Автовокзал Радивилів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Невського, 90 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03633-43331

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35Броди — Рівне
05:40Радивилів — Рівне
06:00Броди — Луцьк
06:05Радивилів — Рівне
06:30Радивилів — Нова Пляшева
06:45Радивилів — Рівне
07:03Золочів — Рівне
07:15Броди — Кременець
07:25Підзамче — Рівне
07:35Кременець — Броди
07:40Радивилів — Копани
07:40Рівне — Львів
07:55Радивилів — Рівне
08:25Радивилів — Карпилівка
08:25Почаїв — Рівне
08:30Кременець — Львів
08:50Броди — Кременець
09:00Радивилів — Рівне
09:30Радивилів — Дружба
09:30Дружба — Рівне
09:40Рівне — Сестрятин
09:50Радивилів — Рівне
09:50Радивилів — Дубно
10:00Лодзь (Пол) — Рівне
10:10Сокаль — Рівне
10:20Радивилів — Козин
10:20Львів — Кременець
10:30Радивилів — Теслугів
10:30Радивилів — Рівне
10:50Рівне — Почаїв
10:57Кременець — Броди
11:00Радивилів — Дружба
11:05Радивилів — Нова Пляшева
11:10Радивилів — Рівне
11:20Сестрятин — Рівне
11:40Радивилів — Іващуки
11:50Радивилів — Пляшева
12:00Радивилів — Рівне
12:20Радивилів — Копани
12:25Радивилів — Хотин
12:25Радивилів — Підвисоке
12:30Рівне — Броди
12:50Радивилів — Рівне
13:15Радивилів — Рівне
13:15Броди — Кременець
13:30Радивилів — Козин
13:35Кременець — Броди
13:40Рівне — Почаїв
13:45Дружба — Рівне
13:45Броди — Рівне
14:00Радивилів — Рівне
14:05Радивилів — Рівне
14:10Почаїв — Рівне
14:20Радивилів — Дружба
14:30Радивилів — Підзамче
14:35Радивилів — Козин
14:40Кременець — Львів
14:45Радивилів — Рівне
15:20Підзамче — Рівне
15:20Броди — Кременець
15:40Радивилів — Нова Пляшева
15:40Рівне — Дружба
15:45Радивилів — Карпилівка
15:52Рівне — Золочів
16:05Дружба — Рівне
16:20Радивилів — Крупець
16:25Рівне — Сестрятин
16:30Радивилів — Іващуки
16:35Львів — Рівне
16:47Кременець — Броди
17:00Почаїв — Рівне
17:00Радивилів — Пляшева
17:05Луцьк — Броди
17:05Рівне — Сокаль
17:10Радивилів — Дубно
17:25Радивилів — Підвисоке
17:40Сестрятин — Рівне
18:05Львів — Кременець
18:10Радивилів — Хотин
18:15Радивилів — Рівне
18:15Радивилів — Дружба
18:20Броди — Луцьк
18:40Радивилів — Козин
18:45Кременець — Броди
19:00Радивилів — Рівне
19:10Радивилів — Рівне
19:10Радивилів — Підзамче
19:20Рівне — Почаїв
19:20Луцьк — Броди
19:35Рівне — Броди
19:55Броди — Кременець
20:30Радивилів — Козин
20:40Рівне — Лодзь (Пол)
21:25Рівне — Дружба

за маршрутами автобусів

Броди — Кременець
07:15 08:50 13:15 15:20 19:55

Броди — Луцьк
06:00 18:20

Броди — Рівне
05:35 13:45

Дружба — Рівне
09:30 13:45 16:05

Золочів — Рівне
07:03

Кременець — Броди
07:35 10:57 13:35 16:47 18:45

Кременець — Львів
08:30 14:40

Лодзь (Пол) — Рівне
10:00

Луцьк — Броди
17:05 19:20

Львів — Кременець
10:20 18:05

Львів — Рівне
16:35

Почаїв — Рівне
08:25 14:10 17:00

Підзамче — Рівне
07:25 15:20

Радивилів — Іващуки
11:40 16:30

Радивилів — Дружба
09:30 11:00 14:20 18:15

Радивилів — Дубно
09:50 17:10

Радивилів — Карпилівка
08:25 15:45

Радивилів — Козин
10:20 13:30 14:35 18:40 20:30

Радивилів — Копани
07:40 12:20

Радивилів — Крупець
16:20

Радивилів — Нова Пляшева
06:30 11:05 15:40

Радивилів — Пляшева
11:50 17:00

Радивилів — Підвисоке
12:25 17:25

Радивилів — Підзамче
14:30 19:10

Радивилів — Рівне
05:40 06:05 06:45 07:55 09:00 09:50 10:30 11:10 12:00 12:50 13:15 14:00 14:05 14:45 18:15 19:00 19:10

Радивилів — Теслугів
10:30

Радивилів — Хотин
12:25 18:10

Рівне — Броди
12:30 19:35

Рівне — Дружба
15:40 21:25

Рівне — Золочів
15:52

Рівне — Лодзь (Пол)
20:40

Рівне — Львів
07:40

Рівне — Почаїв
10:50 13:40 19:20

Рівне — Сестрятин
09:40 16:25

Рівне — Сокаль
17:05

Сестрятин — Рівне
11:20 17:40

Сокаль — Рівне
10:10

Інформація оновлена: 01.12.2019