Автовокзал Первомайськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 19 Партзїзду (показати на мапі)

Телефон довідки: 06455-63227

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Первомайськ — Сєвєродонецьк
05:20Первомайськ — Донецьк
05:25Стаханов — Сєдове
05:40Первомайськ — Сєвєродонецьк
05:45Первомайськ — Луганськ
05:50Первомайськ — Слов'янськ
05:55Попасна — Луганськ
06:05Первомайськ — Бахмут (Артемівськ)
06:10Первомайськ — Стаханов
06:20Первомайськ — Кіровськ
06:20Попасна — Луганськ
06:20Первомайськ — Стаханов
06:25Первомайськ — Сєвєродонецьк
06:30Первомайськ — Попасна
06:30Первомайськ — Стаханов
06:35Первомайськ — Стаханов
06:38Первомайськ — Стаханов
06:40Стаханов — Харків
06:40Первомайськ — Алчевськ
06:40Первомайськ — Лисичанськ
06:50Первомайськ — Попасна
06:50Первомайськ — Стаханов
07:00Первомайськ — Луганськ
07:00Попасна — Луганськ
07:00Первомайськ — Сєвєродонецьк
07:07Первомайськ — Стаханов
07:07Гірське — Стаханов
07:10Первомайськ — Попасна
07:15Первомайськ — Стаханов
07:22Первомайськ — Стаханов
07:25Попасна — Луганськ
07:30Первомайськ — Луганськ
07:40Первомайськ — Сєвєродонецьк
07:42Первомайськ — Стаханов
07:45Первомайськ — Кіровськ
07:53Первомайськ — Стаханов
08:00Алчевськ — Кирилівка
08:05Первомайськ — Стаханов
08:10Первомайськ — Попасна
08:15Первомайськ — Стаханов
08:20Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
08:30Первомайськ — Луганськ
08:35Первомайськ — Попасна
08:35Первомайськ — Стаханов
08:40Первомайськ — Сєвєродонецьк
08:42Первомайськ — Стаханов
08:50Первомайськ — Стаханов
08:55Красний Луч — Сєвєродонецьк
09:09Первомайськ — Стаханов
09:15Первомайськ — Бахмут (Артемівськ)
09:20Первомайськ — Стаханов
09:25Первомайськ — Сєвєродонецьк
09:28Первомайськ — Стаханов
09:30Первомайськ — Стаханов
09:35Первомайськ — Алчевськ
09:40Гірське — Стаханов
09:40Первомайськ — Стаханов
09:45Первомайськ — Лисичанськ
09:50Первомайськ — Стаханов
09:50Первомайськ — Кіровськ
10:00Первомайськ — Луганськ
10:20Первомайськ — Стаханов
10:30Первомайськ — Попасна
10:30Первомайськ — Стаханов
10:35Первомайськ — Сєвєродонецьк
10:40Первомайськ — Стаханов
10:50Первомайськ — Попасна
10:50Первомайськ — Стаханов
11:00Первомайськ — Донецьк
11:02Первомайськ — Стаханов
11:10Первомайськ — Попасна
11:17Первомайськ — Стаханов
11:28Первомайськ — Стаханов
11:30Первомайськ — Луганськ
11:30Первомайськ — Попасна
11:35Стаханов — Москва (РФ)
11:40Первомайськ — Стаханов
11:45Первомайськ — Сєвєродонецьк
11:55Первомайськ — Кіровськ
12:00Первомайськ — Стаханов
12:10Первомайськ — Попасна
12:10Первомайськ — Стаханов
12:15Первомайськ — Луганськ
12:20Первомайськ — Стаханов
12:25Первомайськ — Сєвєродонецьк
12:30Первомайськ — Стаханов
12:40Первомайськ — Стаханов
12:50Первомайськ — Стаханов
13:00Первомайськ — Попасна
13:00Первомайськ — Луганськ
13:05Первомайськ — Бахмут (Артемівськ)
13:05Первомайськ — Стаханов
13:05Первомайськ — Сєвєродонецьк
13:17Первомайськ — Стаханов
13:28Первомайськ — Стаханов
13:35Первомайськ — Лисичанськ
13:40Первомайськ — Стаханов
14:00Первомайськ — Стаханов
14:01Луганськ — Попасна
14:08Луганськ — Попасна
14:10Первомайськ — Кіровськ
14:10Первомайськ — Стаханов
14:20Первомайськ — Стаханов
14:25Первомайськ — Попасна
14:28Первомайськ — Сєвєродонецьк
14:30Первомайськ — Стаханов
14:39Сєвєродонецьк — Красний Луч
14:40Первомайськ — Стаханов
14:50Первомайськ — Стаханов
15:00Первомайськ — Луганськ
15:00Первомайськ — Попасна
15:02Первомайськ — Стаханов
15:10Первомайськ — Алчевськ
15:10Сєдове — Стаханов
15:20Первомайськ — Стаханов
15:20Первомайськ — Попасна
15:30Первомайськ — Стаханов
15:40Первомайськ — Стаханов
15:45Первомайськ — Сєвєродонецьк
15:50Первомайськ — Стаханов
16:00Первомайськ — Стаханов
16:05Первомайськ — Попасна
16:30Первомайськ — Стаханов
16:40Первомайськ — Кіровськ
16:40Стаханов — Харків
16:45Первомайськ — Стаханов
17:00Первомайськ — Стаханов
17:15Первомайськ — Стаханов
17:35Первомайськ — Стаханов
18:00Первомайськ — Стаханов
18:15Первомайськ — Стаханов

за маршрутами автобусів

Алчевськ — Кирилівка
08:00

Гірське — Стаханов
07:07 09:40

Красний Луч — Сєвєродонецьк
08:55

Луганськ — Попасна
14:01 14:08

Первомайськ — Алчевськ
06:40 09:35 15:10

Первомайськ — Бахмут (Артемівськ)
06:05 09:15 13:05

Первомайськ — Донецьк
05:20 11:00

Первомайськ — Кіровськ
06:20 07:45 09:50 11:55 14:10 16:40

Первомайськ — Лисичанськ
06:40 09:45 13:35

Первомайськ — Луганськ
05:45 07:00 07:30 08:30 10:00 11:30 12:15 13:00 15:00

Первомайськ — Попасна
06:30 06:50 07:10 08:10 08:35 10:30 10:50 11:10 11:30 12:10 13:00 14:25 15:00 15:20 16:05

Первомайськ — Слов'янськ
05:50

Первомайськ — Стаханов
06:10 06:20 06:30 06:35 06:38 06:50 07:07 07:15 07:22 07:42 07:53 08:05 08:15 08:35 08:42 08:50 09:09 09:20 09:28 09:30 09:40 09:50 10:20 10:30 10:40 10:50 11:02 11:17 11:28 11:40 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:05 13:17 13:28 13:40 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:02 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:30 16:45 17:00 17:15 17:35 18:00 18:15

Первомайськ — Сєвєродонецьк
05:10 05:40 06:25 07:00 07:40 08:40 09:25 10:35 11:45 12:25 13:05 14:28 15:45

Попасна — Луганськ
05:55 06:20 07:00 07:25

Стаханов — Москва (РФ)
11:35

Стаханов — Сєдове
05:25

Стаханов — Харків
06:40 16:40

Сєвєродонецьк — Красний Луч
14:39

Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
08:20

Сєдове — Стаханов
15:10

Інформація оновлена: 25.09.2013