Автовокзал Борщів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Я. Кондри, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03541-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Борщів — Хмельницький
05:20Борщів — Івано-Франківськ ч/з Товсте
05:30Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Мельниця-Подільська
05:30Окопи — Тернопіль
05:55Новосілка — Тернопіль
06:00Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Скала-Подільська
06:00Борщів — Чернівці ч/з Хотин
06:05Борщів — Чернівці ч/з Новосілка
06:10Борщів — Більче-Золоте (кр Нд)
06:10Борщів — Тернопіль ч/з Скала-Подільська
06:10Сков'ятин — Тернопіль
06:20Борщів — Чернівці ч/з Товсте
07:20Борщів — Чернівці ч/з Товсте
07:25Мельниця-Подільська — Тернопіль
07:35Борщів — Скала-Подільська
07:35Скала-Подільська — Коломия
07:50Борщів — Жилинці (Ср-Чт)
08:00Чемерівці — Чернівці ч/з Товсте
08:20Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Скала-Подільська
08:20Горошова — Тернопіль
08:35Борщів — Скала-Подільська
09:05Борщів — Заліщики ч/з Товсте
09:05Окопи — Тернопіль
09:15Кам'янець-Подільський — Чортків
09:55Борщів — Скала-Подільська
10:15Борщів — Тернопіль ч/з Скала-Подільська
10:20Борщів — Дубівка (Чт)
10:20Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Скала-Подільська
10:20Мельниця-Подільська — Тернопіль
10:30Борщів — Пилипче
10:45Калуш — Кам'янець-Подільський
10:55Борщів — Скала-Подільська
11:00Борщів — Цигани (Чт,Сб)
11:00Борщів — Шершенівка
11:00Тернопіль — Більче-Золоте
11:10Борщів — Івано-Франківськ ч/з Чортків
11:20Борщів — Горошова (кр Нд)
11:50Борщів — Збручанське
11:50Борщів — Жилинці (Ср-Чт)
11:55Борщів — Скала-Подільська
12:00Борщів — Шишківці (Пн,Чт,Сб)
12:20Борщів — Лосяч (кр Нд)
12:20Борщів — Михайлівка (кр Сб-Нд)
12:20Борщів — Скала-Подільська
12:30Борщів — Нивра
13:00Борщів — Шершенівка
13:05Чортків — Кам'янець-Подільський
13:15Тернопіль — Окопи
13:20Більче-Золоте — Тернопіль
14:00Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Скала-Подільська
14:00Тернопіль — Сков'ятин
14:20Борщів — Тернопіль ч/з Скала-Подільська
15:00Борщів — Цигани
15:05Мельниця-Подільська — Тернопіль
15:10Борщів — Шершенівка
15:15Кам'янець-Подільський — Заліщики
15:20Сков'ятин — Тернопіль (Пт,Нд)
15:25Кам'янець-Подільський — Калуш ч/з Товсте
16:50Борщів — Мельниця-Подільська
17:00Борщів — Цигани
17:05Борщів — Лосяч (кр Нд)
17:20Борщів — Більче-Золоте (кр Нд)
17:25Борщів — Горошова (кр Нд)
18:00Борщів — Тернопіль
18:00Тернопіль — Окопи
18:30Борщів — Шершенівка
18:30Чернівці — Чемерівці
19:30Борщів — Мельниця-Подільська
22:05Борщів — Мельниця-Подільська

за маршрутами автобусів

Борщів — Івано-Франківськ ч/з Товсте
05:20

Борщів — Івано-Франківськ ч/з Чортків
11:10

Борщів — Більче-Золоте
06:10(кр Нд) 17:20(кр Нд)

Борщів — Горошова
11:20(кр Нд) 17:25(кр Нд)

Борщів — Дубівка
10:20(Чт)

Борщів — Жилинці
07:50(Ср-Чт) 11:50(Ср-Чт)

Борщів — Заліщики ч/з Товсте
09:05

Борщів — Збручанське
11:50

Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Мельниця-Подільська
05:30

Борщів — Кам'янець-Подільський ч/з Скала-Подільська
06:00 08:20 10:20 14:00

Борщів — Лосяч
12:20(кр Нд) 17:05(кр Нд)

Борщів — Мельниця-Подільська
16:50 19:30 22:05

Борщів — Михайлівка
12:20(кр Сб-Нд)

Борщів — Нивра
12:30

Борщів — Пилипче
10:30

Борщів — Скала-Подільська
07:35 08:35 09:55 10:55 11:55 12:20

Борщів — Тернопіль
18:00

Борщів — Тернопіль ч/з Скала-Подільська
06:10 10:15 14:20

Борщів — Хмельницький
04:40

Борщів — Цигани
11:00(Чт,Сб) 15:00 17:00

Борщів — Чернівці ч/з Новосілка
06:05

Борщів — Чернівці ч/з Товсте
06:20 07:20

Борщів — Чернівці ч/з Хотин
06:00

Борщів — Шершенівка
11:00 13:00 15:10 18:30

Борщів — Шишківці
12:00(Пн,Чт,Сб)

Більче-Золоте — Тернопіль
13:20

Горошова — Тернопіль
08:20

Калуш — Кам'янець-Подільський
10:45

Кам'янець-Подільський — Заліщики
15:15

Кам'янець-Подільський — Калуш ч/з Товсте
15:25

Кам'янець-Подільський — Чортків
09:15

Мельниця-Подільська — Тернопіль
07:25 10:20 15:05

Новосілка — Тернопіль
05:55

Окопи — Тернопіль
05:30 09:05

Скала-Подільська — Коломия
07:35

Сков'ятин — Тернопіль
06:10 15:20(Пт,Нд)

Тернопіль — Більче-Золоте
11:00

Тернопіль — Окопи
13:15 18:00

Тернопіль — Сков'ятин
14:00

Чемерівці — Чернівці ч/з Товсте
08:00

Чернівці — Чемерівці
18:30

Чортків — Кам'янець-Подільський
13:05

Інформація оновлена: 15.10.2013