09:50 09:50

Чернівці — Волочиськ
14:50 18:40

Чернівці — Вроцлав (Пол)
11:20

Чернівці — Вінниця
12:20 12:20

Чернівці — Віньківці
19:35

Чернівці — Городок
17:50 20:25

Чернівці — Красилів
07:10 16:50

Чернівці — Краснодар (РФ)
09:40

Чернівці — Лодзь (Пол)
10:15

Чернівці — Нова Ушиця
15:35

Чернівці — Одеса 7км
19:30 19:30

Чернівці — Харків
15:40

Чернівці — Хмельницький
19:05 19:40

Яремче — Хмельницький
14:15 14:15

Інформація оновлена: 03.12.2019