Автовокзал Кремінна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: площ. Кооперативна (показати на мапі)

Телефон довідки: 06454-31054

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Кремінна — Новотошківське
05:30Кремінна — Червонопопівка
05:30Кремінна — Станиця Луганська
06:00Кремінна — Червонопопівка
06:12Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:17Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:19Рубіжне — Червона Діброва
06:30Кремінна — Станиця Луганська
06:45Кремінна — Рубіжне
06:45Кремінна — Червонопопівка
06:50Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:50Воронеж (РФ) — Маріуполь
06:55Кремінна — Рубіжне
07:08Рубіжне — Новокраснянка
07:15Сєвєродонецьк — Сватове
07:15Кремінна — Рубіжне
07:20Кремінна — Рубіжне
07:20Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:20Кремінна — Червонопопівка
07:30Кремінна — Рубіжне
07:35Червона Діброва — Рубіжне
07:42Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:43Новокраснянка — Рубіжне
07:45Рубіжне — Нижня Дуванка
07:45Кремінна — Рубіжне
07:55Кремінна — Рубіжне
08:05Кремінна — Рубіжне
08:15Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:18Новокраснянка — Рубіжне
08:20Кремінна — Рубіжне
08:30Кремінна — Станиця Луганська
08:40Кремінна — Червонопопівка
08:40Кремінна — Рубіжне
08:45Щастя — Харків
08:55Кремінна — Рубіжне
09:00Кремінна — Станиця Луганська
09:10Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:10Кремінна — Рубіжне
09:10Кремінна — Червонопопівка
09:20Кремінна — Рубіжне
09:42Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:55Кремінна — Рубіжне
09:55Сєвєродонецьк — Бердянськ
10:00Кремінна — Червонопопівка
10:20Кремінна — Рубіжне
10:30Ковалівка — Сєвєродонецьк
10:35Сєвєродонецьк — Слов'янськ
10:35Кремінна — Рубіжне
10:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
10:50Кремінна — Рубіжне
10:57Сватове — Сєвєродонецьк
11:00Кремінна — Рубіжне
11:10Кремінна — Червонопопівка
11:20Харків — Станиця Луганська
11:20Сєвєродонецьк — Слов'янськ
11:20Новокраснянка — Сєвєродонецьк
11:20Кремінна — Рубіжне
11:50Кремінна — Червонопопівка
12:00Кремінна — Бараниківка
12:00Кремінна — Рубіжне
12:09Рубіжне — Червона Діброва
12:15Кремінна — Рубіжне
12:20Краматорськ — Сєвєродонецьк
12:40Кремінна — Рубіжне
12:45Кремінна — Рубіжне
12:55Кремінна — Рубіжне
12:55Сєвєродонецьк — Бараниківка
13:10Кремінна — Червонопопівка
13:10Кремінна — Рубіжне
13:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
13:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
13:18Рубіжне — Новокраснянка
13:30Червона Діброва — Рубіжне
13:40Сєвєродонецьк — Сватове
13:40Кремінна — Рубіжне
13:50Кремінна — Новотошківське
13:50Сєвєродонецьк — Троїцьке
14:00Сиротине — Сєвєродонецьк
14:25Кремінна — Рубіжне
14:28Новокраснянка — Рубіжне
14:30Кремінна — Червонопопівка
14:39Краматорськ — Сєвєродонецьк
14:40Кремінна — Рубіжне
14:43Кремінна — Просторе
14:50Бараниківка — Сєвєродонецьк
15:00Кремінна — Рубіжне
15:00Сєвєродонецьк — Ковалівка
15:10Кремінна — Рубіжне
15:20Станиця Луганська — Харків
15:25Кремінна — Червонопопівка
15:25Кремінна — Рубіжне
15:30Сєвєродонецьк — Краматорськ
15:45Кремінна — Рубіжне
15:56Нижня Дуванка — Рубіжне
16:08Рубіжне — Новокраснянка
16:19Рубіжне — Червона Діброва
16:20Сєвєродонецьк — Сиротине
16:25Слов'янськ — Сєвєродонецьк
16:30Кремінна — Рубіжне
16:35Сватове — Сєвєродонецьк
16:40Кремінна — Червонопопівка
17:00Кремінна — Червонопопівка
17:15Кремінна — Рубіжне
17:18Новокраснянка — Рубіжне
17:35Слов'янськ — Сєвєродонецьк
17:35Червона Діброва — Рубіжне
17:55Харків — Сєвєродонецьк
18:00Кремінна — Рубіжне
18:10Кремінна — Червонопопівка
18:10Кремінна — Рубіжне
18:30Ковалівка — Сєвєродонецьк
18:35Сєвєродонецьк — Слов'янськ

за маршрутами автобусів

Бараниківка — Сєвєродонецьк
14:50

Воронеж (РФ) — Маріуполь
06:50

Ковалівка — Сєвєродонецьк
10:30 18:30

Краматорськ — Сєвєродонецьк
12:20 14:39

Кремінна — Бараниківка
12:00

Кремінна — Новотошківське
05:30 13:50

Кремінна — Просторе
14:43

Кремінна — Рубіжне
06:45 06:55 07:15 07:20 07:30 07:45 07:55 08:05 08:20 08:40 08:55 09:10 09:20 09:55 10:20 10:35 10:50 11:00 11:20 12:00 12:15 12:40 12:45 12:55 13:10 13:40 14:25 14:40 15:00 15:10 15:25 15:45 16:30 17:15 18:00 18:10

Кремінна — Станиця Луганська
05:30 06:30 08:30 09:00

Кремінна — Червонопопівка
05:30 06:00 06:45 07:20 08:40 09:10 10:00 11:10 11:50 13:10 14:30 15:25 16:40 17:00 18:10

Нижня Дуванка — Рубіжне
15:56

Новокраснянка — Рубіжне
07:43 08:18 14:28 17:18

Новокраснянка — Сєвєродонецьк
07:20 11:20

Рубіжне — Нижня Дуванка
07:45

Рубіжне — Новокраснянка
07:08 13:18 16:08

Рубіжне — Червона Діброва
06:19 12:09 16:19

Сватове — Сєвєродонецьк
10:57 16:35

Сиротине — Сєвєродонецьк
14:00

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:15 10:40 16:25 17:35

Станиця Луганська — Харків
15:20

Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:55

Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:55

Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:50 15:00

Сєвєродонецьк — Краматорськ
07:42 15:30

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
09:42

Сєвєродонецьк — Сватове
07:15 13:40

Сєвєродонецьк — Сиротине
16:20

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:12 06:17 10:35 11:20 13:10 13:10 18:35

Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:50

Троїцьке — Сєвєродонецьк
09:10

Харків — Станиця Луганська
11:20

Харків — Сєвєродонецьк
17:55

Червона Діброва — Рубіжне
07:35 13:30 17:35

Щастя — Харків
08:45

Інформація оновлена: 09.12.2019