Автовокзал Алчевськ 2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Менжинського, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06442-21065

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Алчевськ — Уткине
05:30Алчевськ — Степанівка
05:45Алчевськ — Ящикове
06:00Алчевськ — Металург-3 (Сан)
06:00Алчевськ — Ганнівка
06:00Алчевськ — Луганськ
06:04Алчевськ — Луганськ
06:05Алчевськ — Брянка
06:05Алчевськ — Перевальськ
06:10Алчевськ — Криворіжжя
06:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
06:10Алчевськ — Брянка
06:10Алчевськ — Селезнівка
06:12Алчевськ — Стаханов
06:15Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
06:19Алчевськ — Луганськ
06:20Алчевськ — Артемівск (Луг)
06:20Алчевськ — Перевальськ
06:20Алчевськ — Чорнухине
06:22Алчевськ — Стаханов
06:30Алчевськ — Адріанопіль
06:30Алчевськ — Луганськ
06:30Алчевськ — Трьохізбенка
06:30Алчевськ — Олексіївка
06:32Алчевськ — Стаханов
06:33Алчевськ — Луганськ
06:35Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
06:35Алчевськ — Брянка
06:40Алчевськ — Сабівка
06:40Алчевськ — Перевальськ
06:42Алчевськ — Стаханов
06:45Алчевськ — Селезнівка
06:48Алчевськ — Луганськ
06:50Алчевськ — Степанівка
06:52Алчевськ — Стаханов
06:55Алчевськ — Лозівське
06:55Алчевськ — Брянка
06:55Алчевськ — Чорнухине
07:00Алчевськ — Металург-3 (Сан)
07:00Алчевськ — Слов'яносербськ
07:00Алчевськ — Луганськ
07:02Алчевськ — Луганськ
07:05Алчевськ — Брянка
07:05Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
07:05Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
07:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
07:12Алчевськ — Стаханов
07:15Алчевськ — Артемівск (Луг)
07:17Алчевськ — Луганськ
07:20Алчевськ — Степанівка
07:20Алчевськ — Селезнівка
07:22Алчевськ — Стаханов
07:25Алчевськ — Перевальськ
07:25Алчевськ — Брянка
07:30Алчевськ — Трьохізбенка
07:30Алчевськ — Комісарівка
07:30Алчевськ — Ганнівка
07:30Алчевськ — Луганськ
07:32Алчевськ — Луганськ
07:36Алчевськ — Стаханов
07:43Алчевськ — Стаханов
07:45Алчевськ — Ящикове
07:45Алчевськ — Олексіївка
07:45Алчевськ — Криворіжжя
07:50Алчевськ — Перевальськ
07:50Алчевськ — Селезнівка
07:50Алчевськ — Брянка
07:50Алчевськ — Стаханов
07:57Алчевськ — Стаханов
07:58Алчевськ — Луганськ
08:00Алчевськ — Перевальськ
08:00Алчевськ — Луганськ
08:00Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
08:00Алчевськ — Трьохізбенка
08:00Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
08:00Алчевськ — Лутугине
08:00Алчевськ — Зоринськ
08:04Алчевськ — Первомайськ
08:05Алчевськ — Брянка
08:05Алчевськ — Кіровськ (Борисова)
08:10Алчевськ — Луганськ
08:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
08:11Алчевськ — Стаханов
08:15Алчевськ — Лозівське
08:15Алчевськ — Комісарівка
08:20Алчевськ — Артемівск (Луг)
