Автовокзал Шепетівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Старокостянтинівське шосе, 2 (приховати карту)

Телефон довідки: 03840-54076

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Шепетівка — Хмельницький
05:35Шепетівка — Львів
05:50Шепетівка — Яблунівка
06:00Шепетівка — Конотоп
06:00Славута — Хмельницький
06:10Шепетівка — Марківці
06:15Шепетівка — Пашуки
06:20Шепетівка — Хутір
06:20Шепетівка — Жилинці
06:25Шепетівка — Серединці
06:25Шепетівка — Хмельницький
06:35Шепетівка — Ізяслав
06:40Шепетівка — Білокриниччя
06:40Шепетівка — Пліщин
06:45Славута — Хмельницький
06:50Шепетівка — Тернопіль
06:55Шепетівка — Плесна
07:00Шепетівка — Сошки
07:00Шепетівка — Полонне
07:00Шепетівка — Пиляї
07:00Шепетівка — Хмельницький
07:05Шепетівка — Поляни
07:10Шепетівка — Пліщин
07:10Хмельницький — Рівне
07:15Нетішин — Хмельницький
07:20Шепетівка — Березна
07:20Шепетівка — Чотирбоки
07:40Шепетівка — Чернівці
07:40Шепетівка — Чернівці
07:50Шепетівка — Білокриниччя
07:50Шепетівка — Гриців
07:55Лодзь (Пол) — Чернівці
08:00Шепетівка — Велика Медведівка
08:00Шепетівка — Славута
08:05Рівне — Хмельницький
08:05Хмельницький — Рівне
08:10Шепетівка — Полонне
08:10Шепетівка — Плесна
08:10Шепетівка — Пліщин
08:10Шепетівка — Вовківці
08:25Шепетівка — Мокіївці
08:40Нетішин — Хмельницький
08:45Шепетівка — Серединці
09:05Славута — Кам'янець-Подільський
09:10Шепетівка — Лозичне
09:10Шепетівка — Плесна
09:10Шепетівка — Жолудки
09:20Шепетівка — Жилинці
09:30Шепетівка — Хмельницький
09:30Шепетівка — Михайлючка
09:30Шепетівка — Полонне
09:40Хмельницький — Рівне
09:50Шепетівка — Білокриниччя
09:55Нетішин — Тульчин
10:00Ізяслав — Київ
10:10Шепетівка — Велика Медведівка
10:10Шепетівка — Плесна
10:15Хмельницький — Луцьк
10:20Берездів — Хмельницький
10:25Шепетівка — Ізяслав
10:30Шепетівка — Полонне
10:30Кам'янець-Подільський — Нетішин
10:35Шепетівка — Яблунівка
10:45Шепетівка — Велика Шкарівка
10:45Шепетівка — Велика Медведівка
11:00Шепетівка — Поляни
11:00Вроцлав (Пол) — Чернівці
11:05Хмельницький — Славута
11:10Шепетівка — Лозичне
11:10Шепетівка — Пліщин
11:10Шепетівка — Хутір
11:10Шепетівка — Плесна
11:20Шепетівка — Хмельницький
11:20Шепетівка — Рівне
11:25Шепетівка — Мокіївці
11:25Шепетівка — Ізяслав
11:30Шепетівка — Полонне
11:45Хмельницький — Славута
11:50Нетішин — Кам'янець-Подільський
11:50Шепетівка — Білокриниччя
11:50Шепетівка — Гриців
12:00Шепетівка — Славута
12:03Рівне — Кам'янець-Подільський
12:03Рівне — Кам'янець-Подільський
12:10Шепетівка — Жилинці
12:10Шепетівка — Плесна
12:10Шепетівка — Жолудки
12:10Щецин (Пол) — Житомир
12:15Хмельницький — Рівне
12:25Шепетівка — Березна
12:25Шепетівка — Чотирбоки
12:30Шепетівка — Полонне
12:30Острог — Познань (Пол)
12:35Луцьк — Хмельницький
12:45Шепетівка — Гриців
12:45Шепетівка — Пиляї
12:45Тульчин — Нетішин
12:50Шепетівка — Пашуки
12:55Шепетівка — Сошки
12:55Славута — Хмельницький
13:00Хмельницький — Вроцлав (Пол)
13:10Шепетівка — Велика Медведівка
13:10Шепетівка — Плесна
13:10Шепетівка — Лозичне
13:10Шепетівка — Пліщин
13:26Шепетівка — Ізяслав
13:30Шепетівка — Марківці
13:30Шепетівка — Полонне
13:35Рівне — Кам'янець-Подільський
13:35Рівне — Кам'янець-Подільський
13:45Шепетівка — Конотоп
13:45Хмельницький — Нетішин
13:50Шепетівка — Білокриниччя
13:50Шепетівка — Хутір
13:55Шепетівка — Ізяслав
14:00Шепетівка — Поляни
14:00Кам'янець-Подільський — Рівне
14:00Шепетівка — Вовківці
14:00Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Шепетівка — Гриців
14:15Шепетівка — Хмельницький
14:15Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
14:15Шепетівка — Волочиськ
14:25Хмельницький — Славута
14:25Славута — Хмельницький
14:30Шепетівка — Полонне
14:35Шепетівка — Яблунівка
14:45Чернівці — Лодзь (Пол)
14:55Шепетівка — Чотирбоки
15:00Шепетівка — Жолудки
15:00Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
15:00Нетішин — Хмельницький
15:15Хмельницький — Нетішин
15:20Шепетівка — Гриців
15:20Шепетівка — Білокриниччя
15:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:30Шепетівка — Полонне
15:45Славута — Хмельницький
15:45Шепетівка — Теофіполь
15:50Шепетівка — Білокриниччя
15:50Шепетівка — Пліщин
15:50Шепетівка — Пашуки
16:00Шепетівка — Славута
16:10Кам'янець-Подільський — Нетішин
16:10Шепетівка — Лозичне
16:20Кам'янець-Подільський — Рівне
16:20Хмельницький — Варшава (Пол)
16:20Кам'янець-Подільський — Рівне
16:30Шепетівка — Полонне
16:30Нетішин — Кам'янець-Подільський
16:40Хмельницький — Берездів
16:40Шепетівка — Гриців
16:40Шепетівка — Плесна
16:50Рівне — Хмельницький
17:00Хмельницький — Славута
17:00Шепетівка — Жолудки
17:10Шепетівка — Поляни
17:10Шепетівка — Велика Медведівка
17:15Шепетівка — Серединці
17:20Шепетівка — Білокриниччя
17:20Хмельницький — Нетішин
17:35Хмельницький — Рівне
17:35Шепетівка — Яблунівка
17:40Шепетівка — Плесна
17:45Шепетівка — Марківці
17:50Шепетівка — Білокриниччя
17:50Рівне — Хмельницький
17:50Шепетівка — Пліщин
17:55Шепетівка — Жилинці
18:00Шепетівка — Хутір
18:00Шепетівка — Полонне
18:00Шепетівка — Пашуки
18:05Хмельницький — Славута
18:05Шепетівка — Березна
18:15Нетішин — Хмельницький
18:20Шепетівка — Славута
18:20Шепетівка — Білокриниччя
18:35Славута — Хмельницький
18:40Шепетівка — Плесна
18:55Шепетівка — Рівне
19:00Рівне — Хмельницький
19:05Хмельницький — Луцьк
19:15Хмельницький — Славута
19:20Шепетівка — Серединці
19:25Хмельницький — Нетішин
19:45Кам'янець-Подільський — Славута
19:50Луцьк — Хмельницький
19:50Шепетівка — Гриців
19:55Шепетівка — Ізяслав

