Автовокзал Царичанка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Комсомольська, 90 (приховати карту)

Телефон довідки: 05690-32471

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Ненадівка — Дніпропетровськ
05:10Царичанка — Дніпропетровськ
05:15Царичанка — Дніпропетровськ
05:20Маячка — Дніпропетровськ
05:40Бабайківка — Дніпропетровськ
06:00Царичанка — Дніпропетровськ
06:15Лозуватка — Дніпропетровськ
06:30Орлівка — Дніпропетровськ
06:55Орлівка — Дніпропетровськ
07:10Орлик — Дніпропетровськ
07:30Лозуватка — Дніпропетровськ
07:35Дніпропетровськ — Лозуватка
07:50Юр'ївка — Дніпропетровськ
07:50Ненадівка — Дніпропетровськ
08:00Дніпропетровськ — Ромни
08:00Дніпропетровськ — Орлівка
08:05Орлівка — Дніпропетровськ
08:35Лозуватка — Дніпропетровськ
08:50Дніпродзержинськ — Полтава
08:50Михайлівка — Дніпропетровськ
09:00Дніпропетровськ — Миргород
09:00Полтава — Кривий Ріг
09:10Орлівка — Дніпропетровськ
09:10Дніпропетровськ — Полтава
09:35Дніпропетровськ — Бабайківка
09:40Царичанка — Дніпропетровськ
09:55Дніпропетровськ — Щербинівка
10:00Дніпропетровськ — Лозуватка
10:10Царичанка — Дніпропетровськ
10:20Полтава — Дніпропетровськ
10:35Бабайківка — Дніпропетровськ
11:00Щербинівка — Дніпропетровськ
11:15Лозуватка — Дніпропетровськ
11:20Дніпропетровськ — Орлівка
11:40Царичанка — Дніпропетровськ
11:40Дніпропетровськ — Лозуватка
12:10Дніпропетровськ — Ненадівка
12:10Орлівка — Дніпропетровськ
12:10Орлівка — Дніпропетровськ
12:25Дніпропетровськ — Лебедин
12:25Царичанка — Дніпропетровськ
12:30Лозуватка — Дніпропетровськ
12:45Дніпропетровськ — Рудка
13:10Царичанка — Дніпропетровськ
13:30Рудка — Дніпропетровськ
13:40Миргород — Нікополь
13:55Ненадівка — Дніпропетровськ
13:55Дніпропетровськ — Орлівка
14:17Михайлівка — Дніпропетровськ
14:20Царичанка — Дніпропетровськ
14:30Полтава — Дніпропетровськ
14:40Дніпропетровськ — Бабайківка
14:45Орлівка — Дніпропетровськ
15:10Царичанка — Дніпропетровськ
15:30Лозуватка — Дніпропетровськ
15:30Дніпропетровськ — Ненадівка
15:45Орлівка — Дніпропетровськ
16:00Полтава — Дніпродзержинськ
16:10Дніпропетровськ — Щербинівка
16:15Царичанка — Дніпропетровськ
16:35Царичанка — Дніпропетровськ
16:40Дніпропетровськ — Лозуватка
16:50Дніпропетровськ — Орлик
17:00Полтава — Кривий Ріг
17:10Ненадівка — Дніпропетровськ
17:15Дніпропетровськ — Орлівка
18:15Орлівка — Дніпропетровськ
20:20Дніпропетровськ — Полтава

за маршрутами автобусів

Бабайківка — Дніпропетровськ
05:40 10:35

Дніпродзержинськ — Полтава
08:50

Дніпропетровськ — Бабайківка
09:35 14:40

Дніпропетровськ — Лебедин
12:25

Дніпропетровськ — Лозуватка
07:35 10:00 11:40 16:40

Дніпропетровськ — Миргород
09:00

Дніпропетровськ — Ненадівка
12:10 15:30

Дніпропетровськ — Орлик
16:50

Дніпропетровськ — Орлівка
08:00 11:20 13:55 17:15

Дніпропетровськ — Полтава
09:10 20:20

Дніпропетровськ — Ромни
08:00

Дніпропетровськ — Рудка
12:45

Дніпропетровськ — Щербинівка
09:55 16:10

Лозуватка — Дніпропетровськ
06:15 07:30 08:35 11:15 12:30 15:30

Маячка — Дніпропетровськ
05:20

Миргород — Нікополь
13:40

Михайлівка — Дніпропетровськ
08:50 14:17

Ненадівка — Дніпропетровськ
05:00 07:50 13:55 17:10

Орлик — Дніпропетровськ
07:10

Орлівка — Дніпропетровськ
06:30 06:55 08:05 09:10 12:10 12:10 14:45 15:45 18:15

Полтава — Дніпродзержинськ
16:00

Полтава — Дніпропетровськ
10:20 14:30

Полтава — Кривий Ріг
09:00 17:00

Рудка — Дніпропетровськ
13:30

Царичанка — Дніпропетровськ
05:10 05:15 06:00 09:40 10:10 11:40 12:25 13:10 14:20 15:10 16:15 16:35

Щербинівка — Дніпропетровськ
11:00

Юр'ївка — Дніпропетровськ
07:50

Інформація оновлена: 25.11.2019