Автовокзал Глобине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. К. Маркса, 166 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05365-27033

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Глобине — Полтава
05:45Глобине — Ламане
06:10Глобине — Романівка
08:00Глобине — Пузикове
09:45Глобине — Кременчук
10:00Глобине — Градизьк
10:30Глобине — Пузикове
10:40Глобине — Максимівка
11:00Глобине — Романівка
11:00Полтава — Кременчук
11:40Глобине — Броварки
12:10Глобине — Пузикове
12:10Глобине — Ламане
12:20Глобине — Радалівка
14:40Кременчук — Полтава
17:20Глобине — Пузикове

за маршрутами автобусів

Глобине — Броварки
11:40

Глобине — Градизьк
10:00

Глобине — Кременчук
09:45

Глобине — Ламане
05:45 12:10

Глобине — Максимівка
10:40

Глобине — Полтава
05:05

Глобине — Пузикове
08:00 10:30 12:10 17:20

Глобине — Радалівка
12:20

Глобине — Романівка
06:10 11:00

Кременчук — Полтава
14:40

Полтава — Кременчук
11:00

Інформація оновлена: 25.11.2019