08:22Алчевськ — Луганськ
08:25Алчевськ — Городище
08:25Алчевськ — Стаханов
08:27Алчевськ — Кримське
08:30Алчевськ — Брянка
08:30Алчевськ — Адріанопіль
08:30Алчевськ — Луганськ
08:32Алчевськ — Стаханов
08:34Алчевськ — Луганськ
08:35Алчевськ — Сабівка
08:35Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
08:39Алчевськ — Стаханов
08:40Алчевськ — Селезнівка
08:45Алчевськ — Брянка
08:45Алчевськ — Металіст
08:48Перевальськ — Кіровськ
08:49Алчевськ — Луганськ
08:50Алчевськ — Сокільники
08:50Алчевськ — Степанівка
08:53Алчевськ — Стаханов
09:00Алчевськ — Луганськ
09:00Алчевськ — Стаханов
09:00Алчевськ — Олексіївка
09:00Алчевськ — Перевальськ
09:03Алчевськ — Луганськ
09:05Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
09:05Алчевськ — Чорнухине
09:05Алчевськ — Брянка
09:07Алчевськ — Стаханов
09:10Алчевськ — Перевальськ
09:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
09:10Алчевськ — Лозівське
09:10Алчевськ — Ганнівка
09:18Алчевськ — Луганськ
09:20Алчевськ — Фащівка
09:20Алчевськ — Криворіжжя
09:20Алчевськ — Степанівка
09:21Алчевськ — Стаханов
09:28Алчевськ — Стаханов
09:30Алчевськ — Оріхове-Донецьке
09:30Алчевськ — Комісарівка
09:30Алчевськ — Луганськ
09:32Алчевськ — Луганськ
09:35Алчевськ — Артемівск (Луг)
09:35Алчевськ — Стаханов
09:40Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
09:40Алчевськ — Брянка
09:42Алчевськ — Стаханов
09:45Алчевськ — Чорнухине
09:47Алчевськ — Луганськ
09:50Алчевськ — Слов'яносербськ
09:55Алчевськ — Зоринськ
09:56Алчевськ — Стаханов
10:00Алчевськ — Селезнівка
10:00Алчевськ — Брянка
10:00Алчевськ — Луганськ
10:00Алчевськ — Ящикове
10:01Алчевськ — Луганськ
10:03Алчевськ — Стаханов
10:05Алчевськ — Перевальськ
10:10Алчевськ — Олексіївка
10:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
10:10Алчевськ — Стаханов
10:10Алчевськ — Селезнівка
10:10Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
10:15Алчевськ — Комісарівка
10:15Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
10:16Алчевськ — Луганськ
10:17Алчевськ — Стаханов
10:20Алчевськ — Трьохізбенка
10:30Алчевськ — Брянка
10:30Алчевськ — Луганськ
10:31Алчевськ — Луганськ
10:31Алчевськ — Стаханов
10:35Алчевськ — Сабівка
10:38Алчевськ — Стаханов
10:40Алчевськ — Степанівка
10:45Алчевськ — Лозівське
10:45Алчевськ — Стаханов
10:50Алчевськ — Криворіжжя
10:52Алчевськ — Стаханов
10:55Алчевськ — Ганнівка
10:55Алчевськ — Артемівск (Луг)
10:55Алчевськ — Селезнівка
10:57Алчевськ — Луганськ
11:00Алчевськ — Фащівка
11:00Алчевськ — Городище
11:00Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
11:00Алчевськ — Луганськ
11:00Алчевськ — Трьохізбенка
11:05Алчевськ — Кіровськ (Борисова)
11:06Алчевськ — Стаханов
11:09Алчевськ — Луганськ
11:10Алчевськ — Перевальськ
11:10Алчевськ — Брянка
