Автовокзал Чернівці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Головна, 219 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03722-41635, 03722-41630, 096-0340734, 095-3067203

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Сучава (Рум) — Чернівці
--Москва (РФ) — Чернівці
--Сучава (Рум) — Чернівці
--Бухарест (Рум) — Чернівці
04:30Чернівці — Пінськ (Біл)
05:00Чернівці — Рівне
05:05Чернівці — Красилів
05:10Чернівці — Сучава (Рум)
05:30Чернівці — Москва (РФ)
06:00Чернівці — Мілан (Іт)
06:00Чернівці — Мілан (Іт)
06:05Чернівці — Городенка
06:20Чернівці — Сокиряни
06:25Чернівці — Вижниця
06:30Чернівці — Щецин (Пол)
06:30Чернівці — Палермо (Іт)
06:30Чернівці — Палермо (Іт)
06:35Чернівці — Хмельницький
06:40Чернівці — Новодністровськ
06:40Чернівці — Коломия
06:50Чернівці — Львів
06:50Чернівці — Рівне
06:50Чернівці — Рівне
07:00Чернівці — Чагор
07:00Чернівці — Грушівка
07:00Чернівці — Глибока
07:00Чернівці — Бердичів
07:00Чернівці — Бердичів
07:00Чернівці — Молодія
07:05Чернівці — Кам’янка
07:10Чернівці — Сучава (Рум)
07:10Чернівці — Шепіт
07:10Чернівці — Коломия
07:20Чернівці — Валя Кузьмина
07:20Чернівці — Коровія
07:20Чернівці — Глибока
07:20Чернівці — Луківці
07:30Чернівці — Опришени
07:30Чернівці — Ченстохова (Пол)
07:30Чернівці — Грушівка
07:30Чернівці — Ченстохова (Пол)
07:35Чернівці — Молодія
07:35Чернівці — Коломия
07:35Чернівці — Новий Вовчинець
07:35Чернівці — Кишинів (Мол)
07:45Чернівці — Сокиряни
07:50Чернівці — Шепетівка
07:50Чернівці — Чагор
07:50Чернівці — Глибока
07:50Чернівці — Шепетівка
07:55Чернівці — Путила
08:00Чернівці — Почаїв
08:00Чернівці — Горбівці
08:00Чернівці — Чагор
08:05Чернівці — Львів
08:05Чернівці — Карапчів
08:05Чернівці — Молодія
08:05Чернівці — Львів
08:10Чернівці — Порубне
08:10Чернівці — Грушівка
08:10Чернівці — Молодія
08:10Чернівці — Глибока
08:15Чернівці — Вижниця
08:20Чернівці — Старий Вовчинець
08:20Чернівці — Петрашівка
08:20Вижниця — Кам'янець-Подільський
08:25Чернівці — Ужгород
08:30Чернівці — Глибока
08:30Чернівці — Луківці
08:30Чернівці — Мигове
08:40Чернівці — Багринівка
08:40Чернівці — Грушівці
08:45Чернівці — Молодія
08:50Чернівці — Могилів-Подільський
08:50Чернівці — Грушівка
08:50Чернівці — Чагор
08:50Чернівці — Глибока
08:50Чернівці — Валя Кузьмина
09:00Чернівці — Москва (РФ)
09:00Чернівці — Чернігів
09:00Чернівці — Молодія
09:00Чернівці — Путила
09:00Чернівці — Чагор
09:00Чернівці — Прага (Чех)
09:10Чернівці — Вижниця
09:10Чернівці — Тернопіль
09:10Чернівці — Хотин
09:15Чернівці — Куликівка
09:15Чернівці — Новодністровськ
09:15Чернівці — Молодія
09:20Чернівці — Корчівці
09:20Чернівці — Коровія
09:25Чернівці — Глибока
09:25Вижниця — Нетішин
09:30Чернівці — Луківці
09:40Чернівці — Глибока
09:50Чернівці — Нижні Синівці
09:55Чернівці — Молодія
10:00Чернівці — Рівне
10:00Чернівці — Вижниця
10:00Чернівці — Глибока
10:00Чернівці — Кишинів (Мол)
10:00Чернівці — Рівне
10:00Чернівці — Рига (Лат)
10:00Чернівці — Чагор
10:00Чернівці — Сокиряни
10:00Чернівці — Молодія
10:10Чернівці — Вінниця
10:10Чернівці — Вінниця
10:10Чернівці — Грушівка
10:10Чернівці — Івано-Франківськ
10:20Чернівці — Вижниця
10:20Чернівці — Глибока
10:30Чернівці — Луківці
10:30Чернівці — Комарів
10:40Чернівці — Кам'янець-Подільський
10:40Чернівці — Шепіт
10:45Чернівці — Дніпропетровськ
10:45Чернівці — Кам'янка
10:50Чернівці — Молодія
10:50Чернівці — Глибока
