Автовокзал Погребище

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Козацька, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04346-21540

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Погребище — Соснівка
05:15Погребище — Київ
05:30Погребище — Вінниця
06:00Погребище — Вишнівка
06:00Погребище — Озерна
06:00Погребище — Бистрик
06:00Погребище — Паріївка
06:00Погребище — Павлівка
06:00Погребище — Київ
06:00Погребище — Станилівка
06:00Погребище — Васильківці
06:00Погребище — ст. Наказний Пост
06:10Погребище — Вінниця
06:10Погребище — Соснівка
06:10Погребище — Сопин
06:15Погребище — Булаї
06:20Погребище — Павлівка
06:20Старостинці — Вінниця
06:20Погребище — Київ
06:20Погребище — Бухни
06:30Погребище — Ліщинці
06:50Погребище — Вінниця
07:20Погребище — Вінниця
07:30Погребище — Погребище
07:45Погребище — Вінниця
08:30Погребище — Київ
08:45Погребище — Старостинці
09:00Погребище — Козятин
09:10Погребище — Вінниця
10:00Погребище — Павлівка
10:00Погребище — Вінниця
10:05Погребище — Київ
10:50Погребище — Вінниця
10:50Погребище — Вінниця
11:00Погребище — ст. Наказний Пост
11:00Погребище — Довгалівка
11:40Погребище — Київ
11:40Погребище — Васильківці
11:45Погребище — Вишнівка
11:45Погребище — Ліщинці
12:00Погребище — ст. Наказний Пост
12:00Погребище — Павлівка
12:20Погребище — Соснівка
12:20Погребище — Сопин
12:30Погребище — Вінниця
12:30Погребище — Очеретня
13:00Погребище — Бистрик
13:00Погребище — Бухни
13:00Погребище — Станилівка
13:10Погребище — Вінниця
13:10Погребище — Вінниця
13:10Погребище — Булаї
13:30Погребище — Скибинці
13:45Погребище — Вінниця
13:45Погребище — Озерна
14:00Погребище — Вінниця
14:05Погребище — Вінниця
14:30Погребище — Вінниця
14:40Погребище — Козятин
15:05Погребище — Вінниця
15:05Погребище — Вінниця
16:10Погребище — Вінниця
17:20Погребище — Вінниця
18:00Погребище — Соснівка
18:00Погребище — Вінниця
18:00Погребище — Вінниця
18:30Погребище — Вінниця

за маршрутами автобусів

Погребище — Бистрик
06:00 13:00

Погребище — Булаї
06:15 13:10

Погребище — Бухни
06:20 13:00

Погребище — Васильківці
06:00 11:40

Погребище — Вишнівка
06:00 11:45

Погребище — Вінниця
05:30 06:10 06:50 07:20 07:45 09:10 10:00 10:50 10:50 12:30 13:10 13:10 13:45 14:00 14:05 14:30 15:05 15:05 16:10 17:20 18:00 18:00 18:30

Погребище — Довгалівка
11:00

Погребище — Київ
05:15 06:00 06:20 08:30 10:05 11:40

Погребище — Козятин
09:00 14:40

Погребище — Ліщинці
06:30 11:45

Погребище — Озерна
06:00 13:45

Погребище — Очеретня
12:30

Погребище — Павлівка
06:00 06:20 10:00 12:00

Погребище — Паріївка
06:00

Погребище — Погребище
07:30

Погребище — Скибинці
13:30

Погребище — Сопин
06:10 12:20

Погребище — Соснівка
05:00 06:10 12:20 18:00

Погребище — Станилівка
06:00 13:00

Погребище — Старостинці
08:45

Погребище — ст. Наказний Пост
06:00 11:00 12:00

Старостинці — Вінниця
06:20

Інформація оновлена: 25.09.2013