Автовокзал Одеса

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Колонтаївська, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 048-7335663, 048-7216354

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:00Одеса — Барі (Іт)
01:10Миколаїв — Салерно (Іт)
01:15Херсон — Кельн (Нім)
03:10Ялта — Кишинів (Мол)
03:10Ялта — Кишинів (Мол)
03:35Ялта — Комрат (Мол)
04:35Севастополь — Ізмаїл
04:35Севастополь — Ізмаїл
05:30Одеса — Севастополь
05:30Одеса — Севастополь
06:00Оленівка — Кишинів (Мол)
06:00Одеса — Кишинів (Мол)
06:15Одеса — Бершадь
06:15Одеса — Енергодар
06:40Одеса — Київ
06:40Одеса — Євпаторія
06:55Чорноморськ (Іллічівськ) — Херсон
07:00Одеса — Новоархангельськ
07:00Одеса — Кишинів (Мол)
07:00Одеса — Рені
07:05Одеса — Житомир
07:15Одеса — Кривий Ріг
07:15Одеса — Болград
07:15Одеса — Кривий Ріг
07:20Одеса — Нікополь
07:20Одеса — Нікополь
07:32Одеса — Умань
07:35Одеса — Мелітополь
08:00Миколаїв — Прага (Чех)
08:00Одеса — Рені
08:00Одеса — Миколаїв
08:00Білгород-Дністровський — Київ
08:10Ялта — Бендери (Мол)
08:15Одеса — Ялта
08:15Одеса — Ялта
08:20Одеса — Вилкове
08:20Одеса — Кишинів (Мол)
08:25Одеса — Херсон
08:35Одеса — Болград
08:40Одеса — Піщана
08:50Одеса — Умань
09:00Одеса — Рені
09:00Одеса — Миколаїв
09:00Одеса — Махачкала (РФ)
09:10Одеса — Кишинів (Мол)
09:20Одеса — Могилів-Подільський
09:30Одеса — Дніпропетровськ
09:30Одеса — Дніпропетровськ
09:30Одеса — Рені
09:30Одеса — Рені
09:35Одеса — Саврань
09:50Білгород-Дністровський — Херсон
10:00Одеса — Рені
10:20Одеса — Кишинів (Мол)
10:20Одеса — Олексіївка
10:35Одеса — Ясенове Перше
10:40Одеса — Рені
10:55Одеса — Дніпропетровськ
11:00Одеса — Саврань
11:00Одеса — Болград
11:00Одеса — Хмільник
11:00Одеса — Хмільник
11:15Одеса — Мелітополь
11:15Одеса — Мелітополь
11:15Одеса — Рені
11:40Одеса — Херсон
11:40Одеса — Балта
11:45Одеса — Кишинів (Мол)
11:55Одеса — Саврань
12:00Одеса — Рені
12:10Одеса — Херсон
12:15Одеса — Покровка
12:20Одеса — Бендери (Мол)
12:20Херсон — Ізмаїл
12:20Одеса — П'ятигорськ (РФ)
12:20Херсон — Ізмаїл
12:35Одеса — Виноградівка
12:40Одеса — Балта
12:45Одеса — Рені
12:50Одеса — Хуст
12:50Одеса — Хуст
12:50Одеса — Кишинів (Мол)
12:55Одеса — Бендери (Мол)
13:00Одеса — Познанка Перша
13:00Одеса — Варна (Бол)
13:00Одеса — Балта
13:05Одеса — Ульянівка
13:05Одеса — Миколаївка
13:15Одеса — Черкаси
13:20Одеса — Полянецьке
13:30Одеса — Варна (Бол)
13:30Одеса 7км — Кілія
