Автовокзал Шумськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Українська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03558-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Шумськ — Тернопіль ч/з Ланівці
06:00Шумськ — Рівне
06:00Шумськ — Велика Іловиця
06:00Шумськ — Андрушівка (Нд-Вт,Чт-Пт)
06:10Шумськ — Дубно ч/з Жолобки
06:30Шумськ — Велика Іловиця
06:30Шумськ — Тернопіль (кр Нд)
06:40Шумськ — Новосілки
07:10Шумськ — Новосілки
07:10Шумськ — Кременець ч/з Жолобки
07:15Шумськ — Почаїв
07:20Шумськ — Сураж ч/з Онишківці
07:30Шумськ — Кременець ч/з Жолобки
07:45Шумськ — Бриків
07:50Шумськ — Круголець
07:50Шумськ — Тернопіль
08:00Шумськ — Шкроботівка
08:10Шумськ — Кордишів
08:10Шумськ — Андрушівка (Пн,Ср,Пт)
08:15Шумськ — Сошище
08:20Шумськ — Малі Садки
08:30Шумськ — Тернопіль
09:00Шумськ — Обич
09:00Шумськ — Тернопіль ч/з Ланівці
09:30Шумськ — Бриків
09:40Шумськ — Нетішин
09:45Шумськ — Тернопіль
10:00Шумськ — Кременець ч/з Жолобки
10:00Шумськ — Сураж ч/з Онишківці
10:10Шумськ — Люблін (Пол) ч/з Луцьк (Пн,Чт)
10:20Шумськ — Сураж ч/з Онишківці
10:30Шумськ — Рівне
10:30Шумськ — Великі Загайці ч/з Шумбар
10:40Шумськ — Круголець
11:00Шумськ — Обори (кр Сб)
11:00Шумськ — Обич
11:00Шумськ — Кременець ч/з Жолобки (кр Нд)
11:00Шумськ — Кордишів (Нд)
11:00Шумськ — Угорськ (Нд)
11:00Шумськ — Цеценівка (Нд)
11:15Шумськ — Потуторів (кр Сб)
11:15Шумськ — Новосілки (Пн-Пт)
11:30Шумськ — Новосілки (Нд)
11:50Шумськ — Сошище (Вт-Чт,Нд)
11:50Шумськ — Велика Іловиця (Ср,Пт)
11:50Шумськ — Тернопіль
12:00Шумськ — Круголець (кр Нд)
12:00Шумськ — Кременець ч/з Жолобки (Нд)
12:00Шумськ — Залісці
12:00Шумськ — Велика Іловиця (Нд)
12:00Шумськ — Андрушівка (Нд)
12:15Шумськ — Кордишів (Пн-Пт)
12:20Шумськ — Малі Садки (Пн,Ср,Пт,Нд)
12:20Шумськ — Цеценівка (Ср,Пт)
12:30Шумськ — Піщатинці (Вт,Чт)
12:30Шумськ — Залісці
12:45Шумськ — Великі Загайці ч/з Шумбар
12:50Шумськ — Шкроботівка
13:00Шумськ — Піщатинці (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:00Шумськ — Нетішин (Пт-Нд)
13:00Шумськ — Велика Іловиця (Пн)
13:00Шумськ — Угорськ (Пн-Пт)
13:00Шумськ — Цеценівка (Пн-Вт,Чт)
13:10Шумськ — Бриків
13:10Шумськ — Сураж ч/з Онишківці (Нд)
13:30Шумськ — Андрушівка (Вт-Чт)
13:45Шумськ — Тернопіль
14:00Шумськ — Обич
14:00Шумськ — Шкроботівка (Пн-Пт)
14:20Шумськ — Залісці (Нд)
14:30Шумськ — Кременець ч/з Жолобки
14:40Шумськ — Тернопіль ч/з Ланівці (Пт,Нд)
14:45Шумськ — Рівне
15:15Шумськ — Великі Загайці ч/з Шумбар (кр Сб)
15:20Шумськ — Андрушівка (Пн,Пт)
15:25Шумськ — Тернопіль
15:30Шумськ — Шепетівка
15:40Шумськ — Залісці (Пн-Пт)
15:45Шумськ — Кременець ч/з Жолобки (кр Пт,Нд)
15:50Шумськ — Бриків (кр Сб)
16:00Шумськ — Кременець ч/з Жолобки (Пт,Нд)
16:25Шумськ — Рівне
17:00Шумськ — Круголець (кр Пн-Пт)
17:15Шумськ — Сураж ч/з Онишківці (кр Сб-Нд)
17:20Шумськ — Нетішин
17:30Шумськ — Тернопіль (Пт-Нд)
17:40Шумськ — Обич (кр Сб)
18:00Шумськ — Тернопіль ч/з Ланівці
19:30Шумськ — Нетішин
19:45Шумськ — Київ

за маршрутами автобусів

Шумськ — Андрушівка
06:00(Нд-Вт,Чт-Пт) 08:10(Пн,Ср,Пт) 12:00(Нд) 13:30(Вт-Чт) 15:20(Пн,Пт)

Шумськ — Бриків
07:45 09:30 13:10 15:50(кр Сб)

Шумськ — Велика Іловиця
06:00 06:30 11:50(Ср,Пт) 12:00(Нд) 13:00(Пн)

Шумськ — Великі Загайці ч/з Шумбар
10:30 12:45 15:15(кр Сб)

Шумськ — Дубно ч/з Жолобки
06:10

Шумськ — Залісці
12:00 12:30 14:20(Нд) 15:40(Пн-Пт)

Шумськ — Київ
19:45

Шумськ — Кордишів
08:10 11:00(Нд) 12:15(Пн-Пт)

Шумськ — Кременець ч/з Жолобки
07:10 07:30 10:00 11:00(кр Нд) 12:00(Нд) 14:30 15:45(кр Пт,Нд) 16:00(Пт,Нд)

Шумськ — Круголець
07:50 10:40 12:00(кр Нд) 17:00(кр Пн-Пт)

Шумськ — Люблін (Пол) ч/з Луцьк
10:10(Пн,Чт)

Шумськ — Малі Садки
08:20 12:20(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шумськ — Нетішин
09:40 13:00(Пт-Нд) 17:20 19:30

Шумськ — Новосілки
06:40 07:10 11:15(Пн-Пт) 11:30(Нд)

Шумськ — Обич
09:00 11:00 14:00 17:40(кр Сб)

Шумськ — Обори
11:00(кр Сб)

Шумськ — Потуторів
11:15(кр Сб)

Шумськ — Почаїв
07:15

Шумськ — Піщатинці
12:30(Вт,Чт) 13:00(Пн,Ср,Пт,Нд)

Шумськ — Рівне
06:00 10:30 14:45 16:25

Шумськ — Сошище
08:15 11:50(Вт-Чт,Нд)

Шумськ — Сураж ч/з Онишківці
07:20 10:00 10:20 13:10(Нд) 17:15(кр Сб-Нд)

Шумськ — Тернопіль
06:30(кр Нд) 07:50 08:30 09:45 11:50 13:45 15:25 17:30(Пт-Нд)

Шумськ — Тернопіль ч/з Ланівці
05:40 09:00 14:40(Пт,Нд) 18:00

Шумськ — Угорськ
11:00(Нд) 13:00(Пн-Пт)

Шумськ — Цеценівка
11:00(Нд) 12:20(Ср,Пт) 13:00(Пн-Вт,Чт)

Шумськ — Шепетівка
15:30

Шумськ — Шкроботівка
08:00 12:50 14:00(Пн-Пт)

Інформація оновлена: 17.10.2013