Автовокзал Козятин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Довженка, 43/12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04342-23925

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Козятин — Київ
05:50Козятин — Пустоха
06:00Козятин — Пузирки
06:00Козятин — Житомир
06:00Козятин — Куманівка
06:10Козятин — Прушинка
06:20Козятин — Погребище
06:30Козятин — Вівсяники
06:30Козятин — Сестринівка
06:30Козятин — Махаринці
06:45Козятин — Верболози
06:50Козятин — Київ
07:00Козятин — Титусівка
07:00Козятин — Хмільник
07:00Козятин — Бердичів
07:10Козятин — Самгородок
07:40Козятин — Махаринці
07:45Козятин — Кашперівка
07:45Козятин — Глухівці
07:55Козятин — Вівсяники
08:00Козятин — Панасівка
08:00Козятин — Житомир
08:00Козятин — Держанівка
08:10Козятин — Комсомольське
08:40Козятин — Прушинка
08:50Козятин — Глухівці
09:20Козятин — Махаринці
09:30Козятин — Сестринівка
09:40Козятин — Бердичів
09:40Козятин — Верболози
09:50Козятин — Глухівці
10:00Козятин — Самгородок
10:10Козятин — Вовчинець
10:10Козятин — Титусівка
10:30Козятин — Жежелів
10:40Козятин — Кашперівка
10:45Козятин — Вівсяники
11:00Козятин — Сошанське
11:00Козятин — Махаринці
11:20Козятин — Молодіжне
11:25Козятин — Глухівці
11:30Козятин — Пузирки
11:50Козятин — Широка Гребля
12:00Козятин — Пустоха
12:10Козятин — Кашперівка
12:20Козятин — Погребище
12:20Козятин — Тернівка
12:20Козятин — Прушинка
12:30Козятин — Сестринівка
12:30Козятин — Бердичів
12:45Козятин — Вівсяники
12:55Козятин — Куманівка
13:00Козятин — Махаринці
13:10Козятин — Воскодавинці
13:25Козятин — Бердичів
13:30Козятин — Вінниця
13:50Козятин — Кашперівка
14:00Козятин — Самгородок
14:00Козятин — Глухівці
14:00Козятин — Держанівка
14:00Козятин — Панасівка
14:15Козятин — Бердичів
14:20Козятин — Хмільник
14:25Біла Церква — Вінниця
14:30Козятин — Комсомольське
15:15Козятин — Вівсяники
15:30Козятин — Глухівці
15:30Козятин — Блажіївка
15:30Козятин — Махаринці
16:00Козятин — Кашперівка
16:15Козятин — Вівсяники
17:00Козятин — Бродецьке

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Вінниця
14:25

Козятин — Бердичів
07:00 09:40 12:30 13:25 14:15

Козятин — Блажіївка
15:30

Козятин — Бродецьке
17:00

Козятин — Верболози
06:45 09:40

Козятин — Вовчинець
10:10

Козятин — Воскодавинці
13:10

Козятин — Вівсяники
06:30 07:55 10:45 12:45 15:15 16:15

Козятин — Вінниця
13:30

Козятин — Глухівці
07:45 08:50 09:50 11:25 14:00 15:30

Козятин — Держанівка
08:00 14:00

Козятин — Жежелів
10:30

Козятин — Житомир
06:00 08:00

Козятин — Кашперівка
07:45 10:40 12:10 13:50 16:00

Козятин — Київ
05:15 06:50

Козятин — Комсомольське
08:10 14:30

Козятин — Куманівка
06:00 12:55

Козятин — Махаринці
06:30 07:40 09:20 11:00 13:00 15:30

Козятин — Молодіжне
11:20

Козятин — Панасівка
08:00 14:00

Козятин — Погребище
06:20 12:20

Козятин — Прушинка
06:10 08:40 12:20

Козятин — Пузирки
06:00 11:30

Козятин — Пустоха
05:50 12:00

Козятин — Самгородок
07:10 10:00 14:00

Козятин — Сестринівка
06:30 09:30 12:30

Козятин — Сошанське
11:00

Козятин — Тернівка
12:20

Козятин — Титусівка
07:00 10:10

Козятин — Хмільник
07:00 14:20

Козятин — Широка Гребля
11:50

Інформація оновлена: 25.09.2013