13:30Одеса — Рені
13:40Ізмаїл — Херсон
13:40Ізмаїл — Херсон
13:45Одеса — Балта
14:00Одеса — Піщана
14:00Одеса — Вилкове
14:00Одеса — Тульчин
14:10Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
14:10Одеса — Криничне
14:15Одеса — Рені
14:20Одеса — Гайворон
14:20Київ — Білгород-Дністровський
14:30Одеса — Бендери (Мол)
14:30Одеса — Тростянець
14:35Одеса 7км — Кілія
14:40Одеса — Луганськ
14:40Одеса — Луганськ
14:40Одеса — Тополине
14:45Одеса — Умань
14:50Одеса — Нова Каховка
15:00Одеса — Рені
15:00Одеса — Покровка
15:10Одеса — Обжиле
15:15Одеса — Оргіїв (Мол)
15:20Одеса — Болград
15:25Одеса — Піщана
15:30Южне — Кишинів (Мол)
15:35Одеса 7км — Кілія
15:35Одеса — Умань
15:40Одеса — Каховка
15:45Одеса — Дубоссари (Мол)
15:45Одеса — Кагул (Мол)
15:45Одеса — Рені
16:00Одеса — Миколаїв
16:00Одеса — Залізничне
16:10Одеса — Донецьк
16:10Одеса — Балта
16:10Одеса — Донецьк
16:15Одеса — Піщана
16:15Одеса — Кишинів (Мол)
16:15Одеса — Кишинів (Мол)
16:25Одеса — Херсон
16:30Одеса — Болград
16:30Одеса — Комрат (Мол)
16:30Одеса — Ватутіне
16:30Одеса — Рені
16:40Одеса — Олексіївка
16:50Одеса — Вилкове
16:55Одеса — Рибниця (Мол)
17:00Одеса — Миколаїв
17:00Одеса — Ананьїв
17:05Одеса — Сочі (РФ)
17:10Одеса — Оленівка
17:10Одеса — Харків
17:10Одеса 7км — Кілія
17:10Одеса — Харків
17:15Одеса — Голованівськ
17:20Одеса — Саврань
17:25Одеса — Болград
17:30Одеса — Ялта
17:30Одеса — Ялта
17:30Одеса — Чернівці
17:30Одеса — Чернівці
17:35Одеса — Кишинів (Мол)
17:35Одеса — Кишинів (Мол)
17:50Одеса — Монастирище
17:50Одеса — Донецьк
17:50Одеса — Донецьк
18:00Одеса — Бендери (Мол)
18:00Одеса — Балта
18:15Одеса — Запоріжжя
18:15Одеса — Запоріжжя
18:20Одеса — Рені
18:45Кишинів (Мол) — Судак
18:50Одеса — Саврань
19:00Одеса — Рені
19:00Одеса — Севастополь
19:00Одеса — Балта
19:25Одеса — Червоноармійське
19:30Одеса — Рівне
19:50Одеса — Маріуполь
19:50Одеса — Маріуполь
19:55Одеса — Донецьк
19:55Одеса — Донецьк
20:20Одеса — Рені
20:25Одеса — Ялта
20:25Одеса — Ялта
20:30Одеса — Болград
20:35Ізмаїл — Севастополь
20:35Ізмаїл — Севастополь
20:55Одеса — Донецьк
20:55Одеса — Донецьк
21:00Одеса — Дніпропетровськ
21:00Одеса — Кишинів (Мол)
21:20Кишинів (Мол) — Ялта
21:20Кишинів (Мол) — Ялта
21:30Одеса — Болград
21:35Херсон — Білгород-Дністровський
21:40Одеса — Ялта
21:40Одеса — Ялта
22:15Одеса — Бєльці (Мол)
22:15Одеса — Бєльці (Мол)
23:50Одеса — Кишинів (Мол)
23:55Сімферополь — Ульм (Нім)

