Автовокзал Кремінна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: площ. Кооперативна (показати на мапі)

Телефон довідки: 06454-31054

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Кремінна — Червонопопівка
06:00Кремінна — Червонопопівка
06:20Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:30Кремінна — Рубіжне
06:30Кремінна — Станиця Луганська
06:45Кремінна — Червонопопівка
06:45Кремінна — Рубіжне
06:50Познань (Пол) — Станиця Луганська
06:55Кремінна — Рубіжне
07:08Рубіжне — Новокраснянка
07:12Сєвєродонецьк — Харків
07:15Сєвєродонецьк — Сватове
07:15Кремінна — Рубіжне
07:20Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:20Кремінна — Червонопопівка
07:20Кремінна — Рубіжне
07:20Сєвєродонецьк — Слупськ (Пол)
07:30Кремінна — Рубіжне
07:42Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:43Новокраснянка — Рубіжне
07:45Кремінна — Рубіжне
07:45Рубіжне — Нижня Дуванка
07:55Кремінна — Рубіжне
08:05Кремінна — Рубіжне
08:18Новокраснянка — Рубіжне
08:20Кремінна — Рубіжне
08:20Кремінна — Рубіжне
08:30Кремінна — Станиця Луганська
08:35Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:40Кремінна — Червонопопівка
08:40Кремінна — Рубіжне
08:45Щастя — Харків
08:55Кремінна — Рубіжне
09:10Кремінна — Червонопопівка
09:10Кремінна — Рубіжне
09:10Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:20Кремінна — Рубіжне
09:42Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:45Кремінна — Рубіжне
09:55Кремінна — Рубіжне
10:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
10:00Кремінна — Червонопопівка
10:20Кремінна — Рубіжне
10:35Кремінна — Рубіжне
10:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
10:50Кремінна — Рубіжне
10:50Варшава (Пол) — Станиця Луганська
10:57Сватове — Сєвєродонецьк
11:00Кремінна — Рубіжне
11:10Кремінна — Червонопопівка
11:20Новокраснянка — Сєвєродонецьк
11:20Кремінна — Рубіжне
11:20Сєвєродонецьк — Слов'янськ
11:45Кремінна — Рубіжне
11:50Кремінна — Червонопопівка
12:00Кремінна — Бараниківка
12:00Кремінна — Рубіжне
12:15Кремінна — Рубіжне
12:40Кремінна — Рубіжне
12:45Кремінна — Рубіжне
12:55Кремінна — Рубіжне
12:55Сєвєродонецьк — Слов'янськ
13:10Кремінна — Червонопопівка
13:10Кремінна — Рубіжне
13:18Рубіжне — Новокраснянка
13:40Сєвєродонецьк — Сватове
13:40Кремінна — Рубіжне
13:50Сєвєродонецьк — Троїцьке
14:00Кремінна — Рубіжне
14:05Станиця Луганська — Харків
14:25Кремінна — Рубіжне
14:28Новокраснянка — Рубіжне
14:30Кремінна — Червонопопівка
14:32Сєвєродонецьк — Новокраснянка
14:39Краматорськ — Сєвєродонецьк
14:40Кремінна — Рубіжне
14:43Кремінна — Просторе
14:50Станиця Луганська — Познань (Пол)
15:00Станиця Луганська — Варшава (Пол)
15:00Кремінна — Рубіжне
15:10Кремінна — Рубіжне
15:25Кремінна — Червонопопівка
15:25Кремінна — Рубіжне
15:45Кремінна — Рубіжне
16:08Рубіжне — Новокраснянка
16:10Кремінна — Рубіжне
16:25Слов'янськ — Сєвєродонецьк
16:26Нижня Дуванка — Рубіжне
16:30Кремінна — Рубіжне
16:35Сватове — Сєвєродонецьк
16:40Кремінна — Червонопопівка
17:00Кремінна — Червонопопівка
17:15Кремінна — Рубіжне
17:18Новокраснянка — Рубіжне
17:35Слов'янськ — Сєвєродонецьк
18:00Кремінна — Рубіжне
18:10Кремінна — Червонопопівка
18:10Кремінна — Рубіжне
18:35Сєвєродонецьк — Слов'янськ
18:55Харків — Щастя

за маршрутами автобусів

Варшава (Пол) — Станиця Луганська
10:50

Краматорськ — Сєвєродонецьк
14:39

Кремінна — Бараниківка
12:00

Кремінна — Просторе
14:43

Кремінна — Рубіжне
06:30 06:45 06:55 07:15 07:20 07:30 07:45 07:55 08:05 08:20 08:20 08:40 08:55 09:10 09:20 09:45 09:55 10:20 10:35 10:50 11:00 11:20 11:45 12:00 12:15 12:40 12:45 12:55 13:10 13:40 14:00 14:25 14:40 15:00 15:10 15:25 15:45 16:10 16:30 17:15 18:00 18:10

Кремінна — Станиця Луганська
06:30 08:30

Кремінна — Червонопопівка
05:30 06:00 06:45 07:20 08:40 09:10 10:00 11:10 11:50 13:10 14:30 15:25 16:40 17:00 18:10

Нижня Дуванка — Рубіжне
16:26

Новокраснянка — Рубіжне
07:43 08:18 14:28 17:18

Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:20 11:20

Познань (Пол) — Станиця Луганська
06:50

Рубіжне — Нижня Дуванка
07:45

Рубіжне — Новокраснянка
07:08 13:18 16:08

Сватове — Сєвєродонецьк
10:57 16:35

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:35 10:40 16:25 17:35

Станиця Луганська — Варшава (Пол)
15:00

Станиця Луганська — Познань (Пол)
14:50

Станиця Луганська — Харків
14:05

Сєвєродонецьк — Бердянськ
10:00

Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:42

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:42 14:32

Сєвєродонецьк — Сватове
07:15 13:40

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:20 11:20 12:55 18:35

Сєвєродонецьк — Слупськ (Пол)
07:20

Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:50

Сєвєродонецьк — Харків
07:12

Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:10

Харків — Щастя
18:55

Щастя — Харків
08:45

Інформація оновлена: 20.08.2021