Автовокзал Новий Розділ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. П. Сагайдачного, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03261-20351

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Новий Розділ — Львів ч/з Калинівка
05:30Новий Розділ — Львів
05:40Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
05:45Новий Розділ — Львів
06:00Миколаїв — Рудківці
06:00Новий Розділ — Львів
06:00Ходорів — Дрогобич (кр Нд)
06:10Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
06:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
06:15Новий Розділ — Львів
06:30Новий Розділ — Львів ч/з Дев'ятники
06:30Новий Розділ — Львів
06:30Миколаїв — Бориничі
06:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
06:45Новий Розділ — Львів
06:45Новий Розділ — Долішнє
06:50Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
07:00Новий Розділ — Львів
07:05Новий Розділ — Луцьк
07:10Новий Розділ — Рогатин ч/з Ходорів
07:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
07:15Новий Розділ — Львів
07:30Новий Розділ — Молодинче
07:30Новий Розділ — Львів
07:40Новий Розділ — Долішнє
07:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
07:45Новий Розділ — Львів
07:50Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
08:00Новий Розділ — Львів
08:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
08:15Новий Розділ — Рогатин ч/з Черче (кр Нд)
08:15Новий Розділ — Львів
08:30Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
08:30Новий Розділ — Львів
08:35Новий Розділ — Долішнє
08:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
08:45Новий Розділ — Львів
09:00Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
09:00Новий Розділ — Львів
09:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
09:15Новий Розділ — Львів
09:30Новий Розділ — Прага (Чех) (Вт,Сб)
09:30Новий Розділ — Львів
09:30Новий Розділ — Корчівка (кр Нд)
09:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
09:45Новий Розділ — Львів
09:50Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
10:00Новий Розділ — Львів
10:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
10:15Новий Розділ — Львів
10:30Новий Розділ — Львів ч/з Калинівка
10:30Новий Розділ — Львів
10:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
10:45Новий Розділ — Львів
10:50Миколаїв — Журів (кр Вт)
11:00Новий Розділ — Львів
11:05Миколаїв — Бориничі
11:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
11:15Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
11:15Новий Розділ — Львів
11:30Новий Розділ — Молодинче
11:30Новий Розділ — Львів
11:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
11:45Новий Розділ — Львів
11:50Новий Розділ — Львів ч/з Дев'ятники
12:00Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
12:00Новий Розділ — Львів
12:00Ходорів — Дрогобич
12:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
12:15Новий Розділ — Львів
12:30Новий Розділ — Львів
12:40Новий Розділ — Рогатин ч/з Ходорів
12:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
12:45Новий Розділ — Львів
12:50Новий Розділ — Долішнє
13:00Миколаїв — Рудківці
13:00Новий Розділ — Львів
13:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
13:15Новий Розділ — Львів
13:20Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
13:30Новий Розділ — Львів
13:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
13:45Новий Розділ — Львів
14:00Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
14:00Новий Розділ — Львів
14:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
14:15Новий Розділ — Рогатин ч/з Черче (кр Нд)
14:15Новий Розділ — Львів
14:30Новий Розділ — Львів
14:40Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
14:40Новий Розділ — Долішнє
14:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
14:45Новий Розділ — Львів
15:00Новий Розділ — Львів
15:10Дрогобич — Ходорів
15:10Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
15:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
15:15Новий Розділ — Львів
15:30Новий Розділ — Львів
15:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
15:45Новий Розділ — Львів
16:00Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
16:00Новий Розділ — Львів
16:00Миколаїв — Бориничі
16:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
16:15Новий Розділ — Львів
16:20Новий Розділ — Корчівка (кр Нд)
16:30Новий Розділ — Львів ч/з Калинівка (кр Вт)
16:30Новий Розділ — Львів
16:30Новий Розділ — Долішнє
16:40Дрогобич — Ходорів
16:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
16:45Новий Розділ — Львів
17:00Миколаїв — Рудківці
17:00Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
17:00Новий Розділ — Львів
17:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
17:15Новий Розділ — Львів
17:20Миколаїв — Журів (кр Вт)
17:30Новий Розділ — Львів
17:30Новий Розділ — Долішнє
17:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
17:45Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
17:45Новий Розділ — Львів
18:00Новий Розділ — Молодинче
18:00Новий Розділ — Львів
18:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
18:15Новий Розділ — Львів
18:30Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
18:30Новий Розділ — Львів
18:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
18:45Новий Розділ — Львів
19:00Новий Розділ — Львів
19:15Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
19:15Новий Розділ — Львів
19:30Новий Розділ — Львів
19:30Новий Розділ — Долішнє
19:45Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
19:45Новий Розділ — Львів
20:00Новий Розділ — Львів
20:00Миколаїв — Бориничі
20:15Новий Розділ — Львів
20:20Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
20:30Новий Розділ — Львів

за маршрутами автобусів

Дрогобич — Ходорів
15:10 16:40

Миколаїв — Бориничі
06:30 11:05 16:00 20:00

Миколаїв — Журів
10:50(кр Вт) 17:20(кр Вт)

Миколаїв — Рудківці
06:00 13:00 17:00

Новий Розділ — Долішнє
06:45 07:40 08:35 12:50 14:40 16:30 17:30 19:30

Новий Розділ — Корчівка
09:30(кр Нд) 16:20(кр Нд)

Новий Розділ — Луцьк
07:05

Новий Розділ — Львів
05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30

Новий Розділ — Львів ч/з Дев'ятники
06:30 11:50

Новий Розділ — Львів ч/з Калинівка
04:30 10:30 16:30(кр Вт)

Новий Розділ — Львів ч/з Ходорів
05:40 06:10 06:50 07:50 08:30 09:00 09:50 11:15 12:00 13:20 14:00 14:40 15:10 16:00 17:00 17:45 18:30 20:20

Новий Розділ — Молодинче
07:30 11:30 18:00

Новий Розділ — Прага (Чех)
09:30(Вт,Сб)

Новий Розділ — Рогатин ч/з Ходорів
07:10 12:40

Новий Розділ — Рогатин ч/з Черче
08:15(кр Нд) 14:15(кр Нд)

Новий Розділ — Стрий ч/з Жидачів
06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45

Ходорів — Дрогобич
06:00(кр Нд) 12:00

Інформація оновлена: 11.10.2013