Автовокзал Теплик

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Івана Франка, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04353-21530

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Теплик — Вінниця
05:00Теплик — Комарівка
05:30Теплик — Петрашівка
05:30Теплик — Завадівка
05:30Теплик — Вінниця
05:30Теплик — Шиманівка
05:30Теплик — Костюківка
05:35Теплик — Київ
05:50Теплик — Бершадь
06:00Теплик — Соболівка
06:00Теплик — Тополівка
06:00Теплик — Погоріла
06:00Теплик — Пологи
06:00Теплик — Комарівка
06:30Теплик — Орлівка
06:40Теплик — Побірка
07:10Теплик — Карабелівка
07:20Умань — Каліш (Пол)
07:20Умань — Каліш (Пол)
07:25Соболівка — Вінниця
08:30Теплик — Київ
08:30Теплик — Вінниця
08:45Теплик — Удич
09:40Теплик — Вінниця
10:20Вінниця — Соболівка
11:40Соболівка — Вінниця
11:41Теплик — Гайсин
11:45Теплик — Петрашівка
11:45Теплик — Побірка
12:00Теплик — Орлівка
12:00Теплик — Тополівка
12:00Теплик — Погоріла
12:00Теплик — Шиманівка
12:00Теплик — Комарівка
12:25Теплик — Вінниця
13:20Теплик — Костюківка
13:30Теплик — Завадівка
14:21Київ — Бершадь
14:45Теплик — Вінниця
15:30Теплик — Умань
15:55Вінниця — Бершадь
16:20Теплик — Вінниця
17:20Теплик — Карабелівка
18:01Теплик — Бершадь

за маршрутами автобусів

Вінниця — Бершадь
15:55

Вінниця — Соболівка
10:20

Київ — Бершадь
14:21

Соболівка — Вінниця
07:25 11:40

Теплик — Бершадь
05:50 18:01

Теплик — Вінниця
05:00 05:30 08:30 09:40 12:25 14:45 16:20

Теплик — Гайсин
11:41

Теплик — Завадівка
05:30 13:30

Теплик — Карабелівка
07:10 17:20

Теплик — Київ
05:35 08:30

Теплик — Комарівка
05:00 06:00 12:00

Теплик — Костюківка
05:30 13:20

Теплик — Орлівка
06:30 12:00

Теплик — Петрашівка
05:30 11:45

Теплик — Побірка
06:40 11:45

Теплик — Погоріла
06:00 12:00

Теплик — Пологи
06:00

Теплик — Соболівка
06:00

Теплик — Тополівка
06:00 12:00

Теплик — Удич
08:45

Теплик — Умань
15:30

Теплик — Шиманівка
05:30 12:00

Умань — Каліш (Пол)
07:20 07:20

Інформація оновлена: 14.11.2019