Автовокзал Комсомольськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Строна, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05348-22409

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Комсомольськ — Кременчук
05:10Комсомольськ — Нова Галещина
05:20Комсомольськ — Солошине
05:20Комсомольськ — Солошине
05:20Комсомольськ — Потоки
05:25Комсомольськ — Кобелячок
05:40Комсомольськ — Кременчук
05:40Комсомольськ — Світлогірське
05:50Комсомольськ — Кременчук
05:50Комсомольськ — Салівка
05:50Комсомольськ — Салівка
06:00Комсомольськ — Миргород
06:10Комсомольськ — Дмитрівка
06:15Комсомольськ — Кременчук
06:20Комсомольськ — Дмитрівка
06:21Комсомольськ — Кременчук
06:25Комсомольськ — Харків
06:25Комсомольськ — Кременчук
06:35Комсомольськ — Кременчук
06:50Комсомольськ — Кременчук
06:55Комсомольськ — Кременчук
07:00Комсомольськ — Кременчук
07:05Комсомольськ — Кременчук
07:10Кобеляки — Кременчук
07:10Комсомольськ — Кіровоград
07:15Комсомольськ — Кременчук
07:20Комсомольськ — Кременчук
07:35Комсомольськ — Кременчук
07:40Комсомольськ — Кременчук
07:45Комсомольськ — Кременчук
07:45Комсомольськ — Кобеляки
07:45Комсомольськ — Кобеляки
07:45Комсомольськ — Дніпропетровськ
07:50Комсомольськ — Кременчук
08:00Комсомольськ — Кременчук
08:00Комсомольськ — Кривий Ріг
08:00Комсомольськ — Кременчук
08:05Комсомольськ — Кременчук
08:20Комсомольськ — Кременчук
08:25Комсомольськ — Кременчук
08:30Комсомольськ — Потоки
08:35Комсомольськ — Салівка
08:35Комсомольськ — Салівка
08:40Комсомольськ — Кременчук
08:45Кременчук — Кобеляки
08:50Комсомольськ — Кременчук
08:55Комсомольськ — Кременчук
09:05Комсомольськ — Кременчук
09:10Комсомольськ — Кременчук
09:15Комсомольськ — Кременчук
09:20Комсомольськ — Кременчук
09:25Комсомольськ — Кременчук
09:30Комсомольськ — Кременчук
09:40Полтава — Кременчук
09:40Комсомольськ — Кременчук
09:45Комсомольськ — Кременчук
09:50Комсомольськ — Кременчук
10:00Комсомольськ — Кременчук
10:15Комсомольськ — Кременчук
10:30Комсомольськ — Кременчук
10:31Комсомольськ — Кременчук
10:45Комсомольськ — Кременчук
11:00Комсомольськ — Салівка
11:00Комсомольськ — Кобелячок
11:00Комсомольськ — Кременчук
11:01Комсомольськ — Салівка
11:02Комсомольськ — Кременчук
11:05Комсомольськ — Кременчук
11:10Комсомольськ — Кременчук
11:20Комсомольськ — Кременчук
11:26Комсомольськ — Кременчук
11:35Комсомольськ — Кременчук
11:40Комсомольськ — Кременчук
11:45Комсомольськ — Козельщина
11:50Кременчук — Полтава
11:50Комсомольськ — Кременчук
12:00Комсомольськ — Кременчук
12:00Комсомольськ — Полтава
12:05Комсомольськ — Кременчук
12:15Комсомольськ — Кременчук
12:25Комсомольськ — Кременчук
12:30Комсомольськ — Кременчук
12:31Комсомольськ — Кременчук
12:40Комсомольськ — Кременчук
12:45Комсомольськ — Кременчук
12:50Комсомольськ — Кременчук
12:55Комсомольськ — Кременчук
13:00Комсомольськ — Дніпродзержинськ
13:00Комсомольськ — Кременчук
13:10Комсомольськ — Кременчук
13:15Комсомольськ — Кременчук
13:20Комсомольськ — Потоки
13:25Комсомольськ — Кременчук
13:40Комсомольськ — Кременчук
13:45Комсомольськ — Кременчук
13:50Комсомольськ — Черкаси
13:55Комсомольськ — Кременчук
14:00Комсомольськ — Кременчук
14:07Кобеляки — Кременчук
14:10Комсомольськ — Кременчук
14:20Комсомольськ — Кременчук
14:25Комсомольськ — Кременчук
14:35Комсомольськ — Кременчук
14:40Комсомольськ — Кременчук
14:44Комсомольськ — Кременчук
14:45Комсомольськ — Солошине
14:45Комсомольськ — Солошине
14:50Комсомольськ — Кременчук
14:50Комсомольськ — Дніпропетровськ
14:55Комсомольськ — Кременчук
15:05Комсомольськ — Кременчук
15:20Комсомольськ — Кременчук
15:35Комсомольськ — Кременчук
15:40Комсомольськ — Кременчук
15:41Комсомольськ — Кременчук
15:50Комсомольськ — Кременчук
15:50Комсомольськ — Кременчук
16:00Комсомольськ — Кременчук
16:02Кременчук — Кобеляки
16:15Комсомольськ — Кременчук
16:25Комсомольськ — Кременчук
16:30Комсомольськ — Кременчук
16:35Комсомольськ — Кривий Ріг
16:45Комсомольськ — Кременчук
16:55Комсомольськ — Кременчук
16:56Комсомольськ — Світлогірське
17:00Комсомольськ — Кременчук
17:01Комсомольськ — Потоки
17:10Комсомольськ — Кременчук
17:15Комсомольськ — Кременчук
17:20Комсомольськ — Козельщина
17:30Комсомольськ — Салівка
17:30Комсомольськ — Салівка
17:35Комсомольськ — Кобелячок
17:35Комсомольськ — Кобелячок
17:40Комсомольськ — Кременчук

