Автовокзал Лубни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 157 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05361-55609

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Лубни — Новооріхівка
05:00Лубни — Оріхівка
05:00Лубни — Богодарівка
05:00Лубни — Ломаки
05:00Лубни — Полтава
05:00Лубни — Ломаки
05:00Лубни — Оболонь
05:00Лубни — Оржиця
05:10Лубни — Лохвиця
05:15Лубни — Кременчук
05:20Лубни — Литвяки
05:30Лубни — Червоні Пологи
05:30Лубни — Червоні Пологи
05:40Лубни — Оржиця
05:40Лубни — Лушники
05:40Лубни — Гребінка
05:40Лубни — Лука
05:45Лубни — Оржиця
05:50Лубни — П'ятигірці
05:50Лубни — Хитці
05:50Лубни — П'ятигірці
05:51Лубни — Хитці
05:55Лубни — Шершнівка
05:55Лубни — Чорнухи
05:55Лубни — Ісківці
05:55Лубни — Ісківці
06:00Лубни — Суха Солониця
06:00Лубни — Ждани
06:00Лубни — Ждани
06:10Лубни — Кременчук
06:13Лубни — Засулля
06:15Лубни — Чевельча
06:25Лубни — Войниха
06:25Лубни — Чорнухи
06:25Лубни — Терни
06:30Лубни — Вільшанка
06:30Лубни — Новаки
06:35Лубни — Засулля
06:55Лубни — Харків
07:19Лубни — Засулля
07:20Терни — Войниха
07:20Лубни — Лука
07:25Лубни — Полтава
07:30Лубни — Вільшанка
07:30Лубни — Литвяки
07:40Лубни — Дніпропетровськ
07:44Лубни — Засулля
08:00Лубни — П'ятигірці
08:00Лубни — П'ятигірці
08:10Лубни — Гадяч
08:18Войниха — Терни
08:19Лубни — Засулля
08:30Лубни — Вільшанка
08:44Лубни — Засулля
08:58Калайдинці — Терни
09:10Терни — Войниха
09:19Лубни — Засулля
09:20Лубни — Вовчик
09:20Полтава — Київ
09:40Лубни — Полтава
09:43Лубни — Засулля
09:55Лубни — Ісківці
10:00Лубни — Литвяки
10:00Лубни — Литвяки
10:13Войниха — Терни
10:19Лубни — Засулля
10:20Миргород — Київ
10:30Лубни — Вільшанка
10:30Лубни — П'ятигірці
10:30Лубни — П'ятигірці
10:44Лубни — Засулля
10:55Лубни — Новачиха
11:00Лубни — Ломаки
11:00Лубни — Ломаки
11:10Полтава — Чорнухи
11:10Терни — Войниха
11:19Лубни — Засулля
11:20Лубни — Литвяки
11:20Лубни — Лука
11:30Лубни — Вільшанка
11:40Лубни — Новооріхівка
11:44Лубни — Засулля
11:45Лубни — Мацкова Лучка
11:46Калайдинці — Терни
12:00Лубни — Богодарівка
12:00Лубни — Лушники
12:00Лубни — Старий Іржавець
12:14Войниха — Терни
12:14Лубни — Засулля
12:15Лубни — Червоні Пологи
12:15Лубни — Гребінка
12:15Лубни — Червоні Пологи
12:20Лубни — Оріхівка
12:30Лубни — Вільшанка
12:30Лубни — П'ятигірці
12:31Лубни — П'ятигірці
12:40Лубни — Вовча Долина
12:50Лубни — Зіньків
12:59Терни — Войниха
13:00Лубни — Ждани
13:00Лубни — Хитці
13:00Лубни — Ждани
13:01Лубни — Хитці
13:05Лубни — Оболонь
13:15Лубни — Ісківці
13:20Лубни — Гадяч
13:30Лубни — Лохвиця
13:40Лубни — Оржиця
13:50Лубни — Литвяки
14:00Лубни — Лохвиця
14:00Лубни — Кременчук
14:24Войниха — Терни
14:25Лубни — Чутівка
14:29Лубни — Засулля
14:30Лубни — П'ятигірці
14:30Лубни — П'ятигірці
14:30Лубни — Вільшанка
14:30Лубни — Чорнухи
14:55Лубни — Оржиця
14:55Лубни — Полтава
15:00Лубни — Мгарь
15:00Лубни — Ломаки
15:00Лубни — Ломаки
15:05Лубни — Чевельча
15:06Терни — Войниха
15:25Полтава — Оржиця
15:30Лубни — Вовчик
15:41Калайдинці — Терни
15:54Лубни — Засулля
15:59Войниха — Терни
16:00Лубни — Великі Сорочинці
16:14Лубни — Засулля
16:25Полтава — Київ
16:30Лубни — Вільшанка
16:30Лубни — Оріхівка
16:40Лубни — Шершнівка
16:51Лубни — Засулля
16:55Лубни — Ісківці
16:55Лубни — Ісківці
17:00Лубни — Червоні Пологи
17:00Лубни — Червоні Пологи
17:00Лубни — Червоні Пологи
17:15Лубни — П'ятигірці
17:15Лубни — П'ятигірці
17:15Лубни — Засулля
17:15Лубни — Ждани
17:20Терни — Войниха
17:20Лубни — Лука
17:30Лубни — Вільшанка
17:51Лубни — Засулля
18:19Лубни — Засулля
18:30Лубни — Вільшанка
18:51Лубни — Засулля
19:10Київ — Миргород
19:14Лубни — Засулля