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Київ
10:00

Берездів — Хмельницький
10:20

Вроцлав (Пол) — Чернівці
11:00

Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
14:15

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
15:00

Кам'янець-Подільський — Нетішин
10:30 16:10

Кам'янець-Подільський — Рівне
14:00 14:00 16:20 16:20

Кам'янець-Подільський — Славута
19:45

Лодзь (Пол) — Чернівці
07:55

Луцьк — Хмельницький
12:35 19:50

Нетішин — Кам'янець-Подільський
11:50 16:30

Нетішин — Тульчин
09:55

Нетішин — Хмельницький
07:15 08:40 15:00 18:15

Острог — Познань (Пол)
12:30

Рівне — Кам'янець-Подільський
12:03 12:03 13:35 13:35

Рівне — Хмельницький
08:05 16:50 17:50 19:00

Славута — Кам'янець-Подільський
09:05

Славута — Хмельницький
06:00 06:45 12:55 14:25 15:45 18:35

Тульчин — Нетішин
12:45

Хмельницький — Берездів
16:40

Хмельницький — Варшава (Пол)
16:20

Хмельницький — Вроцлав (Пол)
13:00

Хмельницький — Луцьк
10:15 19:05

Хмельницький — Нетішин
13:45 15:15 17:20 19:25

Хмельницький — Рівне
07:10 08:05 09:40 12:15 17:35

Хмельницький — Славута
11:05 11:45 14:25 17:00 18:05 19:15

Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:30

Чернівці — Лодзь (Пол)
14:45

Шепетівка — Ізяслав
06:35 10:25 11:25 13:26 13:55 19:55

Шепетівка — Березна
07:20 12:25 18:05

Шепетівка — Білокриниччя
06:40 07:50 09:50 11:50 13:50 15:20 15:50 17:20 17:50 18:20

Шепетівка — Велика Медведівка
08:00 10:10 10:45 13:10 17:10

Шепетівка — Велика Шкарівка
10:45

Шепетівка — Вовківці
08:10 14:00

Шепетівка — Волочиськ
14:15

Шепетівка — Гриців
07:50 11:50 12:45 14:10 15:20 16:40 19:50

Шепетівка — Жилинці
06:20 09:20 12:10 17:55

Шепетівка — Жолудки
09:10 12:10 15:00 17:00

Шепетівка — Конотоп
06:00 13:45

Шепетівка — Лозичне
09:10 11:10 13:10 16:10

Шепетівка — Львів
05:35

Шепетівка — Марківці
06:10 13:30 17:45

Шепетівка — Михайлючка
09:30

Шепетівка — Мокіївці
08:25 11:25

Шепетівка — Пашуки
06:15 12:50 15:50 18:00

Шепетівка — Пиляї
07:00 12:45

Шепетівка — Плесна
06:55 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 16:40 17:40 18:40

Шепетівка — Пліщин
06:40 07:10 08:10 11:10 13:10 15:50 17:50

Шепетівка — Полонне
07:00 08:10 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 18:00

Шепетівка — Поляни
07:05 11:00 14:00 17:10

Шепетівка — Рівне
11:20 18:55

Шепетівка — Серединці
06:25 08:45 17:15 19:20

Шепетівка — Славута
08:00 12:00 16:00 18:20

Шепетівка — Сошки
07:00 12:55

Шепетівка — Теофіполь
15:45

Шепетівка — Тернопіль
06:50

Шепетівка — Хмельницький
05:10 06:25 07:00 09:30 11:20 14:15

Шепетівка — Хутір
06:20 11:10 13:50 18:00

Шепетівка — Чернівці
07:40 07:40

Шепетівка — Чотирбоки
07:20 12:25 14:55

Шепетівка — Яблунівка
05:50 10:35 14:35 17:35

Щецин (Пол) — Житомир
12:10

Інформація оновлена: 06.12.2019