Автовокзал Перемишляни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03263-21730

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Львів — Тучне
05:00Перемишляни — Лагодів
05:30Перемишляни — Львів ч/з Звенигород
05:30Львів — Унів
05:50Нараїв — Львів
06:00Львів — Липівці
06:05Унів — Львів
06:05Львів — Прибинь
06:10Перемишляни — Золочів
06:15Смереківка — Львів
06:15Львів — Неділиська
06:20Львів — Новосілка
06:20Львів — Кореличі
06:20Львів — Бачів
06:25Тучне — Львів
06:30Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
06:30Львів — Ладанці
06:35Біле — Львів
06:35Львів — Прибинь
06:45Вишнівчик — Львів
06:45Перемишляни — Унів ч/з Якторів
06:45Львів — Полохівка
06:55Липівці — Львів
07:00Львів — Дусанів
07:00Львів — Біле
07:05Новосілки — Львів
07:10Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
07:15Прибинь — Львів
07:15Львів — Подусільна
07:20Львів — Лоні
07:20Львів — Івано-Франківськ
07:25Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
07:25Неділиська — Львів
07:35Кореличі — Львів
07:35Бережани — Львів
07:45Бачів — Львів
07:55Ладанці — Львів
08:00Львів — Чортків
08:00Львів — Нараїв
08:00Броди — Івано-Франківськ
08:05Хомина — Львів
08:15Дусанів — Львів
08:15Львів — Смереківка
08:15Львів — Івано-Франківськ
08:25Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
08:25Новосілки — Львів
08:25Львів — Унів
08:30Львів — Тучне
08:35Полохівка — Львів
08:45Прибинь — Львів
08:50Львів — Біле
08:55Лоні — Львів
09:05Унів — Львів
09:15Біле — Львів
09:25Подусільна — Львів
09:30Львів — Новосілка
09:40Підгайці — Львів
09:40Львів — Липівці
09:45Тучне — Львів
09:45Львів — Заліщики
09:50Львів — Прибинь
09:50Перемишляни — Золочів
09:55Бучач — Львів
10:00Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
10:00Вишнівчик — Львів
10:10Львів — Кореличі
10:15Неділиська — Львів
10:15Городенка — Львів
10:20Львів — Хомина
10:30Смереківка — Львів
10:30Перемишляни — Станимир
10:30Львів — Бачів
10:40Львів — Ладанці
10:45Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
10:45Липівці — Львів
10:55Львів — Новосілка
11:00Нараїв — Львів
11:00Львів — Прибинь
11:00Сокаль — Івано-Франківськ
11:05Перемишляни — Львів ч/з Звенигород
11:10Львів — Полохівка
11:15Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
11:15Біле — Львів
11:15Львів — Подусільна
11:20Львів — Лоні
11:25Новосілки — Львів
11:35Кореличі — Львів
11:40Львів — Унів
11:45Прибинь — Львів
11:50Монастириська — Львів
11:50Борщів — Львів
11:55Бачів — Львів
12:00Львів — Косів
12:00Львів — Біле
12:05Ладанці — Львів
12:15Унів — Львів
12:15Львів — Дусанів
12:20Львів — Неділиська
12:25Хомина — Львів
12:35Полохівка — Львів
12:35Львів — Вишнівчик
12:45Лоні — Львів
12:45Львів — Тучне
12:45Перемишляни — Лагодів
12:50Львів — Смереківка
12:50Сокаль — Івано-Франківськ
12:55Новосілки — Львів
12:55Бережани — Львів
13:00Перемишляни — Львів ч/з Звенигород (кр Нд)
13:10Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
13:15Подусільна — Львів
13:20Львів — Нараїв
13:30Дусанів — Львів
13:30Львів — Липівці
13:30Львів — Біле
13:50Неділиська — Львів
13:55Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
14:00Біле — Львів
14:10Новосілки — Львів
14:10Львів — Підгайці
14:10Львів — Кореличі
14:15Львів — Прибинь
14:20Прибинь — Львів
14:20Львів — Городенка
14:30Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
14:35Вишнівчик — Львів
14:40Львів — Хомина
14:40Львів — Бачів
14:50Тучне — Львів
14:50Львів — Полохівка
14:50Львів — Новосілка
15:00Смереківка — Львів
15:00Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
15:00Бучач — Львів
15:10Липівці — Львів
15:10Львів — Ладанці
15:15Нараїв — Львів
15:15Львів — Бучач
15:20Львів — Унів
15:25Львів — Івано-Франківськ
15:40Кореличі — Львів
15:40Львів — Лоні
15:40Львів — Коломия
15:50Біле — Львів
16:00Унів — Львів
16:00Львів — Івано-Франківськ
16:10Полохівка — Львів
16:10Львів — Дусанів
16:10Львів — Біле
16:15Львів — Подусільна
16:15Івано-Франківськ — Броди
16:20Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
16:20Ладанці — Львів
16:30Бачів — Львів
16:35Львів — Прибинь
16:35Львів — Бережани
16:40Прибинь — Львів
16:40Львів — Новосілка
16:45Львів — Борщів (Пт,Нд)
16:50Новосілки — Львів
16:55Івано-Франківськ — Сокаль
17:00Нараїв — Львів
17:00Лоні — Львів
17:00Перемишляни — Золочів
17:05Перемишляни — Львів ч/з Звенигород
17:05Львів — Вишнівчик
17:10Тучне — Львів
17:10Перемишляни — Унів ч/з Якторів
17:15Львів — Смереківка
17:20Хомина — Львів
17:35Львів — Липівці
17:40Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
17:40Дусанів — Львів
17:41Хмельницький — Львів
17:45Львів — Нараїв
17:50Львів — Неділиська (кр Нд)
18:05Львів — Кореличі
18:10Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
18:10Біле — Львів
18:15Подусільна — Львів
18:20Липівці — Львів
18:25Львів — Монастириська (Пт)
18:30Новосілки — Львів
18:30Львів — Біле
18:40Прибинь — Львів
18:40Львів — Унів
18:55Вишнівчик — Львів
18:55Львів — Бачів
19:00Львів — Ладанці
19:05Чортків — Львів
19:05Львів — Новосілка
19:10Унів — Львів
19:15Львів — Снятин
19:20Львів — Хомина
19:20Львів — Лоні
19:30Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
19:40Неділиська — Львів (кр Нд)
19:40Івано-Франківськ — Сокаль
19:40Львів — Івано-Франківськ
19:45Львів — Прибинь
20:00Львів — Бучач
20:05Львів — Дусанів
20:40Львів — Новосілка
21:00Львів — Липівці
21:15Львів — Вишнівчик
21:25Львів — Унів
22:15Львів — Нараїв