11:10Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
11:13Алчевськ — Стаханов
11:20Алчевськ — Степанівка
11:21Алчевськ — Луганськ
11:25Алчевськ — Олексіївка
11:28Алчевськ — Стаханов
11:30Алчевськ — Луганськ
11:30Алчевськ — Брянка
11:30Алчевськ — Чорнухине
11:30Алчевськ — Трьохізбенка
11:30Алчевськ — Адріанопіль
11:33Алчевськ — Луганськ
11:34Алчевськ — Стаханов
11:35Алчевськ — Перевальськ
11:35Алчевськ — Лозівське
11:40Алчевськ — Зоринськ
11:40Алчевськ — Уткине
11:41Алчевськ — Стаханов
11:45Алчевськ — Брянка
11:48Алчевськ — Луганськ
11:50Алчевськ — Комісарівка
11:50Алчевськ — Перевальськ
11:50Алчевськ — Металіст
11:55Алчевськ — Стаханов
12:00Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
12:00Алчевськ — Луганськ
12:00Алчевськ — Трьохізбенка
12:02Алчевськ — Стаханов
12:02Алчевськ — Луганськ
12:09Алчевськ — Стаханов
12:10Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
12:10Алчевськ — Чорнухине
12:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
12:15Алчевськ — Ящикове
12:16Алчевськ — Стаханов
12:17Алчевськ — Луганськ
12:20Алчевськ — Комісарівка
12:20Алчевськ — Артемівск (Луг)
12:20Алчевськ — Криворіжжя
12:27Алчевськ — Кримське
12:30Алчевськ — Луганськ
12:30Алчевськ — Стаханов
12:30Алчевськ — Сабівка
12:31Алчевськ — Луганськ
12:37Алчевськ — Стаханов
12:40Алчевськ — Фащівка
12:40Алчевськ — Олексіївка
12:40Алчевськ — Брянка
12:44Алчевськ — Стаханов
12:45Алчевськ — Слов'яносербськ
12:46Алчевськ — Луганськ
12:48Перевальськ — Кіровськ
12:55Алчевськ — Лозівське
12:55Алчевськ — Селезнівка
12:58Алчевськ — Стаханов
13:00Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
13:00Алчевськ — Луганськ
13:00Алчевськ — Луганськ
13:00Алчевськ — Металург-3 (Сан)
13:00Алчевськ — Брянка
13:00Алчевськ — Лутугине
13:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
13:12Алчевськ — Стаханов
13:15Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
13:15Алчевськ — Луганськ
13:20Алчевськ — Брянка
13:20Алчевськ — Слов'яносербськ
13:20Алчевськ — Зоринськ
13:25Алчевськ — Городище
13:26Алчевськ — Стаханов
13:30Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
13:30Алчевськ — Луганськ
13:30Алчевськ — Ганнівка
13:30Алчевськ — Селезнівка
13:30Алчевськ — Луганськ
13:33Алчевськ — Стаханов
13:40Алчевськ — Первомайськ
13:40Алчевськ — Лозівське
13:40Алчевськ — Стаханов
13:47Алчевськ — Стаханов
13:50Алчевськ — Брянка
13:50Алчевськ — Комісарівка
13:55Алчевськ — Трьохізбенка
13:56Алчевськ — Луганськ
14:00Алчевськ — Луганськ
14:00Алчевськ — Комісарівка
14:00Алчевськ — Перевальськ
14:01Алчевськ — Стаханов
14:05Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
14:05Алчевськ — Артемівск (Луг)
14:08Алчевськ — Луганськ
14:08Алчевськ — Стаханов
14:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
14:10Алчевськ — Трьохізбенка
