Автовокзал Хуст

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Івана Франка, 118 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03142-43684

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Хуст — Ужгород
01:20Чернівці — Ужгород
01:20Чернівці — Ужгород
05:25Рахів — Ужгород
05:30Виноградів — Львів
05:30Виноградів — Львів
05:45Богдан — Ужгород
05:55Драгово — Ужгород
06:10Ясіня — Ужгород
06:25Угля — Ужгород
06:30Хуст — Івано-Франківськ
06:30Шаян (санаторій) — Ужгород
06:35Великий Бичків — Ужгород
06:50Тячів — Львів
06:55Хуст — Ужгород
06:55Міжгір'я — Ужгород
07:00Хуст — Монастирець
07:00Хуст — Медвежий
07:00Мукачеве — Рахів
07:00Хуст — Монастирець
07:00Хуст — Липовець
07:10Хуст — Монастирець
07:10Хуст — Монастирець
07:20Тарасівка — Ужгород
07:35Хуст — Липча
07:35Хуст — Рокосово
07:35Хуст — Ужгород
07:40Хуст — Липча
07:40Хуст — Крива
07:40Свалява — Солотвине
07:45Хуст — Чернівці
07:45Хуст — Рокосово
07:45Ужгород — Косівська Поляна
07:45Хуст — Чернівці
07:50Хуст — Копашново
07:50Широкий Луг — Ужгород
08:00Хуст — Крива
08:00Хуст — Липовець
08:00Хуст — Залом
08:00Хуст — Рокосово
08:00Рахів — Ужгород
08:10Хуст — Монастирець
08:10Хуст — Іршава
08:15Мукачеве — Івано-Франківськ
08:15Мукачеве — Івано-Франківськ
08:20Хуст — Вишково
08:20Прага (Чех) — Рахів
08:20Хуст — Копашново
08:25Хуст — Ужгород
08:30Хуст — Вишково
08:35Хуст — Копашново
08:35Хуст — Липча
08:40Хуст — Львів
08:40Хуст — Рокосово
08:40Хуст — Львів
08:40Хуст — Вишково
08:40Хуст — Крива
08:45Ужгород — Рахів
08:45Хуст — Крива
08:50Хуст — Копашново
08:50Лопухів — Ужгород
09:00Хуст — Рокосово
09:00Хуст — Монастирець
09:00Хуст — Монастирець
09:05Хуст — Крива
09:05Хуст — Копашново
09:05Ясіня — Ужгород
09:05Хуст — Копашново
09:10Хуст — Свалява
09:10Хуст — Монастирець
09:15Міжгір'я — Ужгород
09:15Ужгород — Рахів
09:20Хуст — Копашново
09:30Рахів — Ужгород
09:30Хуст — Рокосово
09:35Хуст — Копашново
09:35Хуст — Липча
09:40Хуст — Крива
09:45Хуст — Ужгород
09:48Ужгород — Солотвине
09:50Хуст — Рокосово
09:50Хуст — Крива
09:55Хуст — Копашново
10:00Хуст — Липовець
10:05Мукачеве — Коломия
10:05Мукачеве — Коломия
10:05Рахів — Ужгород
10:15Хуст — Копашново
10:15Хуст — Копашново
10:20Хуст — Кошельово
10:20Хуст — Вишково
10:30Хуст — Вишково
10:30Хуст — Рокосово
10:30Хуст — Крива
10:35Хуст — Копашново
10:35Рахів — Ужгород
10:45Тячів — Львів
10:45Мукачеве — Рахів
10:55Хуст — Копашново
10:55Хуст — Синевир
11:00Хуст — Рокосово
11:00Хуст — Вишково
11:00Хуст — Липовець
11:00Хуст — Монастирець
11:00Хуст — Монастирець
11:00Хуст — Монастирець
11:10Хуст — Середнє Водяне
11:10Рахів — Ужгород
11:15Хуст — Копашново
11:20Хуст — Кошельово
11:35Хуст — Копашново
11:35Хуст — Копашново
11:40Ужгород — Великий Бичків
11:45Хуст — Вишково
11:45Косівська Поляна — Ужгород
11:55Хуст — Копашново
12:00Хуст — Одеса
12:00Хуст — Медвежий
12:00Хуст — Одеса
12:00Хуст — Липовець
12:00Хуст — Рокосово
12:10Ясіня — Ужгород
12:15Ужгород — Шаян (санаторій)
12:15Хуст — Копашново
