Автовокзал Покровськ (Красноармійськ)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дніпропетровська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770449

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Красноармійськ — Слов'янськ
05:15Селидове — Дніпропетровськ
05:20Київ — Волноваха
05:25Селидове — Слов'янськ
05:30Красноармійськ — Бердянськ
06:00Красноармійськ — Запоріжжя
06:15Красноармійськ — Слов'янськ
06:40Новодонецьке — Дніпропетровськ
06:40Красноармійськ — Харків
06:45Красноармійськ — Маріуполь
06:50Межова — Бахмут (Артемівськ)
07:05Новогродівка — Слов'янськ
07:11Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
07:15Костянтинівка — Бердянськ
07:21Курахове — Полтава
07:25Красноармійськ — Кирилівка
07:30Олександрівка — Олександрівка КПП
07:35Слов'янськ — Маріуполь
07:47Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
07:50Курахове — Святогірськ
07:51Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
08:00Курахове — Дніпропетровськ
08:00Краматорськ — Бердянськ
08:30Новодонецьке — Олександрівка КПП
08:33Курахове — Святогірськ
08:40Бахмут (Артемівськ) — Кирилівка
08:45Покровськ (Зал. вокзал) — Вугледар
08:51Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
08:55Слов'янськ — Бердянськ
08:55Курахове — Київ
09:00Слов'янськ — Дніпропетровськ
09:00Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
09:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:05Красноармійськ — Слов'янськ
09:11Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
09:15Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:20Красноармійськ — Харків
09:25Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
09:30Волноваха — Святогірськ
09:40Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
09:45Святогірськ — Запоріжжя
09:50Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
09:56Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
09:57Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
10:00Красноармійськ — Краматорськ
10:00Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
10:05Маріуполь — Слов'янськ
10:10Курахове — Олександрівка
10:15Олександрівка — Олександрівка КПП
10:15Павлоград — Бахмут (Артемівськ) КПП
10:25Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
10:30Святогірськ — Урзуф
10:40Красноармійськ — Слов'янськ
10:40Сєвєродонецьк — Дніпродзержинськ
10:41Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
10:45Святогірськ — Бердянськ
10:50Маріуполь — Харків
11:00Рубіжне — Запоріжжя
11:00Рубіжне — Запоріжжя
11:00Красноармійськ — Маріуполь
11:10Волноваха — Дніпропетровськ
11:10Маріуполь — Краснодар (РФ)
11:10Бердянськ — Краснодар (РФ)
11:10Маріуполь — Краснодар (РФ)
11:31Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
11:40Маріуполь — Святогірськ
11:40Курахове — Дніпродзержинськ
11:40Курахове — Дніпродзержинськ
11:45Святогірськ — Урзуф
11:45Курахове — Олександрівка
11:55Межова — Бахмут (Артемівськ)
11:59Велика Новосілка — Покровськ (Зал. вокзал)
12:07Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
12:10Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
12:10Красноармійськ — Барвінкове
12:20Урзуф — Сєвєродонецьк
12:25Бердянськ — Марківка
12:35Волноваха — Дніпропетровськ
12:40Покровськ (Зал. вокзал) — Велика Новосілка
12:40Маріуполь — Москва (РФ)
12:40Маріуполь — Москва (РФ)
12:51Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
13:00Урзуф — Святогірськ
13:00Дніпродзержинськ — Курахове
13:00Дніпродзержинськ — Курахове
13:00Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:05Слов'янськ — Селидове
13:10Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
13:10Курахове — Новодонецьке
13:10Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
13:10Красноармійськ — Велика Новосілка
13:15Красноармійськ — Слов'янськ
13:20Запоріжжя — Святогірськ
13:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:35Олександрівка — Олександрівка КПП
13:36Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
13:40Сєвєродонецьк — Урзуф
13:52Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
14:00Селидове — Слов'янськ
14:10Донецьк — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
14:15Дніпропетровськ — Волноваха
14:15Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
14:20Донецьк — Москва (РФ)
14:20Святогірськ — Маріуполь
14:20Урзуф — Миколаївка
14:20Донецьк — Москва (РФ)
14:21Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
14:35Сєвєродонецьк — Бердянськ
14:35Слов'янськ — Новогродівка
14:40Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
14:40Донецьк — Олександрівка
14:41Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
14:45Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
14:50Запоріжжя — Рубіжне
14:50Запоріжжя — Рубіжне
15:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:00Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:05Покровськ (Зал. вокзал) — Волноваха
15:05Донецьк — Дніпропетровськ
15:07Миколаївка — Урзуф
15:20Маріуполь — Слов'янськ
15:40Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
15:47Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
15:55Сєвєродонецьк — Бердянськ
15:56Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
16:00Красноармійськ — Слов'янськ
16:05Бердянськ — Сєвєродонецьк
16:10Харків — Маріуполь
16:20Олександрівка КПП — Новодонецьке
16:45Святогірськ — Курахове
16:45Красноармійськ — Дніпропетровськ
16:55Бердянськ — Святогірськ
16:55Святогірськ — Курахове
17:10Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
17:10Дніпропетровськ — Курахове
17:10Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
17:20Курахове — Олександрівка
17:20Красноармійськ — Олександрівка
17:26Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
17:30Слов'янськ — Маріуполь
17:30Красноармійськ — Барвінкове
17:30Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
17:35Красноармійськ — Слов'янськ
17:35Красноармійськ — Слов'янськ
17:40Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
17:40Дніпропетровськ — Волноваха
18:05Курахове — Одеса
18:15Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
18:20Святогірськ — Волноваха
18:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
19:10Бердянськ — Краматорськ
19:10Урзуф — Святогірськ
19:20Дніпропетровськ — Слов'янськ
19:25Волноваха — Київ
19:50Слов'янськ — Селидове
20:05Дніпропетровськ — Селидове
20:25Бердянськ — Слов'янськ
21:26Дніпропетровськ — Новодонецьке
21:30Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
22:40Слов'янськ — Чонгар ПП

