Автовокзал Ульяновка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05259-21374

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Ульяновка — Кіровоград
05:15Ульяновка — Луполове
05:15Ульяновка — Луполове
05:20Ульяновка — Сабатинівка
05:20Ульяновка — Сабатинівка
06:00Ульяновка — Змійове
06:00Ульяновка — Змійове
06:10Ульяновка — Київ
06:17Гайворон — Кіровоград
06:30Ульяновка — Розношенське
06:30Ульяновка — Розношенське
06:35Гайворон — Одеса
07:15Ульяновка — Київ
08:05Гайворон — Київ
09:05Гайворон — Київ
09:25Новоархангельськ — Гайворон
09:40Одеса — Бершадь
10:00Ульяновка — Розношенське
10:00Ульяновка — Розношенське
10:00Ульяновка — Сабатинівка
10:30Ульяновка — Луполове
10:30Ульяновка — Змійове
10:30Ульяновка — Луполове
11:00Ульяновка — Змійове
11:00Ульяновка — Вільхове
11:00Ульяновка — Синьки
11:00Ульяновка — Синьки
11:00Ульяновка — Змійове
11:00Ульяновка — Вільхове
11:10Ульяновка — Первомайськ
11:30Ульяновка — Сабатинівка
11:30Ульяновка — Сабатинівка
11:50Кіровоград — Гайворон
12:05Котовськ — Київ
12:55Гайворон — Кіровоград
13:15Гайворон — Новоархангельськ
13:45Вінниця — Очаків
13:45Вінниця — Очаків
13:50Очаків — Вінниця
13:50Очаків — Вінниця
15:15Гайворон — Кіровоград
15:25Кіровоград — Гайворон
15:50Київ — Котовськ

за маршрутами автобусів

Вінниця — Очаків
13:45 13:45

Гайворон — Київ
08:05 09:05

Гайворон — Кіровоград
06:17 12:55 15:15

Гайворон — Новоархангельськ
13:15

Гайворон — Одеса
06:35

Київ — Котовськ
15:50

Котовськ — Київ
12:05

Кіровоград — Гайворон
11:50 15:25

Новоархангельськ — Гайворон
09:25

Одеса — Бершадь
09:40

Очаків — Вінниця
13:50 13:50

Ульяновка — Вільхове
11:00 11:00

Ульяновка — Змійове
06:00 06:00 10:30 11:00 11:00

Ульяновка — Київ
06:10 07:15

Ульяновка — Кіровоград
05:10

Ульяновка — Луполове
05:15 05:15 10:30 10:30

Ульяновка — Первомайськ
11:10

Ульяновка — Розношенське
06:30 06:30 10:00 10:00

Ульяновка — Сабатинівка
05:20 05:20 10:00 11:30 11:30

Ульяновка — Синьки
11:00 11:00

Інформація оновлена: 25.09.2013