Автовокзал Миргород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воскресінська, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05355-52204

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35Миргород — Савинці
05:35Миргород — Зелений Кут
05:40Миргород — Верхня Будаківка
05:50Миргород — Осове
05:50Миргород — Шарківщина
05:50Миргород — Мальці
05:50Миргород — Черкаси
05:50Миргород — Шарківщина
06:00Шахворостівка — Вовнянка
06:00Миргород — Гадяч
06:00Миргород — Попівка
06:00Миргород — хутор Решетьків
06:10Миргород — Шахворостівка
06:10Миргород — Зубівка
06:20Миргород — Полтава
06:20Миргород — Хорол
07:00Миргород — Великий Байрак
07:05Миргород — Кременчук
07:20Миргород — Рибальське
07:20Миргород — Мелітополь
07:25Миргород — Хомутець
08:10Полтава — Кременчук
08:15Миргород — Полтава
08:25Миргород — Полтава
08:35Миргород — Гаркушинці
08:35Миргород — Нікополь
09:00Миргород — Гадяч
09:25Полтава — Лохвиця
09:30Миргород — Полтава
09:35Миргород — Гаркушинці
10:10Миргород — Полтава
10:20Миргород — Хорол
10:25Полтава — Лохвиця
10:25Миргород — Малинівкамир
10:50Миргород — Гаркушинці
11:05Миргород — Полтава
11:10Миргород — Гадяч
11:20Миргород — Стовбине
11:25Миргород — Хомутець
11:30Миргород — Савинці
11:30Миргород — Зелений Кут
11:40Миргород — Полтава
11:50Полтава — Кременчук
11:50Миргород — Рибальське
12:20Миргород — Клюшниківка
12:25Миргород — Полтава
12:25Шахворостівка — Білики
12:30Миргород — Гадяч
12:45Миргород — Осове
12:45Миргород — Мальці
12:55Миргород — хутор Решетьків
13:00Миргород — Шарківщина
13:00Миргород — Шарківщина
13:15Миргород — Горішні Плавні
13:15Миргород — Великий Байрак
13:20Миргород — Попівка
13:30Миргород — Полтава
13:30Миргород — Гаркушинці
13:45Миргород — Дніпро
14:10Полтава — Ромодан
14:30Миргород — Черкаси
14:40Миргород — Кам'янське
14:45Миргород — Полтава
14:50Миргород — Верхня Будаківка
14:50Миргород — Гаркушинці
15:15Кременчук — Полтава
15:30Миргород — Київ
15:30Лохвиця — Полтава
15:30Миргород — Гадяч
15:55Миргород — Полтава
16:00Миргород — Гадяч
16:20Миргород — Білики
16:20Кременчук — Полтава
16:20Миргород — Гаркушинці
16:35Миргород — Білики
16:45Лохвиця — Полтава
17:10Миргород — Хорол
17:20Миргород — хутор Решетьків
17:25Миргород — Рибальське
17:30Миргород — Полтава
17:40Миргород — Полтава
17:45Ромодан — Полтава
18:10Миргород — Клюшниківка
18:20Миргород — Гаркушинці
18:40Миргород — Гаркушинці
18:45Миргород — Полтава

за маршрутами автобусів

Кременчук — Полтава
15:15 16:20

Лохвиця — Полтава
15:30 16:45

Миргород — Білики
16:20 16:35

Миргород — Великий Байрак
07:00 13:15

Миргород — Верхня Будаківка
05:40 14:50

Миргород — Гадяч
06:00 09:00 11:10 12:30 15:30 16:00

Миргород — Гаркушинці
08:35 09:35 10:50 13:30 14:50 16:20 18:20 18:40

Миргород — Горішні Плавні
13:15

Миргород — Дніпро
13:45

Миргород — Зелений Кут
05:35 11:30

Миргород — Зубівка
06:10

Миргород — Кам'янське
14:40

Миргород — Київ
15:30

Миргород — Клюшниківка
12:20 18:10

Миргород — Кременчук
07:05

Миргород — Малинівкамир
10:25

Миргород — Мальці
05:50 12:45

Миргород — Мелітополь
07:20

Миргород — Нікополь
08:35

Миргород — Осове
05:50 12:45

Миргород — Полтава
06:20 08:15 08:25 09:30 10:10 11:05 11:40 12:25 13:30 14:45 15:55 17:30 17:40 18:45

Миргород — Попівка
06:00 13:20

Миргород — Рибальське
07:20 11:50 17:25

Миргород — Савинці
05:35 11:30

Миргород — Стовбине
11:20

Миргород — Хомутець
07:25 11:25

Миргород — Хорол
06:20 10:20 17:10

Миргород — Черкаси
05:50 14:30

Миргород — Шарківщина
05:50 05:50 13:00 13:00

Миргород — Шахворостівка
06:10

Миргород — хутор Решетьків
06:00 12:55 17:20

Полтава — Кременчук
08:10 11:50

Полтава — Лохвиця
09:25 10:25

Полтава — Ромодан
14:10

Ромодан — Полтава
17:45

Шахворостівка — Білики
12:25

Шахворостівка — Вовнянка
06:00

Інформація оновлена: 25.11.2019