Автовокзал Сміла

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 111 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04733-25163

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Сміла — Умань
06:30Сміла — Макіївка
06:45Монастирище — Черкаси
06:50Олександрія — Київ
07:00Черкаси — Умань
07:05Катеринопіль — Черкаси
07:15Сміла — Київ
07:20Черкаси — Умань
07:25Звенигородка — Черкаси
07:30Черкаси — Київ
07:30Сміла — Будо-Орловецька
07:30Звенигородка — Черкаси
07:35Черкаси — Монастирище
07:40Черкаси — Жашків
07:45Ватутіне — Черкаси
07:55Сміла — Черкаси
07:55Черкаси — Умань
07:55Черкаси — Комарівка
08:05Черкаси — Кривий Ріг
08:20Моринці — Черкаси
08:24Райлікарня — Теклине
08:25Черкаси — Умань
08:25Потоки — Черкаси
08:28Сміла — Володимирівка
08:30Черкаси — Київ
08:35Сміла — Черкаси
08:35Лисянка — Черкаси
08:55Чигирин — Умань
09:00Черкаси — Умань
09:05Лебедин — Черкаси
09:05Катеринопіль — Черкаси
09:10Черкаси — Миколаїв
09:15Долинська — Київ
09:25Маньківка — Черкаси
09:30Черкаси — Умань
09:30Корсунь-Шевченківський — Черкаси
09:35Сміла — Орловець
09:40Кам'янка — Київ
09:45Сміла — Черкаси
10:00Черкаси — Христинівка
10:10Черкаси — Біла Церква
10:20Золотоноша — Умань
10:30Черкаси — Моринці
10:35Сміла — Черкаси
10:45Канів — Черкаси
10:50Кривий Ріг — Київ
10:58Сміла — Володимирівка
11:00Шевченкове — Черкаси
11:05Кам'янка — Умань
11:05Колодисте — Черкаси
11:15Сміла — Черкаси
11:15Сміла — Мале Старосілля
11:18Черкаси — Звенигородка
11:20Київ — Жовті Води
11:30Сміла — Буда-Макіївка
11:35Черкаси — Вінниця
11:35Черкаси — Вінниця
11:45Новоархангельськ — Черкаси
11:54Райлікарня — Теклине
11:54Звенигородка — Черкаси
12:10Черкаси — Потоки
12:20Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:20Кривий Ріг — Черкаси
12:20Комарівка — Черкаси
12:30Черкаси — Монастирище
12:35Сміла — Черкаси
12:55Київ — Херсон
13:00Черкаси — Умань
13:00Сміла — Орловець
13:15Сміла — Черкаси
13:15Черкаси — Канів
13:25Черкаси — Умань
13:25Монастирище — Черкаси
13:30Київ — Кривий Ріг
13:35Звенигородка — Черкаси
13:35Черкаси — Комарівка
13:38Сміла — Володимирівка
13:42Черкаси — Монастирище
13:48Черкаси — Звенигородка
13:50Черкаси — Монастирище
13:50Сміла — Пастирське
13:55Сміла — Черкаси
14:05Черкаси — Ватутіне
14:10Сміла — Будо-Орловецька
14:11Черкаси — Лисянка
14:15Черкаси — Монастирище
14:30Жовті Води — Київ
14:35Миколаїв — Черкаси
14:35Черкаси — Кривий Ріг
14:36Звенигородка — Черкаси
14:45Херсон — Київ
14:55Умань — Черкаси
14:55Сміла — Київ
15:00Черкаси — Ватутіне
15:10Черкаси — Шевченкове
15:14Райлікарня — Теклине
15:15Сміла — Черкаси
15:25Черкаси — Звенигородка
15:25Черкаси — Монастирище
15:35Черкаси — Звенигородка
15:40Черкаси — Лебедин
15:55Сміла — Черкаси
16:05Черкаси — Звенигородка
16:10Черкаси — Маньківка
16:15Моринці — Черкаси
16:15Умань — Черкаси
16:20Сміла — Орловець
16:20Київ — Черкаси
16:20Черкаси — Монастирище
16:32Черкаси — Монастирище
16:35Сміла — Черкаси
16:35Умань — Черкаси
16:35Київ — Олександрія
16:40Сміла — Буда-Макіївка
16:45Черкаси — Монастирище
16:45Черкаси — Монастирище
16:55Черкаси — Пальчик
17:09Райлікарня — Теклине
17:10Київ — Долинська
17:15Умань — Черкаси
17:20Сміла — Будо-Орловецька
17:20Кривий Ріг — Київ
17:20Черкаси — Новоархангельськ
17:23Черкаси — Колодисте
17:25Черкаси — Звенигородка
17:30Сміла — Володимирівка
17:30Сміла — Київ
17:45Черкаси — Ватутіне
17:45Черкаси — Звенигородка
17:55Умань — Чигирин
17:55Сміла — Черкаси
18:05Київ — Кривий Ріг
18:10Черкаси — Звенигородка
18:15Комарівка — Черкаси
18:30Умань — Кам'янка
18:35Вінниця — Черкаси
18:40Черкаси — Монастирище
18:45Жашків — Черкаси
18:45Лебедин — Черкаси
19:00Київ — Черкаси
19:10Черкаси — Монастирище
19:10Черкаси — Моринці
19:15Умань — Золотоноша
19:20Шевченкове — Черкаси

