Автовокзал Глобине

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. К. Маркса, 166 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05365-27033

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Глобине — Полтава
05:20Глобине — Радалівка
05:45Глобине — Ламане
06:10Глобине — Романівка
06:10Глобине — Радалівка
06:20Кременчук — Жуки
06:35Кременчук — Гриньки
06:45Жуки — Кременчук
08:00Глобине — Пузикове
08:10Комсомольськ — Миргород
08:10Гриньки — Кременчук
08:50Лубни — Кременчук
08:50Кременчук — Лубни
09:38Миргород — Кременчук
09:45Глобине — Кременчук
10:00Глобине — Градизьк
10:00Градизьк — Полтава
10:05Лубни — Дніпропетровськ
10:30Глобине — Пузикове
10:45Полтава — Кременчук
10:50Кременчук — Новоселівка
11:00Глобине — Романівка
11:30Полтава — Кременчук
11:40Глобине — Броварки
12:00Новоселівка — Кременчук
12:10Глобине — Ламане
12:10Глобине — Пузикове
12:10Кременчук — Гриньки
12:20Глобине — Радалівка
12:20Кременчук — Радалівка
13:00Полтава — Кременчук
13:30Кременчук — Лубни
13:30Гриньки — Кременчук
13:45Градизьк — Полтава
13:45Градизьк — Полтава
14:30Радалівка — Кременчук
14:35Дніпропетровськ — Лубни
14:40Кременчук — Полтава
14:50Кременчук — Жуки
15:12Кременчук — Миргород
15:30Жуки — Кременчук
15:30Полтава — Градизьк
15:40Кременчук — Полтава
15:50Миргород — Комсомольськ
16:35Кременчук — Полтава
16:40Полтава — Кременчук
17:10Лубни — Кременчук
17:20Глобине — Пузикове
17:30Кременчук — Полтава
17:40Кременчук — Гриньки
18:35Кременчук — Радалівка

за маршрутами автобусів

Глобине — Броварки
11:40

Глобине — Градизьк
10:00

Глобине — Кременчук
09:45

Глобине — Ламане
05:45 12:10

Глобине — Полтава
05:05

Глобине — Пузикове
08:00 10:30 12:10 17:20

Глобине — Радалівка
05:20 06:10 12:20

Глобине — Романівка
06:10 11:00

Градизьк — Полтава
10:00 13:45 13:45

Гриньки — Кременчук
08:10 13:30

Дніпропетровськ — Лубни
14:35

Жуки — Кременчук
06:45 15:30

Комсомольськ — Миргород
08:10

Кременчук — Гриньки
06:35 12:10 17:40

Кременчук — Жуки
06:20 14:50

Кременчук — Лубни
08:50 13:30

Кременчук — Миргород
15:12

Кременчук — Новоселівка
10:50

Кременчук — Полтава
14:40 15:40 16:35 17:30

Кременчук — Радалівка
12:20 18:35

Лубни — Дніпропетровськ
10:05

Лубни — Кременчук
08:50 17:10

Миргород — Комсомольськ
15:50

Миргород — Кременчук
09:38

Новоселівка — Кременчук
12:00

Полтава — Градизьк
15:30

Полтава — Кременчук
10:45 11:30 13:00 16:40

Радалівка — Кременчук
14:30

Інформація оновлена: 26.09.2013