Автовокзал Одеса

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Колонтаївська, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 048-7335663, 048-7216354

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Софія (Бол) — Одеса
--Софія (Бол) — Одеса
--Софія (Бол) — Одеса
00:45Херсон — Клайпеда (Лит)
01:00Одеса — Барі (Іт)
01:00Херсон — Щецин (Пол)
03:10Херсон — Кишинів (Мол)
03:10Херсон — Кишинів (Мол)
03:30Пльзень (Чех) — Херсон
05:10Москва (РФ) — Херсон
05:10Покровськ — Карагасани (Мол)
05:10Одеса — Миколаїв
05:15Кишинів (Мол) — Запоріжжя
05:15Кишинів (Мол) — Запоріжжя
05:35Одеса — Херсон
05:45Одеса — Кишинів (Мол)
05:45Херсон — Прага (Чех)
06:00Одеса — Дніпро
06:15Одеса — Запоріжжя
06:15Одеса — Бершадь
06:20Авангард (7 км) — Кишинів (Мол)
06:25Одеса — Херсон
06:30Харків — Затока
06:40Одеса — Київ
06:50Чорноморськ — Херсон
07:00Запоріжжя — Прага (Чех)
07:10Бухарест (Рум) — Одеса
07:20Одеса — Нікополь
07:20Одеса — Нікополь
07:20Одеса — Миколаїв
07:30Херсон — Прага (Чех)
07:35Одеса — Мелітополь
07:35Одеса — Мелітополь
08:00Одеса — Москва (РФ)
08:20Одеса — Кишинів (Мол)
08:25Одеса — Херсон
09:00Одеса — Пльзень (Чех)
09:00Одеса — Миколаїв
09:00Виборг (РФ) — Ізмаїл
09:20Одеса — Херсон
09:20Одеса — Могилів-Подільський
09:30Одеса — Дніпро
09:30Одеса — Дніпро
09:45Одеса — Софія (Бол)
10:00Херсон — Щецин (Пол)
10:00Одеса — Махачкала (РФ)
10:00Херсон — Пльзень (Чех)
10:00Херсон — Гдиня (Пол)
10:10Одеса — Москва (РФ)
10:20Одеса — Зелена Гура (Пол)
10:20Одеса — Кишинів (Мол)
10:20Одеса — Херсон
10:30Ізмаїл — Санкт-Петербург (РФ)
10:55Одеса — Мінськ (Біл)
11:00Одеса — Херсон
11:05Херсон — Гдиня (Пол)
11:10Одеса — Миколаїв
11:30Ізмаїл — Рига (Лат)
11:40Одеса — Херсон
11:40Одеса — Хмільник
11:45Одеса — Кишинів (Мол)
12:00Рені — Москва (РФ)
12:00Одеса — Миколаїв
12:20Одеса — Бендери (Мол)
12:25Санкт-Петербург (РФ) — Одеса
12:30Одеса — Херсон
12:40Одеса — Миколаїв
12:50Одеса — Кишинів (Мол)
13:15Одеса — Черкаси
13:20Одеса — Миколаїв
13:30Одеса — Варна (Бол)
13:35Одеса — Херсон
13:55Херсон — Кишинів (Мол)
13:55Херсон — Кишинів (Мол)
14:00Одеса — Миколаїв
14:00Одеса — Піщана
14:00Київ — Софія (Бол)
14:00Одеса — Москва (РФ)
14:10Одеса — Херсон
14:10Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
14:20Одеса — Гайворон
14:30Одеса — Бендери (Мол)
14:30Кишинів (Мол) — Херсон
14:30Кишинів (Мол) — Херсон
14:30Одеса — Тростянець
14:30Одеса — Варна (Бол)
14:40Одеса — Миколаїв
14:45Кишинів (Мол) — Харків
14:45Одеса — Умань
14:50Одеса — Каховка
15:15Одеса — Оргіїв (Мол)
15:20Одеса — Миколаїв
15:30Одеса — Херсон
15:30Южне — Кишинів (Мол)
15:35Одеса — Умань
15:40Москва (РФ) — Одеса
15:40Одеса — Каховка
15:45Одеса — Дубоссари (Мол)
15:45Софія (Бол) — Одеса
15:50Карагасани (Мол) — Покровськ
15:50Карагасани (Мол) — Курахове
16:00Одеса — Херсон
16:00Одеса — Миколаїв
16:15Одеса — Кишинів (Мол)
16:30Одеса — Комрат (Мол)
16:30Затока — Поляниця (Буковель)
16:30Одеса — Ватутіне
16:30Софія (Бол) — Маріуполь
16:30Одеса — Маріуполь
16:30Затока — Харків
16:35Варшава (Пол) — Одеса
16:40Одеса — Миколаїв
16:50Одеса — Херсон
16:55Штефан-Воде (Мол) — Запоріжжя
17:00Одеса — Ананьїв
17:05Одеса — Голованівськ
17:10Одеса — Харків
17:10Одеса — Харків
17:20Одеса — Миколаїв
17:30Одеса — Чернівці
17:30Одеса — Чернівці
17:35Одеса — Кишинів (Мол)
17:35Одеса — Херсон
18:00Одеса — Бухарест (Рум)
18:00Одеса — Миколаїв
18:00Одеса — Бендери (Мол)
18:15Одеса — Запоріжжя
18:20Запоріжжя — Кишинів (Мол)
18:20Запоріжжя — Кишинів (Мол)
18:40Одеса — Миколаїв
18:55Одеса — Херсон
19:20Одеса — Каланчак
19:20Одеса — Миколаїв
19:30Одеса — Херсон
19:30Одеса — Кишинів (Мол)
19:50Одеса — Маріуполь
19:50Одеса — Маріуполь
20:00Одеса — Миколаїв
20:00Одеса — Мінськ (Біл)
20:20Одеса — Єреван (Ар)
20:30Одеса — Болград
20:40Одеса — Миколаїв
21:00Лазурне — Познань (Пол)
21:00Скадовськ — Варшава (Пол)
21:00Скадовськ — Познань (Пол)
21:00Скадовськ — Познань (Пол)
21:00Одеса — Дніпро
21:00Скадовськ — Познань (Пол)
21:20Кишинів (Мол) — Херсон
21:20Одеса — Миколаїв
21:30Херсон — Варшава (Пол)
22:15Кельн (Нім) — Херсон
22:15Одеса — Бєльці (Мол)
22:30Херсон — Гданськ (Пол)
22:30Херсон — Щецин (Пол)
22:30Херсон — Щецин (Пол)
23:00Херсон — Карлсруе (Нім)
23:00Херсон — Гамбург (Нім)
23:00Херсон — Карлсруе (Нім)
23:15Херсон — Кельн (Нім)
23:50Одеса — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Рига (Лат)
11:30