10:55Чернівці — Трускавець
11:00Чернівці — Путила
11:00Чернівці — Херсон
11:00Чернівці — Херсон
11:00Чернівці — Чагор
11:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
11:00Чернівці — Молодія
11:00Чернівці — Грушівка
11:10Чернівці — Мигове
11:10Чернівці — Подвір'ївка
11:15Чернівці — Глибока
11:20Чернівці — Старий Вовчинець
11:20Чернівці — Москва (РФ)
11:20Чернівці — Сокиряни
11:25Чернівці — Молодія
11:25Чернівці — Карапчів
11:30Чернівці — Порубне
11:30Чернівці — Луківці
11:30Чернівці — Глибока
11:40Яремче — Хмельницький
11:40Яремче — Хмельницький
11:40Чернівці — Іванівці
11:40Чернівці — Тернопіль
11:50Чернівці — Подвір'ївка
11:50Чернівці — Прага (Чех)
11:50Чернівці — Грушівка
11:50Чернівці — Вижниця
11:50Чернівці — Глибока
12:00Чернівці — Чагор
12:00Чернівці — Сокиряни
12:00Чернівці — Куликівка
12:00Чернівці — Путила
12:00Чернівці — Кишинів (Мол)
12:00Чернівці — Молодія
12:00Чернівці — Біла Криниця
12:10Чернівці — Валя Кузьмина
12:10Чернівці — Івано-Франківськ
12:20Чернівці — Глибока
12:20Чернівці — Новоселиця
12:20Чернівці — Вижниця
12:25Чернівці — Коровія
12:25Чернівці — Молодія
12:30Чернівці — Опришени
12:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
12:30Вінниця — Севілья (Ісп)
12:30Чернівці — Луківці
12:30Чернівці — Кам'янець-Подільський
12:35Кам'янець-Подільський — Солотвине
12:35Чернівці — Сокиряни
12:40Чернівці — Мигове
12:40Чернівці — Глибока
12:45Чернівці — Грушівка
12:50Чернівці — Волочиськ
12:50Чернівці — Верхні Петрівці
12:55Чернівці — Новий Вовчинець
12:55Чернівці — Путила
12:55Чернівці — Подвір'ївка
13:00Чернівці — Молодія
13:00Чернівці — Велика Буда
13:00Чернівці — Горбівці
13:05Чернівці — Львів
13:10Чернівці — Ленківці
13:10Чернівці — Глибока
13:15Чернівці — Сокиряни
13:15Чернівці — Вижниця
13:20Хмельницький — Яремче
13:20Чернівці — Нова Ушиця
13:20Хмельницький — Яремче
13:20Чернівці — Кам'янка
13:25Чернівці — Грушівка
13:30Чернівці — Луківці
13:30Солотвине — Кам'янець-Подільський
13:30Чернівці — Глибока
13:30Чернівці — Новоселиця
13:35Чернівці — Молодія
13:35Чернівці — Вижниця
13:35Чернівці — Кельменці
13:40Чернівці — Калуш
13:45Чернівці — Валя Кузьмина
13:45Чернівці — Глибока
13:45Чернівці — Новодністровськ
13:45Чернівці — Вижниця
13:50Чернівці — Харків
13:50Чернівці — Багринівка
13:55Чернівці — Бережани
13:55Чернівці — Грубна
14:00Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
14:00Чернівці — Хотин
14:00Чернівці — Молодія
14:00Чернівці — Чагор
14:00Чернівці — Познань (Пол)
14:05Чернівці — Молодія
14:05Чернівці — Прага (Чех)
14:05Чернівці — Нижні Синівці
14:05Чернівці — Гвіздівці
14:05Чернівці — Плзень (Чех)
14:10Чернівці — Кишинів (Мол)
14:10Чернівці — Глибока
14:15Чернівці — Карапчів
14:15Чернівці — Борщів
14:20Чернівці — Вижниця
14:20Чернівці — Старий Вовчинець
14:20Чернівці — Братанівка
14:25Чернівці — Дунаївці
14:25Чернівці — Могилів-Подільський
14:25Чернівці — Коровія
14:30Чернівці — Луківці
14:30Чернівці — Петрашівка
14:35Чернівці — Молодія
14:35Чернівці — Глибока
14:40Чернівці — Вашківці
14:40Чернівці — Корчівці
14:45Чернівці — Красилів
14:45Чернівці — Тернопіль
14:50Чернівці — Грушівка
14:50Чернівці — Порубне
14:50Чернівці — Шепіт
14:55Чернівці — Кельменці
15:00Чернівці — Глибока
15:00Чернівці — Молодія
15:00Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
15:00Чернівці — Чагор
15:00Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
