Автовокзал Радивилів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Невського, 90 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03633-43331

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Броди — Рівне
05:30Радивилів — Рівне ч/з Демидівка (кр Сб-Нд)
05:45Радивилів — Рівне ч/з Хотин
06:00Броди — Луцьк ч/з Дубно
06:00Радивилів — Копані ч/з Підзамче
06:30Радивилів — Жовтневе (кр Сб-Нд)
06:45Радивилів — Рівне
07:10Броди — Кременець
07:10Радивилів — Дубини
07:20Підзамче — Рівне ч/з Радивилів
07:30Радивилів — Дружба (кр Сб-Нд)
07:35Рівне — Львів
07:35Кременець — Броди
07:35Золочів — Рівне
08:00Радивилів — Рівне ч/з Козин
08:00Радивилів — Копані ч/з Засув (кр Сб-Нд)
08:25Кременець — Львів
08:25Почаїв — Рівне
08:25Радивилів — Карпилівка ч/з Ситне (кр Сб-Нд)
08:40Броди — Кременець
08:55Радивилів — Рівне
09:30Кременець — Сокаль
09:30Радивилів — Рівне
09:30Радивилів — Дружба ч/з Гаї-Лев'ятинські (кр Сб)
09:40Рівне — Сестрятин
09:50Радивилів — Рівне ч/з Козин
09:50Радивилів — Дубно ч/з Почаїв
10:10Сокаль — Рівне
10:20Радивилів — Козин ч/з Ситне
10:20Львів — Кременець
10:30Радивилів — Теслугів ч/з Срібне
10:40Радивилів — Рівне
10:40Кременець — Броди
10:50Рівне — Почаїв
11:00Радивилів — Дружба ч/з Батьків (кр Сб-Нд)
11:05Радивилів — Жовтневе (кр Сб-Нд)
11:05Радивилів — Рівне ч/з Хотин
11:20Сестрятин — Рівне
11:40Радивилів — Іващуки
11:45Радивилів — Дубно ч/з Демидівка (кр Сб-Нд)
12:00Радивилів — Рівне ч/з Козин
12:25Радивилів — Підвисоке (кр Сб-Нд)
12:25Радивилів — Рідків ч/з Гоноратка (кр Сб-Нд)
12:30Рівне — Броди
12:30Радивилів — Копані ч/з Підзамче (кр Сб-Нд)
12:50Радивилів — Митниця (кр Сб-Нд)
12:50Радивилів — Рівне
13:05Броди — Кременець
13:15Радивилів — Рівне ч/з Козин
13:30Кременець — Броди
13:30Радивилів — Козин ч/з Срібне
13:40Броди — Рівне
13:40Рівне — Почаїв
13:45Радивилів — Рівне ч/з Демидівка
14:00Радивилів — Рівне ч/з Козин
14:10Рівне — Підзамче ч/з Радивилів
14:10Почаїв — Рівне
14:20Радивилів — Дружба (кр Сб-Нд)
14:30Радивилів — Копані ч/з Засув (кр Сб-Нд)
14:40Кременець — Львів
14:45Радивилів — Рівне
14:45Радивилів — Жовтневе (кр Сб-Нд)
15:15Підзамче — Рівне ч/з Радивилів
15:20Броди — Кременець
15:35Радивилів — Дубини
15:35Радивилів — Дружба ч/з Гаї-Лев'ятинські (кр Сб-Нд)
15:40Рівне — Золочів
15:45Радивилів — Карпилівка (кр Сб-Нд)
16:05Радивилів — Рівне
16:20Радивилів — Демидівка (кр Сб)
16:25Рівне — Сестрятин
16:30Львів — Рівне
16:30Радивилів — Іващуки
16:40Кременець — Броди
16:45Рівне — Сокаль
17:00Радивилів — Підвисоке
17:00Почаїв — Рівне
17:00Луцьк — Броди
17:10Радивилів — Дубно ч/з Почаїв (кр Сб-Нд)
17:30Радивилів — Рівне ч/з Жовтневе (Нд)
17:40Сестрятин — Рівне ч/з Козин
17:55Львів — Кременець
18:10Радивилів — Рідків ч/з Гоноратка (кр Сб)
18:15Радивилів — Рівне (кр Сб-Нд)
18:15Броди — Луцьк ч/з Дубно
18:20Кременець — Броди
18:30Радивилів — Дружба ч/з Батьків
18:40Радивилів — Козин ч/з Ситне
18:45Сокаль — Кременець
19:00Луцьк — Броди
19:00Рівне — Підзамче ч/з Радивилів
19:00Радивилів — Рівне ч/з Козин
19:00Радивилів — Рівне ч/з Хотин
19:10Рівне — Почаїв
19:35Рівне — Броди
19:55Броди — Кременець
20:20Радивилів — Козин ч/з Ситне

