Автовокзал Полтава АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Зіньківська, 6а (приховати карту)

Телефон довідки: 0532-511300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Полтава — Дейкалівка
05:00Полтава — Зіньків
05:05Полтава — Загрунівка
05:10Полтава — Покровське
05:15Полтава — Миргород
05:15Полтава — Михайлики
05:30Полтава — Михайлівка
05:35Полтава — Горянщина
05:45Полтава — Петренки
05:50Полтава — Писарівщина
06:10Полтава — Диканька
06:15Полтава — Глинське
06:25Полтава — Диканька
06:55Полтава — Диканька
07:01Полтава — Стасі
07:30Полтава — Водяна Балка
07:50Полтава — Диканька
08:05Полтава — Михайлівка
08:15Полтава — Писарівщина
08:35Полтава — Стасі
08:50Полтава — Диканька
08:55Полтава — Гадяч
09:25Полтава — Диканька
09:40Полтава — Шишаки
09:55Полтава — Зіньків
10:20Полтава — Диканька
10:45Полтава — Надежда
10:50Полтава — Водяна Балка
10:55Полтава — Дейкалівка
11:20Полтава — Чернещина
11:30Полтава — Михайлівка
11:40Полтава — Романівка
11:40Полтава — Шишаки
11:41Полтава — Романівка
12:00Полтава — Диканька
12:20Полтава — Глинське
12:30Полтава — Горянщина
12:40Полтава — Покровське
13:00Полтава — Жоржівка
13:00Полтава — Очканівка
13:40Полтава — Диканька
13:41Полтава — Диканька
13:45Полтава — Шишаки
13:50Полтава — Михайлики
14:05Полтава — Писарівщина
14:10Полтава — Стасі
14:20Полтава — Миргород
14:25Полтава — Глинське
14:35Полтава — Надежда
14:35Полтава — Надежда
14:55Полтава — Диканька
15:25Полтава — Диканька
15:35Полтава — Зіньків
15:40Полтава — Михайлівка
16:15Полтава — Горянщина
16:35Полтава — Диканька
16:35Полтава — Чорноглазівка
16:40Полтава — Покровське
16:50Полтава — Дейкалівка
16:55Полтава — Стасі
17:05Полтава — Очканівка
17:30Полтава — Писарівщина
17:30Полтава — Високе
17:50Полтава — Диканька
17:51Полтава — Жоржівка
18:05Полтава — Романівка
18:30Полтава — Михайлівка
18:40Полтава — Шишаки
18:45Полтава — Шишаки
19:10Полтава — Диканька
19:11Полтава — Диканька

за маршрутами автобусів

Полтава — Високе
17:30

Полтава — Водяна Балка
07:30 10:50

Полтава — Гадяч
08:55

Полтава — Глинське
06:15 12:20 14:25

Полтава — Горянщина
05:35 12:30 16:15

Полтава — Дейкалівка
04:30 10:55 16:50

Полтава — Диканька
06:10 06:25 06:55 07:50 08:50 09:25 10:20 12:00 13:40 13:41 14:55 15:25 16:35 17:50 19:10 19:11

Полтава — Жоржівка
13:00 17:51

Полтава — Загрунівка
05:05

Полтава — Зіньків
05:00 09:55 15:35

Полтава — Миргород
05:15 14:20

Полтава — Михайлики
05:15 13:50

Полтава — Михайлівка
05:30 08:05 11:30 15:40 18:30

Полтава — Надежда
10:45 14:35 14:35

Полтава — Очканівка
13:00 17:05

Полтава — Петренки
05:45

Полтава — Писарівщина
05:50 08:15 14:05 17:30

Полтава — Покровське
05:10 12:40 16:40

Полтава — Романівка
11:40 11:41 18:05

Полтава — Стасі
07:01 08:35 14:10 16:55

Полтава — Чернещина
11:20

Полтава — Чорноглазівка
16:35

Полтава — Шишаки
09:40 11:40 13:45 18:40 18:45

Інформація оновлена: 25.11.2019