Автовокзал Новотроїцьке

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 76 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05548-50135

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Новотроїцьке — Партизани
04:40Новотроїцьке — Новорепівка
05:00Новотроїцьке — Херсон
05:00Новотроїцьке — Херсон
05:00Новотроїцьке — Дружелюбівка
05:10Новотроїцьке — Перемога
06:00Новотроїцьке — Генічеськ
06:10Новотроїцьке — Новомихайлівка
06:10Новотроїцьке — Заозерне
06:30Новотроїцьке — Жданове
06:50Новотроїцьке — Вознесенка
09:30Новотроїцьке — Дніпропетровськ
09:30Новотроїцьке — Дніпропетровськ
09:40Скадовськ — Москва (РФ)
10:05Херсон — Генічеськ
12:00Новотроїцьке — Дружелюбівка
12:00Новотроїцьке — Новомихайлівка
12:15Новотроїцьке — Новорепівка
12:30Новотроїцьке — Вознесенка
12:30Новотроїцьке — Заозерне
12:35Генічеськ — Херсон
13:00Новотроїцьке — Перемога

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Херсон
12:35

Новотроїцьке — Вознесенка
06:50 12:30

Новотроїцьке — Генічеськ
06:00

Новотроїцьке — Дніпропетровськ
09:30 09:30

Новотроїцьке — Дружелюбівка
05:00 12:00

Новотроїцьке — Жданове
06:30

Новотроїцьке — Заозерне
06:10 12:30

Новотроїцьке — Новомихайлівка
06:10 12:00

Новотроїцьке — Новорепівка
04:40 12:15

Новотроїцьке — Партизани
04:30

Новотроїцьке — Перемога
05:10 13:00

Новотроїцьке — Херсон
05:00 05:00

Скадовськ — Москва (РФ)
09:40

Херсон — Генічеськ
10:05

Інформація оновлена: 04.02.2017