15:00Чернівці — Городок
15:10Чернівці — Опришени
15:10Чернівці — Сокиряни
15:15Чернівці — Новоселиця
15:20Чернівці — Вижниця
15:20Чернівці — Глибока
15:25Чернівці — Кам'янець-Подільський
15:25Чернівці — Гусятин
15:25Чернівці — Шепіт
15:30Чернівці — Путила
15:30Чернівці — Грушівці
15:30Чернівці — Валя Кузьмина
15:30Чернівці — Новий Вовчинець
15:30Чернівці — Миколаїв
15:30Чернівці — Луківці
15:35Чернівці — Лодзь (Пол)
15:40Чернівці — Розкопинці
15:40Чернівці — Грушівка
15:45Чернівці — Подвір'ївка
15:45Чернівці — Глибока
15:50Чернівці — Комарів
15:55Чернівці — Чемерівці
15:55Чернівці — Кам'янка
15:55Чернівці — Молодія
16:00Чернівці — Куликівка
16:00Чернівці — Путила
16:00Чернівці — Вижниця
16:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
16:00Чернівці — Унгени (Мол)
16:00Чернівці — Волочиськ
16:00Чернівці — Чагор
16:00Чернівці — Горбівці
16:00Чернівці — Бухарест (Рум)
16:00Чернівці — Варшава (Пол)
16:00Чернівці — Молодія
16:05Чернівці — Івано-Франківськ
16:05Чернівці — Сокиряни
16:10Чернівці — Глибока
16:25Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:25Чернівці — Молодія
16:30Чернівці — Сокиряни
16:30Чернівці — Мигове
16:30Чернівці — Луківці
16:30Чернівці — Грушівка
16:30Чернівці — Глибока
16:30Могилів-Подільський — Івано-Франківськ
16:30Чернівці — Золочів
16:40Чернівці — Біла Криниця
16:40Чернівці — Ленківці
16:40Чернівці — Вижниця
16:45Чернівці — Подвір'ївка
16:50Чернівці — Хмельницький
16:50Чернівці — Кулишівка
16:50Чернівці — Кулишівка
16:50Чернівці — Старий Вовчинець
17:00Чернівці — Чагор
17:00Чернівці — Молодія
17:00Чернівці — Глибока
17:00Чернівці — Ужгород
17:00Чернівці — Ужгород
17:00Чернівці — Рівне
17:10Чернівці — Путила
17:10Чернівці — Карапчів
17:10Чернівці — Віньківці
17:10Чернівці — Сокиряни
17:15Чернівці — Опришени
17:20Чернівці — Вижниця
17:20Чернівці — Валя Кузьмина
17:20Чернівці — Порубне
17:25Чернівці — Глибока
17:25Чернівці — Коровія
17:30Чернівці — Луківці
17:30Чернівці — Одеса
17:30Чернівці — Верхні Петрівці
17:30Чернівці — Одеса
17:30Чернівці — Новодністровськ
17:35Чернівці — Молодія
17:40Чернівці — Глибока
17:45Чернівці — Кременець
17:45Кам'янець-Подільський — Вижниця
17:55Чернівці — Коломия
17:55Чернівці — Комарів
18:00Чернівці — Петрашівка
18:00Чернівці — Грушівка
18:00Чернівці — Чагор
18:00Чернівці — Щецин (Пол)
18:00Чернівці — Хмельницький
18:00Чернівці — Єленя-Ґура (Пол)
18:00Чернівці — Путила
18:00Чернівці — Велика Буда
18:00Чернівці — Молодія
18:05Чернівці — Молодія
18:10Чернівці — Городок
18:10Чернівці — Глибока
18:15Вінниця — Зелена Гура (Пол)
18:20Чернівці — Нижні Синівці
18:25Чернівці — Кам'янка
18:25Чернівці — Шепіт
18:30Чернівці — Луківці
18:35Чернівці — Молодія
18:40Чернівці — Мигове
18:45Чернівці — Корчівці
18:50Чернівці — Вижниця
18:50Чернівці — Новий Вовчинець
19:00Чернівці — Горбівці
19:00Чернівці — Молодія
19:00Чернівці — Чагор
19:20Чернівці — Багринівка
19:20Чернівці — Валя Кузьмина
19:30Чернівці — Порубне
19:30Чернівці — Грушівка
19:35Чернівці — Опришени
19:40Чернівці — Молодія
20:00Чернівці — Чагор
20:00Чернівці — Старий Вовчинець
20:25Чернівці — Молодія
20:45Чернівці — Кишинів (Мол)
20:45Чернівці — Кишинів (Мол)
21:00Чернівці — Київ
21:00Чернівці — Кам’янка
21:00Чернівці — Рівне
21:20Чернівці — Луківці
22:00Чернівці — Київ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
14:00

