Залізнична станція Лозова

Контакти та розташування на мапі

Адреса вокзалу: Лозова, вул. Вокзальна, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху приміських поїздів по вокзалу

на Красноград

за часом відправлення

04:36Лозова — Полтава-Пiвденна
08:53Лозова — Полтава-Пiвденна
13:05Лозова — Полтава-Пiвденна
17:19Лозова — Полтава-Пiвденна
20:35Лозова — Красноград

за маршрутами поїздів

Лозова — Красноград
20:35

Лозова — Полтава-Пiвденна
04:36 08:53 13:05 17:19

на Синельникове

за часом відправлення

05:53Лозова — Днiпропетровськ-Головний
08:31Лозова — Днiпропетровськ-Головний (кр Нд)
11:27Харків — Запоріжжя (кр Вт)
12:25Лозова — Днiпропетровськ-Головний
17:22Харків — Запоріжжя (кр Ср)
17:41Лозова — Синельникове-1
20:47Лозова — Синельникове-1

за маршрутами поїздів

Лозова — Днiпропетровськ-Головний
05:53 08:31(кр Нд) 12:25

Лозова — Синельникове-1
17:41 20:47

Харків — Запоріжжя
11:27(кр Вт) 17:22(кр Ср)

на Слов'янськ

за часом відправлення

03:22Харків — Гусарiвка
10:10Харків — Дубове
12:39Харків — Краматорськ
17:15Харків — Гаврилiвка
20:05Харків — Гаврилiвка

за маршрутами поїздів

Харків — Гаврилiвка
17:15 20:05

Харків — Гусарiвка
03:22

Харків — Дубове
10:10

Харків — Краматорськ
12:39

на Харків

за часом відправлення

04:29Лозова — Харків
06:00Лозова — Харків
06:53Гусарiвка — Харків
08:40Лозова — Харків
11:50Запоріжжя — Харків (кр Ср)
12:14Дубове — Харків
13:09Лозова — Харків
15:30Лозова — Харків
16:55Лозова — Харків (Нд)
17:15Запоріжжя — Харків (кр Вт)
17:34Лозова — Харків (кр Сб-Нд)
18:44Краматорськ — Харків
20:06Гаврилiвка — Харків

за маршрутами поїздів

Гаврилiвка — Харків
20:06

Гусарiвка — Харків
06:53

Дубове — Харків
12:14

Запоріжжя — Харків
11:50(кр Ср) 17:15(кр Вт)

Краматорськ — Харків
18:44

Лозова — Харків
04:29 06:00 08:40 13:09 15:30 16:55(Нд) 17:34(кр Сб-Нд)

Інформація оновлена: 06.05.2016