Автовокзал Шаргород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 260 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04344-22234

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Шаргород — Вінниця
05:50Шаргород — Стрільники
05:54Шаргород — Голинчинці
06:00Шаргород — Лозова
06:00Шаргород — Деребчин
06:00Шаргород — Калитинка
06:00Шаргород — Плебанівка
06:00Шаргород — Мальовниче
06:05Шаргород — Вінниця
06:10Шаргород — Перепільчинці
06:30Шаргород — Пеньківка
06:40Шаргород — Клекотина
06:40Шаргород — Лозова
07:00Шаргород — Кропивна
07:00Шаргород — Будне
07:00Шаргород — Вінниця
07:00Шаргород — Конатківці
07:00Шаргород — Ярове
07:10Шаргород — Джурин
07:10Шаргород — Сапіжанка
07:15Шаргород — Плебанівка
07:15Шаргород — Вінниця
07:35Шаргород — Лозова
07:40Шаргород — Пасинки
07:40Шаргород — Руданське
07:40Шаргород — Андріївка
07:50Шаргород — Гибалівка
08:00Шаргород — Мальовниче
08:00Шаргород — Федорівка
08:00Шаргород — Вінниця
08:05Шаргород — Клекотина
08:15Шаргород — Клекотина
08:40Шаргород — Пеньківка
08:50Шаргород — Вінниця
09:00Шаргород — Будне
09:00Шаргород — Сапіжанка
09:00Шаргород — Клекотина
09:10Шаргород — Плебанівка
09:10Шаргород — Жмеринка
09:30Шаргород — Вінниця
09:40Шаргород — Джурин
10:00Шаргород — Гибалівка
10:00Шаргород — Мальовниче
10:00Шаргород — Івашківці
10:00Шаргород — Клекотина
10:00Шаргород — Руданське
10:10Шаргород — Деребчин
10:15Шаргород — Вінниця
10:20Шаргород — Клекотина
10:20Шаргород — Плебанівка
10:25Шаргород — Жмеринка
10:30Шаргород — Лозова
10:30Шаргород — Джурин
10:30Шаргород — Довжок
11:00Шаргород — Пеньківка
11:00Шаргород — Садківці
11:00Шаргород — Андріївка
11:00Шаргород — Деребчин
11:00Шаргород — Пасинки
11:00Шаргород — Будне
11:00Шаргород — Клекотина
11:05Шаргород — Вінниця
11:15Шаргород — Джурин
11:15Шаргород — Клекотина
11:30Шаргород — Лозова
11:30Шаргород — Перепільчинці
11:30Шаргород — Лозова
11:30Шаргород — Конатківці
11:40Шаргород — Вінниця
11:40Шаргород — Вінниця
11:50Шаргород — Ярове
12:00Шаргород — Калитинка
12:00Шаргород — Клекотина
12:00Шаргород — Бар
12:00Шаргород — Плебанівка
12:05Шаргород — Жмеринка
12:05Шаргород — Мальовниче
12:10Шаргород — Вінниця
12:15Шаргород — Деребчин
12:25Шаргород — Вінниця
12:30Шаргород — Клекотина
12:30Шаргород — Рахни
13:00Шаргород — Івашківці
13:00Шаргород — Федорівка
13:00Шаргород — Голинчинці
13:00Шаргород — Стрільники
13:00Шаргород — Плебанівка
13:00Шаргород — Бар
13:00Шаргород — Жмеринка
13:10Шаргород — Пеньківка
13:20Шаргород — Пеньківка
13:30Шаргород — Вінниця
13:30Шаргород — Клекотина
13:36Шаргород — Жмеринка
13:40Шаргород — Вінниця
14:10Шаргород — Вінниця
14:30Шаргород — Клекотина
14:30Шаргород — Сапіжанка
14:30Шаргород — Жмеринка
14:35Шаргород — Конатківці
14:40Шаргород — Івашківці
14:40Шаргород — Плебанівка
15:10Шаргород — Вінниця
15:30Шаргород — Клекотина
15:40Шаргород — Жмеринка
16:30Шаргород — Вінниця
16:50Шаргород — Ярошенка
17:00Шаргород — Вінниця
17:05Шаргород — Пеньківка
17:10Шаргород — Кропивна
17:10Шаргород — Плебанівка
17:15Шаргород — Лозова
17:20Шаргород — Клекотина
17:20Шаргород — Конатківці
17:20Шаргород — Жмеринка
17:25Шаргород — Сапіжанка
17:30Шаргород — Вінниця
17:42Шаргород — Вінниця
18:00Шаргород — Клекотина
18:50Шаргород — Вінниця
23:30Шаргород — Київ

за маршрутами автобусів

Шаргород — Івашківці
10:00 13:00 14:40

Шаргород — Андріївка
07:40 11:00

Шаргород — Бар
12:00 13:00

Шаргород — Будне
07:00 09:00 11:00

Шаргород — Вінниця
05:15 06:05 07:00 07:15 08:00 08:50 09:30 10:15 11:05 11:40 11:40 12:10 12:25 13:30 13:40 14:10 15:10 16:30 17:00 17:30 17:42 18:50

Шаргород — Гибалівка
07:50 10:00

Шаргород — Голинчинці
05:54 13:00

Шаргород — Деребчин
06:00 10:10 11:00 12:15

Шаргород — Джурин
07:10 09:40 10:30 11:15

Шаргород — Довжок
10:30

Шаргород — Жмеринка
09:10 10:25 12:05 13:00 13:36 14:30 15:40 17:20

Шаргород — Калитинка
06:00 12:00

Шаргород — Київ
23:30

Шаргород — Клекотина
06:40 08:05 08:15 09:00 10:00 10:20 11:00 11:15 12:00 12:30 13:30 14:30 15:30 17:20 18:00

Шаргород — Конатківці
07:00 11:30 14:35 17:20

Шаргород — Кропивна
07:00 17:10

Шаргород — Лозова
06:00 06:40 07:35 10:30 11:30 11:30 17:15

Шаргород — Мальовниче
06:00 08:00 10:00 12:05

Шаргород — Пасинки
07:40 11:00

Шаргород — Пеньківка
06:30 08:40 11:00 13:10 13:20 17:05

Шаргород — Перепільчинці
06:10 11:30

Шаргород — Плебанівка
06:00 07:15 09:10 10:20 12:00 13:00 14:40 17:10

Шаргород — Рахни
12:30

Шаргород — Руданське
07:40 10:00

Шаргород — Садківці
11:00

Шаргород — Сапіжанка
07:10 09:00 14:30 17:25

Шаргород — Стрільники
05:50 13:00

Шаргород — Федорівка
08:00 13:00

Шаргород — Ярове
07:00 11:50

Шаргород — Ярошенка
16:50

Інформація оновлена: 26.09.2013