14:10Алчевськ — Криворіжжя
14:10Алчевськ — Брянка
14:15Алчевськ — Стаханов
14:20Алчевськ — Луганськ
14:20Алчевськ — Степанівка
14:22Алчевськ — Стаханов
14:30Алчевськ — Луганськ
14:30Алчевськ — Лозівське
14:32Алчевськ — Луганськ
14:35Алчевськ — Чорнухине
14:35Алчевськ — Брянка
14:36Алчевськ — Стаханов
14:40Алчевськ — Сабівка
14:40Алчевськ — Селезнівка
14:43Алчевськ — Стаханов
14:47Алчевськ — Луганськ
14:50Алчевськ — Уткине
14:50Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
14:50Алчевськ — Стаханов
14:50Алчевськ — Трьохізбенка
15:00Алчевськ — Луганськ
15:00Алчевськ — Брянка
15:00Алчевськ — Зоринськ
15:00Алчевськ — Адріанопіль
15:01Алчевськ — Луганськ
15:04Алчевськ — Стаханов
15:05Алчевськ — Кіровськ (Борисова)
15:05Алчевськ — Оріхове-Донецьке
15:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
15:11Алчевськ — Стаханов
15:15Алчевськ — Степанівка
15:15Алчевськ — Чорнухине
15:16Алчевськ — Луганськ
15:18Алчевськ — Стаханов
15:20Алчевськ — Артемівск (Луг)
15:20Алчевськ — Перевальськ
15:20Алчевськ — Лозівське
15:20Алчевськ — Ганнівка
15:20Алчевськ — Брянка
15:30Алчевськ — Перевальськ
15:30Алчевськ — Металург-3 (Сан)
15:30Алчевськ — Луганськ
15:30Алчевськ — Луганськ
15:32Алчевськ — Стаханов
15:35Алчевськ — Комісарівка
15:35Алчевськ — Селезнівка
15:36Алчевськ — Сокільники
15:39Алчевськ — Стаханов
15:40Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
15:45Алчевськ — Ящикове
15:45Алчевськ — Луганськ
15:45Алчевськ — Брянка
15:46Алчевськ — Стаханов
15:50Алчевськ — Перевальськ
15:50Алчевськ — Криворіжжя
15:50Алчевськ — Фащівка
15:53Алчевськ — Стаханов
15:55Алчевськ — Слов'яносербськ
15:59Алчевськ — Луганськ
16:00Алчевськ — Металург-3 (Сан)
16:00Алчевськ — Степанівка
16:00Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
16:00Алчевськ — Луганськ
16:00Алчевськ — Городище
16:07Алчевськ — Стаханов
16:10Алчевськ — Олексіївка
16:10Алчевськ — Брянка
16:10Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
16:14Алчевськ — Луганськ
16:15Алчевськ — Селезнівка
16:17Алчевськ — Стаханов
16:20Алчевськ — Трьохізбенка
16:25Алчевськ — Зоринськ
16:25Алчевськ — Первомайськ
16:27Алчевськ — Стаханов
16:29Алчевськ — Луганськ
16:30Алчевськ — Луганськ
16:30Алчевськ — Брянка
16:30Алчевськ — Артемівск (Луг)
16:30Алчевськ — Лозівське
16:30Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
16:30Алчевськ — Сабівка
16:35Алчевськ — Фащівка
16:37Алчевськ — Стаханов
16:40Алчевськ — Комісарівка
16:40Алчевськ — Перевальськ
16:45Алчевськ — Селезнівка
16:48Перевальськ — Кіровськ
16:50Алчевськ — Брянка
16:55Алчевськ — Луганськ
16:55Алчевськ — Лутугине
16:57Алчевськ — Стаханов
17:00Алчевськ — Трьохізбенка
17:00Алчевськ — Луганськ
17:05Алчевськ — Перевальськ
17:10Алчевськ — Олексіївка
17:20Алчевськ — Адріанопіль
17:25Алчевськ — Степанівка