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Черкаси
07:45

Вінниця — Черкаси
18:35

Долинська — Київ
09:15

Жашків — Черкаси
18:45

Жовті Води — Київ
14:30

Звенигородка — Черкаси
07:25 07:30 11:54 13:35 14:36

Золотоноша — Умань
10:20

Кам'янка — Київ
09:40

Кам'янка — Умань
11:05

Канів — Черкаси
10:45

Катеринопіль — Черкаси
07:05 09:05

Київ — Долинська
17:10

Київ — Жовті Води
11:20

Київ — Кривий Ріг
13:30 18:05

Київ — Олександрія
16:35

Київ — Херсон
12:55

Київ — Черкаси
16:20 19:00

Колодисте — Черкаси
11:05

Комарівка — Черкаси
12:20 18:15

Корсунь-Шевченківський — Черкаси
09:30

Кривий Ріг — Київ
10:50 17:20

Кривий Ріг — Черкаси
12:20

Лебедин — Черкаси
09:05 18:45

Лисянка — Черкаси
08:35

Маньківка — Черкаси
09:25

Миколаїв — Черкаси
14:35

Монастирище — Черкаси
06:45 13:25

Моринці — Черкаси
08:20 16:15

Новоархангельськ — Черкаси
11:45

Олександрія — Київ
06:50

Потоки — Черкаси
08:25

Райлікарня — Теклине
08:24 11:54 15:14 17:09

Сміла — Буда-Макіївка
11:30 16:40

Сміла — Будо-Орловецька
07:30 14:10 17:20

Сміла — Володимирівка
08:28 10:58 13:38 17:30

Сміла — Київ
07:15 14:55 17:30

Сміла — Макіївка
06:30

Сміла — Мале Старосілля
11:15

Сміла — Орловець
09:35 13:00 16:20

Сміла — Пастирське
13:50

Сміла — Умань
06:30

Сміла — Черкаси
07:55 08:35 09:45 10:35 11:15 12:35 13:15 13:55 15:15 15:55 16:35 17:55

Умань — Золотоноша
19:15

Умань — Кам'янка
18:30

Умань — Черкаси
14:55 16:15 16:35 17:15

Умань — Чигирин
17:55

Херсон — Київ
14:45

Черкаси — Біла Церква
10:10

Черкаси — Ватутіне
14:05 15:00 17:45

Черкаси — Вінниця
11:35 11:35

Черкаси — Жашків
07:40

Черкаси — Звенигородка
11:18 13:48 15:25 15:35 16:05 17:25 17:45 18:10

Черкаси — Канів
13:15

Черкаси — Київ
07:30 08:30

Черкаси — Колодисте
17:23

Черкаси — Комарівка
07:55 13:35

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:20

Черкаси — Кривий Ріг
08:05 14:35

Черкаси — Лебедин
15:40

Черкаси — Лисянка
14:11

Черкаси — Маньківка
16:10

Черкаси — Миколаїв
09:10

Черкаси — Монастирище
07:35 12:30 13:42 13:50 14:15 15:25 16:20 16:32 16:45 16:45 18:40 19:10

Черкаси — Моринці
10:30 19:10

Черкаси — Новоархангельськ
17:20

Черкаси — Пальчик
16:55

Черкаси — Потоки
12:10

Черкаси — Умань
07:00 07:20 07:55 08:25 09:00 09:30 13:00 13:25

Черкаси — Христинівка
10:00

Черкаси — Шевченкове
15:10

Чигирин — Умань
08:55

Шевченкове — Черкаси
11:00 19:20

Інформація оновлена: 07.02.2017