Автовокзал Сільце

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 60-річчя Жовтня, 56а (приховати карту)

Телефон довідки: 03144-77492

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Довге — Ужгород
06:00Мукачеве — Рахів
06:06Рахів — Ужгород
06:25Ужгород — Чернівці
06:32Іршава — Мукачеве
06:32Лисичеве — Ужгород
06:35Драгово — Ужгород
06:40Виноградів — Львів
06:43Ясіня — Ужгород
06:55Копашнево — Ужгород
06:55Мукачеве — Івано-Франківськ
06:55Мукачеве — Івано-Франківськ
07:00Іршава — Мукачеве
07:05Синевир — Ужгород
07:25Довге — Мукачеве
07:35Виноградів — Іршава
07:36Кричово — Ужгород
07:42Арданово — Іршава
07:45Великий Раковець — Ужгород
07:45Кушниця — Виноградів
08:00Іршава — Ужгород
08:05Ужгород — Рахів
08:05Тарасівка — Ужгород
08:15Довге — Мукачеве
08:16Іршава — Виноградів
08:17Іршава — Хмільник
08:26Берегове — Іршава
08:26Іршава — Арданово
08:30Мукачеве — Іршава
08:30Широкий Луг — Ужгород
08:30Іршава — Мукачеве
08:35Липча — Ужгород
08:50Іршава — Берегове
09:14Іршава — Мукачеве
09:14Іршава — Ужгород
09:20Хмільник — Іршава
09:23Іршава — Мукачеве
09:37Лопухів — Ужгород
09:40Ясіня — Ужгород
09:45Арданово — Іршава
09:50Мукачеве — Рахів
09:55Іршава — Мукачеве
09:55Лисичеве — Ужгород
09:55Свалява — Виноградів
09:55Виноградів — Іршава
10:05Міжгір'я — Ужгород
10:22Іршава — Хмільник
10:40Кушниця — Ужгород
10:45Виноградів — Кушниця
10:55Іршава — Мукачеве
11:10Рахів — Ужгород
11:11Іршава — Виноградів
11:16Берегове — Іршава
11:25Ужгород — Санаторій Шаян
11:25Іршава — Мукачеве
11:30Хмільник — Іршава
11:31Мукачеве — Довге
11:35Іршава — Ужгород
11:43Мукачеве — Іршава
11:48Рахів — Ужгород
11:52Виноградів — Свалява
11:55Ужгород — Рахів
12:10Іршава — Берегове
12:45Іршава — Арданово
12:50Ужгород — Довге
13:00Мукачеве — Іршава
13:12Іршава — Хмільник
13:25Ужгород — Іршава
13:32Ужгород — Великий Раковець
13:35Виноградів — Іршава
13:40Ужгород — Кричово
13:54Арданово — Іршава
13:55Довге — Ужгород
14:00Мукачеве — Довге
14:08Ужгород — Іршава
14:10Мукачеве — Івано-Франківськ
14:12Хмільник — Іршава
14:13Берегове — Іршава
14:16Іршава — Виноградів
14:25Санаторій Шаян — Ужгород
14:42Ужгород — Рахів
14:45Ужгород — Драгово
14:52Ужгород — Лисичеве
15:00Іршава — Берегове
15:45Ужгород — Усть-Чорна
15:50Коломия — Мукачеве
15:50Коломия — Мукачеве
15:50Ужгород — Лисичеве
15:52Ужгород — Ясіня
15:55Виноградів — Іршава
16:05Чернівці — Ужгород
16:10Іршава — Мукачеве
16:20Ужгород — Рахів
16:30Ужгород — Копашнево
16:34Ужгород — Іршава
16:35Рахів — Мукачеве
16:40Ужгород — Тарасівка
16:45Свалява — Виноградів
16:50Ужгород — Широкий Луг
16:50Іршава — Мукачеве
16:58Ужгород — Кушниця
17:00Іршава — Ужгород
17:10Іршава — Арданово
17:10Івано-Франківськ — Мукачеве
17:10Ужгород — Рахів
17:10Івано-Франківськ — Мукачеве
17:23Ужгород — Рахів
17:26Іршава — Виноградів
17:41Мукачеве — Іршава
17:50Ужгород — Міжгір'я
17:52Ужгород — Липча
17:53Берегове — Іршава
18:05Виноградів — Свалява
18:10Ужгород — Лопухів
18:20Рахів — Мукачеве
18:20Іршава — Берегове
19:20Ужгород — Довге
19:25Івано-Франківськ — Мукачеве
19:26Рахів — Ужгород
20:10Львів — Виноградів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
17:10 17:10 19:25

Іршава — Арданово
08:26 12:45 17:10

Іршава — Берегове
08:50 12:10 15:00 18:20

Іршава — Виноградів
08:16 11:11 14:16 17:26

Іршава — Мукачеве
06:32 07:00 08:30 09:14 09:23 09:55 10:55 11:25 16:10 16:50

Іршава — Ужгород
08:00 09:14 11:35 17:00

Іршава — Хмільник
08:17 10:22 13:12

Арданово — Іршава
07:42 09:45 13:54

Берегове — Іршава
08:26 11:16 14:13 17:53

Великий Раковець — Ужгород
07:45

Виноградів — Іршава
07:35 09:55 13:35 15:55

Виноградів — Кушниця
10:45

Виноградів — Львів
06:40

Виноградів — Свалява
11:52 18:05

Довге — Мукачеве
07:25 08:15

Довге — Ужгород
05:50 13:55

Драгово — Ужгород
06:35

Коломия — Мукачеве
15:50 15:50

Копашнево — Ужгород
06:55

Кричово — Ужгород
07:36

Кушниця — Виноградів
07:45

Кушниця — Ужгород
10:40

Липча — Ужгород
08:35

Лисичеве — Ужгород
06:32 09:55

Лопухів — Ужгород
09:37

Львів — Виноградів
20:10

Мукачеве — Івано-Франківськ
06:55 06:55 14:10

Мукачеве — Іршава
08:30 11:43 13:00 17:41

Мукачеве — Довге
11:31 14:00

Мукачеве — Рахів
06:00 09:50

Міжгір'я — Ужгород
10:05

Рахів — Мукачеве
16:35 18:20

Рахів — Ужгород
06:06 11:10 11:48 19:26

Санаторій Шаян — Ужгород
14:25

Свалява — Виноградів
09:55 16:45

Синевир — Ужгород
07:05

Тарасівка — Ужгород
08:05

Ужгород — Іршава
13:25 14:08 16:34

Ужгород — Великий Раковець
13:32

Ужгород — Довге
12:50 19:20

Ужгород — Драгово
14:45

Ужгород — Копашнево
16:30

Ужгород — Кричово
13:40

Ужгород — Кушниця
16:58

Ужгород — Липча
17:52

Ужгород — Лисичеве
14:52 15:50

Ужгород — Лопухів
18:10

Ужгород — Міжгір'я
17:50

Ужгород — Рахів
08:05 11:55 14:42 16:20 17:10 17:23

Ужгород — Санаторій Шаян
11:25

Ужгород — Тарасівка
16:40

Ужгород — Усть-Чорна
15:45

Ужгород — Чернівці
06:25

Ужгород — Широкий Луг
16:50

Ужгород — Ясіня
15:52

Хмільник — Іршава
09:20 11:30 14:12

Чернівці — Ужгород
16:05

Широкий Луг — Ужгород
08:30

Ясіня — Ужгород
06:43 09:40

Інформація оновлена: 22.11.2019