Автовокзал Сміла

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 111 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04733-25163

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Сміла — Макіївка
06:34Райлікарня — Теклине
07:03Катеринопіль — Черкаси
07:20Запоріжжя — Ужгород
07:20Запоріжжя — Слупськ (Пол)
07:20Черкаси — Умань
07:30Звенигородка — Черкаси
07:30Сміла — Будо-Орловецька
07:35Черкаси — Монастирище
07:40Черкаси — Жашків
07:50Черкаси — Хеб (Чех)
07:55Черкаси — Умань
07:55Черкаси — Комарівка
08:05Черкаси — Кривий Ріг
08:20Моринці — Черкаси
08:24Райлікарня — Теклине
08:25Черкаси — Умань
08:28Сміла — Володимирівка
08:55Лебедин — Черкаси
09:05Катеринопіль — Черкаси
09:10Черкаси — Миколаїв
09:25Маньківка — Черкаси
09:30Черкаси — Умань
09:30Корсунь-Шевченківський — Черкаси
09:35Сміла — Орловець
09:40Кам'янка — Київ
10:00Кривий Ріг — Ковель
10:00Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:00Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:05Черкаси — Колобжег (Пол)
10:05Черкаси — Колобжег (Пол)
10:05Черкаси — Ужгород
10:05Черкаси — Львів
10:05Черкаси — Колобжег (Пол)
10:10Черкаси — Біла Церква
10:15Монастирище — Черкаси
10:30Черкаси — Моринці
10:45Канів — Черкаси
10:58Сміла — Володимирівка
11:00Шевченкове — Черкаси
11:10Черкаси — Кропивницький
11:15Сміла — Мале Старосілля
11:18Черкаси — Звенигородка
11:35Черкаси — Вінниця
11:35Черкаси — Вінниця
11:45Новоархангельськ — Черкаси
11:54Райлікарня — Теклине
12:05Комарівка — Черкаси
12:10Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:30Черкаси — Монастирище
12:50Київ — Кам'янка
13:00Черкаси — Умань
13:00Сміла — Орловець
13:00Сміла — Макіївка
13:15Черкаси — Канів
13:25Монастирище — Черкаси
13:35Звенигородка — Черкаси
13:38Сміла — Володимирівка
13:48Черкаси — Звенигородка
13:55Черкаси — Дніпро
14:00Черкаси — Комарівка
14:10Сміла — Будо-Орловецька
14:15Черкаси — Монастирище
14:15Черкаси — Монастирище
14:35Миколаїв — Черкаси
14:55Сміла — Київ
15:00Черкаси — Ватутіне
15:10Черкаси — Шевченкове
15:14Райлікарня — Теклине
15:25Стеблев — Черкаси
15:25Черкаси — Звенигородка
15:25Черкаси — Монастирище
15:35Черкаси — Звенигородка
15:40Черкаси — Лебедин
16:08Черкаси — Катеринопіль
16:10Черкаси — Маньківка
16:10Кам'янка — Київ
16:15Моринці — Черкаси
16:15Умань — Черкаси
16:20Сміла — Орловець
16:32Черкаси — Монастирище
16:45Черкаси — Монастирище
16:55Черкаси — Пальчик
17:09Райлікарня — Теклине
17:15Умань — Черкаси
17:20Сміла — Будо-Орловецька
17:20Черкаси — Новоархангельськ
17:25Черкаси — Звенигородка
17:30Сміла — Володимирівка
17:30Сміла — Київ
17:50Черкаси — Стеблев
18:35Вінниця — Черкаси
18:35Вінниця — Черкаси

за маршрутами автобусів

Вінниця — Черкаси
18:35 18:35

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
07:20

Запоріжжя — Ужгород
07:20

Звенигородка — Черкаси
07:30 13:35

Кам'янка — Київ
09:40 16:10

Канів — Черкаси
10:45

Катеринопіль — Черкаси
07:03 09:05

Київ — Кам'янка
12:50

Комарівка — Черкаси
12:05

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
09:30

Кривий Ріг — Ковель
10:00

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:00 10:00

Лебедин — Черкаси
08:55

Маньківка — Черкаси
09:25

Миколаїв — Черкаси
14:35

Монастирище — Черкаси
10:15 13:25

Моринці — Черкаси
08:20 16:15

Новоархангельськ — Черкаси
11:45

Райлікарня — Теклине
06:34 08:24 11:54 15:14 17:09

Сміла — Будо-Орловецька
07:30 14:10 17:20

Сміла — Володимирівка
08:28 10:58 13:38 17:30

Сміла — Київ
14:55 17:30

Сміла — Макіївка
06:10 13:00

Сміла — Мале Старосілля
11:15

Сміла — Орловець
09:35 13:00 16:20

Стеблев — Черкаси
15:25

Умань — Черкаси
16:15 17:15

Черкаси — Біла Церква
10:10

Черкаси — Ватутіне
15:00

Черкаси — Вінниця
11:35 11:35

Черкаси — Дніпро
13:55

Черкаси — Жашків
07:40

Черкаси — Звенигородка
11:18 13:48 15:25 15:35 17:25

Черкаси — Канів
13:15

Черкаси — Катеринопіль
16:08

Черкаси — Колобжег (Пол)
10:05 10:05 10:05

Черкаси — Комарівка
07:55 14:00

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:10

Черкаси — Кривий Ріг
08:05

Черкаси — Кропивницький
11:10

Черкаси — Лебедин
15:40

Черкаси — Львів
10:05

Черкаси — Маньківка
16:10

Черкаси — Миколаїв
09:10

Черкаси — Монастирище
07:35 12:30 14:15 14:15 15:25 16:32 16:45

Черкаси — Моринці
10:30

Черкаси — Новоархангельськ
17:20

Черкаси — Пальчик
16:55

Черкаси — Стеблев
17:50

Черкаси — Ужгород
10:05

Черкаси — Умань
07:20 07:55 08:25 09:30 13:00

Черкаси — Хеб (Чех)
07:50

Черкаси — Шевченкове
15:10

Шевченкове — Черкаси
11:00

Інформація оновлена: 14.03.2021