Автовокзал Теплик

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Івана Франка, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04353-21530

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Теплик — Вінниця
05:00Теплик — Комарівка
05:30Теплик — Шиманівка
05:30Теплик — Вінниця
05:30Теплик — Завадівка
05:30Теплик — Костюківка
05:30Теплик — Петрашівка
05:30Теплик — Умань
05:50Теплик — Бершадь
06:00Теплик — Київ
06:00Теплик — Соболівка
06:00Теплик — Тополівка
06:00Теплик — Комарівка
06:00Теплик — Пологи
06:00Теплик — Погоріла
06:20Теплик — Гайсин
06:30Теплик — Орлівка
06:40Теплик — Побірка
07:00Теплик — Лозовата
07:10Теплик — Дубина
07:10Теплик — Карабелівка
07:30Теплик — Кам'янки
07:40Теплик — Саша
08:00Теплик — Вінниця
08:30Теплик — Вінниця
08:30Теплик — Київ
08:45Теплик — Удич
09:00Теплик — Вінниця
09:40Теплик — Вінниця
10:20Вінниця — Соболівка
11:00Теплик — Лозовата
11:41Теплик — Гайсин
11:45Теплик — Побірка
11:45Теплик — Петрашівка
12:00Теплик — Тополівка
12:00Теплик — Орлівка
12:00Теплик — Погоріла
12:00Теплик — Комарівка
12:25Теплик — Вінниця
13:20Теплик — Саша
13:20Теплик — Костюківка
13:30Теплик — Завадівка
13:52Теплик — Вінниця
14:00Теплик — Кожухівка
14:45Теплик — Вінниця
15:30Теплик — Умань
16:01Теплик — Вінниця
16:20Теплик — Вінниця
16:50Вінниця — Орлівка
17:20Теплик — Карабелівка
19:00Теплик — Гайсин

за маршрутами автобусів

Вінниця — Орлівка
16:50

Вінниця — Соболівка
10:20

Теплик — Бершадь
05:50

Теплик — Вінниця
05:00 05:30 08:00 08:30 09:00 09:40 12:25 13:52 14:45 16:01 16:20

Теплик — Гайсин
06:20 11:41 19:00

Теплик — Дубина
07:10

Теплик — Завадівка
05:30 13:30

Теплик — Кам'янки
07:30

Теплик — Карабелівка
07:10 17:20

Теплик — Київ
06:00 08:30

Теплик — Кожухівка
14:00

Теплик — Комарівка
05:00 06:00 12:00

Теплик — Костюківка
05:30 13:20

Теплик — Лозовата
07:00 11:00

Теплик — Орлівка
06:30 12:00

Теплик — Петрашівка
05:30 11:45

Теплик — Побірка
06:40 11:45

Теплик — Погоріла
06:00 12:00

Теплик — Пологи
06:00

Теплик — Саша
07:40 13:20

Теплик — Соболівка
06:00

Теплик — Тополівка
06:00 12:00

Теплик — Удич
08:45

Теплик — Умань
05:30 15:30

Теплик — Шиманівка
05:30

Інформація оновлена: 25.09.2013