Бухарест (Рум) — Чернівці
--

Вижниця — Кам'янець-Подільський
08:20

Вижниця — Нетішин
09:25

Вінниця — Зелена Гура (Пол)
18:15

Вінниця — Севілья (Ісп)
12:30

Кам'янець-Подільський — Вижниця
17:45

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
15:00 15:00

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:25

Кам'янець-Подільський — Солотвине
12:35

Могилів-Подільський — Івано-Франківськ
16:30

Москва (РФ) — Чернівці
--

Солотвине — Кам'янець-Подільський
13:30

Сучава (Рум) — Чернівці
-- --

Хмельницький — Яремче
13:20 13:20

Чернівці — Єленя-Ґура (Пол)
18:00

Чернівці — Івано-Франківськ
10:10 12:10 16:05

Чернівці — Іванівці
11:40

Чернівці — Багринівка
08:40 13:50 19:20

Чернівці — Бердичів
07:00 07:00

Чернівці — Бережани
13:55

Чернівці — Борщів
14:15

Чернівці — Братанівка
14:20

Чернівці — Бухарест (Рум)
16:00

Чернівці — Біла Криниця
12:00 16:40

Чернівці — Валя Кузьмина
07:20 08:50 12:10 13:45 15:30 17:20 19:20

Чернівці — Варшава (Пол)
16:00

Чернівці — Вашківці
14:40

Чернівці — Велика Буда
13:00 18:00

Чернівці — Верхні Петрівці
12:50 17:30

Чернівці — Вижниця
06:25 08:15 09:10 10:00 10:20 11:50 12:20 13:15 13:35 13:45 14:20 15:20 16:00 16:40 17:20 18:50

Чернівці — Волочиськ
12:50 16:00

Чернівці — Вроцлав (Пол)
11:00 12:30 16:00

Чернівці — Вінниця
10:10 10:10

Чернівці — Віньківці
17:10

Чернівці — Гвіздівці
14:05

Чернівці — Глибока
07:00 07:20 07:50 08:10 08:30 08:50 09:25 09:40 10:00 10:20 10:50 11:15 11:30 11:50 12:20 12:40 13:10 13:30 13:45 14:10 14:35 15:00 15:20 15:45 16:10 16:30 17:00 17:25 17:40 18:10

Чернівці — Горбівці
08:00 13:00 16:00 19:00

Чернівці — Городенка
06:05

Чернівці — Городок
15:00 18:10

Чернівці — Грубна
13:55

Чернівці — Грушівка
07:00 07:30 08:10 08:50 10:10 11:00 11:50 12:45 13:25 14:50 15:40 16:30 18:00 19:30

