Автовокзал Лубни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 157 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05361-55609

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Кишинів (Мол) — Харків
04:05Харків — Колобжег (Пол)
04:45Запоріжжя — Щецин (Пол)
05:00Лубни — Полтава
05:00Лубни — Ломаки
05:00Лубни — Оріхівка
05:05Лубни — Литвяки
05:10Лубни — Червоні Пологи
05:10Лубни — Литвяки
05:15Лубни — Кременчук
05:40Лубни — Оржиця
05:40Лубни — П'ятигірці
05:40Лубни — Губське
05:50Лубни — Воронинці
05:55Лубни — Шершнівка
05:55Лубни — Ісківці
06:00Лубни — Суха Солониця
06:00Лубни — Ждани
06:10Лубни — Луки
06:10Лубни — Кременчук
06:10Лубни — Гінці
06:20Лубни — Горобії
06:25Лубни — Войниха
06:25Лубни — Терни
06:25Лубни — Чорнухи
06:30Оржиця — Полтава
06:30Лубни — Новаки
06:50Лубни — Вишневе
06:55Лубни — Лохвиця
07:00Лубни — Вовча Долина
07:05Лубни — Суха Солониця
07:10Катовіце (Пол) — Полтава
07:25Лубни — Полтава
07:35Лубни — Литвяки
07:40Лубни — Луки
07:40Лубни — Дніпро
07:47Лубни — Вишневе
08:00Лубни — П'ятигірці
08:10Лубни — Суха Солониця
08:18Войниха — Терни
09:40Лубни — Полтава
09:45Лубни — Луки
09:55Лубни — Ісківці
10:10Лубни — Воронинці
10:10Лубни — Литвяки
10:13Войниха — Терни
10:20Лубни — Горобії
10:25Лубни — Губське
10:30Лубни — Суха Солониця
11:00Лубни — Ломаки
11:10Полтава — Чорнухи
11:15Лубни — Воронинці
11:20Лубни — Литвяки
11:30Лубни — Суха Солониця
11:40Лубни — Гінці
11:45Лубни — Луки
12:10Лубни — Воронинці
12:14Войниха — Терни
12:20Лубни — Оріхівка
12:25Лубни — Литвяки
12:25Лубни — Червоні Пологи
12:29Лубни — Горобії
12:30Лубни — П'ятигірці
12:35Лубни — Лохвиця
12:50Лубни — Зіньків
13:00Лубни — Ждани
13:15Лубни — Вишневе
13:15Лубни — Ісківці
13:50Лубни — Литвяки
13:50Лубни — Луки
14:10Лубни — Суха Солониця
14:24Войниха — Терни
14:30Лубни — Чорнухи
14:55Лубни — Полтава
15:00Лубни — Луки
15:00Лубни — Ломаки
15:00Харків — Кишинів (Мол)
15:10Лубни — Губське
15:30Лубни — Вовча Долина
15:40Чорнухи — Полтава
15:55Лубни — Воронинці
15:59Войниха — Терни
16:30Лубни — Оріхівка
16:40Лубни — Шершнівка
16:45Лубни — Гінці
16:50Лубни — Суха Солониця
16:55Лубни — Вишневе
16:55Лубни — Ісківці
17:00Лубни — Литвяки
17:00Лубни — Горобії
17:15Лубни — П'ятигірці
17:15Лубни — Ждани
17:45Лубни — Луки
17:50Лубни — Суха Солониця
17:55Лубни — Воронинці
18:20Полтава — Пирятин
20:30Щецин (Пол) — Маріуполь
21:25Колобжег (Пол) — Маріуполь

за маршрутами автобусів

Войниха — Терни
08:18 10:13 12:14 14:24 15:59

Запоріжжя — Щецин (Пол)
04:45

Катовіце (Пол) — Полтава
07:10

Кишинів (Мол) — Харків
00:10

Колобжег (Пол) — Маріуполь
21:25

Лубни — Ісківці
05:55 09:55 13:15 16:55

Лубни — Вишневе
06:50 07:47 13:15 16:55

Лубни — Вовча Долина
07:00 15:30

Лубни — Войниха
06:25

Лубни — Воронинці
05:50 10:10 11:15 12:10 15:55 17:55

Лубни — Горобії
06:20 10:20 12:29 17:00

Лубни — Губське
05:40 10:25 15:10

Лубни — Гінці
06:10 11:40 16:45

Лубни — Дніпро
07:40

Лубни — Ждани
06:00 13:00 17:15

Лубни — Зіньків
12:50

Лубни — Кременчук
05:15 06:10

Лубни — Литвяки
05:05 05:10 07:35 10:10 11:20 12:25 13:50 17:00

Лубни — Ломаки
05:00 11:00 15:00

Лубни — Лохвиця
06:55 12:35

Лубни — Луки
06:10 07:40 09:45 11:45 13:50 15:00 17:45

Лубни — Новаки
06:30

Лубни — Оржиця
05:40

Лубни — Оріхівка
05:00 12:20 16:30

Лубни — П'ятигірці
05:40 08:00 12:30 17:15

Лубни — Полтава
05:00 07:25 09:40 14:55

Лубни — Суха Солониця
06:00 07:05 08:10 10:30 11:30 14:10 16:50 17:50

Лубни — Терни
06:25

Лубни — Червоні Пологи
05:10 12:25

Лубни — Чорнухи
06:25 14:30

Лубни — Шершнівка
05:55 16:40

Оржиця — Полтава
06:30

Полтава — Пирятин
18:20

Полтава — Чорнухи
11:10

Харків — Кишинів (Мол)
15:00

Харків — Колобжег (Пол)
04:05

Чорнухи — Полтава
15:40

Щецин (Пол) — Маріуполь
20:30

Інформація оновлена: 25.11.2019