12:20Солотвине — Ужгород
12:30Хуст — Залом
12:30Солотвине — Свалява
12:35Хуст — Липча
12:35Хуст — Копашново
12:40Солотвине — Львів
12:40Солотвине — Львів
12:50Ужгород — Чернівці
12:50Ужгород — Чернівці
13:00Хуст — Кошельово
13:00Великий Бичків — Ужгород
13:00Хуст — Вишково
13:00Хуст — Липовець
13:10Хуст — Монастирець
13:10Ужгород — Рахів
13:10Хуст — Іршава
13:10Хуст — Рокосово
13:30Хуст — Київ
13:30Хуст — Монастирець
13:30Хуст — Київ
13:30Хуст — Вишково
13:30Хуст — Монастирець
13:30Хуст — Крива
13:32Хуст — Коломия
13:35Хуст — Липча
13:35Шаян (санаторій) — Ужгород
13:35Хуст — Копашново
13:40Хуст — Свалява
13:45Хуст — Вишково
13:55Хуст — Копашново
13:55Ужгород — Міжгір'я
14:00Хуст — Липовець
14:00Хуст — Крива
14:05Ужгород — Великий Бичків
14:10Хуст — Воловець
14:10Хуст — Рокосово
14:15Хуст — Копашново
14:15Хуст — Копашново
14:20Коломия — Мукачеве
14:20Мукачеве — Прага (Чех)
14:20Коломия — Мукачеве
14:30Ужгород — Івано-Франківськ
14:35Рахів — Ужгород
14:35Хуст — Липча
14:35Хуст — Копашново
14:40Хуст — Крива
14:50Ужгород — Рахів
14:50Великий Бичків — Ужгород
14:55Хуст — Копашново
14:55Хуст — Копашново
15:00Хуст — Рокосово
15:00Хуст — Вишково
15:00Львів — Виноградів
15:00Львів — Виноградів
15:00Хуст — Липовець
15:15Хуст — Копашново
15:15Мукачеве — Івано-Франківськ
15:30Хуст — Свалява
15:30Хуст — Рокосово
15:30Хуст — Монастирець
15:30Хуст — Монастирець
15:30Хуст — Монастирець
15:30Ужгород — Рахів
15:35Хуст — Копашново
15:35Рахів — Мукачеве
15:35Ужгород — Драгово
15:40Хуст — Крива
15:40Хуст — Липча
16:00Хуст — Вишково
16:00Хуст — Липовець
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00Ужгород — Угля
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00Хуст — Крива
16:10Хуст — Монастирець
16:15Хуст — Копашново
16:20Ужгород — Ясіня
16:30Хуст — Копашново
16:30Хуст — Рокосово
16:30Рахів — Ужгород
16:40Ужгород — Ясіня
16:45Хуст — Копашново
16:45Хуст — Копашново
16:50Хуст — Липча
17:00Ужгород — Богдан
17:00Хуст — Монастирець
17:00Хуст — Крива
17:00Хуст — Рокосово
17:00Хуст — Вишково
17:00Хуст — Ужгород
17:00Хуст — Копашново
17:10Хуст — Монастирець
17:15Ужгород — Копашново
17:15Хуст — Копашново
17:15Хуст — Залом
17:20Хуст — Липовець
17:20Ужгород — Рахів
17:25Івано-Франківськ — Ужгород
17:30Хуст — Рокосово
17:30Ужгород — Тарасівка
17:30Хуст — Копашново
17:35Рахів — Мукачеве
17:35Хуст — Крива
17:40Львів — Тячів
17:45Хуст — Копашново
17:45Хуст — Копашново
17:55Ужгород — Широкий Луг
18:00Хуст — Крива
18:00Хуст — Копашново
18:00Хуст — Липовець
18:05Ужгород — Рахів
18:15Чернівці — Ужгород
18:15Хуст — Рокосово
18:15Хуст — Копашново
18:25Ужгород — Рахів
18:30Хуст — Копашново
18:30Івано-Франківськ — Мукачеве
18:35Ужгород — Міжгір'я
18:40Хуст — Монастирець
18:40Ужгород — Лопухів
18:45Хуст — Копашново
18:45Рахів — Ужгород
18:45Хуст — Копашново
19:00Хуст — Монастирець
19:20Ужгород — Рахів
19:35Львів — Тячів
19:50Ужгород — Ясіня
22:10Ужгород — Шаян (санаторій)
22:30Ужгород — Чернівці
23:15Львів — Солотвине

