Автовокзал Міжгір'я

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ольбрахта, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03146-21114

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Міжгір'я — Ужгород
05:20Міжгір'я — Ужгород
05:40Міжгір'я — Ужгород
06:15Колочава — Ужгород
06:25Міжгір'я — Ужгород
06:30Міжгір'я — Гукливий
06:45Торунь — Ужгород
07:00Міжгір'я — Лозянський
07:25Міжгір'я — Ужгород
07:40Колочава — Ужгород
07:45Міжгір'я — Вільшани
07:45Міжгір'я — Торунь
07:45Міжгір'я — Синевир
07:50Київ — Хуст
07:50Київ — Хуст
07:50Виноградів — Львів
07:50Виноградів — Львів
08:20Міжгір'я — Ужгород
08:20Міжгір'я — Лозянський
08:30Тячів — Львів
09:30Міжгір'я — Ужгород
09:50Міжгір'я — Вільшани
09:50Міжгір'я — Присліп
09:50Міжгір'я — Колочава
10:10Воловець — Хуст
10:10Хуст — Львів
10:10Хуст — Львів
10:30Міжгір'я — Торунь
11:00Міжгір'я — Ужгород
11:00Міжгір'я — Лозянський
11:10Міжгір'я — Присліп
11:20Міжгір'я — Рекіти
11:30Міжгір'я — Буковець
12:00Міжгір'я — Присліп
12:20Тячів — Львів
12:30Міжгір'я — Вільшани
12:30Міжгір'я — Лозянський
12:30Міжгір'я — Ужгород
12:30Міжгір'я — Торунь
12:55Міжгір'я — Гукливий
12:55Міжгір'я — Пилипець
13:00Міжгір'я — Гукливий
13:00Міжгір'я — Річка
13:10Міжгір'я — Вільшани
13:10Міжгір'я — Колочава
13:15Міжгір'я — Річка
13:20Львів — Виноградів
13:20Львів — Виноградів
13:30Міжгір'я — Присліп
14:00Міжгір'я — Ужгород
14:00Міжгір'я — Гукливий
14:10Львів — Хуст
14:10Солотвине — Львів
14:10Львів — Хуст
14:10Солотвине — Львів
14:20Міжгір'я — Торунь
14:20Міжгір'я — Лозянський
14:20Міжгір'я — Торунь
14:50Хуст — Київ
14:50Хуст — Київ
15:00Міжгір'я — Ужгород
15:27Івано-Франківськ — Ужгород
16:00Львів — Тячів
16:20Ужгород — Івано-Франківськ
16:51Ужгород — Торунь
17:15Міжгір'я — Гукливий
17:15Міжгір'я — Річка
17:15Міжгір'я — Лозянський
17:15Міжгір'я — Гукливий
17:15Міжгір'я — Верхній Студений
17:20Міжгір'я — Колочава
17:20Міжгір'я — Гукливий
17:20Міжгір'я — Вільшани
17:25Міжгір'я — Нижній Бистрий
18:15Львів — Тячів
18:30Ужгород — Колочава
19:02Ужгород — Колочава

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
15:27

Виноградів — Львів
07:50 07:50

Воловець — Хуст
10:10

Київ — Хуст
07:50 07:50

Колочава — Ужгород
06:15 07:40

Львів — Виноградів
13:20 13:20

Львів — Тячів
16:00 18:15

Львів — Хуст
14:10 14:10

Міжгір'я — Буковець
11:30

Міжгір'я — Верхній Студений
17:15

Міжгір'я — Вільшани
07:45 09:50 12:30 13:10 17:20

Міжгір'я — Гукливий
06:30 12:55 13:00 14:00 17:15 17:15 17:20

Міжгір'я — Колочава
09:50 13:10 17:20

Міжгір'я — Лозянський
07:00 08:20 11:00 12:30 14:20 17:15

Міжгір'я — Нижній Бистрий
17:25

Міжгір'я — Пилипець
12:55

Міжгір'я — Присліп
09:50 11:10 12:00 13:30

Міжгір'я — Рекіти
11:20

Міжгір'я — Річка
13:00 13:15 17:15

Міжгір'я — Синевир
07:45

Міжгір'я — Торунь
07:45 10:30 12:30 14:20 14:20

Міжгір'я — Ужгород
05:00 05:20 05:40 06:25 07:25 08:20 09:30 11:00 12:30 14:00 15:00

Солотвине — Львів
14:10 14:10

Торунь — Ужгород
06:45

Тячів — Львів
08:30 12:20

Ужгород — Івано-Франківськ
16:20

Ужгород — Колочава
18:30 19:02

Ужгород — Торунь
16:51

Хуст — Київ
14:50 14:50

Хуст — Львів
10:10 10:10

Інформація оновлена: 25.09.2013