Автовокзал Бердичів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна 1А (показати на мапі)

Телефон довідки: 04143-21331

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Бердичів — Київ
06:00Бердичів — Ємільчине
06:05Бердичів — Суслівка
06:15Бердичів — Житомир
06:45Бердичів — Житомир
06:55Бердичів — Овруч
07:10Бердичів — Малин
07:20Бердичів — Чернівці
07:20Бердичів — Чернівці
07:30Бердичів — Житомир
07:40Житомир — Вінниця
07:45Ружин — Житомир
08:05Бердичів — Житомир
08:10Верхівня — Житомир
08:15Бердичів — Житомир
08:30Бердичів — Любар
08:30Вінниця — Житомир
08:45Бердичів — Шпиченці
08:45Бердичів — Житомир
08:50Бердичів — Новгород-Волинський
08:55Малин — Хмільник
08:55Хмільник — Київ
09:10Житомир — Вінниця
09:10Вінниця — Луцьк
09:40Бердичів — Житомир
09:45Малин — Вінниця
09:55Вінниця — Житомир
10:00Кельце (Пол) — Київ
10:25Житомир — Ружин
10:35Вінниця — Москва (РФ)
10:40Хмільник — Київ
10:40Бердичів — Житомир
10:50Новгород-Волинський — Вінниця
11:05Тульчин — Житомир
11:10Хмельницький — Житомир
11:10Бердичів — Хмільник
11:15Бердичів — Житомир
11:15Бердичів — Іванопіль
11:25Рівне — Вінниця
11:38Київ — Хмільник
11:45Бердичів — Житомир
12:05Житомир — Вінниця
12:05Могилів-Подільський — Житомир
12:20Бердичів — Житомир
12:40Бердичів — Любар
12:40Бердичів — Житомир
12:45Коростень — Вінниця
12:45Київ — Кам'янець-Подільський
12:55Житомир — Ружин
12:55Вінниця — Житомир
13:00Бердичів — Суслівка
13:15Київ — Кам'янець-Подільський
13:20Хмільник — Малин
13:25Могилів-Подільський — Київ
13:55Вінниця — Житомир
14:00Бердичів — Галіівка
14:10Житомир — Вінниця
14:15Київ — Хмільник
14:15Бердичів — Шпиченці
14:30Луцьк — Вінниця
14:35Житомир — Верхівня
14:45Ружин — Житомир
14:50Вінниця — Малин
14:50Житомир — Хмельницький
15:00Житомир — Тульчин
15:15Київ — Могилів-Подільський
15:30Бердичів — Любар
15:50Чернівці — Москва (РФ)
15:50Кам'янець-Подільський — Київ
16:00Бердичів — Хмільник
16:00Вінниця — Житомир
16:10Бердичів — Житомир
16:20Житомир — Вінниця
16:25Вінниця — Рівне
16:35Хмільник — Київ
16:40Житомир — Ружин
16:45Кам'янець-Подільський — Київ
16:45Житомир — Могилів-Подільський
16:45Бердичів — Житомир
17:05Київ — Кам'янець-Подільський
17:15Вінниця — Новгород-Волинський
17:20Вінниця — Житомир
17:25Бердичів — Житомир
17:30Київ — Кельце (Пол)
17:30Бердичів — Вінниця
17:40Житомир — Вінниця
17:50Бердичів — Житомир
17:55Вінниця — Коростень
18:35Київ — Хмільник
18:40Вінниця — Житомир
18:50Житомир — Вінниця
18:50Великі Гадомці — Житомир
19:35Житомир — Вінниця
19:35Ружин — Житомир
20:05Вінниця — Житомир
20:29Житомир — Верхівня
20:30Київ — Хмільник
20:45Вінниця — Житомир

за маршрутами автобусів

Бердичів — Ємільчине
06:00

Бердичів — Іванопіль
11:15

Бердичів — Вінниця
17:30

Бердичів — Галіівка
14:00

Бердичів — Житомир
06:15 06:45 07:30 08:05 08:15 08:45 09:40 10:40 11:15 11:45 12:20 12:40 16:10 16:45 17:25 17:50

Бердичів — Київ
05:20

Бердичів — Любар
08:30 12:40 15:30

Бердичів — Малин
07:10

Бердичів — Новгород-Волинський
08:50

Бердичів — Овруч
06:55

Бердичів — Суслівка
06:05 13:00

Бердичів — Хмільник
11:10 16:00

Бердичів — Чернівці
07:20 07:20

Бердичів — Шпиченці
08:45 14:15

Великі Гадомці — Житомир
18:50

Верхівня — Житомир
08:10

Вінниця — Житомир
08:30 09:55 12:55 13:55 16:00 17:20 18:40 20:05 20:45

Вінниця — Коростень
17:55

Вінниця — Луцьк
09:10

Вінниця — Малин
14:50

Вінниця — Москва (РФ)
10:35

Вінниця — Новгород-Волинський
17:15

Вінниця — Рівне
16:25

Житомир — Верхівня
14:35 20:29

Житомир — Вінниця
07:40 09:10 12:05 14:10 16:20 17:40 18:50 19:35

Житомир — Могилів-Подільський
16:45

Житомир — Ружин
10:25 12:55 16:40

Житомир — Тульчин
15:00

Житомир — Хмельницький
14:50

Кам'янець-Подільський — Київ
15:50 16:45

Кельце (Пол) — Київ
10:00

Київ — Кам'янець-Подільський
12:45 13:15 17:05

Київ — Кельце (Пол)
17:30

Київ — Могилів-Подільський
15:15

Київ — Хмільник
11:38 14:15 18:35 20:30

Коростень — Вінниця
12:45

Луцьк — Вінниця
14:30

Малин — Вінниця
09:45

Малин — Хмільник
08:55

Могилів-Подільський — Житомир
12:05

Могилів-Подільський — Київ
13:25

Новгород-Волинський — Вінниця
10:50

Ружин — Житомир
07:45 14:45 19:35

Рівне — Вінниця
11:25

Тульчин — Житомир
11:05

Хмельницький — Житомир
11:10

Хмільник — Київ
08:55 10:40 16:35

Хмільник — Малин
13:20

Чернівці — Москва (РФ)
15:50

Інформація оновлена: 17.11.2019