Автовокзал Тростянець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 26 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04343-22532

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:20Тростянець — Київ
04:50Тростянець — Китайгород
05:00Тростянець — Торканівка
05:35Тростянець — Козинці
05:40Тростянець — Ілляшівка
05:45Тростянець — Київ
06:00Тростянець — Демидівка
06:15Тростянець — Бар
06:30Тростянець — Скибинці
06:30Тростянець — Глибочок
06:50Тростянець — Четвертинівка
06:50Тростянець — Велика Стратіївка
07:10Тростянець — Вінниця
07:30Тростянець — Київ
07:45Тростянець — Тростянець
08:05Тростянець — Ладижин
08:10Тростянець — Козинці
08:45Тростянець — Тростянець
09:30Тростянець — Велика Стратіївка
10:15Тростянець — Ладижин
10:20Тростянець — Тростянець
10:35Тростянець — Демидівка
11:10Тростянець — Козинці
11:20Тростянець — Китайгород
12:00Тростянець — Ілляшівка
12:00Тростянець — Тростянець
12:50Тростянець — Бар
14:00Тростянець — Торканівка
14:00Тростянець — Вінниця
14:00Тростянець — Скибинці
14:00Тростянець — Глибочок
14:05Тростянець — Ладижин
15:30Тростянець — Тростянець
15:45Тростянець — Ладижин
16:00Тростянець — Вінниця
16:55Вінниця — Бершадь
17:10Тростянець — Козинці
17:15Тростянець — Скибинці
17:15Тростянець — Глибочок
17:20Тростянець — Велика Стратіївка
17:55Тростянець — Ладижин
18:25Вінниця — Котовськ

за маршрутами автобусів

Вінниця — Бершадь
16:55

Вінниця — Котовськ
18:25

Тростянець — Ілляшівка
05:40 12:00

Тростянець — Бар
06:15 12:50

Тростянець — Велика Стратіївка
06:50 09:30 17:20

Тростянець — Вінниця
07:10 14:00 16:00

Тростянець — Глибочок
06:30 14:00 17:15

Тростянець — Демидівка
06:00 10:35

Тростянець — Китайгород
04:50 11:20

Тростянець — Київ
03:20 05:45 07:30

Тростянець — Козинці
05:35 08:10 11:10 17:10

Тростянець — Ладижин
08:05 10:15 14:05 15:45 17:55

Тростянець — Скибинці
06:30 14:00 17:15

Тростянець — Торканівка
05:00 14:00

Тростянець — Тростянець
07:45 08:45 10:20 12:00 15:30

Тростянець — Четвертинівка
06:50

Інформація оновлена: 25.09.2013