Ізмаїл — Санкт-Петербург (РФ)
10:30

Авангард (7 км) — Кишинів (Мол)
06:20

Бухарест (Рум) — Одеса
07:10

Варшава (Пол) — Одеса
16:35

Виборг (РФ) — Ізмаїл
09:00

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
18:20 18:20

Запоріжжя — Прага (Чех)
07:00

Затока — Поляниця (Буковель)
16:30

Затока — Харків
16:30

Карагасани (Мол) — Курахове
15:50

Карагасани (Мол) — Покровськ
15:50

Кельн (Нім) — Херсон
22:15

Кишинів (Мол) — Запоріжжя
05:15 05:15

Кишинів (Мол) — Харків
14:45

Кишинів (Мол) — Херсон
14:30 14:30 21:20

Київ — Софія (Бол)
14:00

Лазурне — Познань (Пол)
21:00

Москва (РФ) — Одеса
15:40

Москва (РФ) — Херсон
05:10

Одеса — Єреван (Ар)
20:20

Одеса — Ананьїв
17:00

Одеса — Барі (Іт)
01:00

Одеса — Бендери (Мол)
12:20 14:30 18:00

Одеса — Бершадь
06:15

Одеса — Болград
20:30

Одеса — Бухарест (Рум)
18:00

Одеса — Бєльці (Мол)
22:15

Одеса — Варна (Бол)
13:30 14:30

Одеса — Ватутіне
16:30

Одеса — Гайворон
14:20

Одеса — Голованівськ
17:05

Одеса — Дніпро
06:00 09:30 09:30 21:00

Одеса — Дубоссари (Мол)
15:45

Одеса — Запоріжжя
06:15 18:15

Одеса — Зелена Гура (Пол)
10:20

Одеса — Каланчак
19:20

Одеса — Каховка
14:50 15:40

Одеса — Кишинів (Мол)
05:45 08:20 10:20 11:45 12:50 16:15 17:35 19:30 23:50

Одеса — Київ
06:40

Одеса — Комрат (Мол)
16:30

Одеса — Маріуполь
16:30 19:50 19:50

Одеса — Махачкала (РФ)
10:00

Одеса — Мелітополь
07:35 07:35

Одеса — Миколаїв
05:10 07:20 09:00 11:10 12:00 12:40 13:20 14:00 14:40 15:20 16:00 16:40 17:20 18:00 18:40 19:20 20:00 20:40 21:20

Одеса — Могилів-Подільський
09:20

Одеса — Москва (РФ)
08:00 10:10 14:00

Одеса — Мінськ (Біл)
10:55 20:00

Одеса — Нікополь
07:20 07:20

Одеса — Оргіїв (Мол)
15:15

Одеса — Пльзень (Чех)
09:00

Одеса — Піщана
14:00

Одеса — Софія (Бол)
09:45

Одеса — Тростянець
14:30

Одеса — Умань
14:45 15:35

Одеса — Харків
17:10 17:10

Одеса — Херсон
05:35 06:25 08:25 09:20 10:20 11:00 11:40 12:30 13:35 14:10 15:30 16:00 16:50 17:35 18:55 19:30

Одеса — Хмільник
11:40

Одеса — Чадир-Лунга (Мол)
14:10

Одеса — Черкаси
13:15

Одеса — Чернівці
17:30 17:30

Пльзень (Чех) — Херсон
03:30

Покровськ — Карагасани (Мол)
05:10

Рені — Москва (РФ)
12:00

Санкт-Петербург (РФ) — Одеса
12:25

Скадовськ — Варшава (Пол)
21:00

Скадовськ — Познань (Пол)
21:00 21:00 21:00

Софія (Бол) — Маріуполь
16:30

Софія (Бол) — Одеса
-- -- -- 15:45

Харків — Затока
06:30

Херсон — Варшава (Пол)
21:30

Херсон — Гамбург (Нім)
23:00

Херсон — Гданськ (Пол)
22:30

Херсон — Гдиня (Пол)
10:00 11:05

Херсон — Карлсруе (Нім)
23:00 23:00

Херсон — Кельн (Нім)
23:15

Херсон — Кишинів (Мол)
03:10 03:10 13:55 13:55

Херсон — Клайпеда (Лит)
00:45

Херсон — Пльзень (Чех)
10:00

Херсон — Прага (Чех)
05:45 07:30

Херсон — Щецин (Пол)
01:00 10:00 22:30 22:30

Чорноморськ — Херсон
06:50

Штефан-Воде (Мол) — Запоріжжя
16:55

Южне — Кишинів (Мол)
15:30

Інформація оновлена: 27.11.2019