Автовокзал Миргород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воскресінська, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05355-52204

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Миргород — Верхня Будаківка
05:10Миргород — Верхня Будаківка
05:25Миргород — Мокріївка
05:30Миргород — Суми
05:30Миргород — Комишня
05:35Миргород — Велика Обухівка
05:35Миргород — Велика Обухівка
05:40Миргород — Шульги
05:50Миргород — Шарківщина
05:50Миргород — Ромодан
05:50Миргород — Черкаси
05:50Миргород — Мальці
05:50Миргород — Осове
06:00Миргород — Хомутець
06:00Миргород — Харків
06:00Миргород — Гоголево
06:10Миргород — Попівка
06:10Миргород — Зубівка
06:20Миргород — Хорол
06:20Миргород — Полтава
06:25Миргород — Харків
06:25Миргород — Лохвиця
06:45Миргород — Хорол
07:00Миргород — Великий Байрак
07:00Миргород — Кременчук
07:05Миргород — Кременчук
07:20Миргород — Зубівка
07:20Миргород — Мелітополь
07:25Миргород — Хомутець
07:25Миргород — Хомутець
08:15Миргород — Полтава
08:25Миргород — Полтава
08:35Миргород — Нікополь
08:45Миргород — Кривий Ріг
09:00Миргород — Гадяч
09:00Миргород — Комишня
09:30Миргород — Полтава
10:10Миргород — Полтава
10:10Миргород — Полтава
10:20Миргород — Хорол
10:20Миргород — Полтава
11:05Миргород — Полтава
11:10Миргород — Стовбине
11:10Миргород — Гадяч
11:25Миргород — Хомутець
11:30Миргород — Шишаки
11:40Миргород — Клюшниківка
11:40Миргород — Полтава
11:50Миргород — Велика Обухівка
11:50Полтава — Кременчук
11:50Миргород — Велика Обухівка
12:25Миргород — Полтава
12:30Миргород — Гадяч
12:45Миргород — Мальці
12:45Миргород — Осове
12:50Миргород — Шульги
12:50Миргород — Хорол
13:00Миргород — Мокріївка
13:00Миргород — Ромодан
13:00Миргород — Шарківщина
13:00Миргород — Гоголево
13:15Миргород — Великий Байрак
13:15Миргород — Хомутець
13:15Миргород — Комсомольськ
13:30Миргород — Лохвиця
13:30Миргород — Полтава
13:45Миргород — Верхня Будаківка
13:45Миргород — Дніпропетровськ
13:45Миргород — Верхня Будаківка
13:55Миргород — Суми
14:10Полтава — Кременчук
14:20Миргород — Харків
14:30Миргород — Черкаси
14:30Миргород — Комишня
14:40Миргород — Дніпродзержинськ
14:45Миргород — Полтава
15:10Миргород — Хорол
15:30Миргород — Київ
15:30Миргород — Гадяч
15:55Миргород — Полтава
16:00Миргород — Гадяч
17:10Миргород — Хорол
17:15Миргород — Комишня
17:20Миргород — Хомутець
17:30Миргород — Полтава
18:10Миргород — Клюшниківка
18:45Миргород — Полтава

за маршрутами автобусів

Миргород — Велика Обухівка
05:35 05:35 11:50 11:50

Миргород — Великий Байрак
07:00 13:15

Миргород — Верхня Будаківка
05:10 05:10 13:45 13:45

Миргород — Гадяч
09:00 11:10 12:30 15:30 16:00

Миргород — Гоголево
06:00 13:00

Миргород — Дніпродзержинськ
14:40

Миргород — Дніпропетровськ
13:45

Миргород — Зубівка
06:10 07:20

Миргород — Київ
15:30

Миргород — Клюшниківка
11:40 18:10

Миргород — Комишня
05:30 09:00 14:30 17:15

Миргород — Комсомольськ
13:15

Миргород — Кременчук
07:00 07:05

Миргород — Кривий Ріг
08:45

Миргород — Лохвиця
06:25 13:30

Миргород — Мальці
05:50 12:45

Миргород — Мелітополь
07:20

Миргород — Мокріївка
05:25 13:00

Миргород — Нікополь
08:35

Миргород — Осове
05:50 12:45

Миргород — Полтава
06:20 08:15 08:25 09:30 10:10 10:10 10:20 11:05 11:40 12:25 13:30 14:45 15:55 17:30 18:45

Миргород — Попівка
06:10

Миргород — Ромодан
05:50 13:00

Миргород — Стовбине
11:10

Миргород — Суми
05:30 13:55

Миргород — Харків
06:00 06:25 14:20

Миргород — Хомутець
06:00 07:25 07:25 11:25 13:15 17:20

Миргород — Хорол
06:20 06:45 10:20 12:50 15:10 17:10

Миргород — Черкаси
05:50 14:30

Миргород — Шарківщина
05:50 13:00

Миргород — Шишаки
11:30

Миргород — Шульги
05:40 12:50

Полтава — Кременчук
11:50 14:10

Інформація оновлена: 26.09.2013