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Севастополь
20:35 20:35

Ізмаїл — Херсон
13:40 13:40

Білгород-Дністровський — Київ
08:00

Білгород-Дністровський — Херсон
09:50

Кишинів (Мол) — Судак
18:45

Кишинів (Мол) — Ялта
21:20 21:20

Київ — Білгород-Дністровський
14:20

Миколаїв — Прага (Чех)
08:00

Миколаїв — Салерно (Іт)
01:10

Одеса — Євпаторія
06:40

Одеса — Ананьїв
17:00

Одеса — Балта
11:40 12:40 13:00 13:45 16:10 18:00 19:00

Одеса — Барі (Іт)
01:00

Одеса — Бендери (Мол)
12:20 12:55 14:30 18:00

Одеса — Бершадь
06:15

Одеса — Болград
07:15 08:35 11:00 15:20 16:30 17:25 20:30 21:30

Одеса — Бєльці (Мол)
22:15 22:15

Одеса — Варна (Бол)
13:00 13:30

Одеса — Ватутіне
16:30

Одеса — Вилкове
08:20 14:00 16:50

Одеса — Виноградівка
12:35

Одеса — Гайворон
14:20

Одеса — Голованівськ
17:15

Одеса — Дніпропетровськ
09:30 09:30 10:55 21:00

Одеса — Донецьк
16:10 16:10 17:50 17:50 19:55 19:55 20:55 20:55

Одеса — Дубоссари (Мол)
15:45

Одеса — Енергодар
06:15

Одеса — Житомир
07:05

Одеса — Залізничне
16:00

Одеса — Запоріжжя
18:15 18:15

Одеса — Кагул (Мол)
15:45

Одеса — Каховка
15:40

Одеса — Кишинів (Мол)
06:00 07:00 08:20 09:10 10:20 11:45 12:50 16:15 16:15 17:35 17:35 21:00 23:50

Одеса — Київ
06:40

Одеса — Комрат (Мол)
16:30

Одеса — Кривий Ріг
07:15 07:15

Одеса — Криничне
14:10

Одеса — Луганськ
14:40 14:40

Одеса — Маріуполь
19:50 19:50

Одеса — Махачкала (РФ)
09:00

Одеса — Мелітополь
07:35 11:15 11:15

Одеса — Миколаїв
08:00 09:00 16:00 17:00

Одеса — Миколаївка
13:05

Одеса — Могилів-Подільський
09:20

Одеса — Монастирище
17:50

Одеса — Нова Каховка
14:50

Одеса — Новоархангельськ
07:00

Одеса — Нікополь
07:20 07:20

Одеса — Обжиле
15:10

Одеса — Олексіївка
10:20 16:40

Одеса — Оленівка
17:10

Одеса — Оргіїв (Мол)
15:15

Одеса — П'ятигорськ (РФ)
12:20

Одеса — Познанка Перша
13:00

Одеса — Покровка
12:15 15:00

Одеса — Полянецьке
13:20

Одеса — Піщана
08:40 14:00 15:25 16:15

Одеса — Рені
07:00 08:00 09:00 09:30 09:30 10:00 10:40 11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 18:20 19:00 20:20

Одеса — Рибниця (Мол)
16:55

Одеса — Рівне
19:30

Одеса — Саврань
09:35 11:00 11:55 17:20 18:50

Одеса — Севастополь
05:30 05:30 19:00

Одеса — Сочі (РФ)
17:05

Одеса — Тополине
14:40

Одеса — Тростянець
14:30

Одеса — Тульчин
14:00

Одеса — Ульянівка
13:05

Одеса — Умань
07:32 08:50 14:45 15:35

Одеса — Харків
17:10 17:10

Одеса — Херсон
08:25 11:40 12:10 16:25

Одеса — Хмільник
11:00 11:00

Одеса — Хуст
12:50 12:50

Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
14:10

Одеса — Червоноармійське
19:25

Одеса — Черкаси
13:15

Одеса — Чернівці
17:30 17:30

Одеса — Ялта
08:15 08:15 17:30 17:30 20:25 20:25 21:40 21:40

Одеса — Ясенове Перше
10:35

Одеса 7км — Кілія
13:30 14:35 15:35 17:10

Оленівка — Кишинів (Мол)
06:00

Севастополь — Ізмаїл
04:35 04:35

Сімферополь — Ульм (Нім)
23:55

Херсон — Ізмаїл
12:20 12:20

Херсон — Білгород-Дністровський
21:35

Херсон — Кельн (Нім)
01:15

Чорноморськ (Іллічівськ) — Херсон
06:55

Южне — Кишинів (Мол)
15:30

Ялта — Бендери (Мол)
08:10

Ялта — Кишинів (Мол)
03:10 03:10

Ялта — Комрат (Мол)
03:35

Інформація оновлена: 26.09.2013