за маршрутами автобусів

Войниха — Терни
08:18 10:13 12:14 14:24 15:59

Калайдинці — Терни
08:58 11:46 15:41

Київ — Миргород
19:10

Лубни — Ісківці
05:55 05:55 09:55 13:15 16:55 16:55

Лубни — Богодарівка
05:00 12:00

Лубни — Великі Сорочинці
16:00

Лубни — Вовча Долина
12:40

Лубни — Вовчик
09:20 15:30

Лубни — Войниха
06:25

Лубни — Вільшанка
06:30 07:30 08:30 10:30 11:30 12:30 14:30 16:30 17:30 18:30

Лубни — Гадяч
08:10 13:20

Лубни — Гребінка
05:40 12:15

Лубни — Дніпропетровськ
07:40

Лубни — Ждани
06:00 06:00 13:00 13:00 17:15

Лубни — Засулля
06:13 06:35 07:19 07:44 08:19 08:44 09:19 09:43 10:19 10:44 11:19 11:44 12:14 14:29 15:54 16:14 16:51 17:15 17:51 18:19 18:51 19:14

Лубни — Зіньків
12:50

Лубни — Кременчук
05:15 06:10 14:00

Лубни — Литвяки
05:20 07:30 10:00 10:00 11:20 13:50

Лубни — Ломаки
05:00 05:00 11:00 11:00 15:00 15:00

Лубни — Лохвиця
05:10 13:30 14:00

Лубни — Лука
05:40 07:20 11:20 17:20

Лубни — Лушники
05:40 12:00

Лубни — Мацкова Лучка
11:45

Лубни — Мгарь
15:00

Лубни — Новаки
06:30

Лубни — Новачиха
10:55

Лубни — Новооріхівка
04:40 11:40

Лубни — Оболонь
05:00 13:05

Лубни — Оржиця
05:00 05:40 05:45 13:40 14:55

Лубни — Оріхівка
05:00 12:20 16:30

Лубни — П'ятигірці
05:50 05:50 08:00 08:00 10:30 10:30 12:30 12:31 14:30 14:30 17:15 17:15

Лубни — Полтава
05:00 07:25 09:40 14:55

Лубни — Старий Іржавець
12:00

Лубни — Суха Солониця
06:00

Лубни — Терни
06:25

Лубни — Харків
06:55

Лубни — Хитці
05:50 05:51 13:00 13:01

Лубни — Чевельча
06:15 15:05

Лубни — Червоні Пологи
05:30 05:30 12:15 12:15 17:00 17:00 17:00

Лубни — Чорнухи
05:55 06:25 14:30

Лубни — Чутівка
14:25

Лубни — Шершнівка
05:55 16:40

Миргород — Київ
10:20

Полтава — Київ
09:20 16:25

Полтава — Оржиця
15:25

Полтава — Чорнухи
11:10

Терни — Войниха
07:20 09:10 11:10 12:59 15:06 17:20

Інформація оновлена: 26.09.2013