за маршрутами автобусів

Броди — Кременець
07:10 08:40 13:05 15:20 19:55

Броди — Луцьк ч/з Дубно
06:00 18:15

Броди — Рівне
05:30 13:40

Золочів — Рівне
07:35

Кременець — Броди
07:35 10:40 13:30 16:40 18:20

Кременець — Львів
08:25 14:40

Кременець — Сокаль
09:30

Луцьк — Броди
17:00 19:00

Львів — Кременець
10:20 17:55

Львів — Рівне
16:30

Почаїв — Рівне
08:25 14:10 17:00

Підзамче — Рівне ч/з Радивилів
07:20 15:15

Радивилів — Іващуки
11:40 16:30

Радивилів — Демидівка
16:20(кр Сб)

Радивилів — Дружба
07:30(кр Сб-Нд) 14:20(кр Сб-Нд)

Радивилів — Дружба ч/з Батьків
11:00(кр Сб-Нд) 18:30

Радивилів — Дружба ч/з Гаї-Лев'ятинські
09:30(кр Сб) 15:35(кр Сб-Нд)

Радивилів — Дубини
07:10 15:35

Радивилів — Дубно ч/з Демидівка
11:45(кр Сб-Нд)

Радивилів — Дубно ч/з Почаїв
09:50 17:10(кр Сб-Нд)

Радивилів — Жовтневе
06:30(кр Сб-Нд) 11:05(кр Сб-Нд) 14:45(кр Сб-Нд)

Радивилів — Карпилівка
15:45(кр Сб-Нд)

Радивилів — Карпилівка ч/з Ситне
08:25(кр Сб-Нд)

Радивилів — Козин ч/з Ситне
10:20 18:40 20:20

Радивилів — Козин ч/з Срібне
13:30

Радивилів — Копані ч/з Засув
08:00(кр Сб-Нд) 14:30(кр Сб-Нд)

Радивилів — Копані ч/з Підзамче
06:00 12:30(кр Сб-Нд)

Радивилів — Митниця
12:50(кр Сб-Нд)

Радивилів — Підвисоке
12:25(кр Сб-Нд) 17:00

Радивилів — Рівне
06:45 08:55 09:30 10:40 12:50 14:45 16:05 18:15(кр Сб-Нд)

Радивилів — Рівне ч/з Демидівка
05:30(кр Сб-Нд) 13:45

Радивилів — Рівне ч/з Жовтневе
17:30(Нд)

Радивилів — Рівне ч/з Козин
08:00 09:50 12:00 13:15 14:00 19:00

Радивилів — Рівне ч/з Хотин
05:45 11:05 19:00

Радивилів — Рідків ч/з Гоноратка
12:25(кр Сб-Нд) 18:10(кр Сб)

Радивилів — Теслугів ч/з Срібне
10:30

Рівне — Броди
12:30 19:35

Рівне — Золочів
15:40

Рівне — Львів
07:35

Рівне — Почаїв
10:50 13:40 19:10

Рівне — Підзамче ч/з Радивилів
14:10 19:00

Рівне — Сестрятин
09:40 16:25

Рівне — Сокаль
16:45

Сестрятин — Рівне
11:20

Сестрятин — Рівне ч/з Козин
17:40

Сокаль — Кременець
18:45

Сокаль — Рівне
10:10

Інформація оновлена: 27.09.2013