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Броди
16:15

Івано-Франківськ — Сокаль
16:55 19:40

Бачів — Львів
07:45 11:55 16:30

Бережани — Львів
07:35 12:55

Борщів — Львів
11:50

Броди — Івано-Франківськ
08:00

Бучач — Львів
09:55 15:00

Біле — Львів
06:35 09:15 11:15 14:00 15:50 18:10

Вишнівчик — Львів
06:45 10:00 14:35 18:55

Городенка — Львів
10:15

Дусанів — Львів
08:15 13:30 17:40

Кореличі — Львів
07:35 11:35 15:40

Ладанці — Львів
07:55 12:05 16:20

Липівці — Львів
06:55 10:45 15:10 18:20

Лоні — Львів
08:55 12:45 17:00

Львів — Івано-Франківськ
07:20 08:15 15:25 16:00 19:40

Львів — Бачів
06:20 10:30 14:40 18:55

Львів — Бережани
16:35

Львів — Борщів
16:45(Пт,Нд)

Львів — Бучач
15:15 20:00

Львів — Біле
07:00 08:50 12:00 13:30 16:10 18:30

Львів — Вишнівчик
12:35 17:05 21:15

Львів — Городенка
14:20

Львів — Дусанів
07:00 12:15 16:10 20:05

Львів — Заліщики
09:45

Львів — Коломия
15:40

Львів — Кореличі
06:20 10:10 14:10 18:05

Львів — Косів
12:00

Львів — Ладанці
06:30 10:40 15:10 19:00

Львів — Липівці
06:00 09:40 13:30 17:35 21:00

Львів — Лоні
07:20 11:20 15:40 19:20

Львів — Монастириська
18:25(Пт)

Львів — Нараїв
08:00 13:20 17:45 22:15

Львів — Неділиська
06:15 12:20 17:50(кр Нд)

Львів — Новосілка
06:20 09:30 10:55 14:50 16:40 19:05 20:40

Львів — Подусільна
07:15 11:15 16:15

Львів — Полохівка
06:45 11:10 14:50

Львів — Прибинь
06:05 06:35 09:50 11:00 14:15 16:35 19:45

Львів — Підгайці
14:10

Львів — Смереківка
08:15 12:50 17:15

Львів — Снятин
19:15

Львів — Тучне
05:00 08:30 12:45

Львів — Унів
05:30 08:25 11:40 15:20 18:40 21:25

Львів — Хомина
10:20 14:40 19:20

Львів — Чортків
08:00

Монастириська — Львів
11:50

Нараїв — Львів
05:50 11:00 15:15 17:00

Неділиська — Львів
07:25 10:15 13:50 19:40(кр Нд)

Новосілки — Львів
07:05 08:25 11:25 12:55 14:10 16:50 18:30

Перемишляни — Золочів
06:10 09:50 17:00

Перемишляни — Лагодів
05:00 12:45

Перемишляни — Львів ч/з Бібрка
06:30 07:10 10:00 10:45 13:10 14:30 16:20 17:40

Перемишляни — Львів ч/з Глібовичі
07:25 08:25 11:15 13:55 15:00 18:10 19:30

Перемишляни — Львів ч/з Звенигород
05:30 11:05 13:00(кр Нд) 17:05

Перемишляни — Станимир
10:30

Перемишляни — Унів ч/з Якторів
06:45 17:10

Подусільна — Львів
09:25 13:15 18:15

Полохівка — Львів
08:35 12:35 16:10

Прибинь — Львів
07:15 08:45 11:45 14:20 16:40 18:40

Підгайці — Львів
09:40

Смереківка — Львів
06:15 10:30 15:00

Сокаль — Івано-Франківськ
11:00 12:50

Тучне — Львів
06:25 09:45 14:50 17:10

Унів — Львів
06:05 09:05 12:15 16:00 19:10

Хмельницький — Львів
17:41

Хомина — Львів
08:05 12:25 17:20

Чортків — Львів
19:05

Інформація оновлена: 02.11.2013