за маршрутами автобусів

Алчевськ — Адріанопіль
06:30 08:30 11:30 15:00 17:20

Алчевськ — Алчевськ (Дельта)
06:15 07:05 08:00 09:05 10:10 11:00 12:10 13:15 14:05 16:00 16:30

Алчевськ — Артемівск (Луг)
06:20 07:15 08:20 09:35 10:55 12:20 14:05 15:20 16:30

Алчевськ — Брянка
06:05 06:10 06:35 06:55 07:05 07:25 07:50 08:05 08:30 08:45 09:05 09:40 10:00 10:30 11:10 11:30 11:45 12:40 13:00 13:20 13:50 14:10 14:35 15:00 15:20 15:45 16:10 16:30 16:50

Алчевськ — Ганнівка
06:00 07:30 09:10 10:55 13:30 15:20

Алчевськ — Городище
08:25 11:00 13:25 16:00

Алчевськ — Зоринськ
08:00 09:55 11:40 13:20 15:00 16:25

Алчевськ — Кипуча (Артемівськ)
06:35 07:05 08:00 08:35 09:40 10:15 11:10 12:00 13:00 13:30 14:50 15:40

Алчевськ — Комісарівка
07:30 08:15 09:30 10:15 11:50 12:20 13:50 14:00 15:35 16:40

Алчевськ — Криворіжжя
06:10 07:45 09:20 10:50 12:20 14:10 15:50

Алчевськ — Кримське
08:27 12:27

Алчевськ — Кіровськ (Борисова)
08:05 11:05 15:05

Алчевськ — Лозівське
06:55 08:15 09:10 10:45 11:35 12:55 13:40 14:30 15:20 16:30

Алчевськ — Луганськ
06:00 06:04 06:19 06:30 06:33 06:48 07:00 07:02 07:17 07:30 07:32 07:58 08:00 08:10 08:22 08:30 08:34 08:49 09:00 09:03 09:18 09:30 09:32 09:47 10:00 10:01 10:16 10:30 10:31 10:57 11:00 11:09 11:21 11:30 11:33 11:48 12:00 12:02 12:17 12:30 12:31 12:46 13:00 13:00 13:15 13:30 13:30 13:56 14:00 14:08 14:20 14:30 14:32 14:47 15:00 15:01 15:16 15:30 15:30 15:45 15:59 16:00 16:14 16:29 16:30 16:55 17:00

Алчевськ — Лутугине
08:00 13:00 16:55

Алчевськ — Металург-3 (Сан)
06:00 07:00 13:00 15:30 16:00

Алчевськ — Металіст
08:45 11:50

Алчевськ — Олексіївка
06:30 07:45 09:00 10:10 11:25 12:40 16:10 17:10

Алчевськ — Оріхове-Донецьке
09:30 15:05

Алчевськ — Первомайськ
08:04 13:40 16:25

Алчевськ — Перевальськ
06:05 06:20 06:40 07:25 07:50 08:00 09:00 09:10 10:05 11:10 11:35 11:50 14:00 15:20 15:30 15:50 16:40 17:05

Алчевськ — Сабівка
06:40 08:35 10:35 12:30 14:40 16:30

Алчевськ — Селезнівка
06:10 06:45 07:20 07:50 08:40 10:00 10:10 10:55 12:55 13:30 14:40 15:35 16:15 16:45

Алчевськ — Слов'яносербськ
07:00 09:50 12:45 13:20 15:55

Алчевськ — Сокільники
08:50 15:36

Алчевськ — Стаханов
06:12 06:22 06:32 06:42 06:52 07:12 07:22 07:36 07:43 07:50 07:57 08:11 08:25 08:32 08:39 08:53 09:00 09:07 09:21 09:28 09:35 09:42 09:56 10:03 10:10 10:17 10:31 10:38 10:45 10:52 11:06 11:13 11:28 11:34 11:41 11:55 12:02 12:09 12:16 12:30 12:37 12:44 12:58 13:12 13:26 13:33 13:40 13:47 14:01 14:08 14:15 14:22 14:36 14:43 14:50 15:04 15:11 15:18 15:32 15:39 15:46 15:53 16:07 16:17 16:27 16:37 16:57

Алчевськ — Степанівка
05:30 06:50 07:20 08:50 09:20 10:40 11:20 14:20 15:15 16:00 17:25

Алчевськ — Троїцьке (Ал-ськ)
06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10

Алчевськ — Трьохізбенка
06:30 07:30 08:00 10:20 11:00 11:30 12:00 13:55 14:10 14:50 16:20 17:00

Алчевськ — Уткине
05:30 11:40 14:50

Алчевськ — Фащівка
09:20 11:00 12:40 15:50 16:35

Алчевськ — Чорнухине
06:20 06:55 09:05 09:45 11:30 12:10 14:35 15:15

Алчевськ — Ящикове
05:45 07:45 10:00 12:15 15:45

Перевальськ — Кіровськ
08:48 12:48 16:48

Інформація оновлена: 25.09.2013