Автовокзал Тростянець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 26 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04343-22532

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Тростянець — Київ
06:30Тростянець — Скибинці
06:50Тростянець — Четвертинівка
07:25Тростянець — Цибулівка
08:20Тростянець — Ладижин
09:00Тростянець — Ободівка
09:45Умань — Каліш (Пол)
09:45Умань — Каліш (Пол)
10:15Тростянець — Цибулівка
10:20Тростянець — Скибинці
11:15Тростянець — Ладижин
11:20Вінниця — Чечельник
13:10Тростянець — Бар
14:05Тростянець — Ладижин
14:25Тростянець — Вінниця
14:30Тростянець — Скибинці
15:45Тростянець — Ладижин
16:00Тростянець — Вінниця
16:40Чечельник — Вінниця

за маршрутами автобусів

Вінниця — Чечельник
11:20

Тростянець — Бар
13:10

Тростянець — Вінниця
14:25 16:00

Тростянець — Київ
05:45

Тростянець — Ладижин
08:20 11:15 14:05 15:45

Тростянець — Ободівка
09:00

Тростянець — Скибинці
06:30 10:20 14:30

Тростянець — Цибулівка
07:25 10:15

Тростянець — Четвертинівка
06:50

Умань — Каліш (Пол)
09:45 09:45

Чечельник — Вінниця
16:40

Інформація оновлена: 14.11.2019