Автовокзал Куп'янськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ковальська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05742-53400

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:55Куп'янськ — Дворічанське ч/з Дворічна (Сб-Пн)
03:55Куп'янськ — Тополі ч/з Дворічна (Вт,Чт)
04:10Куп'янськ — Лісна Стінка
04:10Куп'янськ — Григорівка ч/з Дворічна (Сб)
04:40Куп’янськ — Харків
04:50Куп'янськ — Григорівка ч/з Дворічна (кр Сб)
04:50Куп'янськ — Дніпропетровськ
05:00Куп'янськ — Мечнікове ч/з Дворічна
05:10Куп'янськ — Миколаївка
05:10Ківшарівка — Харків
05:25Куп'янськ — Берестове (Вт,Чт,Сб-Нд)
05:25Куп'янськ — Терни ч/з Дворічна (Вт-Ср,Пт,Нд)
05:30Куп'янськ — Просянка
05:40Дворічна — Харків
05:55Куп'янськ — Ізюм
06:00Куп’янськ — Харків
06:30Куп’янськ — Харків (кр Нд)
06:45Куп'янськ — Смородьківка
06:55Куп'янськ — Валуйки (кр Пн)
07:00Куп’янськ — Харків
07:05Сватове — Харків
07:30Куп'янськ — Сеньок (Сб)
07:35Ківшарівка — Харків
08:10Куп'янськ — Сеньок (Ср)
08:10Куп’янськ — Харків
09:00Куп'янськ — Лісна Стінка
09:05Білокуракине — Харків
09:20Куп'янськ — Ізюм
09:25Харків — Щастя
09:30Куп'янськ — Благодатівка
09:30Дворічна — Харків
09:43Харків — Сєвєродонецьк
09:45Куп'янськ — Григорівка ч/з Дворічна
09:57Сєвєродонецьк — Харків
10:15Старобільськ — Харків
10:20Куп’янськ — Борова (кр Нд)
10:21Харків — Старобільськ
10:45Куп'янськ — Мечнікове ч/з Дворічна
10:50Куп'янськ — Вільшана
10:50Куп’янськ — Харків
10:55Новопсков — Харків
11:10Куп’янськ — Шевченкове (Сб)
11:12Харків — Дворічна
11:25Куп'янськ — Просянка
11:30Куп'янськ — Дворічанське ч/з Дворічна (Сб-Пн)
11:30Куп'янськ — Тополі ч/з Дворічна (Вт,Чт)
11:35Куп’янськ — Харків
11:40Куп'янськ — Миколаївка
11:40Куп'янськ — Сенькове
12:00Куп'янськ — Берестове (Вт,Чт,Сб-Нд)
12:05Куп'янськ — Терни ч/з Дворічна (Вт-Ср,Пт,Нд)
12:45Куп’янськ — Харків
13:00Куп'янськ — Сеньок (Ср)
13:10Луганськ — Харків
13:10Харків — Новоайдар
13:15Куп'янськ — Ізюм
13:20Куп'янськ — Смородьківка
13:25Сєвєродонецьк — Харків
14:00Дворічна — Харків
14:25Харків — Сєвєродонецьк
14:30Куп'янськ — Лісна Стінка
14:40Куп'янськ — Григорівка ч/з Дворічна
15:00Куп'янськ — Слов’янськ
15:00Ківшарівка — Харків
15:20Куп'янськ — Миколаївка
15:25Куп'янськ — Вільшана
15:25Лисичанськ — Харків
15:30Куп'янськ — Мечнікове ч/з Дворічна
15:40Харків — Лисичанськ
15:45Харків — Дворічна
15:45Харків — Сватове (кр Сб-Нд)
15:55Ківшарівка — Харків (Пт,Нд)
16:30Куп’янськ — Харків
16:55Харків — Білокуракине
17:00Куп'янськ — Ізюм
17:04Лисичанськ — Харків
17:10Харків — Дворічна
17:20Куп'янськ — Просянка
17:40Куп'янськ — Берестове (Пт)
17:40Дворічна — Харків
18:00Харків — Сєвєродонецьк
18:20Білокуракине — Харків
18:30Харків — Новопсков
19:05Сєвєродонецьк — Харків
19:22Харків — Дворічна
19:40Харків — Старобільськ

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Харків
09:05 18:20

Дворічна — Харків
05:40 09:30 14:00 17:40

Куп'янськ — Ізюм
05:55 09:20 13:15 17:00

Куп'янськ — Берестове
05:25(Вт,Чт,Сб-Нд) 12:00(Вт,Чт,Сб-Нд) 17:40(Пт)

Куп'янськ — Благодатівка
09:30

Куп'янськ — Валуйки
06:55(кр Пн)

Куп'янськ — Вільшана
10:50 15:25

Куп'янськ — Григорівка ч/з Дворічна
04:10(Сб) 04:50(кр Сб) 09:45 14:40

Куп'янськ — Дворічанське ч/з Дворічна
03:55(Сб-Пн) 11:30(Сб-Пн)

Куп'янськ — Дніпропетровськ
04:50

Куп'янськ — Лісна Стінка
04:10 09:00 14:30

Куп'янськ — Мечнікове ч/з Дворічна
05:00 10:45 15:30

Куп'янськ — Миколаївка
05:10 11:40 15:20

Куп'янськ — Просянка
05:30 11:25 17:20

Куп'янськ — Сенькове
11:40

Куп'янськ — Сеньок
07:30(Сб) 08:10(Ср) 13:00(Ср)

Куп'янськ — Слов’янськ
15:00

Куп'янськ — Смородьківка
06:45 13:20

Куп'янськ — Терни ч/з Дворічна
05:25(Вт-Ср,Пт,Нд) 12:05(Вт-Ср,Пт,Нд)

Куп'янськ — Тополі ч/з Дворічна
03:55(Вт,Чт) 11:30(Вт,Чт)

Куп’янськ — Борова
10:20(кр Нд)

Куп’янськ — Харків
04:40 06:00 06:30(кр Нд) 07:00 08:10 10:50 11:35 12:45 16:30

Куп’янськ — Шевченкове
11:10(Сб)

Ківшарівка — Харків
05:10 07:35 15:00 15:55(Пт,Нд)

Лисичанськ — Харків
15:25 17:04

Луганськ — Харків
13:10

Новопсков — Харків
10:55

Сватове — Харків
07:05

Старобільськ — Харків
10:15

Сєвєродонецьк — Харків
09:57 13:25 19:05

Харків — Білокуракине
16:55

Харків — Дворічна
11:12 15:45 17:10 19:22

Харків — Лисичанськ
15:40

Харків — Новоайдар
13:10

Харків — Новопсков
18:30

Харків — Сватове
15:45(кр Сб-Нд)

Харків — Старобільськ
10:21 19:40

Харків — Сєвєродонецьк
09:43 14:25 18:00

Харків — Щастя
09:25

Інформація оновлена: 18.02.2016