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Бердянськ
09:25

Бахмут (Артемівськ) — Дніпропетровськ
17:30

Бахмут (Артемівськ) — Кирилівка
08:40

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
10:00 10:25

Бахмут (Артемівськ) — Павлоград
14:40

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
18:15 21:30

Бердянськ — Краматорськ
19:10

Бердянськ — Краснодар (РФ)
11:10

Бердянськ — Марківка
12:25

Бердянськ — Святогірськ
16:55

Бердянськ — Слов'янськ
20:25

Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:00 13:30 16:05

Велика Новосілка — Покровськ (Зал. вокзал)
11:59

Волноваха — Дніпропетровськ
11:10 12:35

Волноваха — Київ
19:25

Волноваха — Святогірськ
09:30

Дніпродзержинськ — Курахове
13:00 13:00

Дніпродзержинськ — Сєвєродонецьк
12:10

Дніпропетровськ — Волноваха
14:15 17:40

Дніпропетровськ — Курахове
17:10

Дніпропетровськ — Новодонецьке
21:26

Дніпропетровськ — Селидове
20:05

Дніпропетровськ — Слов'янськ
19:20

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
14:15 14:15 18:20

Донецьк — Дніпропетровськ
14:10 15:05

Донецьк — Москва (РФ)
14:20 14:20

Донецьк — Олександрівка
14:40

Запоріжжя — Рубіжне
14:50 14:50

Запоріжжя — Святогірськ
13:20

Київ — Волноваха
05:20

Костянтинівка — Бердянськ
07:15

Краматорськ — Бердянськ
08:00

Красноармійськ — Барвінкове
12:10 17:30

Красноармійськ — Бердянськ
05:30

Красноармійськ — Велика Новосілка
13:10

Красноармійськ — Дніпропетровськ
16:45

Красноармійськ — Запоріжжя
06:00

Красноармійськ — Кирилівка
07:25

Красноармійськ — Краматорськ
10:00

Красноармійськ — Маріуполь
06:45 11:00

Красноармійськ — Олександрівка
17:20

Красноармійськ — Слов'янськ
05:00 06:15 09:05 10:40 13:15 16:00 17:35 17:35

Красноармійськ — Харків
06:40 09:20

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
15:40 17:40

Курахове — Дніпродзержинськ
11:40 11:40

Курахове — Дніпропетровськ
08:00

Курахове — Київ
08:55

Курахове — Новодонецьке
13:10

Курахове — Одеса
18:05

Курахове — Олександрівка
10:10 11:45 17:20

Курахове — Полтава
07:21

Курахове — Святогірськ
07:50 08:33

Маріуполь — Воронеж (РФ)
15:00 15:00

Маріуполь — Краснодар (РФ)
11:10 11:10

Маріуполь — Москва (РФ)
12:40 12:40

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
17:10 17:10

Маріуполь — Святогірськ
11:40

Маріуполь — Слов'янськ
10:05 15:20

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
14:45

Маріуполь — Харків
10:50

Межова — Бахмут (Артемівськ)
06:50 11:55

Миколаївка — Урзуф
15:07

Новогродівка — Слов'янськ
07:05

Новодонецьке — Дніпропетровськ
06:40

Новодонецьке — Олександрівка КПП
08:30

Олександрівка — Олександрівка КПП
07:30 10:15 13:35

Олександрівка КПП — Новодонецьке
16:20

Павлоград — Бахмут (Артемівськ)
09:00

Павлоград — Бахмут (Артемівськ) КПП
10:15

Покровськ (Зал. вокзал) — Велика Новосілка
12:40

Покровськ (Зал. вокзал) — Волноваха
15:05

Покровськ (Зал. вокзал) — Вугледар
08:45

Покровськ (Зал. вокзал) — Новогродівка
07:47 09:57 12:07 13:52 15:47

Покровськ (Зал. вокзал) — Селидове
07:11 07:51 08:51 09:11 09:56 10:41 11:31 12:51 13:36 14:21 14:41 15:56 17:26

Ростов-на-Дону (РФ) — Бердянськ
09:50

Рубіжне — Запоріжжя
11:00 11:00

Святогірськ — Бердянськ
10:45

Святогірськ — Волноваха
18:20

Святогірськ — Запоріжжя
09:45

Святогірськ — Курахове
16:45 16:55

Святогірськ — Маріуполь
14:20

Святогірськ — Урзуф
10:30 11:45

Селидове — Дніпропетровськ
05:15

Селидове — Слов'янськ
05:25 14:00

Слов'янськ — Бердянськ
08:55

Слов'янськ — Дніпропетровськ
09:00

Слов'янськ — Маріуполь
07:35 17:30

Слов'янськ — Новогродівка
14:35

Слов'янськ — Селидове
13:05 19:50

Слов'янськ — Чонгар ПП
22:40

Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:00 14:35 15:55

Сєвєродонецьк — Дніпродзержинськ
10:40

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:15 13:10 13:10

Сєвєродонецьк — Урзуф
13:40

Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
09:40

Урзуф — Миколаївка
14:20

Урзуф — Святогірськ
13:00 19:10

Урзуф — Сєвєродонецьк
12:20

Харків — Маріуполь
16:10

Інформація оновлена: 24.07.2016