Автовокзал Берислав

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1 Травня, 192 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05546-76248

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Берислав — Республіканець
06:05Берислав — Нова Каховка
06:15Нова Каховка — Зміївка
06:35Берислав — Нова Каховка
06:40Берислав — Новоберислав
07:00Берислав — Нова Каховка
07:20Саблуківка — Нова Каховка
07:25Берислав — Нова Каховка
07:30Берислав — Томарине
07:40Великая Александровка — Херсон
07:45Берислав — Шляхове
07:45Степне — Козацьке
07:47Зміївка — Нова Каховка
07:50Берислав — Нова Каховка
08:00Берислав — Зміївка
08:05Каховка — Кривий Ріг
08:15Берислав — Нова Каховка
08:30Лиманець — Нова Каховка
08:40Берислав — Нова Каховка
09:00Берислав — Шляхове
09:05Берислав — Нова Каховка
09:30Берислав — Нова Каховка
09:55Берислав — Нова Каховка
10:00Берислав — Шляхове
10:10Нова Каховка — Зміївка
10:20Берислав — Нова Каховка
10:45Берислав — Нова Каховка
10:45Берислав — Республіканець
11:10Берислав — Нова Каховка
11:15Берислав — Новоберислав
11:25Берислав — Томарине
11:30Берислав — Львове
11:35Берислав — Нова Каховка
11:45Берислав — Херсон
11:45Зміївка — Нова Каховка
11:50Берислав — Новорайськ
12:00Нова Каховка — Лиманець
12:00Берислав — Миколаївка
12:00Берислав — Нова Каховка
12:20Миколаїв — Запоріжжя
12:25Берислав — Нова Каховка
12:30Херсон — Великая Александровка
12:30Берислав — Зміївка
12:50Берислав — Нова Каховка
13:00Козацьке — Степне
13:15Берислав — Нова Каховка
13:25Нова Каховка — Зміївка
13:40Берислав — Нова Каховка
14:05Берислав — Нова Каховка
14:30Берислав — Республіканець
14:30Берислав — Новокаїри
14:30Берислав — Нова Каховка
14:30Берислав — Шляхове
14:55Берислав — Нова Каховка
15:05Зміївка — Нова Каховка
15:20Берислав — Нова Каховка
15:30Берислав — Шляхове
15:45Берислав — Нова Каховка
16:10Берислав — Нова Каховка
16:15Берислав — Зміївка
16:30Берислав — Шляхове
16:35Берислав — Нова Каховка
16:45Запоріжжя — Миколаїв
17:25Берислав — Нова Каховка
18:00Берислав — Новоберислав
18:10Берислав — Нова Каховка
19:00Берислав — Нова Каховка
19:50Берислав — Нова Каховка
20:07Кривий Ріг — Каховка
20:30Берислав — Нова Каховка

за маршрутами автобусів

Берислав — Зміївка
08:00 12:30 16:15

Берислав — Львове
11:30

Берислав — Миколаївка
12:00

Берислав — Нова Каховка
06:05 06:35 07:00 07:25 07:50 08:15 08:40 09:05 09:30 09:55 10:20 10:45 11:10 11:35 12:00 12:25 12:50 13:15 13:40 14:05 14:30 14:55 15:20 15:45 16:10 16:35 17:25 18:10 19:00 19:50 20:30

Берислав — Новоберислав
06:40 11:15 18:00

Берислав — Новокаїри
14:30

Берислав — Новорайськ
11:50

Берислав — Республіканець
05:15 10:45 14:30

Берислав — Томарине
07:30 11:25

Берислав — Херсон
11:45

Берислав — Шляхове
07:45 09:00 10:00 14:30 15:30 16:30

Великая Александровка — Херсон
07:40

Запоріжжя — Миколаїв
16:45

Зміївка — Нова Каховка
07:47 11:45 15:05

Каховка — Кривий Ріг
08:05

Козацьке — Степне
13:00

Кривий Ріг — Каховка
20:07

Лиманець — Нова Каховка
08:30

Миколаїв — Запоріжжя
12:20

Нова Каховка — Зміївка
06:15 10:10 13:25

Нова Каховка — Лиманець
12:00

Саблуківка — Нова Каховка
07:20

Степне — Козацьке
07:45

Херсон — Великая Александровка
12:30

Інформація оновлена: 07.02.2020