за маршрутами автобусів

Кобеляки — Кременчук
07:10 14:07

Комсомольськ — Дмитрівка
06:10 06:20

Комсомольськ — Дніпродзержинськ
13:00

Комсомольськ — Дніпропетровськ
07:45 14:50

Комсомольськ — Кобеляки
07:45 07:45

Комсомольськ — Кобелячок
05:25 11:00 17:35 17:35

Комсомольськ — Козельщина
11:45 17:20

Комсомольськ — Кременчук
05:10 05:40 05:50 06:15 06:21 06:25 06:35 06:50 06:55 07:00 07:05 07:15 07:20 07:35 07:40 07:45 07:50 08:00 08:00 08:05 08:20 08:25 08:40 08:50 08:55 09:05 09:10 09:15 09:20 09:25 09:30 09:40 09:45 09:50 10:00 10:15 10:30 10:31 10:45 11:00 11:02 11:05 11:10 11:20 11:26 11:35 11:40 11:50 12:00 12:05 12:15 12:25 12:30 12:31 12:40 12:45 12:50 12:55 13:00 13:10 13:15 13:25 13:40 13:45 13:55 14:00 14:10 14:20 14:25 14:35 14:40 14:44 14:50 14:55 15:05 15:20 15:35 15:40 15:41 15:50 15:50 16:00 16:15 16:25 16:30 16:45 16:55 17:00 17:10 17:15 17:40

Комсомольськ — Кривий Ріг
08:00 16:35

Комсомольськ — Кіровоград
07:10

Комсомольськ — Миргород
06:00

Комсомольськ — Нова Галещина
05:10

Комсомольськ — Полтава
12:00

Комсомольськ — Потоки
05:20 08:30 13:20 17:01

Комсомольськ — Салівка
05:50 05:50 08:35 08:35 11:00 11:01 17:30 17:30

Комсомольськ — Світлогірське
05:40 16:56

Комсомольськ — Солошине
05:20 05:20 14:45 14:45

Комсомольськ — Харків
06:25

Комсомольськ — Черкаси
13:50

Кременчук — Кобеляки
08:45 16:02

Кременчук — Полтава
11:50

Полтава — Кременчук
09:40

Інформація оновлена: 26.09.2013