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00 16:00 18:30

Івано-Франківськ — Ужгород
17:25

Богдан — Ужгород
05:45

Великий Бичків — Ужгород
06:35 13:00 14:50

Виноградів — Львів
05:30 05:30

Драгово — Ужгород
05:55

Коломия — Мукачеве
14:20 14:20

Косівська Поляна — Ужгород
11:45

Лопухів — Ужгород
08:50

Львів — Виноградів
15:00 15:00

Львів — Солотвине
23:15

Львів — Тячів
17:40 19:35

Мукачеве — Івано-Франківськ
08:15 08:15 15:15

Мукачеве — Коломия
10:05 10:05

Мукачеве — Прага (Чех)
14:20

Мукачеве — Рахів
07:00 10:45

Міжгір'я — Ужгород
06:55 09:15

Прага (Чех) — Рахів
08:20

Рахів — Мукачеве
15:35 17:35

Рахів — Ужгород
05:25 08:00 09:30 10:05 10:35 11:10 14:35 16:30 18:45

Свалява — Солотвине
07:40

Солотвине — Львів
12:40 12:40

Солотвине — Свалява
12:30

Солотвине — Ужгород
12:20

Тарасівка — Ужгород
07:20

Тячів — Львів
06:50 10:45

Угля — Ужгород
06:25

Ужгород — Івано-Франківськ
14:30

Ужгород — Богдан
17:00

Ужгород — Великий Бичків
11:40 14:05

Ужгород — Драгово
15:35

Ужгород — Копашново
17:15

Ужгород — Косівська Поляна
07:45

Ужгород — Лопухів
18:40

Ужгород — Міжгір'я
13:55 18:35

Ужгород — Рахів
08:45 09:15 13:10 14:50 15:30 17:20 18:05 18:25 19:20

Ужгород — Солотвине
09:48

Ужгород — Тарасівка
17:30

Ужгород — Угля
16:00

Ужгород — Чернівці
12:50 12:50 22:30

Ужгород — Шаян (санаторій)
12:15 22:10

Ужгород — Широкий Луг
17:55

Ужгород — Ясіня
16:20 16:40 19:50

Хуст — Івано-Франківськ
06:30

Хуст — Іршава
08:10 13:10

Хуст — Вишково
08:20 08:30 08:40 10:20 10:30 11:00 11:45 13:00 13:30 13:45 15:00 16:00 17:00

Хуст — Воловець
14:10

Хуст — Залом
08:00 12:30 17:15

Хуст — Київ
13:30 13:30

Хуст — Коломия
13:32

Хуст — Копашново
07:50 08:20 08:35 08:50 09:05 09:05 09:20 09:35 09:55 10:15 10:15 10:35 10:55 11:15 11:35 11:35 11:55 12:15 12:35 13:35 13:55 14:15 14:15 14:35 14:55 14:55 15:15 15:35 16:15 16:30 16:45 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 18:45

Хуст — Кошельово
10:20 11:20 13:00

Хуст — Крива
07:40 08:00 08:40 08:45 09:05 09:40 09:50 10:30 13:30 14:00 14:40 15:40 16:00 17:00 17:35 18:00

Хуст — Липовець
07:00 08:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:20 18:00

Хуст — Липча
07:35 07:40 08:35 09:35 12:35 13:35 14:35 15:40 16:50

Хуст — Львів
08:40 08:40

Хуст — Медвежий
07:00 12:00

Хуст — Монастирець
07:00 07:00 07:10 07:10 08:10 09:00 09:00 09:10 11:00 11:00 11:00 13:10 13:30 13:30 15:30 15:30 15:30 16:10 17:00 17:10 18:40 19:00

Хуст — Одеса
12:00 12:00

Хуст — Рокосово
07:35 07:45 08:00 08:40 09:00 09:30 09:50 10:30 11:00 12:00 13:10 14:10 15:00 15:30 16:30 17:00 17:30 18:15

Хуст — Свалява
09:10 13:40 15:30

Хуст — Середнє Водяне
11:10

Хуст — Синевир
10:55

Хуст — Ужгород
00:00 06:55 07:35 08:25 09:45 17:00

Хуст — Чернівці
07:45 07:45

Чернівці — Ужгород
01:20 01:20 18:15

Шаян (санаторій) — Ужгород
06:30 13:35

Широкий Луг — Ужгород
07:50

Ясіня — Ужгород
06:10 09:05 12:10

Інформація оновлена: 26.09.2013