Залізнична станція Нова Баварiя

Розклад руху приміських поїздів по вокзалу

на Золочів

за часом відправлення

07:33Харків-Балашівський — Золочiв
11:39Харків-Левада — Золочiв
15:58Харків-Левада — Золочiв

за маршрутами поїздів

Харків-Балашівський — Золочiв
07:33

Харків-Левада — Золочiв
11:39 15:58

на Люботин

за часом відправлення

06:41Харків-Левада — Мерчик (кр Сб-Нд)
07:02Харків — Огульцi
07:48Харків-Левада — Люботин
08:02Харків — Люботин
08:27Харків — Суми (кр Сб-Нд)
09:07Харків — Огульцi
09:40Харків-Балашівський — Мерчик
10:57Харків-Балашівський — Огульцi
11:48Харків-Левада — Мерчик
12:26Харків — Люботин (кр Пт-Нд)
12:26Харків — Огульцi (Пт-Нд)
14:07Харків-Балашівський — Мерчик
15:04Харків — Огульцi
16:08Харків-Левада — Мерчик
16:43Харків-Балашівський — Огульцi
17:15Харків — Люботин
17:42Харків — Огульцi
19:27Харків-Балашівський — Мерчик
20:00Харків — Люботин
20:35Харків-Балашівський — Мерчик
20:42Харків — Огульцi
23:01Харків-Балашівський — Люботин

за маршрутами поїздів

Харків — Люботин
08:02 12:26(кр Пт-Нд) 17:15 20:00

Харків — Огульцi
07:02 09:07 12:26(Пт-Нд) 15:04 17:42 20:42

Харків — Суми
08:27(кр Сб-Нд)

Харків-Балашівський — Люботин
23:01

Харків-Балашівський — Мерчик
09:40 14:07 19:27 20:35

Харків-Балашівський — Огульцi
10:57 16:43

Харків-Левада — Люботин
07:48

Харків-Левада — Мерчик
06:41(кр Сб-Нд) 11:48 16:08

на Харків-Балашовський

за часом відправлення

06:10Люботин — Харків-Балашівський
06:57Мерчик — Харків-Балашівський
07:04Золочiв — Харків-Балашівський
09:25Золочiв — Харків-Балашівський
13:07Золочiв — Харків-Балашівський
15:28Люботин — Харків-Балашівський (кр Пт-Нд)
15:28Огульцi — Харків-Балашівський (Пт-Нд)
17:49Огульцi — Харків-Балашівський
19:07Золочiв — Харків-Балашівський
21:09Золочiв — Харків-Балашівський
21:51Огульцi — Харків-Балашівський

за маршрутами поїздів

Золочiв — Харків-Балашівський
07:04 09:25 13:07 19:07 21:09

Люботин — Харків-Балашівський
06:10 15:28(кр Пт-Нд)

Мерчик — Харків-Балашівський
06:57

Огульцi — Харків-Балашівський
15:28(Пт-Нд) 17:49 21:51

на Харків-Балашовський через Основу

за часом відправлення

07:04Золочiв — Харків-Балашівський
19:07Золочiв — Харків-Балашівський

за маршрутами поїздів

Золочiв — Харків-Балашівський
07:04 19:07

на Харків-Левада

за часом відправлення

05:10Огульцi — Харків-Левада (кр Сб-Нд)
05:45Золочiв — Харків-Левада
09:00Мерчик — Харків-Левада
10:32Мерчик — Харків-Левада
12:59Мерчик — Харків-Левада
14:57Золочiв — Харків-Левада
19:00Мерчик — Харків-Левада

за маршрутами поїздів

Золочiв — Харків-Левада
05:45 14:57

Мерчик — Харків-Левада
09:00 10:32 12:59 19:00

Огульцi — Харків-Левада
05:10(кр Сб-Нд)

на Харків-Пас.

за часом відправлення

06:01Мерчик — Харків
06:21Огульцi — Харків
07:09Люботин — Харків
07:27Смородине — Харків (кр Сб-Нд)
07:34Огульцi — Харків
11:46Огульцi — Харків
13:28Огульцi — Харків
16:46Золочiв — Харків
16:53Мерчик — Харків
19:10Огульцi — Харків
19:45Люботин — Харків

за маршрутами поїздів

Золочiв — Харків
16:46

Люботин — Харків
07:09 19:45

Мерчик — Харків
06:01 16:53

Огульцi — Харків
06:21 07:34 11:46 13:28 19:10

Смородине — Харків
07:27(кр Сб-Нд)

Інформація оновлена: 05.05.2016