Чернівці — Грушівці
08:40 15:30

Чернівці — Гусятин
15:25

Чернівці — Дніпропетровськ
10:45

Чернівці — Дунаївці
14:25

Чернівці — Золочів
16:30

Чернівці — Калуш
13:40

Чернівці — Кам'янець-Подільський
10:40 12:30 15:25

Чернівці — Кам'янка
10:45 13:20 15:55 18:25

Чернівці — Кам’янка
07:05 21:00

Чернівці — Карапчів
08:05 11:25 14:15 17:10

Чернівці — Кельменці
13:35 14:55

Чернівці — Кишинів (Мол)
07:35 10:00 12:00 14:10 20:45 20:45

Чернівці — Київ
21:00 22:00

Чернівці — Коломия
06:40 07:10 07:35 17:55

Чернівці — Комарів
10:30 15:50 17:55

Чернівці — Коровія
07:20 09:20 12:25 14:25 17:25

Чернівці — Корчівці
09:20 14:40 18:45

Чернівці — Красилів
05:05 14:45

Чернівці — Кременець
17:45

Чернівці — Куликівка
09:15 12:00 16:00

Чернівці — Кулишівка
16:50 16:50

Чернівці — Ленківці
13:10 16:40

Чернівці — Лодзь (Пол)
15:35

Чернівці — Луківці
07:20 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 21:20

Чернівці — Львів
06:50 08:05 08:05 13:05

Чернівці — Мигове
08:30 11:10 12:40 16:30 18:40

Чернівці — Миколаїв
15:30

Чернівці — Могилів-Подільський
08:50 14:25

Чернівці — Молодія
07:00 07:35 08:05 08:10 08:45 09:00 09:15 09:55 10:00 10:50 11:00 11:25 12:00 12:25 13:00 13:35 14:00 14:05 14:35 15:00 15:55 16:00 16:25 17:00 17:35 18:00 18:05 18:35 19:00 19:40 20:25

Чернівці — Москва (РФ)
05:30 09:00 11:20

Чернівці — Мілан (Іт)
06:00 06:00

Чернівці — Нижні Синівці
09:50 14:05 18:20

Чернівці — Нова Ушиця
13:20

Чернівці — Новий Вовчинець
07:35 12:55 15:30 18:50

Чернівці — Новодністровськ
06:40 09:15 13:45 17:30

Чернівці — Новоселиця
12:20 13:30 15:15

Чернівці — Одеса
17:30 17:30

Чернівці — Опришени
07:30 12:30 15:10 17:15 19:35

Чернівці — Палермо (Іт)
06:30 06:30

Чернівці — Петрашівка
08:20 14:30 18:00

Чернівці — Плзень (Чех)
14:05

Чернівці — Подвір'ївка
11:10 11:50 12:55 15:45 16:45

Чернівці — Познань (Пол)
14:00

Чернівці — Порубне
08:10 11:30 14:50 17:20 19:30

Чернівці — Почаїв
08:00

Чернівці — Прага (Чех)
09:00 11:50 14:05

Чернівці — Путила
07:55 09:00 11:00 12:00 12:55 15:30 16:00 17:10 18:00

Чернівці — Пінськ (Біл)
04:30

Чернівці — Рига (Лат)
10:00

Чернівці — Розкопинці
15:40

Чернівці — Рівне
05:00 06:50 06:50 10:00 10:00 17:00 21:00

Чернівці — Сокиряни
06:20 07:45 10:00 11:20 12:00 12:35 13:15 15:10 16:05 16:30 17:10

Чернівці — Старий Вовчинець
08:20 11:20 14:20 16:50 20:00

Чернівці — Сучава (Рум)
05:10 07:10

Чернівці — Тернопіль
09:10 11:40 14:45

Чернівці — Трускавець
10:55

Чернівці — Ужгород
08:25 17:00 17:00

Чернівці — Унгени (Мол)
16:00

Чернівці — Харків
13:50

Чернівці — Херсон
11:00 11:00

Чернівці — Хмельницький
06:35 16:50 18:00

Чернівці — Хотин
09:10 14:00

Чернівці — Чагор
07:00 07:50 08:00 08:50 09:00 10:00 11:00 12:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00

Чернівці — Чемерівці
15:55

Чернівці — Ченстохова (Пол)
07:30 07:30

Чернівці — Чернігів
09:00

Чернівці — Шепетівка
07:50 07:50

Чернівці — Шепіт
07:10 10:40 14:50 15:25 18:25

Чернівці — Щецин (Пол)
06:30 18:00

Яремче — Хмельницький
11:40 11:40

Інформація оновлена: 06.02.2017